Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) Burt1793 válasza deicide (#14199) üzenetére


Burt1793
veterán

Jó autó lehet, Garázsék is dicsérték: [link]. Persze gondolom te ezt már láttad. :D

(#14202) deicide válasza Burt1793 (#14201) üzenetére


deicide
veterán

Igen, amíg vártam, hogy megjöjjön, megnéztem mindent, ami elérhető volt róla. :DDD
És ahogy a teszten is mondják, erős. Kíváncsi leszek, a következő generáció mit fog tudni, ha csökkentenek a súlyán és reszelnek kicsit még a motoron.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14203) szőröscica válasza deicide (#14202) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem 250-nél az is letilt majd! :DDD

(#14204) MunezXBK válasza szőröscica (#14203) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hamarosan ez sem fog. :DD

(#14205) bitpork válasza MunezXBK (#14204) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk az első hirtelen növő fa után már tuti ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14206) tomiii. válasza Burt1793 (#14201) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Amikor mentek a pályán a videóban, rögtön ez jutott eszembe:

[link]

(#14207) Rivaul válasza MunezXBK (#14204) üzenetére


Rivaul
addikt

Mert? Mi értelme van itthon vagy amúgy bárhol, kiszedetni a tiltást? Ez már inkább ilyen ki ha én nem fajta dolog... Jah, lehet majd a hetesen 280-at is menni jeee :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14208) Burt1793 válasza deicide (#14202) üzenetére


Burt1793
veterán

A videóban lévő színe és felnije nagyon csúnyácska szerintem. Nekem az Opelek se tetszenek különösebben, de biztos jó autó. 3-as BMW nem jön be például? Ennyi pénzért azért már kapsz egy 320d-t ;] sorhatos benzinest, nem?

(#14209) deicide válasza Burt1793 (#14208) üzenetére


deicide
veterán

Sötétkékben nekem sem tetszik...

335i-ből nem látok a konfigurátorban kupét, a 435i is tetszik, de az 15M, a 335i sem lehet sokkal olcsóbb, míg az OPC alapára 8.2M volt.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14210) parandroid válasza deicide (#14209) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért nem találod a 335i kupét, mert a kupék felfelé számozódnak már. Az 1-es kupé 2xx-es, a 3-as 4xx-es, az 5-ös 6xx-es ([link]).

Személyes véleményem szerint egyedül az 1-es kupé változata, a 200-as sorozat néz ki normálisan, az viszont nem kicsit, bár kabrióban talán még szebb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14211) AMD Power válasza deicide (#14199) üzenetére


AMD Power
titán

Brutál jól néz ki. ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14212) deicide válasza parandroid (#14210) üzenetére


deicide
veterán

Így már értem, thx! Így viszont az áruk miatt egyelőre kiesnek, pedig egy 435i-t azért el tudnék képzelni az udvaron. Na majd talán pár év múlva. :)

AMD Power: Sok helyen olvastam, hogy talán a legszebb forma a jelenlegi éra hot-hatch kínálatában. Én egyetértek velük. :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14213) Elemental


Elemental
addikt

deicide:
Olvasva az élményeidet az autódról a 4. főbűn igencsak elkezd bennem tombolni, nehezen tudom visszatartani. :D
Jobb, ha alám nem kerül über gép. Elég régen, még 2011-ben megtörtek a zsaruk, vagyis inkább a bírság. Az első fél évben összeszedtem 3x30k bírságot gyorshajtásért. Azóta kicsit visszább vettem. Mostanában csak 1-2 gyorsulás fér bele a városban szigorúan csak 100-ig :D Kár, hogy az asszony jazz-e 2. sebességben elmegy 100-ig, sajna adja magát, hogy padlózzak neki. Meg az olajos utakon (Szeged) mentem 170 fölé fater gépével a minap, ami azért érdekes, mert forgalom nincs, szóval mást nem igazán veszélyeztetek, de elég keskeny út meg rázós, jó kis adrenalin löket. :) Persze, ezeket mind egyedül, ha a család is ott van, akkor visszább veszek...

(#14214) parandroid válasza AMD Power (#14211) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ízlés dolga, szerintem szerencsétlen Astrák ebben a sorozatban már majdnem olyan csúnyák, mint egy Grande Punto. Persze én a szögletesebb vonalakra gerjedek, szóval ez nagyon nem nekem való.

