Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127151) Csupingo válasza PlatiaAmos (#127146) üzenetére


Csupingo
veterán

Win 7-es időkből ez a regedit-es megoldás rémlik, nem tudom, hogy 10-nél működik e.
Win 10 esetén ezt írják:
Érdemes megjegyezni, hogy ez a módszer nem működik a legújabb fejlesztői frissítés a Windows 10-ben! Nyilvánvaló, hogy a Microsoft úgy tette, hogy egyszerűen nem tudja letiltani a tálca előnézeteit a Windows 10 legfrissebb verziójában.
Az egyetlen megoldás, hogy az ilyen típusú munkák kiterjesztik a lebegési késleltetési időt, t megjelenik a hasonló 30 másodpercig. Azonban ennek a módszernek a használatával még egy szöveglista sem jelenik meg, tehát az Ön preferenciájától függ. A lebegési idő meghosszabbításához menjen a következő kulcsra:

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

Itt egy új DWORD (32 bites) értéket szeretne létrehozni ExtendedUIHoverTime, és adja meg 10000vagy magasabb értéket. Alapvetően ez az ezredmásodpercek száma, amíg a tálca előnézetét meg nem jelenik. 20 másodpercre 20 000, 30 000, 30 másodpercig stb. Beállíthatja

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#127152) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Heló,

van egy 1607-es telepítő lemezem, azzal feltelepített win 10 pro x64 képfájlba kiírva és azt szoktam időnként visszatenni, majd frissíteni.

Van arra mód, hogy csak a szükséges biztonsági frissítéseket telepítsem? Ezeket hogyan tudom kiválasztani? A frissítéseket természetesen ki szoktam kapcsolni, csak a figyelmeztetést hagyom meg, de egy szükséges kompromisszumba belemennék.

Verziófrissítésben mi az a verzió, amire feltétlen ajánlott frissíteni, a windows örökös biztonsági rései miatt? Természetesen minél régebbi, annál jobb. Mennyire lehet konzerválni egy meglévő, használható állapotot, a "fejlesztéseket" elkerülni és csak a biztonságilag feltétlen szükséges dolgokat ráengedni?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#127153) Cs1csó válasza Wolfskin (#127152) üzenetére


Cs1csó
félisten

Már bocsának de ez így baromság. Szedd le az MS oldaláról az MCT eszközt és azzal hozz létre egy a géphez csatlakoztatott pendrive-ra egy friss Windows 10 telepítőt vagy hozz létre egy ISO-t és magad tedd egy pendrive-ra (én ezt preferálom mert így az ISO is megvan ha a pendrive más célra kell mert általában egy pendrive a szekrénybe van betéve rajta a legfrissebb Windows 10 így bármikor bevethető) és azzal telepítsd.

A frissítésektől való félelem túlzó. főleg PRO verziónál ahol az 1 éves upgrade eltolás miatt amikor már kéri a frissítést addigra egy tényleg kiforrott rendszerre fog felfrissülni.

Amúgy PRO-nál az említett egy éves eltolás és az is segít, hogy NEM kell manuálisan frissítéseket keresni amit a rendszer magának talál jellemzően biztonsági frissítés azt pedig engedni kell.

(#127154) PlatiaAmos válasza Csupingo (#127151) üzenetére


PlatiaAmos
tag

Köszi, sajnos én is csak ezt találtam.. de vicc, hogy egy ilyen funkciót miért nem lehet kikapcsolni?

(#127155) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Emagról egy ilyen olcsóbb kulcsot biztonságos megvenni? [link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#127156) Cs1csó válasza nubreed (#127155) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez szerintem még drága is korábban volt 3k-ért is Windows.

(#127157) mefistofeles válasza nubreed (#127155) üzenetére


mefistofeles
addikt

Naponta felmerülnek efféle kérdések. Itt a PH-n negyedéért is kapsz retail kulcsot. Ha csak otthoni felhasználásra kell és nem bonyolódsz bele a "legális e?" kérdéskörbe akkor minden további nélkül működik és használható....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#127158) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

(#127159) tibike8 válasza PlatiaAmos (#127154) üzenetére


tibike8
őstag

Szerintem te inkább erre gondoltál, nem?

(#127160) buci30


buci30
addikt

Ez IPS kijelző ugye?

Egy fura kérdés de a mai világba sose lehet tudni 😬
Honnan lehet megtudni ha egy használt gépet vettünk, hogy nincs e rajta egy kis kapu az ex felhasználónak, hogy esetleg távolról be tudjon lépni... ?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#127161) Cs1csó válasza buci30 (#127160) üzenetére


Cs1csó
félisten

Korábbi rendszer minden partíciójának gyalulás újrapartícionálás és új rendszer telepítés, ez nagyjából elég.
Na nagyon paranoiás vagy esetleg a BIOS-t is lehet resetelni.

