Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) S. Szabi válasza lck (#29693) üzenetére


S. Szabi
őstag

Ezzel a Windows 10 Color Control nevű programmal sem lehet feketére varázsolni.

Vagy neked pl. sikerül?

(#29752) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Szeretnem a Win7-es gepemet frissiteni 10-re, de azt szeretnem, hogy a mostani HDD-men az eredeti telepites megmaradjon, a 10 pedig az uj SSD-mre keruljon. Meg lehet ezt oldani? Nincs valami egyszeru leiras, hogyan lehet ezt megtenni?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#29753) #56474624


#56474624
törölt tag

Ha a D:\sources mappában van az install.esd fájl (a D a pendrive betűjele, amiről telepítettem a win10-et), akkor ha futtatom a következőt:

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:D:\sources\install.esd:1 /limitaccess

miért kapom azt, hogy "The source files could not be found."? Többször is próbáltam futtatni, természetesen rendszergazdaként, mind parancssorban, mind PowerShell-ben, de mindig ezt kapom. Persze nem akarnám futtatni, ha sfc /scannow - ra nem adna be korrupt fájlokat, amik elvileg javíthatók a kiírás szerint.

[ Szerkesztve ]

(#29754) AtHoS válasza #56474624 (#29753) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ahogy itt [link] olvasgatom így kellene használnod:

/Source:esd:Full Path to install.esd file:1 /limitaccess

Szerk

tvamos

Klónozd a 7-est az SSD-re, majd winyó ki és SSD-n frissítsd 10-re. Azt ugye tudod, hogy párhuzamosan nem fogod tudni használni a 7-es és a 10-es rendszert, mivel a frissítéssel a 7-es aktiválása átkerül majd a 10-es OS-re

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#29755) S. Szabi válasza S. Szabi (#29751) üzenetére


S. Szabi
őstag

Mondjuk nem, mintha akármelyik másik szín működne, pl a program sima palettájából kiválasztott (király)kéket sem lehet beállítani, szóval nem kimondottan a fekete színnel van problémája.

Hogyan lehetne működésre bírni?

(#29756) #56474624 válasza AtHoS (#29754) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kösz, de már néztem ezt a linkelt oldalt is, többféleképpen próbáltam, pl. az előbbi hozzászólásban kihagytam a parancsból az "esd:" tagot, de próbáltam azzal is persze, de se így, se úgy, se amúgy nem akar összejönni. Pedig az install.esd tényleg ott van azon a helyen.
Eleve nem értem, hogy a fenébe lett nekem korrupt fájlom. :N

[ Szerkesztve ]

(#29757) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Sziasztok!

N kiadású 64 bites win van a gépemen és a rendszer hiányolja a wmvcore.dll-t, viszont nekem írtó nagy szükségem lenne rá.
Windows media feature pack telepítéssel javasolták megoldani, de nekem a telepítéssel nem sikerült.
Hol lehet a hiba? :S

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#29758) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Ez q***va májkroszopó hogyan enged be a Skyp fiókomba.
Beírom a régen regisztrált email címemet , nem mikrofosos, rákattintok a jelszó rubrikára, egyből be akar lépni, nem tudok bírni jelszavat. Többszöri próbálkozás után másik felület jön be ott meg mfos fiókot kér.
Most akkor csak mfos fiókkal lehet Skypolni? Mi ez a sz@r már megint. Eddig belépet automatán.

Kb. tizedik próbálkozásra beengedett, de rám akarta erőszakolni az asztali verziót.
Rohadtul tele a t**** az erőszakosságával.

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#29759) netpeti98 válasza Sztlaci (#29758) üzenetére


netpeti98
addikt

Skype névvel már próbáltad?

Szerk.: ez most melyik Skype kliens?

[ Szerkesztve ]

(#29760) oravecz56 válasza --Disztroj-- (#29757) üzenetére


oravecz56
aktív tag

Szia
Kimásoltam a System32 könytárbol a keresett ddl-t ha kell küldöm
Szépnapot

Oszika

(#29761) --Disztroj-- válasza oravecz56 (#29760) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

:R :R írtam privit

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#29762) klepto


klepto
addikt

Valaki erre tudna valami okosat mondani?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#29763) Sztlaci válasza netpeti98 (#29759) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Ritkábban használom, most hogy beléptem felajánlotta a frissítést.
Frissítés után törölte az ikont a asztal parancsikon sávról. Kitettem újra, belépek, hiányzik néhány partner.
Hát ez szép.
Meg erőlteti a facebookos összekapcsolást, továbbra se akarom, hogy minden adatot összeszedjen rólam, legyen szolgáltatás, nem adatgyűjtés.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#29764) modflow


modflow
veterán

Vettem egy gépet, de fura módon angol nyelvű a Win10 Home.
Át lehet állítani magyarra?

