Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14651) TaaT válasza aero. (#14650) üzenetére


TaaT
veterán

Piscatel ;] [link]

Give them hell Ukraine!

(#14652) trassher válasza TaaT (#14651) üzenetére


trassher
addikt

Ez az ember...

Redmi Note 7

(#14653) kimista válasza aero. (#14650) üzenetére


kimista
aktív tag

kössz.
javítom, nem nyit ki csak elenged a zár a csomagtartónál, nincs benne motor ami felemelné :D

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#14654) SzlobiG válasza bitpork (#14639) üzenetére


SzlobiG
félisten

Vonali ellenőrzés van/volt egész nap. Szoktak ilyet nagyobb forgalmú utakon ki van adva nekik.

[ Szerkesztve ]

(#14655) Rivaul válasza kimista (#14649) üzenetére


Rivaul
addikt

Bemész a legközelebbi homasitába és kérsz egy univ központi készletet. A leírása adott. Tápot kell adni a vezérlőnek és a motorokat be kell csavarozni az ajtóba. Értelemszerűen vezetékezni a kialakított járatokon. Az ilyenek az ajtó nyitó pöckének a rudazatára kapaszkodnak és azzal teszik a dolgukat. Az index és duda rendszerbe is 1-1 szálal lehet bekötni (engem a duda kvára idegesít). A csomagtér szintén ilyen elven működik, csak ha nincs előre kiépítve rudazat és felpattintós akkor házi barkács a dolog és nem túl hasznos ha minden nyitásnál feltolja a tetőt, így ezt átgondolnám. Esetlen külön olyat keress ebben az esetben ahol a csomagtér nyitó motort más gomb vezérli. A boltba segítenek.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14656) kimista válasza Rivaul (#14655) üzenetére


kimista
aktív tag

távirányítós központi és a csomagtartó megvan, de pluszba szeretnék egy ket dolgot távirányítóval vezérelni. majd utánanézek, köszi :)

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#14657) aero. válasza kimista (#14653) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Igaz, az enyém fel is pattan derékül. Ahhoz gondolom kell valami kisebb, mert hallatszódik egy kis motorzaj.

(#14658) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintetek reggel hány fele kén elindulni a Balicsra ,hogy ne legyen még dugó? 6-7 fele maximum!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14659) Qru válasza AMD Power (#14658) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Múlt hétvégén 6 után indultam egy picivel és simán leértem.

#nincsbennetarcsi

(#14660) Rivaul válasza AMD Power (#14658) üzenetére


Rivaul
addikt

Én 5-kor indulok mindig.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14661) AMD Power válasza Rivaul (#14660) üzenetére


AMD Power
titán

Az nálunk nagyon korán van a gyerek miatt. Arról nem is beszélve ,hogy 2-ik nem tudjuk a szállást elfoglalni sem. :(

Qru: Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14662) MunezXBK válasza AMD Power (#14661) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nincs 40 fok, ergo tömeg sincs.

(#14663) tresh válasza AMD Power (#14661) üzenetére


tresh
addikt

Ha kijutsz a városból a m7-re akkor ha van forgalom is szépen nyugisan lelehet csurogni max egy kb 30-45 perccel később érsz le. Egy jó cd aztán elmegy az idő :)

(#14664) Rivaul válasza AMD Power (#14661) üzenetére


Rivaul
addikt

Én egy 12, 10 éves és egy 7 hónapossal indulok. A picinek marha mindegy a nagyobbak meg úgy fekszenek hogy erre készülnek. A szállás az már nagyobb gebasz valóban. 40 fok nincs de azt súgják hogy az lesz így sokan megiramodnak. Én jobb szeretek olyan korán menni ahogy tudok :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14665) DeFranco válasza AMD Power (#14661) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi a jobb? Ha a kocsiban alszik az ágya helyett, vagy ha főttök plusz két órát egy vasládában?

(#14666) Qru válasza DeFranco (#14665) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én is jobban szeretem ha nem a rekkenő hőségben kell mennem. Klímát annyira nem élem...
Szépen ablakot le, könyököt ki és akkor még a H4 szép hangját is jól lehet hallani. :K

#nincsbennetarcsi

(#14667) MunezXBK válasza Qru (#14666) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Klíma tavasszal be, ősszel ki, Könyök a könyöklőn, azért van. :D

(#14668) Qru válasza MunezXBK (#14667) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah kérem, ahol van erőtartalék ott könnyű állandóan klímával járni... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#14669) tresh válasza MunezXBK (#14667) üzenetére


tresh
addikt

csak pályán klímázok városba meg lehúzott ablak és zenebona :D

(#14670) DeFranco válasza Qru (#14666) üzenetére


DeFranco
nagyúr

annyira én sem vagyok oda a klímáért, de 70-80 felett azért már zavar a menetszél.

(#14671) Rivaul válasza Qru (#14668) üzenetére


Rivaul
addikt

Ne is mond. Nekem tényleg fel lehetne ragasztani az inverz turbo gombot :D Cca 800-as fordulatot spórolok klíma nélkül... A roveren marha sokat fog :((( Ha egyedül vagyok akkor inkább sülök a gépbe csak hogy meg ne előzhessenek ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14672) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Én 11-12 körül szoktam indulni. :D 62-en Fehérvárig azt rá M7. Nem igen szokott gond lenni a dugóval.

(#14673) AMD Power válasza DeFranco (#14665) üzenetére


AMD Power
titán

6-kor indulunk le. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14674) MunezXBK válasza tresh (#14669) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Utcának zenélsz?

