Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Talán topikba vágó:

Az miért van és lehet-e ellene tenni, hogy ha erőteljesebben esik az eső az ablaktörlő lapát rendesen be van állítva (friss autó) szépen lehúzza, de a lapát után áttetsző foltosság van ami aztán el is tűnik. Ha lassan töröl a lapát akkor gyorsan "elpárolog" ha gyorsan akkor minden "húzás" után ott van. Miért van? Próbáltam ablakmosóval (direkt erre kapható nedves törlőkendővel letörölni) de akkor is látszik. Ha nincs eső, csapadék, nem éri víz a szélvédőt tökéletes az átláthatóság, kizárólag az ablaktörléskor jön elő. Kicsit olyan mintha maszatos lenne, talán ez jobb szó mint a foltos. Új lapátok vannak, 4 éves az autó.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#14302) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Ért itt valaki a külföldről vett autó forgalomba helyezéséhez? Most venne a cégem kintről autót, műszakival, rendszámmal minden. Felhívtam az nkh helyi hatóságát, de nem bírta kinyögni az ember, amit tudni akartam. A kérdés az, hogy kint (Ausztria) megvesszük az autót, szépen kinti rendszámmal eljöhetek vele haza és bejelentkezek az nkh-hoz, ott megkapja az itthoni forgalmit az érvényes kinti forgalmiban szereplő dátumig? Vagy hazajövök vele, leveszem róla a rendszámot, elküldöm ki (anyacégtől vesszük) a rendszámot, ott kijelentik, adnak valami papírt róla és én P-s rendszámmal megyek el az nkh-hoz?

(#14303) deicide válasza Qru (#14296) üzenetére


deicide
veterán

Még nem, ezt a nyarat kihúzza így, aztán köv. szezonra mennek felcserélve. Aztán meg egy ring a szezon végén és mehet is a kukába. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14304) Skillet válasza Qru (#14298) üzenetére


Skillet
addikt

kívül rettentő más. kapott elejére meg hátulra egy-egy vr4 emblémát :D
viccet félretéve, szerintem túl sok különbség nincsen. mondanám, hogy a szárny, de japánban az nem csak a vr4 galantokon volt.


az új lökhárítóval most csak ilyen esküvős cicomás van.

tomcsi23. az lesz az :)

tresh: :R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#14305) tresh válasza Skillet (#14304) üzenetére


tresh
addikt

Jól néz ki az a piros swift csak valami nagy szürke csúnyaság elé állt ;]

szép amúgy a galantod :R

[ Szerkesztve ]

(#14306) parandroid válasza psg5 (#14301) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem gyanús, hogy valami szar viasszal lett mosva az autó. Autómosóban viaszos mosás volt, mielőtt ezt elkezdte? Az is alátámasztaná, hogy a sima ablakmosó folyadék (vagy mezei mosószer) a viaszt nem szedi le, tehát azt le sem tudod nedves törlőkendővel törölni róla. Vagy egyszerűen a lapátok olajosak, dzsuvásak, lehet, hogy azokat is érdemes lenne valami komolyabb vegyszerrel áttörölni (vigyázz, hogy a gumit ne marja azért a cucc).

diegho: A némethez hasonlóan az osztrák is azonnal le fogja venni a saját rendszáát, ahogy aláírtátoka szerződést. Vagy ott igényelsz neki egy ideigelens rendszámot (osztrákoknál fogalmam sincs, hogyan működik a dolog), vagy trailer. Vagy magyar kereskedő megy veled, akinek van P-s rendszáma, és azzal hazahozod, de te ilyet csak akkor igényelhetsz, ha a céged autókereskedelemmel is foglalkozik.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14307) psg5 válasza parandroid (#14306) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!
Igen tegnap voltunk kézi autómosóba amely most nyílt és még nem jól írták ki a sorrendet ezáltal a sima mosás után nem az öblítés ment az autóra hanem egy viaszos mosás, amikor elindultunk láttuk, hogy nem okés visszamentünk és újra egy sima mosást, majd most már rendes öblítést csináltunk.
Ezek szerint az lehet a viasz? Erre nem mertünk gondolni, de elég logikus lehet. De akkor amikor visszamentünk nem tudta leszedni a mosás róla? Ez rossz hír...hogy lehetne leszedni? Elég nagy nyomással ment. Lehet, hogy a karosszérián is felfedezzük majd vagy ott nem látszik csak így ablaktörléskor? Mivel "menjünk rá"? Mivel szedhető le? Érdemes ezek után egy normális kézimosóban átmosatni? Beljebb lennénk vele? Nehogy a jarosszéria máshol majd foltossá váljon a hülye viasz miatt idővel.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#14308) parandroid válasza psg5 (#14307) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én ugyanabba a mosóba vinném, elmondanám a problémát, és kérnék egy ingyenes újramosást ezúttal jó beállításokkal, az talán megoldja. Ha nem, akkor nekik tudniuk kell, hogy annak a cuccnak mi az oldószere. Ha nem segítőkészek, akkor megmutatod nekik a középső ujjaidat, és közlöd velük, hogy rendben, akkor lemosatod máshol, és sose jössz többet vissza, utána meg elkezded mindenkinek mesélni, hogy hogy jártál velük.

