Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29801) vlevi


vlevi
nagyúr

Értesítési központon is lenne mit reszelni.
Ha a jobbalsó sarokban megjelenik egy értesítés, és azt az értesítést "leixelem", attól még az értesítő központ azt mutatja, hogy van új értesítés. De nincs, mert amikor rábökök a fehéren világító ikonra, akkor az rögtön átvált normál állapotra, és csak azt az egy, már elolvasott értesítést mutatja. Amit még egyszer törölni kell onnan, hogy eltűnjön. Tudom, nem halok bele, hogy mégegyetkettőt kell kattintani, de akkoris következetlen, mert ha egy megjelenő popupot törlök, akkor tűnjék el véglegesen. Ezenfelül jó lenne, ha az értesítő központ kezelésénél nem kellene a képernő aljától (a jobbalsó ikon) a képernő tetejéig (értesítések törlése) egerészni.

Vistaboy:"Bezzeg ez a posta egy halom szemét, ha nem Outlook vagy Gmail fiókot akarok beállítani"
Nehogyazthidd. Tegnap, többhavi bélatesztelés után egy gyenge pillanatomban átálltam 7-ről 10-re. Megint adtam egy méglegutolsóbb esélyt a posta appnak, de megint leszerepelt.
Egyfelől nekem nincs outlook fiókom. Illetve van, mert az MS generált egyet, de soha a környékén nem jártam. A Windows Live ID-be is a gamilos emilcímem van beregelve. De a posta appból nem tudom kiirtani az outlukat. Emiatt viszont, mivel ott ficereg, minden levélküldésnél (pl. böngészőben mailto: linkre kattintva) megkérdezi, melyikkel akarom küldeni, vajon-e a működésképtelen outlukkal-é? Gmail szinkron is több sebből vérzik, mert az oda-vissza szinkron között néha órák is eltelnek. Hiába törlök ki a posta appban egy levelet, attól még a gmail.com címen a webes felület mutatja, mint olvasatlan új levél. Élőcsempéje is üzemképtelen. Én már lemondtam róla, előtvettem a jól bevált powershell scriptet, és uninstalltam.

[ Szerkesztve ]

(#29802) AlyrArkhon válasza zka67 (#29792) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

az asztal ugyan bejön hamar, de utána még percekig tölt, pedig SSD van a gépekben.

Ott valami beállítási generálszósz van, egy tisztességes win10-en bekapcsológomb után 10-30 másodperccel dolgozni kéne tudni, én vélhetően jóval gyengébb konfigon kézi bejelentkezéssel is 30 másodpercen belül netezek. (Jó, igaz, szerverjellegű dolgok nem futnak, iis és társai. De sokéves proci, és csak 4gb ram és gyengusz 120-as ssd...)
Szóval a fetch, prefecht, indexelés és társai, netán eltolás és ilyesmik lehetnek a hunyók, ha nem valami fertőzés...

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#29803) vlevi


vlevi
nagyúr

Nem bírom kideríteni, hogy a képnézegető miből dönti el, hogy egy kép megnyitásakor kiteszi-e a jobbrabalra nyilakat a következő kép megtekintésére, és mikor nem?

Ha ezt a képet nyitom meg, akkor nincs jobbra-balra nyíl, de, ha a közvetlenül mellette lévőt, akkor pedig van. :F

(#29804) Honkydoo válasza Fire/SOUL/CD (#29778) üzenetére


Honkydoo
őstag

Igen. Egyikben se működik. Sajna a BIOS-ban nincs XHCI support funkció. :(

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#29805) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Hozzám került egy dobozos de német Win7 Home Premium.
Ezzel milyen win10-et tudok beregisztrálni? És honnan töltsem le a képfájlt? Nem akarok előbb win7-et telepíteni és utána win10-et, clean install híve vagyok. Előre is köszi a válaszokat :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#29806) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok.
Adott egy Win10 Pro, Win7-ről let frisítve, majd teljesen új telepítéssel felrakva (C format, új partíciók stb.).