(#29765) AtHoS válasza #56474624 (#29756) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk így elég rejtélyes a gond, ha egyébként a penhez amúgy szépen hozzáférsz (tudsz rá írni és róla olvasni)

Ami ötletem még van, hogy lehet nem is "közvetlen" a hibaüzenet, hanem csak "közvetett" és nem is a kiadott paranccsal van a gond, hanem esetleg hiányzik előle

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
és/vagy
Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Még egy helyen ezt javasolták itt:

Dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup
sfc /scannow
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
sfc /scannow

illetőleg a 4. hozzászólásban van egy kép berakva, ahol Group Policy-ban mutatják hol lehet beállítani a Source-ot (WU vagy Path)

Szerk.

modflow
A megjelenítési nyelv megváltoztatása [link]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#29766) modflow válasza AtHoS (#29765) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!

(#29767) Atos23


Atos23
senior tag

Sziasztok,

Ha szűz Windows 10-et szeretnék telepíteni a gépemre, nem pedig frissíteni szeretném (akár szűz) Windows 7-ről, vagy 8-ról, akkor a Win 10 elfogadja a meglévő 7 vagy 8 kulcsomat?

Esetleg 7 és 8 kulcsok esetén csak és kizárólag frissíteni lehet 10-re, közvetlenül nulláról telepíteni nem lehet azt?

Köszi! :R

(#29768) szatyor1972 válasza Atos23 (#29767) üzenetére


szatyor1972
tag

Szia!

Fel tudod telepíteni a 7-8-8.1-es kulccsal is.
[link]

[ Szerkesztve ]

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#29769) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Milyen programmal tudom áthelyezni a könyvtárakat másik HDD-re W10 alatt?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29770) m1lan válasza netpeti98 (#29747) üzenetére


m1lan
őstag

A Malwarebytes Anti-Malware 20 (!!!) vírust talált, ezek törlésével megszűnt a gond. Most épp az október óta összegyűlt 7 frissítés települ. Még egyszer köszönöm, így most egyelőre megúsztam az újratelepítést :R

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#29771) Atos23 válasza szatyor1972 (#29768) üzenetére


Atos23
senior tag

Köszi :)

Szerk: Az összefoglalóban nem látom az infót. Ha van egy Windows 7 HU Home és egy Windows 7 HU Pro verzióm, mit kell letölteni?

10, 10 K, 10KN, vagy 10 Single Language?
Mi ez a K, KN megnevezés? :)

A 3,6 GB ISO-hoz nem elég egy 8GB Pendrive? 16-ot ír az MS.

[ Szerkesztve ]

(#29772) radgyulaba


radgyulaba
tag

Hello,vedtem egy Fujitsu Lifebookot A514-st Win10 et raktam rá assziszem pro nem tudom aktiválni,már sok mindennel probáltam,mit tudtok javasalni.

Ford Mondeo 1995

(#29773) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Van egy Dell vostro 5470 notebook-om. Van egy renkforce msata -> usb 3.0 házam benne egy 64 GB-os SSD.
A gond az, hogy a windows 10 telepítő nem látja, vagyis nem tudok rá rendszert tenni. Próbáltam betallózni a chipset drivert, úgy se látja. Más usb 3.0 eszközöket lát. (mondjuk egy pendrive-ot) A ház + az SSD jó, mert más laptopok akár 7-es akár 10-es windowsal vannak felszerelve látják.

Valami ötlet?

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#29774) #56474624 válasza AtHoS (#29765) üzenetére


#56474624
törölt tag

Igazán kösz a segítséget, végig is próbáltam minden javaslatod, de a jelek szerint akár a fejem tetejére is állhatok, akkor is mindig ugyanezt kapom (az utoljára kiadott parancsot is kimásoltam):

Dism.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:esd:D:\sources\install.esd:1 /limitaccess

Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 10.0.10586.0

Image Version: 10.0.10586.0

[==========================100.0%==========================]

Error: 0x800f081f

The source files could not be found.
Use the "Source" option to specify the location of the files that are required to restore the feature. For more information on specifying a source location, see http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=243077.