(#14675) SzlobiG válasza MunezXBK (#14674) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tuti üvölt nála a kis grófó. ;]

(#14676) tresh válasza MunezXBK (#14674) üzenetére


tresh
addikt

Magamnak de lehúzott ablaknál nem akarom hallgatni a sok csattogó fos dieselt racsingoló hondát zörgő ikarust inkább elnyomom azt a zörejt zenével :) Az más kérdés hogy a klímacsapágyam enyhén sikítozik alapfordulaton az meg úgy elég gáz ha állok a dugóba ;]

(#14675) SzlobiG: alap megy ezerrel a búlibáró ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#14677) MunezXBK válasza tresh (#14676) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én a V6-tal nyomom el. ;]

(#14678) tresh válasza MunezXBK (#14677) üzenetére


tresh
addikt

Jóvanmán felvágsz itt az ország egyetlen működő jó 2.5 tdi-jével ;] ;] ;]

(#14679) DeFranco válasza tresh (#14678) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem örül, ha a talikra össze tudja kaparni kölcsönalkatrészekkel meg csodaadalékkal ;]

(#14680) Qru válasza DeFranco (#14670) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pályán én sem húzom le de országúton még simán. Max nem tökig engedem le.

#nincsbennetarcsi

(#14681) MunezXBK válasza DeFranco (#14679) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jaja, kérdezd Qru-t. :K

(#14682) DeFranco válasza MunezXBK (#14681) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem kell, én már a motorkódból megmondom a kocsi állapotát ;]

trolololo

(#14683) Qru válasza DeFranco (#14682) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#nincsbennetarcsi

(#14684) TaaT válasza tresh (#14678) üzenetére


TaaT
veterán

:DD

Amúgy az 1.6-os golfikát sem fogja meg annyira a klíma :)

Give them hell Ukraine!

(#14685) tomcsi23 válasza tresh (#14669) üzenetére


tomcsi23
veterán

A zene hány fokot hűt? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14686) aero. válasza TaaT (#14684) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem induláskor eléggé érezhető. Észrevehetően nagyobb gázt kell adni, jobban dobja a fordulatot. Gondolom a régi vágású turbómotor sajátossága, meg szívóként nem sok ereje van, csúsztatva nem is nagyon indulok sehova, maximum gyök kettővel. :D

(#14687) tresh válasza tomcsi23 (#14685) üzenetére


tresh
addikt

Most hogy meghalt mind a két első hangszóróm és a membrán külön életet él így egész jó a hatásfoka a hűtésnek :DDD Szépen fújja a lábamra levegőt ha már hang nem jön ki belőle ;]

[ Szerkesztve ]

(#14688) runner 125 válasza tresh (#14678) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#14689) tomcsi23 válasza tresh (#14687) üzenetére


tomcsi23
veterán

Már a kicsinek is örülni kell. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14691) deicide válasza MunezXBK (#14690) üzenetére


deicide
veterán

Ideje lenne a büntetésnek, mert g*cire idegesít nap mint nap az M7-en felfelé a sok tahó, amelyik nem bírja használni. Pedig nem bonyolult, ha nekem is megy.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14692) Qru válasza MunezXBK (#14690) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Yo, lefordítom: magyarul eddig is tettrá a rendőrség és eztán is fog, ez csak a közútkezelő magánakciója.

#nincsbennetarcsi

(#14693) TaaT válasza deicide (#14691) üzenetére


TaaT
veterán

Mondja ezt a notórius 200-azó :C

üdv. bocsika

Give them hell Ukraine!

(#14694) MunezXBK válasza Qru (#14692) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Viccelsz? Pénzt lehet kaszálni belőle.

(#14695) deicide válasza TaaT (#14693) üzenetére


deicide
veterán

Jó, nyilván pont tőlem nem autentikus, azzal kompenzálom a gyorshajtást, hogy 150-el is a külsőben megyek, ha a forgalom engedi. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14696) Typhoon47 válasza deicide (#14691) üzenetére


Typhoon47
őstag

Nagy sebesség különbségű érkezésnél mindig lehúzódnak vagy elég gyorsan kell menni vagy 140-150-re beállni.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14697) TaaT válasza deicide (#14695) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk mifelénk amerre hétvégente járok, széttaposták a külsőt a kamionok a közútkez meg behintette zúzottkővel, úgyhogy amikor csak tehetem a belsőben közlekedek. De most elkezdték felújítani szal lehet nemsoká újra használhatom a külsőt. :)

Give them hell Ukraine!

(#14698) szőröscica válasza EQMontoya (#14390) üzenetére


szőröscica
addikt

Én egy paraszt szlovák rendszámos Alfa 156 GTA-val akadtam össze, össze-vissza cikázott 3 sávon, villogott és tolt le mindenkit, bevágott elém, gondoltam megkergetem. Ötösben leszabályozás közeléig tartottam vele a lépést, hatosban otthagyott mint Szent Pál az oláhokat. Egész büszke is voltam az autóra, aztán most nézem itthon, hogy egy 3.2-es, 250 lovas V6 van a GTA-ban, szóval gyanús, hogy vissza sem kapcsolt és úgy tudtam mögötte menni szélárnyékban ötödikben kinyomva a sajátom szemét is. :DDD

Természetesen rendkívül rövid ötödik fokozat van az autómban, 110-nél kezdődik a redline, gyorshajtás nem történt.

(#14699) Elemental


Elemental
addikt

(#14700) Qru válasza TaaT (#14697) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért elég veszélyes gyorsan megérkezni az előtted lévőre de az am tényleg hatásos többnyire.

mod:

Munez: Láttál már olyan élő embert aki jobbra tartási kötelezettség megszegése miatt büntettek meg? Én még nem... :U

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.