Ma szólt, hogy nem tudott egy frissítést megcsinálni, rányomtam, hogy akkor induljon most újra, erre fel mintha új telepítés lenne, csinált egy hosszú frissítést. Minden program megmaradt, azt viszont látom, hogy bizonyos ikonok másképpen néznek ki, illetve eltávolított néhány programot (kompatibilitási gondra hivatkozva (pl 8gaget, CPUz). Ez nem is akkora gond, viszont, hirtelen +20 GB adat lett az SSD-n.
Az én gépemen Szeptembertől van W10, de pár hete ismerősök gépét (W8.1) asztali és laptop telepítettem újra, és akkor már én is láttam, hogy bizonyos ikonok másképp néznek ki a w10-ben, mint az enyémben.
Mintha ezt a frissítést most kaptam volna meg, Olyan mintha a win10-et frissítette volna win10-re. :DDD
Mondjuk ezzel nincs gond, sokkal inkább a plusz adat.

Lett egy ilyen mappa is "Windows.old", a kérdésem az, hogy ez törölhető?
Előre is kösz az infót. :R

;) - The Power of the Light Side

(#29807) AtHoS válasza #56474624 (#29788) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Próbáltad script nélkül auto detektálós módon indítani a fix-et?

Innen leszedve [link] a hozzáírt infóban azt írják ennyire egyszerűen is lehet használni:

The simple explanation of using this tool is to first open a command prompt as administrator.

1: Type in "SFC /SCANNOW"
2: Download SFCFix from this page and run it. It may take up to 15 minutes.

Once the scan has completed a notepad file called SFCFix.txt will launch with the results. A text file will open showing you the results. In a perfect world, it will tell you what file was corrupted and that it was fixed. If you don't see the words FIXED/REPAIRED then it did not fix the problem.

Gyorsan ránéztem hogy is megy ez és meglepődtem, mikor az sfc /scannow azt írta talált hibát, de azt javította is. A fix-nek viszont így nem maradt mit javítania

SFCFix version 2.4.5.0 by niemiro.
Start time: 2015-12-13 10:23:48.547
Microsoft Windows 8.1 - amd64
Not using a script file.


AutoAnalysis::
SUMMARY: No corruptions were detected.
AutoAnalysis:: directive completed successfully.


Successfully processed all directives.
SFCFix version 2.4.5.0 by niemiro has completed.
Currently storing 0 datablocks.
Finish time: 2015-12-13 10:24:22.348

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#29808) vlevi válasza Anonymus23 (#29806) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem te most kaptad meg a 10240-es buildről a 10586-ra frissítést.
futtatásba (Win+R) írd be, hogy winver
Szerintem ott már a 10586.29-t fogod látni.
Ezután a C meghajtón jobbegér, tulajdonságok, lemezkarbantartó, rendszerfileok törlésébe lépj be, és ott tudod törölni a régi windowst, meg még jópár dolgot, ami sok-sok gigát foglal.

(#29809) #56474624 válasza AtHoS (#29785) üzenetére


#56474624
törölt tag

Végül ez oldotta meg. Annak ellenére, hogy elég tapasztalt vagyok már, miket szabad feltelepíteni, miket nem, legális szoftvereim vannak, nem mászok fel mindenféle oldalra, ahonnan megfertőződhet a gépem, rendszeresen ellenőrzöm malwarebytes-szal, defenderrel, a Windows 10-nek csak nem sikerült hibamentesen kibírnia 3 hetet. A következő ilyennél megy vissza megint az atomstabil 8.1.
Ha úgy vesszük, nekem ingyen volt a 10, de kb. annyit is ér jelenleg.

(#29807) AtHoS:

Igen, amúgy próbáltam simán futtatva is, szintén eredménytelenül. Kösz még egyszer a sok utánajárást.

[ Szerkesztve ]

(#29810) csadi0011


csadi0011
őstag

A Onedrive képes a képernyőmentést egyből feltölteni, ahogy megnyomtam a printscreen gombot. Viszont csak egy 10 kb-os fekete képet tölt fel. Ez mitől lehet?

