Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14533) Rivaul válasza bitpork (#14530) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem lenne rossz de egységes betonozás van előttünk. Még engem Zsanettoznának meg :D


roberto211

Múltkor elgurult a gyógyszer és az egyik kivitelező a járdára is fel állt az ML mercivel. Mögötte pont egy fa van. Kértem hogy menjen odébb mert tele a kocsi és nem pakolnék két házzal odébbról. Nem ment én meg koppra ráálltam. Hőbörgött hogy húzzak el majd megy ha akar. Mondom hogy ha nem most megy akkor max reggel. Nagy nehezen értett a szóból. Viszont itt pont ez a baj hogy nem egy emberről van szó. Hanem mindig arról aki épp az öreghez jön. Van aki normális és odébb megy de van aki nem törődik azzal hogy megkérem. 1-1 alkalom még hagyján de heti 3-4x játszom ezt vadidegenekkel más faxsága miatt.

Most egy hete murvázzák az első kertet. Tej fehér a finom portól az autóm mert ugyan az ő házuk elé de az én kocsim mellé van lebaxva a murva. Persze lemosni nem ő fogja...

Arról nem is beszélve hogy szellőztetni elölről nem is lehet a 40 fokba mert vagy flex hang vagy építési por jön be 2 éve. Szerintem egyszer majd megunom és inkább leülöm :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.