Egyébként ha leszarod*, max pár hét alatt akkor is lejön a viasz, nem az örökkévalóságnak szóló cucc ez sem.

Nem lenne gáz amúgy, csak mivel rosszul vitték fel a viaszt a felületre, ezért az ablaktörlő elkeni kicsit, ezt látod valami olajos mocsok formájában. Szerintem így még hamarabb le is fog jönni magától is, csak hát nem ezért fizettél.

* Szerk.: Nyilván átvitt értelemben, nehogy nekiálld letolni a gatyát a szélvődő fölött.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14309) kalmanchris válasza psg5 (#14307) üzenetére


kalmanchris
tag

Nyugi, hamarosan eltűnik róla a viasz. Kasztnin is ott van. Esőkor szép kis gömbökké alakulnak rajt a vízcseppek. Egy ideig.

(#14310) Rivaul válasza Skillet (#14304) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah én meg őt nem szoktam még látni. Bár ahogy írtad nem száguldozol, én meg a tükörbe nem szoktam visszanézni ;] Amúgy tetszenek ezek a gépek kifejezetten :K


deicide
Kanyarodó meg szembe sáv :W Zavar hogy az előtted lévők idióták erre... Ah hagyjuk. :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14311) psg5 válasza parandroid (#14308) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mindkettőtöknek a megnyugtatást! (#14309) kalmanchris -nak is!

Amikor visszamentünk, hogy nem okés, az már inggyé volt, de úgy tűnik így is maradt még rajta. Valszeg mivel újra át lett mosva ezért nem teljesen van rajt a viasz, ha jól értem valamennyi már lejött róla...
Magam kézzel eltávolítani nem tudom valamivel? Így nem ugrálok mosóba ha úgyis lejön.

Látom érzékeled, hogy láma vagyok a témában, köszi "átvitten" értelmezem...:)

Tényleg köszi nektek. Sosem volt fekete autónk és ezen aztán valóban minden meglátszik és rosszat nem akarunk neki, hiába csupán egy eszköz :)

F.K.T.

(#14312) kalmanchris válasza psg5 (#14311) üzenetére


kalmanchris
tag

Mosd le magad. De ne foglalkozz vele szerintem ha nem zavar veszélyesen. El fog tűnni hamar. Itt az eső, az is segít.

(#14313) parandroid válasza psg5 (#14311) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bocsi a szerkesztésért, utólag, ahogy visszaolvastam, akkora magas labda volt, hogy nem bírtam nem lecsapni.

Szerintem egyébként fizikai tisztítással gyorsabban le lehet szedni, mint vegyszerrel, az ablakot meg elvileg meg sem tudod sérteni, én első körben háztartási ablakmosó + alapos papírtörlős átdörzsölést próbálnék, ha nagyon zavarna a dolog. Ha ez nem akarja lehozni, és még mindig zavaró, akkor viszont visza kell menni, és kérni hozzá oldószert, a mosónak kell, hogy legyen hozzá.

Ja, amit írtam, azt szigorúan csak üvegfelületen, a fényezéshez hozzá ne nyúlj!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14314) psg5 válasza parandroid (#14313) üzenetére


psg5
veterán

Köszi még egyszer mindkettőtöknek! :R

Ez a lehúzó tényleg jobb mint egy Vileda vagy szarvasbőr textil? Egyre többen javasolják. Szilikonsága miatt tényleg kisebb a karcolás veszélye?

Igen csupán a szélvédőhöz nyúlnék :)

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#14315) Qru válasza Skillet (#14304) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Úú, ez nagyon szép gép! :C Mennyi a fogyid vele?