(#29811) Anonymus23 válasza vlevi (#29808) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szia,
Majdnem, 10586.17 a jelenlegi verzió. Akkor ok, én is valami ilyesmit sejtettem, csak egy ideje nem követem a topicot, mert nekem valahogy semmi bajom nincs a w10-el, minden megy ahogy kell.
Illetve egy bajom volt, de ezt betudtam a spec hardvernek, van egy eSata PCIe-es kártya benne, és w7-en ha bekapcsoltam a dokkolót, akkor azonnal felismerte a winyókat, de itt az eszközkezelőben először tiltani majd engedélyezni kellett, hogy hotplug módon felismerje. Bár az is furcsa, hogy ma reggel még frissítés előtt meg bekapcsoltam, de minden mókolás nélkül felismerte, biztos javítgatták ezt is közben.

Akkor törlöm a sallangot, köszönöm a megerősítést :R

A képnézegetőnél én visszaállítottam a régi fajta windowsos képnézegetőre, ott meg mindig ott van a nyíl, annyi hogy minden képfájltípusra be kell regisztrálni alapértelmezettnek, de 99% úgyis JPG, az meg már megvan.

;) - The Power of the Light Side

(#29812) vlevi válasza Anonymus23 (#29811) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A képnézegetőnél én visszaállítottam a régi fajta"
Nincs régi képnézegető.
Én a Win7-ről 10-re frissítés után már rögtön a 10586-os buildet felhasználva telepítettem nulláról újra a gépet.

(#29813) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Alvásba raktam a gépet,de 1-2 perc után újra indul, az eszközkezelőben kivan kapcsolva minden ami felébresztheti. Miért indul újra mégis ? Microsoft fiókkal vagyok bejelentkezve, esetleg ott lehet valami ?

(#29814) Anonymus23 válasza vlevi (#29812) üzenetére


Anonymus23
veterán

De van, de van de van :DDD

Na jó egy kis mókolással, de könnyen visszahozható. Nekem jobban bejön a régi mint az új fajta.

;) - The Power of the Light Side

(#29815) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Nekem egy olyan problémám van, hogy nem tudok streamelni a hálózaton lévő egyéb eszközökre, mert nem lát a gép semmit a hálózaton.

Egy PS4-re szeretnék streamelni. Ehhez beállítottam a Media adatfolyam továbbítását a leírtak szerint, de sajnos a PS4 nem lát a hálózaton media servert és a media adatfolyam beállításaiban sem látszik a PS4 (ismeretlen eszköznek kellene látszani), de semmi más sem.

A legbosszantóbb, hogy egyszer már működött a dolog tökéletesen. Azóta annyi történt, hogy a notebook, amiről menne a stream LAN helyett Wifi-n csatlakozik a hálózatra. A PS4 eddig is Wifi-n volt és most is azon van (próbáltam a PS4-et LAN-on is, de nincs változás).

Van erre megoldás? Gondolom az kavart be, hogy ne LAN a csatlakozás, de nem találtam semmit arról, hogy Wifi-n nem működne a dolog.

Segítsetek kérlek, mert így egy nagyon hasznos funkciót nem tudok használni, amit már megszoktam.

Köszönöm

(#29816) radgyulaba válasza csixy (#29782) üzenetére


radgyulaba
tag

Hy,nem használtam még Linuxt,a fiam probálkozott már régebben de nem jőtt be,de sikerült aktiválnom végre Pro helyet Enterprisere meglátom hogy fog mükődni ,ha nem fogom szeretni vissza állitom 7-re. Nem tudom jelenleg mi a külőmbség a Pro és a Enterprise kőzőtt.