Mentségére legyen mondva, hogy ebben a műfajban eleve kevés a kommersz versenyző (talán a Megane-ból láttam valami hasonlót, meg talán Hyundai/Kia vonalon), és senkinek sem sikerült semmi esztétikusat összehoznia. Akkor már inkább egy GT86, egy MX-5, egy Cooper S, vagy a korábban említett 2-es kupé, ha mindenképpen elfogadható árú játszós autó kell (Nissan 340Z még talán, de azt már tényleg nem tudom, árban hova skálázódik). Ha meg az ár nem számít, akkor Boxer / Cayman / 911, vagy SLK Merci.

De ez a családi kompaktból kialakłtott sportautó dolog ez valahogy ide nekem nem gyere be. Ha már iylesmi, akkor egy kategóriával lejjebb egy Polo GTI, Fiesta ST, vagy ilyesmi inkább (Corsa OPC-t ne említsd, mert eleve szegény Corsa formája egy vicc, ha meg még sportosítják is a kis 1,5 tonnás habtestét, az már kicsit olyan, mint egy túlsúlyos tonna-donna tütü-szoknyában).

Mindez szigorúan személyes vélemény, sör mellett bárkivel hajlandó vagyok megbeszélni, de itt a fórumon anyázni a ferde ízlésemért nem ér.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14215) AMD Power válasza deicide (#14212) üzenetére


AMD Power
titán

Az új K Astra meg ha hozza azt a mínusz 150-200kg-t akkor meg lehet nálad alternatíva majd az új OPC is.

peterkeT: Az szépség persze szubjektív, kinek mi... hála Istennek nem vagyunk egyformák. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14216) Rivaul válasza parandroid (#14214) üzenetére


Rivaul
addikt

Az RS Megane hasonló és szerintem marha jól néz ki. Nekem pl tetszik az Astra de a Megane egy kicsit jobban. Csak azt sajnálom hogy ezek a gépek nekem kicsik (család).

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14217) deicide válasza Elemental (#14213) üzenetére


deicide
veterán

Bent melóhelyen is sokan így vannak ezzel, de ez emberi dolog. :)

Eddig nem volt olyan autóm, ami ment volna 100-at 2-ben, ez nekem is új volt. Én mondjuk bírságot még nem szedtem össze, remélhetőleg nem is fogok.

Rossz úton azért lehetnek meglepetések, volt, hogy soknak éreztem még a 100-at is, pl egy Lovasberény-Csákvár szakaszon.

AMD Power: A 2017-et még megvárom, aztán döntök, attól függően, hogy mit hoz az új generáció. Addig meg nem hagyom ellustulni a jelenlegit. :)

peterkeT: tényleg nem vagyunk egyformák, így is van ez rendjén, nekem pont az ívelt formák tetszenek inkább.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14218) bitpork válasza Elemental (#14213) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha az algyői olajos kitakra gondolsz azok magán utak. Be sem lehet rájuk hajtani papper nélkül :U Én is csak azért tom mert sok évvel ezelőtt rámhívták a rendőröket ott.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14219) Rivaul válasza bitpork (#14218) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem kell őket megvárni ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14220) AMD Power válasza deicide (#14217) üzenetére


AMD Power
titán

Jövőre már jön a K. Csak kérdés ,hogy az OPC mikor lesz kapható majd nálunk. Az lehet ,hogy tényleg 2017 lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14221) MunezXBK válasza Elemental (#14213) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az sok? Spanom 260.000-et szedett össze egy hónap alatt. :D

(#14222) Rivaul válasza MunezXBK (#14221) üzenetére


Rivaul
addikt

De ő tolatva ment :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14223) Elemental válasza bitpork (#14218) üzenetére


Elemental
addikt

Az jó sok éve lehetett. Most behajtani tilos, kivéve célforgalom tábla van kint. Igaz, az is ott van, hogy magánút, de nem kell engedély.

[ Szerkesztve ]

(#14224) Elemental válasza MunezXBK (#14221) üzenetére


Elemental
addikt

Minden szubjektív. Nekem elég volt. :)

(#14225) tomcsi23 válasza MunezXBK (#14221) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azt kettőből is össze lehet szedni. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14226) -v- válasza tomcsi23 (#14225) üzenetére


-v-
addikt

Én itt a 6-os kivezetőn minden alkalommal a 300e-rel játszom este, mióta ott az az elhúzás meg korlát ...

