Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Burt1793 válasza Typhoon47 (#14600) üzenetére


Burt1793
veterán

Ahogy az "importanter" is nagyon funny... :O

(#14602) rbalint88 válasza trassher (#14599) üzenetére


rbalint88
addikt

Nekem horpadas csak bevasarlokocsi fogantyujatol volt eddig, ajtotol csak festekhiany.

Mondjuk egyszer egy daewoo nubirara rakurtam az ajtot idegbol es csak visszapattant rola. (Ceges parkoloban gyoker modon parkolt, raadasul a mi helyunkon)

[ Szerkesztve ]

(#14603) trassher válasza rbalint88 (#14602) üzenetére


trassher
addikt

Akkor te szerencsés ember vagy. A suzukin konkrétan a bal első ajtó díszléce kettétört úgy rányitottak a parkolóban míg elmentem venni egy farmert meg pár pólót. Az opel október óta van meg, azóta összesen 6 horpadást szedett össze.

Redmi Note 7

(#14604) TaaT


TaaT
veterán

Oszt még én vagyok a kocsog ha duplán parkolok. :U

Give them hell Ukraine!

(#14605) bitpork válasza TaaT (#14604) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Most saját kocsival példázódol? ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14606) TaaT válasza bitpork (#14605) üzenetére


TaaT
veterán

Mi mással? :)

Nem szeretném hogy összebarmolják a béna ajtónyitogatók, elég az a 13évnyi plezúr ami már rajta van. De nekem sem könnyű normál méretű parkolóhelyen kiszállni a nagy ajtó miatt.

Give them hell Ukraine!

(#14607) bitpork válasza TaaT (#14606) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Plllllll többek között emiatt sem favorizálom a kevés ajtót, mert ha kevés akkor nagy - és arra gyk semmi nincs felkészítve.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14608) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szükségtelen rossz mindegyik, de inkább egy apróbb horpadás, mint egy méteres vájat a kulccsal ...

(#14609) Rivaul


Rivaul
addikt

Üvegre kaptatok már? :D Nekem az vitte a best-et. 3x 30 centis jó mély húzás egymás alatt a hátsó oldalüvegen. Én nem tudom mi a faxal csinálták de ott már simán felnevettem :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14610) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Még Batman is tudja, hogyan kell ezeket kivédeni. ;]

(#14609) Rivaul: biztos valami kisteher lehetett...

[ Szerkesztve ]

(#14611) tomcsi23 válasza Rivaul (#14609) üzenetére


tomcsi23
veterán

Csak ilyet, amikor lelopta a gyökér a lapátokat. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14612) roberto211 válasza TaaT (#14604) üzenetére


roberto211
őstag

2 helyre keresztbe állsz és megvan oldva :D

Ha tömött a parkoló és csak 1-2sor üres en így szoktam. Lehet köcsögseg de inkabb mint legyen rajta100 horpadáa.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#14613) Rivaul válasza tomcsi23 (#14611) üzenetére


Rivaul
addikt

:Y Nah azért itt már elborulna az agyam.


roberto211
A suzkára senki nem haragszik. Az keresztbe is csak egy helyet foglal ;] :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14614) roberto211 válasza Rivaul (#14613) üzenetére


roberto211
őstag

Dehogynem :D

Elég sokan. :DDD

Így legalább nem törik meg parkolóba :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#14615) Rivaul válasza roberto211 (#14614) üzenetére


Rivaul
addikt

Majd valaki rámegy helyette kulccsal ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14616) tomcsi23 válasza Rivaul (#14613) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem derült ki, ki volt, valami paréj banda, rendszám, meg használt ablaktörlőt, ja meg emelési pont takarót és lámpamosó fúvókát lopkodnak. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14617) DeFranco válasza tomcsi23 (#14616) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de ezt hogy a francba csinálták meg így? levették a lapát és még jól rá is b.ták az üres kart, hadd repedjen az üveg?

(#14618) Rivaul válasza tomcsi23 (#14616) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez olyan undorító mikor kisstílű gyökériségeket csinálnak. Mosó fúvókát pl öröm lehet beszerezni...
Gondolom suhancok és kapkodtak azt lerántották a törlőt és a rugó meg odabaxta az üvegre a nyelet. Fasza :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14619) tomcsi23 válasza DeFranco (#14617) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jah, lekapták a 750,- Ft-os _használt_ Bosoko lapátot (mondjuk erotvinnek nézhette), majd - gondolom megzavarhatták, vagy csak béna volt - visszafele beqrta a fém kampóval a szélvédőt.