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

Pedig átállítottam a csoportházirendben, a gépet újra is indítottam a biztonság kedvéért, aztán le is ellenőriztem, hogy úgy maradt-e a beállítás. Ennek ellenére semmi. Pedig már nem is a pendrive-ról próbálkozom, hanem virtuális meghajtóról. De se onnan nem akarja az igazságot, se a Windows Update-ről. Győzött a Windows 10. Már várom, mikor szakad a nyakamba ez a szarkupac. :W

(#29775) anorche1 válasza radgyulaba (#29772) üzenetére


anorche1
őstag

Pl. ezzel.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#29776) CirrMee válasza radgyulaba (#29772) üzenetére


CirrMee
addikt

1.: Ha legális, akkor M$ ügyfélszolgálat
2.: ha illegális, akkor meg rossz helyen kérdezel, itt ugyanis tilos a warez...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#29777) radgyulaba válasza anorche1 (#29775) üzenetére


radgyulaba
tag

Na ne mond,sosem vedtem még wint,de majd rakok rá akkor 7-t,máskép kősz.

[ Szerkesztve ]

Ford Mondeo 1995

(#29778) Fire/SOUL/CD válasza Honkydoo (#29773) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mindegyik USB porton próbáltad? Ha igen, akkor a BIOS-ban keress XHCI support opciót és tiltsd le (vagy ha meg le van tiltva, akkor engedélyezd), talán segít. Ha nem, akkor passz.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#29779) Anfänger válasza radgyulaba (#29777) üzenetére


Anfänger
őstag

Mit jelent a vedtem? :F

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#29780) radgyulaba válasza Anfänger (#29779) üzenetére


radgyulaba
tag

Most mi baj van elirtam annyi.

Ford Mondeo 1995

(#29781) AtHoS válasza #56474624 (#29774) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A hibakód alapján muszáj lesz online csomagból javítanod [link], mivel pont frissítéshez kapcsolódó fájl van lesérülve

Szerk.

Na még ilyen írást is találtam, hogy az első két sor nélkül nem végez a harmadik sor munkát és a tiedhez hasonló hibaüzenetet dob vissza

DISM /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup
DISM /Online /Cleanup-Image /AnalyzeComponentStore

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /source:WIM:G:\Sources\Install.wim:1 /LimitAccess

SFC /SCANNOW

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#29782) csixy válasza radgyulaba (#29772) üzenetére


csixy
addikt

ezt

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#29783) #56474624 válasza AtHoS (#29781) üzenetére


#56474624
törölt tag

Majdhogynem ezzel kezdtem a kálváriámat. Ahogy akkor sem segített, most sem oldott meg semmit sajnos:
Service registration is missing or corrupt. Nem lett kijavítva.

Észlelés részleteiben írja, hogy

Collected File
Fájlnév: CheckSURLog.cab

InformatívService Status
Problem with BITS service : A kért szolgáltatás már el van indítva. További segítséget kaphat a NET HELPMSG 2182 parancs beírásával.

(#29784) AtHoS válasza #56474624 (#29783) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bocs, kimaradt a link, ahol találtam az infót [link]

Nálam eléggé szét van esve az oldal, elég problémás így olvasni, de a hozzászólásokban találtam egy érdekes részt a hibára. Azt írták, hogy megoldás volt:

"Hey all, I thought I'd chime in since I found the fix to a similar problem. In my case, it was because a file named "Advanced.Theme-Dark_Scale-100.png" was poorly supplied by Microsoft in the DSIM/CBS restore archives. The fix is running a SFCFix.exe tool to fix that file."

Van mögötte pár link is

read-only mode on the forum

(#29785) AtHoS válasza AtHoS (#29784) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Triviális megoldásként írják, hogy futtatni kell win alól a telepítőt és ott a frissítést választani, ami javítja a wint, miközben megmaradnak a telepített programok.

read-only mode on the forum

(#29786) borat26 válasza AtHoS (#29743) üzenetére


borat26
aktív tag

Képernyő billentyűzettel nincsen gond.
KM Player külön nincs telepítve, csak a TC beépülőjeként.
CNET Toolbar-t nem találok telepítve a gépen, holnap kipróbálom a bill cserét.