#nincsbennetarcsi

(#14316) parandroid válasza psg5 (#14314) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahhoz, hogy az autóüveget megkarcold, azért eléggé oda kell tenned magad... Ha a gyémántgyűrűd köve hozzáér, miközben sikálod, akkor talán van esélyed. ;]

Sima konyhai papírtörlővel jó alaposan dörzsöld át, miután spricceltél rá egy kis ablakmosót.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14317) DeFranco válasza parandroid (#14316) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezt meséld el a szélvédőmnek is, amibe az előző tulaj a gumi nélküli ablaktörlővéggel karcolt csini ívet... nem egyet, úgy 3mm széleset

(#14318) psg5 válasza parandroid (#14316) üzenetére


psg5
veterán

Azt írják, hogy ezzel a karosszériáról is le lehet húzni a vizet és nem kell ronggyal bíbelődni. Ezt már túllépve a saját kis viaszos történetemen nézegetem, hogy később otthon mosom inkább az autót nem pedig mosóban :)

F.K.T.

(#14319) MunezXBK válasza psg5 (#14311) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Autoglym szélvédő polír nevű cuccot próbáld meg.

Nevével ellentétben nem políroz, de tisztít rendesen.

(#14320) parandroid válasza DeFranco (#14317) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, hát ha csak a gombot kell nyomni, a többit meg elintézi egy villanymotor meg egy fémpálca, úgy könnyű.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14321) DeFranco válasza psg5 (#14318) üzenetére


DeFranco
nagyúr

karosszériára ne használd szerintem, én is megvettem, de nem használom, minden porszemet nem tudsz lemosni, és a fényezést szépen végighúzza a porszem, ami esetleg alatta marad.

@peterkeT: nem nálam történt...

(#14322) psg5 válasza DeFranco (#14321) üzenetére


psg5
veterán

Köszi.
De azt mondták nekem ma, hogy ha porszem van azt a szarvasbőrrel vagy más ronggyal is áthúzom akkor a karosszérián. Vagy abba azért beleakad? A szilikon meg csak húzza?

F.K.T.

(#14323) DeFranco válasza psg5 (#14322) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a rongyot meg a szarvasbőrt nem szorítod rá a karosszériára, ezt meg igen.

de ez magánvélemény, lehet jó, de én nem merem használni (pedig megvettem)

én mondjuk nem sokat tökölök vele, lemosom magasnyomásúval a benzinkúton és megyek vele, a menetszél meg leszárítja a vizet. a kényes helyekről nem ártana kitörölni a vizet (ajtók alja főleg) de olyankor mosom, amikor megyek legalább egy 50-100 kilométert egy huzamban, annak csak elégnek kell lenni.

(#14324) tomcsi23 válasza Skillet (#14304) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jó kis gép lehet. Gondolom, nem probléma odaköszönni a lámpánál. ;]
180-nál elveszi a gázt? Pedig ott még van lendülete elvileg.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14325) psg5 válasza DeFranco (#14323) üzenetére


psg5
veterán

Igen nekem is ez a gondom, hogy ha megveszem és nem használom akkor kár volt érte.

Köszi a véleményed!
Lehet maradok a törlőronggynál :)

F.K.T.

(#14326) Skillet válasza Qru (#14315) üzenetére


Skillet
addikt

köszönjük :R
autópályán volt már valami 7,8 is.
tojáson lépkedősen 9 körül volt valami 4-en utazós, klímás, vegyes. de összességében a 10 városban nem lehetetlen. én 10-12 litert mondanék rá. javarészt városban használom. NEM dugóban!

tomcsi23
igen, elvileg fuel cut. de nem tudom, mert nem mentem még vele 180-nal. haver mondta, amikor olvasgatta az ecu-t, hogy nincs már benne a tiltás. biztosan így van :)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#14327) Qru válasza Skillet (#14326) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az egyáltalán nem sok, nagyon jó fogyi egy ilyen géptől.

Igen ki lehet törölni a korlátozást az ecu-ból. :K

#nincsbennetarcsi

(#14328) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hú emberek. Most olvasom a viaszos szélvédő esetét. Vettem viaszos autósampont(Prevent) és ezek szerint nem érdemes az üveg felületnek is nekiesni vele? Mert eddig sima samponnal mostam át a szélvédőt.