(#14227) Rivaul válasza -v- (#14226) üzenetére


Rivaul
addikt

+1
Én Érdig megyek az 3x300 :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14228) tomcsi23 válasza -v- (#14226) üzenetére


tomcsi23
veterán

A 3 db 30-as szakaszon nem nehéz nagyot produkálni. :D
Durva lenne azért megcsípni a bónuszt..
Mondjuk ilyen esetben csak a legnagyobbat vennék figyelembe, nem? Csak nem lenne 3x bünti. :F

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14229) -v- válasza Rivaul (#14227) üzenetére


-v-
addikt

Igen ugy ertem en is, darabja... en M0-ig szal ja, az is 3 :D

(#14230) Qru válasza deicide (#14170) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Még most is a hatása alatta vagyok. Nagyon durvát lép az a gép!! Köszönöm a lehetőséget, tényleg egy életre szóló élmény. :R

#nincsbennetarcsi

(#14231) MunezXBK válasza Qru (#14230) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Magadhoz tértél? :D

(#14232) Qru válasza MunezXBK (#14231) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nagy nehezen. :DDD Minden esetre visszaülni a 170 pacisba a 280 után elég lehangoló volt. Mától turbóra gyűjtök. ;]

#nincsbennetarcsi

(#14233) Melack válasza Qru (#14232) üzenetére


Melack
veterán

Meg gyorshajtásos csekkekre :P

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14234) MunezXBK válasza Qru (#14232) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

TDI-re gyűjts inkább. ;]

(#14235) Qru válasza Melack (#14233) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ne is mondd, lehet most benéztem egy trafit. :( Pár napon belül úgyis kiderül.

mod:

Munez: Tudom-tudom mert csak abban van tartalék. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14236) MunezXBK válasza Qru (#14235) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Helyesbítek: blokkolóra gyűjts. :D

(#14237) EQMontoya válasza Qru (#14232) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mi volt az, 350z?

Same rules apply!

(#14238) tomcsi23 válasza EQMontoya (#14237) üzenetére


tomcsi23
veterán

:F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14239) deicide válasza Qru (#14230) üzenetére


deicide
veterán

Igen, ugyan nem azonnal vág hátba, mint a TD, ellenben tiltásig tol és aztán a következő fokozatban tovább. És ezt majdnem a végsebességig. Néha még engem is meglep így több, mint fél év után. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14240) DeFranco válasza deicide (#14239) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a vezérlőkocsis vonatszerelvény is tiltásig tol, majdnem a végsebességig, ezért az élményért kár volt opc-t venni :D

[ Szerkesztve ]

(#14241) deicide válasza DeFranco (#14240) üzenetére


deicide
veterán

Igaz, először én is Gigant-ot akartam, de nem vót' eladó. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14242) DeFranco válasza deicide (#14241) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szóltál volna nekem, lehet hogy intéztünk volna valamit :D széles a szolnoki járműjavító hátsó kapuja ;]

(#14243) deicide válasza DeFranco (#14242) üzenetére


deicide
veterán

Jó, egy V43-al is beértem volna, az is tol rendesen. ;]
Csak nehéz meglépni egy ilyen zsákmánnyal a "viszonylag" kötött pályán. :B
Meg aztán ha leparkolom Kápolnásnyéken mondjuk, egy idő után szemet szúrna.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14244) EQMontoya válasza tomcsi23 (#14238) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem tudom, milyen autója van a kollégának.

Same rules apply!

(#14245) deicide válasza EQMontoya (#14244) üzenetére


deicide
veterán

Astra opc.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14246) tomcsi23 válasza EQMontoya (#14244) üzenetére


tomcsi23
veterán

Pár hsz-szel előtte volt téma. :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#14247) -v- válasza deicide (#14209) üzenetére


-v-
addikt

En mondjuk eleg maskepp koltenem el azt a 8.2m-t, vennek 5m korul valami boxter s/s2000/350z/M3 stb. rendes jatszos autot, 1m-t valami astra g-t akar a hetkoznapokra, a maradek 2.2m-bol pedig kipofozom-hekkelgetem a jatszosautot/eliszom.

[ Szerkesztve ]

(#14248) Snoop-y válasza Qru (#14232) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem voltal meg eSTIpesti talin :F Keredzkedj be Szilardhoz vagy akar Janika-hoz aztan el is felejted majd azt az OPC nevu betegseget ;]

rvilike: +1 :K :K

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14249) Qru válasza MunezXBK (#14236) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Lehet az sem ártana, valóban.

Utánaolvastam, sajnos ez a blokk nem bírja a turbósítást a hengerfejeket is cserélni kéne kovácsolt alukra (a gyári öntött alu), hogy bírják azt a terhelést tartósan. Az meg már nagyon sokba lenne. És tuti nem járnék el 8-9 literből mint így. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#14250) deicide válasza -v- (#14247) üzenetére


deicide
veterán

Az új autó kritérium volt, 5M-ból ezek nem jönnek ki. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.