(#127162) [w]


[w]
őstag

nem tudom mihez kötni, csak az újabb frissítésekhez (vagy azok közül valamihez), de ez a rohadt windows elkezdte zabálni a memóriát. 16 gigából jelenleg 12-t foglal és csak böngészek... :O :(((

mivel lehetne kideríteni, hogy mi köti le folyamatosan, mert ez így nagyon nem jó :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#127163) coco2 válasza King Unique (#127129) üzenetére


coco2
őstag

Köszönöm a kimerítő választ. Pár dologban eltéréseket tapasztalok a linkeltekhez képest.

Szóval a "jönne" a választható frissítést jelenti, ezt látom képernyőn. Viszont amikor az advanced-re nyomok, nálam ilyesmi látható. Nincs ott a 365 napos felkínálás.

Win 10 pro Version 2004 Build 19041.630 Experience pack 120.2212.31.0

A linkelt oldalon azt olvasom 2004-re, End of service 2021-12-14. Mindaz azt jelenti, hogy a 20H2 kötelezően csak jövőre december környékén fog települni?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#127164) nubreed


nubreed
veterán

Köszi a válaszokat mindenkinek a kérdésemre!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#127165) Csupingo válasza buci30 (#127160) üzenetére


Csupingo
veterán

Több helyen TN panelnek írják.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#127166) Balcsix


Balcsix
senior tag

Hello!
Most nézem, hogy a Win update feldobott egy új frissítést (ami nem a választható frissítések menüpont alatt van, hanem "rendes" rendszer frissítésként jött elő, bár nem települ magától) Razer Inc - HIDClass - 6.2.9200.16485 néven.
Ebben az az érdekes, hogy utánanézve ez egy 2016-os frissítés. Van egy Razer egerem, és hozzá használom még a Synapse-t.
Akkor a kérdés, hogy pontosan mi is ez, illetve miért dobál nekem "külsős" frissítéseket a Win update, ráadásul egy 4 éves frissítést, amitől elég valószínű hogy frissebb van fent a gépen?

(#127167) King Unique válasza coco2 (#127163) üzenetére


King Unique
titán

De hisz le van írva az előző válaszban világosan, hogy a gépházban lévő beállítás 1909 és régebbi verzióknál érhető le, 2004-től - az van esetedben - a csoportházirendben érhető el ugyanaz a WUfB által + ott a funkciófrissítés célverziója is megadható, amihez még magyar nyelvű cikk, leírás is linkelve volt + az is Home kiadás esetén hogyan oldható meg a halasztás. :))

Igen, de nem feltétlen pontosan akkor, telepítheti a Windows Update akár pár hónappal előtte is. Ha fixen akarod minél tovább halasztani, késleltetni, akkor lásd az előző válaszokban leírt lehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

(#127168) [w] válasza [w] (#127162) üzenetére


[w]
őstag

jah, újabb finomság: gondoltam ráengedem a 20H2 frissítést, hátha az majd helyrerántja a hibás valamit, de az imént már másodjára 80% környékén dobott BSOD-t a frissítés :(( :(((

ez mi a faszom???? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#127169) King Unique válasza nubreed (#127155) üzenetére


King Unique
titán

A honnan, milyen Windows 10 licencet, termékkulcsot lehet, javasolt venni témában lásd korábbi válaszokban, eseteknél leírtakat, ahol ha nem akarsz találgatni és biztosan jogtiszta kell, nem akarsz ilyen esetekbe belefutni, akkor adott milyen forrásból és mennyiért javasolt vásárolni. Ha csak egy olcsó termékkulcs kell otthonra az aktiváláshoz és a "többi" mellékes, akkor adott az a lehetőség is, de azt már az adott boltnál, webáruháznál kellene megérdeklődni, hogy ott ténylegesen mit árulnak.

(#127170) King Unique válasza [w] (#127162) üzenetére


King Unique
titán

A RAM azért van, hogy használja, kihasználja a rendszer, szükség esetén egy részét gyorsítótárazza, amiről nemrég volt szó és nincsen benne semmi meglepő.

(#127171) Salex1 válasza Salex1 (#127109) üzenetére


Salex1
senior tag

Infrára nem tudtok mondani semmit?