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#29787) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

W10 nem ismeri fel a Lumia 735 telefonomat. Ötlet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29788) #56474624 válasza AtHoS (#29784) üzenetére


#56474624
törölt tag

Csináltam egy SFCFix Script-et az egyik tag által leírtak alapján, ezt kaptam:

SFCFix version 2.4.5.0 by niemiro.
Start time: 2015-12-12 22:36:26.749
Microsoft Windows 8.1 - amd64
Using .txt script file at C:\Users\blablabla\Desktop\SFCFixScript.txt [1]




FileScan::
[0: 1] C:\Windows\WinSxS\amd64_microsoft-windows-com-dtc-runtime_31bf3856ad364e35_10.0.10586.0_none_a5d89b3e0a5a2eb3\MSDTC.LOG
File is untraceable.
Found: adINBp+TMSQeNm88GGn/Q3oreqqvCG2i/3Hzmj1yaok=
Version number not available.
Trace not available.



[1: 1] C:\Windows\System32\MsDtc\MSDTC.LOG
File is untraceable.
Found: 0Hauh00FVux1yJaMver7iHcnaTW495wyr4LZsm0QWNA=
Version number not available.
Trace not available.
FileScan:: directive completed successfully.




Successfully processed all directives.
SFCFix version 2.4.5.0 by niemiro has completed.
Currently storing 0 datablocks.
Finish time: 2015-12-12 22:36:27.972
Script hash: yqmxX1j/+8ZyX3y6rPOmoWChAp9FEXuZ4bDqiXrV6rc=
----------------------EOF-----------------------

(#29789) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

sziasztok feltettem a win 10-et
az első kérdésem, hogy a nevemet (C:\Users)-ben található, azt hogyan tudom megváltoztatni?
sehol, semmilyen opciót nem találtam hozzá próbálkoztam ezzel a "netplwiz"-es témával de semmi. microsoft fiókkal vagyok beregisztrálva

(igen megvettem a win-t 8.1 ről csináltam tiszta telepítést, és azzal a kulccsal telepítettem)

Szépnapot!

(#29790) S. Szabi válasza cellpeti (#29787) üzenetére


S. Szabi
őstag

Nálam jó, ha ez megnyugtat, igaz 730 Dual Sim az enyém :D

Eszközkezelőben sem látja? Esetleg próbáld meg másik USB kábellel, ha van rá lehetőség. Vagy esetleg telefon beállításaiba nézzél bele, ha még nem tetted.

[ Szerkesztve ]

(#29791) tvamos válasza AtHoS (#29754) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszonom a segitseget. Akkor inkabb maradok a 7-nel, nem akarok szivni azzal, hogy esetleg kiesik napokra a gep a frissites utan, es nem tudok dolgozni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#29792) zka67


zka67
őstag

Sziasztok, gondolom vannak már itt páran, akiknek van tapasztalatuk a win10-zel. Nekem az a bajom vele, hogy valami baromi lassú. Na nem a boot-ról beszélek, bár az is hagy némi kívánnivalót maga után, történetesen azt, hogy az asztal ugyan bejön hamar, de utána még percekig tölt, pedig SSD van a gépekben.

Ami baromi lassú, az a webszerver. Ugyan azt a mysql-apache-php-t használom win7-en is, és win10-en ugyan az az oldal, ugyan azokkal az adatokkal kb 5x lassabban töltődik be. A debian 8-hoz meg ne is hasonlítsuk egyiket se, mert ott még rájön egy 10-es szorzó.

Minden gép u.a. a konfig, i5-4460, 8GB ram, samu 850 pro 256GB ssd, asus alaplap. Ill. a win7-es gép egy i5-2400, samu 840 pro 128gb-al.

Hogy a rákba lehet ekkora különbség oprendszerek között?

A problémát ugyan megoldotta, hogy az ügyfelek most egy debian szerverről érik el az adataikat, és a win10-es gépeket meg használják amire akarják, csak ez plusz pénz és havi költség, és kidobott licenszdíj, kidobott pénz a hardverre, mert a program ami az adatokat kezeli, az elfutna egy 386-oson is.

Hatalmasat csalódtam a win10-ben :(

(#29793) Bakitm


Bakitm
tag

Hello!

Már korábbi windowsokon is nagyon idegesítő volt, hogy mikor éjfélt ütött az óra ledobta tálcára az alkalmazásokat vagy hirtelen a tálca került előtérbe és az addigi alkalmazások elvesztették a focus-t. Sajnos ezt tapasztalom 10-en is és kezd egyre jobban idegesíteni, viszont a megoldást még nem találtam meg rá. Valakinek van valami tippje, hogyan tudnám ezt megszüntetni?