Jut eszembe, többen már jártak pórul, mikor felelőtlenül kihajtva hagyták a kart, amikor lapátot cseréltek. :)

Rivaul: azt mondjuk Vilikének lopták le, de szerintem ugyanez a brigád csinálja a fesztivált a környéken.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14620) Skillet


Skillet
addikt

Én mindig valahol leghátul, külön a sok prosztótól parkolok. Kemény séta így mondjuk egy bevásárlóközpont bejárata... majd beledöglöm ;)
Aztán az embereket látom a mozgójárdán és lépcsőn lecövekelt lábakkal... addig én felsétalok a lépcsőn.
Utóbbival elkalandoztam a témától. ? Lényeg, hogy iszonyat küzdelmeket szoktam látni az első helyekért. Minél közelebb a bejárathoz, hogy még véletlenül se kelljen 2 lépésnél többet menni. Elég lesz odabent lejárja a szép nép a lábát.
Én a tűzvonalat inkább meghagyom másnak.
Ja igen, a spanomtól kapott fekete, alu szelepsapkákat nekem is lekapták. Azóta műanyag van. Iszonyat pojácák az emberek :D

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#14621) SzlobiG válasza Skillet (#14620) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hiába állok én távolabb ahol senki nincs mire kijovok már ott áll mellettem vki.. :U

(#14622) rbalint88 válasza Skillet (#14620) üzenetére


rbalint88
addikt

Azt mondjuk megneznem, hogy szombat delutan hol allsz meg ugy a budaorsi komplexumoknal, hogy van melletted szabad hely. Foleg ikeanal, decathlonnal, ahol meg a fuvon es az uton is parkolnak.

(#14623) lugosi válasza rbalint88 (#14602) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megérne egy eszmefuttatást hogy ebben a szituációban ki volt a gyökér.

(#14624) Reaper válasza SzlobiG (#14621) üzenetére


Reaper
őstag

Szintén... ezért szoktam hátul kereszbe leparkolni.

(#14625) tomcsi23 válasza SzlobiG (#14621) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mindezt 20 centire, hogy kiszállni is csak nyommal tudjon. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14626) Elemental válasza SzlobiG (#14621) üzenetére


Elemental
addikt

Lehet, hogy Skillet áll be melléd :)

(#14627) Skillet válasza rbalint88 (#14622) üzenetére


Skillet
addikt

Sehogy. Nem megyek oda szombaton délután ;)
A lényeg amúgy annyi akart lenni, hogy amikor lehetne máshová parkolni, mert rengeteg üres sor van, akkor is jön az okos és megmutatja, hogy egy kispolszki nagyságú helyre be fogja tudni rakni a hombár családi kombit. És igen, berakja. Legelső helyre. Én EZT nem értem.
Ha van hely, akkor biztosan jó messzire állok a vasutasoktól.
Legalább ilyenkor legyen kisebb az esély arra, hogy valaki szétbarmolja a vasat.
Belvárosba meg eleve nem megyek be autóval. Nincs a seggemhez nőve az autó. Inkább bkv, minthogy összetosszák a gépet.
Ha meg gyakorlatilag nincsen hely, úgy kell vadászni, akkor ez van. Nincs más.
Én csak annyit akartam kihozni a dologból, hogy amikor el lehetne kerülni a bajt, sokan akkor sem foglalkoznak ezzel.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#14628) -v- válasza tomcsi23 (#14619) üzenetére


-v-
addikt

Na bal elorol megint eltunt, most ez mondjuk lerepult szerintem mert sufnituning volt kicsit, eddig tartott .... :D istenverjemeg ..

(#14629) Burt1793 válasza Skillet (#14627) üzenetére


Burt1793
veterán

Kerek szemekkel olvasom, ahogy féltek a parkolóktól, nálunk egy karc sincs az autón.

(#14630) parandroid válasza Burt1793 (#14629) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hja, aki ki sem hozza a garázsból... Amúgy nyugi, csak az első pár karc fáj, utána már csak legyint az ember. A Mazda amúgy még nekem is karcmentes (kopp-kopp-kopp), a Minit már úgy vettük, hogy 'na, hálisten az apróbb karcok már rajta vannak, nem mi fogjuk csinálni az elsőket'. Szegény Astra meg 8 év után hogy nézett ki... De addigra már nemigen érdekelt. Jellemző módon a karcok kb feléről tudtam, hogy készült, a másik felét 'ajándékba kaptam'.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14631) Rivaul


Rivaul
addikt

Újra lecsapott a szörny a bocskainál :D

Alattomos egy dög baszki. Jó hosszú így csak akkor veszi észre a fél ,éter magas tetejét az ember mikor már benézett az ülés alá :)) Masszív centis mélyedések vannak belehúzva, most így vizesen annyira nem látszik de az autóipari színpaletta minden árnyalata megtalálható a szörnyön ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14632) Burt1793 válasza parandroid (#14630) üzenetére


Burt1793
veterán

Bő 25 ezer km ment bele kevesebb, mint fél év alatt. Nem ilyen állatok az emberek. Az előző mazdákon se volt ilyen sérülés, pedig mindegyik 4 évig volt nálunk újkorától.