(#127172) King Unique válasza Wolfskin (#127152) üzenetére


King Unique
titán

A 1607-es verzió már rég nem támogatott, max. az Enterprise LTSB kiadás, de gondolom nem olyat használsz, pláne nem otthon. Vagyis 1607 Home, Pro kiadásról már rég upgrade-elni kellett volna újabbra, ahol az előbbi leírás, táblázat alapján az otthoni használatnál reális Home és Pro kiadásoknál jelenleg a 1909-es verzió az, amire még érdemes váltani a "minél régebbi" kategóriában. Vagy másik opció az aktuális 2004, illetve 20H2 verziókra. A hogyan lehet az adott WIndows 10-verzión minél tovább maradni és kélelteni a funkciófrissítést téma pedig nemrég egy másik válaszban volt részletezve.
Egy ideje (évek óta) eleve kumulatív frissítések vannak, nincs olyan, hogy egyesével szelektálsz minden kis frissítést mint néhány éve a régebbi Windwsoknál, ahol amúgy az utóbbiakat is érinti az előbbi, azoknál is már évek óta kumulatív frissítések vannak. Szelektálni viszont lehet olyan formában, hogy alapesetben elég csak havonta 1x a standard patch kedden (hónap 2. keddje) kiadott kumulatív frissítést telepíteni, ami utána jön ki "C" / "D" preview jelleggel, az eleve csak választható frissítés szokott lenni és nem kötelező telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#127173) Balcsix válasza Balcsix (#127166) üzenetére


Balcsix
senior tag

Közben megoldódott a probléma. Egy gép restart, illetve egy lemezkarbantartóból való régi Win update maradék törlés után eltűnt a frissítési lehetőség. :)

(#127174) buci30 válasza Cs1csó (#127161) üzenetére


buci30
addikt

De ha nem szeretném epp most laktam be programok arc 🙄🤬
Nem lehet megnezni semmivel hogy van e kis kapu vagy rejtett engedély?
Nem vagyok nagyon para de ki tudja alapon...

Csupingo
Hát ennek nem nagyon örülök

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#127175) Wolfskin válasza Cs1csó (#127153) üzenetére


Wolfskin
őstag

Szia, köszi, de szerintem félreetettél. Én nem parázok frissítésektől, egyszerűen nem akarom, hogy változzon a gépem. Te sem örülnél, ha az autódban minden nap átszerelnék, a dolgokat, index jobbra, ablaktörlő a napellenző helyére, a sebváltókar pedig az ajtóra - ennyi meglepetést mára. (By Dark city)

Én megszoktam egy rendszert, ahogy kinéz, mi hol van, épp ennyire van szükségem, amennyit tud, épp így. Pont ezért használom a mai napig a office 2003-at. A windows meg süllyedjen tovább a modernülés mocsarába a beteg újításaival együtt.

Csak az a kérdés, hogy ezt lehet-e így konzerválni, a nagyon szükséges frissítések felmennek-e és elegek-e. És honnan tudom, hogy mik azok? Nem lehet, hogy ez a folyamatos frissítési kényszer is csak egy mém, egy modern hiedelem, nincs is mögötte valós veszély?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#127176) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Tegnap nekem is felajánlotta a WU ezt a 'Funkciófrissítés a Windows 10 20H2 verzióra'.
Megtörtént, de nekem túl rövid időnek tűnt az egész folyamat. A letöltéssel és a telepítéssel talán ha bő fél órát tartott. Többre számítottam, mert az eddigi ilyen nagy őszi/tavaszi frissítések nálam több órán át tartottak.
Ez így most csak ennyi volt?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#127177) Geth válasza Wolfskin (#127175) üzenetére


Geth
addikt

Én nem parázok frissítésektől
vs
süllyedjen tovább a modernülés mocsarába a beteg újításaival együtt

:DDD

(#127178) hhgygy válasza Jenne (#127176) üzenetére


hhgygy
senior tag

Ha korábban rendszeresen frissítettél, akkor ez csak egy összegző frissítés, van akinél még öt percig sem tartott - pl. nálam.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#127179) #86564352


#86564352
törölt tag

Settings fejléc meglepetések újabb fejezete: most azt akarja nyomkodjam újra végig a varázslót, ami már megtörtént telepítéskor. Még jó van skip, azért érthetne a szóból elsőre is, nem kell a tukmálás.

(#127180) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Arra gondoltam, hogy ha a w10-et frissítik és azért nem kérnek pénzt, akkor lényegében az ms pénztől esik el, mert ha egy új verziójú oprendszert adna ki, akkor azért kérhetne pénzt. Persze nem aggódom, hogy pénz nélkül maradnának :)
Most akkor miért van ez? (Hogy nem kér a frissítésekért pénzt az ms?) :R

(#127181) spacelab válasza I02S3F (#127180) üzenetére


spacelab
tag

Nem a Windows eladásokból élnek.

(#127182) I02S3F válasza spacelab (#127181) üzenetére


I02S3F
őstag

Ezek szerint ezt el is engedték, hogy ebből komoly pénzük lesz? Mi a cél a jelenlegi árazással? Olvastam egy cikket, hogy lehet majd bérelni desktop as a service formában, ha jól emlékszem.