(#29794) Raruh válasza Bakitm (#29793) üzenetére


Raruh
tag

Na erre én is kíváncsi lennék, nem egyszer szívtam már meg miatta filmezés vagy játék közben... :R

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#29795) Fandango válasza Bakitm (#29793) üzenetére


Fandango
veterán

Korábbi windows alatt a 7-et is érted? Mert nekem Win 7 alatt az életbe nem csinált ilyet.

(#29796) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.

A Microsoft küldött egy kis levélkét, melyben közlik, hogy pár hét múlva meg fogják szüntetni a Windows Live Mail támogatását, és váltanunk kell a beépített Posta alkalmazásra. Na most, én bármit is próbáltam, egyszerűen képtelen vagyok beállítani a DIGI-s internetcímemet. Kizárólag az Outlook adataimat fogadja el, a DIGI-nél bármit csinálok, nem fogadja el a jelszavamat és nem tud szinkronizálni.

Na már most, nekem szinte minden regisztráció - beleértve a Gamepodot is - a DIGI-s internetcímhez van kötve, vagyis minden emailt ide kapok. És eddig semmi gondom nem volt a Windows Live Essentials Live Mail programjával. A MS által küldött emailben egy patch-cset mellékeltek hozzá, ami elméletileg arra lett volna hivatott, hogy a változások után is használhassuk a Live Mailt. De amikor feltettem, totál hazavágta a programot, hibával leállt, így kénytelen voltam törölni.

Na most, engem amiatt esz az ideg, hogy most én vagyok ilyen béna, hogy nem tudom beállítani a DIGI-s fiókomat a Posta alkalmazással, vagy egy újabb használhatatlan szemetet akar ránk sózni a MS az eddig tökéletesen működő Live Mail helyett...

Valaki tudna ebben segíteni? Köszi.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#29797) Vistaboy válasza Vistaboy (#29796) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, most mintha valami sikerült volna, vagy 10 percnyi szinkronizáció után egy email megjelent. :DDD Komolyan, ez ennyire gyors??? :F

Mindegy, hagyom még malmozni egy kicsit. Közben azért visszaraktam a Live Mailt is, patch nélkül, legalább addig lássam a leveleket, amíg a Microsoft kegyesen működni hagyja a programot. :(

Egyébként ez olyan idegesítő. Miért kell mindent megszüntetni, ami már évek óta tökéletesen működik? :(( Egyetlen hibája szegény Live Mail-nek, hogy nem Windows 10-es a látványvilága, de ettől ellátja a feladatát. Bezzeg ez a posta egy halom szemét, ha nem Outlook vagy Gmail fiókot akarok beállítani, egyből megkergül.

Márpedig nem szeretném a kismillió regisztrált oldalon megváltoztatni az email-címemet, csak mert a Microsoft át akar állítani a Win10 saját Posta alkalmazására... Pedig valószínűleg előbb-utóbb ez fog történni. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#29798) #64791808 válasza Vistaboy (#29797) üzenetére


#64791808
törölt tag

Alternativ megoldas: regisztralsz egy gmail fiokot, a gmail le tudja kerni POP3-mal a DIGI-s leveleidet, a "Posta" alkalmazasban pedig a gmailt allitod be. Mivel meg lehet kulon valaszcimet is adni, ezert a kikuldott leveleidre is a DIGI-s cimre fog jonni a valasz, tehat latszani sem igazan fog, hogy kozbe van iktatva egy gmail fiok.

Mas: ha az alkalmazasban pontosan megadod a szervercimeket, a portot es a titkositast, no meg persze a jelszot, akkor annak menni kell es kesz. Mindent biztosan helyesen adtal meg, es nem megy, akkor a DIGI a hunyo.

POP3-at vagy IMAP-et hasznalnal?

Szerk: alternativa 2: eM Client, eleg fasza email kliens, sztem a LiveMail-nel is fenyevekkel jobb, ingyenes, jogtiszta, egy probat meger.

[ Szerkesztve ]

(#29799) Vistaboy válasza #64791808 (#29798) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, ha nem sikerül vele zöld ágra vergődnöm, akkor kipróbálom. Pontosan vannak megadva az adatok, a Live Mail egyből felismerte. POP3 van beállítva.

Szerk: Sikerült végre, úgy tűnik. :) Próbaképp kértem egy előjegyzést, amiről rendesen meg is jött az email:

Így azért már oké, csak az elején annyit bénázott, hogy azt hittem, soha nem fog helyrejönni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#29800) SP!T


SP!T
addikt

Köszönöm! Bár még mindig ott a nyíl a tálcán, arra még keresem a megoldást. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.