(#14329) AMD Power válasza Qru (#14230) üzenetére


AMD Power
titán

Az a *zar es nehez Opel meg sem olyan rossz!? ;]

(#14330) roberto211 válasza AMD Power (#14329) üzenetére


roberto211
őstag

OPC től elvárható. :) ;)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#14331) EQMontoya válasza Skillet (#14261) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem szoktam száguldozni. Már annó a 60 lovas astrám is ment 200 felett :) később pedig a 2 literes szívó galant 240-et.
Mármint addig volt benne skálázva az óra, vagy megfelelő szakadékban teszteltél? :))

Same rules apply!

(#14332) Skillet válasza EQMontoya (#14331) üzenetére


Skillet
addikt

váááá. :) nincs több vita erről. csak álmodtam az egészet és én kérek elnézést :D
csak, hogy tovább borzoljam a kedélyeket... haver hondájának értéke is kiderült. 90 ló, 4 személy, tatabánya felé, 210km/h :)
gyári adat szerinte 177km/h
fokozzam? 280 ló 2.5 v6 awd ikerturbó: 180km/h a vége :D

DeFranco értettem kapitány úr :K

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#14333) DeFranco válasza Skillet (#14332) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudd már hogy hol a helyed édes fiam ;] majd mi megmondjuk hogy mit láttál meg mit nem láttál :P

(#14334) Melack válasza DeFranco (#14333) üzenetére


Melack
veterán

Az Öregek Tanácsa dönt majd, ifjú padawan ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14335) Skillet válasza Qru (#14327) üzenetére


Skillet
addikt

ja, volt 15 liter is :) lezárták egy évre az aluljárót itt a duna utcában. így körülményesebb volt átjutni az omv-hez, maradt a lukoil. azt vettem csak észre, hogy az AFR kijelzőn 11.9-es meg hasonló értékek vannak alapjáraton, mondjuk lámpánál állva :) a 14.7 helyett.
mint kiderült, nem igazán szeresse azt a nyálat.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#14336) Burt1793 válasza Skillet (#14332) üzenetére


Burt1793
veterán

De ugye gps-szel stabilan mérted azt a 240-et a galanttal?
2.2-es csipszes mazda 6 kombi (gh) jó 180 lóval (eredeti 163, ez a biztos, de azért csipsszel érezhetően jobban ment) gps szerint verte alulról a 240-et, az óra 260-at mutatott szinte, ehhez képest egy antik galant megy kettőnegyvenet?

Az ilyen 90 ló, 210 km/h, 4 személlyel haver mesélte jó vicc volt, felnevettem. Igaz, a mazdikában nem tudom hányan ültünk, de most az a +- 1 km/h nem számít, ilyenkor a légellenállás számít... Mint az új bugattinál, 420-nál fogyaszt percenként 30 litert. :D 420-at nem tud a haver 320d-je? ;] Ha a 90 lovas autó annyit tud mint egy 320d, akkor a havernak többet kell behazudnia a kocsmában. :P

[ Szerkesztve ]

(#14337) EQMontoya válasza Skillet (#14332) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az IS200 hivatalos végsebessége 216, pedig nem kicsit erősebb, mint az 1.4-es Civic. :)
Az órák mutatnak bármit, főleg ha a gumi sem váltóméret... Tájékoztató jellegű adat, mint a magyar költségvetési tervek...

Same rules apply!

(#14338) -v-


-v-
addikt

Az st gps szerint 215nel kipukkan :D Onnan hatszel, lejto, nagyonhossszu egyenes meg ezek tetszoleges kombinacioja kell a tovabbi gyorsulashoz.

(#14339) Burt1793 válasza -v- (#14338) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, ez az igazság, engem nem zavarnak ezek a legendák, amíg csak hallom őket. A fórumon leírva sok szmájli nélkül kicsit kínos. :P

(#14340) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Itt mindenki tuggya h mennyit megy a kocsija? :U Ennyien járnak németországi autópályán? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14341) Snoop-y válasza EQMontoya (#14337) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nissanom GPS alapjan ment 260 korul de az nem is 1.4 90 lo volt :B
Bubut nem bantjuk de sztem annak olyan 240 korul vege van.

bitpork: Szeremi uton oohhh khhmm hapci hapci nah szoval nemet autopalyan keszult felmeres alapjan 220 (ora szerint) volt igaz nem kellett perceket varni hogy felgyorsuljak ( 100-200 az olyan 10mp korul volt ) ;]

[ Módosította: Qru ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14343) Rivaul válasza bitpork (#14340) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem a rovirol fogalmam sincs. Pályán 180 volt amit mentem vele. Ő még ment volna, ellenben velem. Német pályát megnéznék azért de itthon nem :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14344) Skillet válasza Burt1793 (#14336) üzenetére