Ford Mondeo 1995

(#29817) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A múltkor már volt pár kérdésem itt.Akkor azt írták,hogy a meglévő 8.1-ről frissítsem 10-re elsőre a gépem.Majd utána csinálhatok külső adathordóról szűz telepítést.Mert amúgy problémáim lesznek a kulcs elfogadásával.De azóta olvastam,hogy a Microsoft oldalon fent lévő iso file letöltése után már nincs ilyen hiba.
Akkor most,hogy is van? :)

Köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#29818) lufi7 válasza Anonymus23 (#29811) üzenetére


lufi7
aktív tag

10586.29 van nálam.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#29819) Anonymus23 válasza lufi7 (#29818) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azóta még talált párat, és mostmár nálam is.

;) - The Power of the Light Side

(#29820) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

a kijelölt mappát szeretném átnevezni de nem tudom sehogy se... ötletek?

Szépnapot!

(#29821) zka67 válasza AlyrArkhon (#29802) üzenetére


zka67
őstag

Szia, lehet rajta dolgozni, amint bejött az asztal, az pedig hamar megvan, csak azt akartam mondani, hogy ezzel még nincs kész a win boot, mert utána még tölti be a többi (gondolom nem olyan fontos) dolgokat. Nem tudom, hogy mondtam-e, de ezek szűz gépek, minden program a hivatalos oldalakról van letöltve, semmi más nincs rajtuk, így én a vírus lehetőségét teljesen kizárnám.

De itt nem is az a zavaró, hanem hogy webszerverként használhatatlan a win10, annyira lassú, mondom, a win7-hez képest 5x lassabb! A debian legenerálja a php oldalt 0.2mp alatt, a win7 kb 1mp alatt, a win10 meg 4-5 mp alatt. Ugyan azt az oldalt, ugyan azokkal az adatokkal. Ez a nem mindegy.

Nem tudom mit variáltak a win10-ben, vagy hogy miért mondják azt, hogy ez az eddigi leggyorsabb windows. Lehet, hogy a lemezkezelés hátrányára gyorsítottak más dolgokat benne?

(#29822) vlevi válasza Anonymus23 (#29814) üzenetére


vlevi
nagyúr

Fa... televanmár a registry mókolással.
Rakom fel az ACDSee-t mingyá :W
De inkább az a kérdés, hogy mi történik ott Indiában, hogy egy normális appot nem bírnak írni a Microsoft fejlesztői :F Semmi bajom nem lenne az UWP appokkal, ha működnének, legalább úgy, mint ahogy az elmúlt százvalahány évben megszoktuk. Mert gondolom azért nyomják az UWP-t (leánykori nevén metrót), mert az milyensokkaljobbleszmárnekünk. Hát, biztos...

[ Szerkesztve ]

(#29823) saelin válasza Atos23 (#29771) üzenetére


saelin
veterán

Nekem 8 GB-osra van írva és semmi baj nem volt telepítésnél.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29824) AtHoS válasza zka67 (#29821) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk, ha az alap Win-nel érkező Defendert használod, akkor az jelentősen lassíthatja a lemezkezelést. Webszervernél a sok fájl miatt pedig ez fokozottan is jelentkezhet

read-only mode on the forum

(#29825) zka67 válasza AtHoS (#29824) üzenetére


zka67
őstag

Oops, erre nem is gondoltam, köszi a tippet, kipróbálom :R

(#29826) eldarin


eldarin
tag

Sziasztok!

Most raktam fel egy új gépre egy windows 10-et és az a problémám, hogy bootolás közben előjön egy windows választási ablak, hogy windows 10-et vagy 7-et akarok elindítani, az ssd telepítés előtt lett formatálva semmi nincs rajta csak a 10 és még életében nem volt win 7 ezen az ssd-n. Valaki látott már ilyet? Ha a 7-et akarom elindítani akkor persze csak egy hibát dob és újra indul a gép a 10-el meg megy rendesen.

(#29827) Anonymus23 válasza vlevi (#29822) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amit adtam linket, ott csak 3-4 kattintással megvan az egész. Nekem megért ennyit.
Azt én sem értem, hogy ami jó volt, azt miért kell elrontani, vagy visszafelé lépni, de hát amíg meg lehet oldani, addig túlzottan nem húzom fel magam rajta.