(#14633) EQMontoya válasza Rivaul (#14631) üzenetére


EQMontoya
veterán

A fekvőrendőr magasságát úgy kell meghatározni, hogy az adott útszakaszon megengedett legmagasabb sebességnél sem tehet kárt az autódban.

Itt van róla info bővebben

Szóval rendőrt kellene hívni valamelyik jómadárnak, amikor felakad rajta, aztán majd az önkormányzat penget.

Same rules apply!

(#14634) Rivaul válasza Burt1793 (#14632) üzenetére


Rivaul
addikt

Tudod mindig van kivétel. Örülj neki. Nekem folyton összebaxák az autóm pedig a gyerekek miatt nem a tömegbe állok. Múltkor miliméterre ráállt a lökösömre a paraszt úgy hogy SENKI nem állt körülöttünk. Mondom legyen szíves odébbállni mert így nem tudom berakni a babakocsit a csomimba és nem szeretném ha a motorháztetejét véletlenül meghúznám. Kajak kiakadt hogy ha most nem lenne itt akkor hogy oldanám meg?!... Csak mosolyogtam és inkább nem mondtam hogy anyád...


EQMontoya

Ez pont a bocskain az önkormányzat utcájánál van :D Évek óta szikráznak rajta az alvázak :))

Én csak ritkán járok arra ha ügyet intézek de pár percre mindig megállok mozizni. Kb át kell rajta tolni a kocsit és akkor is van ami nem elég magas hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14635) EQMontoya válasza Rivaul (#14634) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ismerem a helyet, XI-ben lakom én is.

Same rules apply!

(#14636) Qru válasza Rivaul (#14631) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ehh ezen tuti felakadna a gépem. :N

#nincsbennetarcsi

(#14637) trassher válasza Rivaul (#14631) üzenetére


trassher
addikt

És ez így legális? Az én alvázam húzná meg hazamennék a csákányért és szépen feltörném ahogy illik.

Redmi Note 7

(#14638) gaborbol


gaborbol
őstag

Tulaj akitol berlem a hazanak az also szintjet ilyet szol valamelyik nap, hogy bakker ki kellett hoznom a kamion sarvedoket a lakasbol a garazsba, mert itt van a csaladom latogatoba es ezek persze mindig osszebasznak valamit ! :(((
Azt hittem csak poenkodik, hol lennenek a sarvedok, ha nem a garzsba.

Csalad elment, tegnap megyek fel az o lakreszere allitani kicsit a kliman:
Es tenyleg, a sarvedok ott sorakoznak a kandallo elott. Gondoltam felhivom, hogy a TV-t melyik csatornara allitsam a sarvedoknek? :DDD

(#14639) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Dunafoldvar Enying kozott 9 trafi van. Eddig... :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14640) Richard! válasza bitpork (#14639) üzenetére


Richard!
addikt

ilyenkor ha mindbe beleszaladsz, akkor mindet kiszámlázzák? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14641) tomcsi23 válasza bitpork (#14639) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ázzeg. :F

Munez: az.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14642) MunezXBK válasza tomcsi23 (#14641) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ezmiez, traffi hunter?

(#14643) TaaT válasza Richard! (#14640) üzenetére


TaaT
veterán

yep

Give them hell Ukraine!

(#14644) -v- válasza tomcsi23 (#14641) üzenetére


-v-
addikt

:Y

(#14645) bitpork válasza tomcsi23 (#14641) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

10. Enyingen belul.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14646) tomcsi23 válasza bitpork (#14645) üzenetére


tomcsi23
veterán

Remélem, nem most toltad a DPF tisztítást. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14647) deicide válasza bitpork (#14645) üzenetére


deicide
veterán

Szép. Nem győzném kapcsolgatni a műszert az autóban. ;]
De mi lehet ez a készenlét?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14648) bitpork válasza tomcsi23 (#14646) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Iza nem mert most hoznak visznek csak :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14649) kimista


kimista
aktív tag

üdv

lenne egy vetemedett kérdésem / ötletem :D
szeretnék a kocsiba szerelni valami távírányítós egységet. ajtózár központi, illetve a hátsó csomagtartó nyitása. olyat szeretnék, ami felvillantja a fényszórót, illetve megszólaltatja a kürtöt. Bekötése nem nagy cucc sztem, csak meg kell találni a megfelelő csatlakozást. létezik erre vmi lehetőség, vagy buherálnom kell?

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#14650) aero. válasza kimista (#14649) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem jut már eszembe a P betűvel kezdődő gyerek youtube csatornája, az űbertuning Dedrájával. Na neki távirányítóról indult a motor is, szóval biztos nem nagy szám, egy jó villamosságisnak.

A csomagtartó nyitáshoz viszont kellene egy villanymotor is valószínűleg.
Nekem gyárilag tudja a 16 éves autóm, de fogalmam sincs hol van benne, vagy hogy működik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.