Skillet
addikt

szerintem ezek a legkevésbé sem kirívó adatok. a civic-et nem mesélte, annyi volt. a 4 ember közül az egyik én voltam, azért is írtam korábban, hogy az is több, mint a gyári adat, ami 177km/h. emlékeztem, hogy 200 felett mentünk, de nem tudtam mennyivel, ezért kérdeztem rá nála. nem akartam fals adatot bemondani.

a végsebességet nem tudom mennyire befolyásolja, hogy az autó ósdi :D de úgy látszik, ez is egy tényező.
biztos ezek az autók nem tudják, nem közölték velük, mennyi a gyári érték, amit nekik menniük szabad :)
a felhozott IS200 érték is kevéske szerintem. de nem mondanék rá semmit, hogy mennyi a vége, mert nem tudom. csak azt tudom mondani, amit tapasztaltam.
gyári adat szerint a galant pl 205-nél le kellett volna feküdjön. nem igazán tette. 6e környékén volt a 220km/h és valahol pont a piros mező elején (6500) a 240. és nem, nem gps-szel mérve :) szóval csalhatott. hogy mennyit? passz.
a mostani autó végsebességét pl nem is tudom. így mondani sem tudnék rá semmit. de csak mert erősebb, nem hiszem, hogy 240 fölé tudna menni.
szerintem sok mindentől függ a végsebesség. váltó áttétel, súly, hol adja le a nyomaték maximumot a vas, légellenállás, meg ilyenek. akár egy valamivel gyengébb autónak is lehet nagyobb végsebessége egy nála erősebb autónál. rosszul gondolom?
mindegy. nincs vita. én csak padavan vagyok. befejeztem a végsebesség borzalmakat. főleg, hogy nem is karcol meg az autók végsebessége. :)
és mindenért elnézést kérek, álmodtam az egészet :)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#14345) tomcsi23 válasza bitpork (#14340) üzenetére


tomcsi23
veterán

Eddig max a 4-est sikerült ledadogtatni. ;]
Ill. egyszer az ominózus lejtőn egy 5. forgott olyan 6400 környékén.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14346) Qru válasza Skillet (#14335) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az sem sok, nekem a szívó 2,5-öm is bekér erőltettet menetben 14,5-et... De legalább nem is megy cserébe. :D

Avia-s benyó helyett most Shell-t tankoltam és egész jó lett a fogyim. Pedig korábban azt nem szerette. Lehet változtattak benne/rajta vmit... :F

Snoop-y: Rövid attételes, amúgy menne az többet lazán végre.

#nincsbennetarcsi

(#14347) EQMontoya válasza bitpork (#14340) üzenetére


EQMontoya
veterán

En 180 fölött nem mentem még vele, de a gyári adatok pontosak szoktak lenni, ha gps-szel méred.

Same rules apply!

(#14348) Burt1793 válasza Skillet (#14344) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, a végsebesség függ a váltó áttételtől, a homlokfelülettől, légellenállási tényezőtől, levegő sűrűségétől, teljesítménytől. Szóval már csak a fizika törvényei miatt sem tud egy 60 lovas astra 200-zal menni. Persze nem tudom a pontos adatait az autónak, de 60 ló nem elég 200 km/h-hoz egy ilyen formájú autóban. A galanttal meg mérd meg a gps szerinti százat tempomattal és nézz rá az órára, ne lepődj meg, ha közelebb lesz a mutató a 120-hoz. Én sem akarok vitázni, csak rá szeretnék jönni, hogy milyen féket kell még kiengednem, hogy ne tudjon annyival menni egy 60 lovas astra, mint egy mazda 6-os. :C

(#14349) bitpork válasza EQMontoya (#14347) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én arra gondolok h mennyi pernahajder gyorshajtó van itt :B Én még aztat sem tom h Domi 200 felett mennyit megy?!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14350) Skillet válasza Burt1793 (#14348) üzenetére


Skillet
addikt

a galantot (régit) már nem nagyon fogom mérni. a mostani pedig 3 ezres fordulatnál megy 112km/h-val gps szerint. és amikor a dash 100-at mutat, csak 97-tel megy a vas gps szerint :)
végsebességet meg nem tudom megmondani.
de, elég a 60 ló 200hoz :) lejtőn hátszéllel.
a 60 pacis 1.4-es hármas golfok is mentek 180at lejtő nélkül. papíron azok sem tudtak annyit.
de mintha valami 260km/h-t mondtam volna :D akkora a hitetlenség.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.