;) - The Power of the Light Side

(#29828) AtHoS válasza eldarin (#29826) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Abban a gépben van másik adathordozó is? pl. egy HDD

read-only mode on the forum

(#29829) baboss


baboss
őstag

#29813
A felügyeleti eszközöknél hol tudom megnézni, hogy mi ébreszti fel alvásból a gépet ?

(#29830) eldarin válasza AtHoS (#29828) üzenetére


eldarin
tag

Van egy darab hdd, ami csak adattárolásra van használva, soha nem volt még rajta windows.

(#29831) Morgal


Morgal
tag

Sziasztok, épp gondolkozok a Windows 10-re való váltáson, utánna is néztem a különböző drivereknek, viszont a TP-Link 721N wifi adapteremhez nem létezik W10 driver, elképzelhető, hogy menne a W7/8 driverekkel is vagy ne is próbálkozzak?

(#29832) AtHoS válasza eldarin (#29830) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ilyen problémához elegendő az is, hogy valamikor "csak" be volt kötve, míg telepítetted a win7-et egy másik tárolóra. Ilyen problémák elkerülése miatt szokták ajánlani, hogy minden adathordozó legyen lehúzva win telepítésekor, kivéve azt amire telepíteni szeretnénk.

Sajnos, ha nem megfelelő sorrendben vannak az adattárak az alaplapi csatlakozókra kötve, akkor a boot-oláshoz szükséges adatok egy része átkerülhet olyan tárolóra, amire nem is akartunk OS-t telepíteni.

Valószínű, hogy nálad pont ilyen probléma van, ráadásul a mostani SSD-re történő telepítés mellett is ott maradt a HDD a telepítéskor, különben nem lenne ilyen problémád

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#29833) saelin válasza AtHoS (#29832) üzenetére


saelin
veterán

Vagy telepítés alatt tiltsa le biosból az egyik adathordozót. Mert pl egy notit senki nem akar szétszedni egy win telepítés miatt. Már ha tud olyat a bios/UEFI (vagy mi a szösz)...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29834) Croft-21


Croft-21
őstag

Sziasztok
Ma szerettem volna win 7-ről frissíteni win 10-re, de megakadt a folyamat.
[kép]
Frissítések keresése: 0 %
Nem is értem, hogy miért akar frissítéseket keresni, amikor még nem is frissítettem win 10-re?
Igaz, hogy a windows update szerint kb 100 fontos frissítés van, ami 850 MB lenne, de ezeket azért nem telepítettem korábban, mert nem volt hely a C-n.
Most mindenképp szükséges előbb a win 7es frissítéseket felrakni ahhoz, hogy win 10-re tudjak frissíteni? :U

(#29835) rétisün válasza Croft-21 (#29834) üzenetére


rétisün
veterán

türelem....hagyni kell, hadd keressen, nálam is elég sokáig tartott, mire ezen túljutott.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#29836) AtHoS válasza Croft-21 (#29834) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem kell frissítgetni a 7-est és azért keres frissítéseket a 10-es telepítőhöz, hogy az aktuális legfrissebb legyen a telepítésed

read-only mode on the forum

(#29837) Sub-ZeRo válasza baboss (#29813) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Biosban a wake on lan-t kapcsold ki. Lehet onnan ébred fel.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#29838) baboss válasza Sub-ZeRo (#29837) üzenetére


baboss
őstag

Köszi, megnézem. :R

(#29839) Kátai


Kátai
senior tag

A win 10 posta csatolmányt vagy mellékletet nem jelenít meg?

(#29840) Bakitm válasza Fandango (#29795) üzenetére


Bakitm
tag

Igen korábbi alatt windows 7-ig visszamenőleg értem. Nekem mind 7-esen, mind pedig 8.1-en csinálta és most 10-en is.

(#29841) baboss válasza Sub-ZeRo (#29837) üzenetére


baboss
őstag

A bios-ban nem találtam olyat, hogy wake on lan :F Alaplap: ASUS MAXIMUS IV FORMULA
Viszont az eszközkezelőben igen.

[ Szerkesztve ]

(#29842) TRob1 válasza Kátai (#29839) üzenetére


TRob1
veterán

Mármint? :F Ha jön valami mellékletként, mutatja kicsiben (pl. képet), katt rá és megnyitja. (vagy jobb klikk rajta és mentés/megnyitás...) De ugyanez pdf-fel meg egyéb más melléklettel is.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#29843) Croft-21 válasza AtHoS (#29836) üzenetére


Croft-21
őstag

Megszakitottam a frissítést és újrainditottam a gépet. Azt irja ki a gép, hogy: BOOTMGR is compressed. Press ctrl + alt + delete to restart.
És hiába nyomom meg, állandóan ezt irja :( Nem lép tovább! :(

[ Szerkesztve ]

(#29844) Partyface007 válasza S. Szabi (#29736) üzenetére


Partyface007
őstag

laptopokon szokott lenni FN funkció de ahogy most ebben az eseben kiderült nála a PC-s billenytűzeten is volt a sima mezei PC-s klaviatúrákon nem szokott lenni.

én is az FN gomb hibás működésére vagy automatikus bekapcsolására gondoltam

amúgy szerintem csak külön kategória :-)

(#29845) borat26 válasza Partyface007 (#29844) üzenetére


borat26
aktív tag

Sajna pl.: fn+F7 = számológép. Ez csak akkor műxik, ha nyomom az fn-t is.
sajna egyenlőre lövésem sincs, mi a gond, de a billentyű cseréig nem jutottam ma el.

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#29846) S. Szabi


S. Szabi
őstag

PC, mint Personal Computer avagy személyi számítógép rövidítése, nem az asztali gépé! Egy gyűjtőfogalom, asztali gép, laptop teljesen mindegy, attól még PC!

Egy szakmai oldalon nehogy már ez ne legyen alap! A laptop is PC, nehogy már ezt magyarázni kelljen.

Úgy különböztetjük meg, hogy asztali gép (esetleg Desktop PC) vagy laptop (esetleg notebook), sőt még tablet is mondható PC-nek, lásd tábla PC...

(#29847) BullZeye


BullZeye
veterán

Szomorú, hogy 5-6 évvel ezelőtti topicokat is találok arról, hogy Windows átszabja az ablakokat, ha DisplayPorton csatlakoztatok FullHD-nél nagyobb monitort, és ne adj isten elmegy az áram.

Legrosszabb, hogy Microsoft elismeri a hibát és leírás is róla, de megoldás azóta sincs. Pedig Windows 7 óta már kijött egy 8 és 8.1, de W10 alatt is ugyanaz a szarság van.

Sok értelme van DisplayPortnak, ha használhatatlan, és ilyen bugokat 6 év alatt sem javít senki, se Nvidia, se AMD, se Microsoft.

(#29848) raidx válasza borat26 (#29845) üzenetére


raidx
őstag

Nekem egy Microsoft multimédiás billentyűzetem van. Az MS Frissítésekkel mindenféle máshoz valót telepített még le nem tiltottam. Azóta nem szívat.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#29849) raidx válasza Croft-21 (#29843) üzenetére


raidx
őstag

"Megszakitottam a frissítést" És még csodálkozol, hogy nem működik a rendszer? Egy újratelepítés biztos kisegít a bajból!

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#29850) ela válasza Anonymus23 (#29819) üzenetére


ela
tag

Szia !

Hozz létre egy új felhasználót a megfelelő névvel ,aztán ami kell a régiből másold át ide az újba.
A régi felhasználót pedig töröld utána az összes beállításával és fájljaival együtt.

Vezérlőpult > Minden Vezérlőpultelem > Felhasználói Fiókok > Másik Fiók Kezelése > Új Felhasználó Létrehozása a Gépházban.

Üdv:
ela

A jó pap is holtig tanul.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.