(#127183) King Unique válasza Jenne (#127176) üzenetére


King Unique
titán

Ha 2004-es verzión voltál, akkor persze hogy rövid volt az upgrade folyamat (normál esetben kb. azonnal, fél óra sem kell neki), mivel arra csak egy Enablement Package a 20H2, ami már a tavalyi 1909-es verzió óta így van, szóval nem újdonság. Ha pl. 1909-ről váltottál volna 20H2-re, akkor történne a hagyományos fullos build upgrade, annál hosszabb a letöltési és telepítési idő egyaránt, de az internetkapcsolat sebességétől és hardvertől függő is lehet.
Egyébként már az is baj, ha hamar megvan egy funkciófrissítés, ha órákig eltart, annak jobban örültél volna? :))

(#127184) King Unique válasza I02S3F (#127180) üzenetére


King Unique
titán

Már a 2015-ös megjelenésnél említve, tisztázva volt és nincsen benne semmi újdonság, hogy a korábbiakkal ellentétben a Windows 10 esetében a "Windows as a service" működés lesz, vagyis 1x kell csak megvásárolni és azt folyamatosan és ingyen lehet az újabb verziókra upgrade-elni, nem lesz W11, W12 stb.
Bevételük meg nyilván nemcsak a Windows (10) licencek eladásából van, hanem ott van mellette az Office, Azure stb., sőt inkább az utóbbiakból, illetve Windows esetén is inkább a vállalati szegmensből + konzumer vonalon az előtelepített OEM licencekből, nem a home user otthonra megveszi, nem veszi és trükközik egyéb módon esetekből.

(#127185) I02S3F válasza King Unique (#127184) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm mindenkinek a tájékoztatást! :)

King Unique - Nincs kapacitásom elolvasni. (Most dolgozom is egyébként) Főként Linux világa érdekel, de látom, hogy van tanulni való (lenne) windows témában is. (Egyszerűen elég az agyamnak a Linux téma is.) (Sajnos! Mert egyébként kíváncsi lennék!)

[ Szerkesztve ]

(#127186) Wolfskin válasza Geth (#127177) üzenetére


Wolfskin
őstag

jogos, pontatlanul fogalmaztam: nem attól parázok, hogy melyik frissítés milyen bugot hoz, hanem attól, hogy megváltoztatja a rendszert. tehát nem attól, hogy nem fog rendesen működni, hanem attól, hogy fog... :W

az lenne jó, ha egy rendszer végre működne, és az úgy maradna ameddig használom. a telefonomon az első, hogy minden, de minden frissítés kikapcsolva, alkalmazások, rendszer, minden, még mielőtt felmennék vele a netre. ezt itt miért nem lehet megcsinálni? nem szeretnék se rugózni rajtuk, se diskurálni róluk, nem szeretnék frissítésekről témázgatni, azt szeretném, ha nem is kéne tudnom róluk. de most olvasom, hogy a vezérlőpultot teljesen megszűnteit a win... na akkor biztos, hogy összerakok egy külön gépet netezni, meg egyet, amin dolgozok.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#127187) I02S3F válasza Wolfskin (#127186) üzenetére


I02S3F
őstag

"na akkor biztos, hogy összerakok egy külön gépet netezni, meg egyet, amin dolgozok." - vm-en is tudsz netezni!

(#127188) movax válasza buci30 (#127160) üzenetére


movax
őstag

Ebből nem lehet megmondani, mert ezt az infót nem mutatja az eszközkezelő. PnP képernyőt ír az esetek nagy részében, laptopoknál mindenképpen. Ha oldalról, alulról, felülről nézed és nincs fény- és színtorzulás, negatív inverzió, akkor valszeg IPS a képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#127189) Csupingo válasza movax (#127188) üzenetére


Csupingo
veterán

Ott a típusszám is a mellékelt képen: Chi Mei CMN14C0.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#127190) Jenne válasza King Unique (#127183) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!
Köszönöm a választ. :R Igen, a 2004 verzión voltam.

#127178 hhgygy
Neked is köszönöm... :R

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#127191) King Unique válasza Wolfskin (#127175) üzenetére


King Unique
titán

Azért akkorát, olyat nagyot nem változik egy-egy funkciófrissítéssel a rendszer, maga a kezelőfelület, pl. az újabbaknál első ránézésre nem is feltétlen lehet mindig megmondani melyik-melyik. :N
Egyébként a másik válaszban már le volt írva a lényeg, azaz hogy szükség esetén hogyan lehet halasztani a funkciófrissítést és kitolni a 18/30 hónapos életciklus végéig, havi frissítéseknél úgy szelektálni hogy csak a kötelezőt ellenben a választhatót nem telepíteni, egy-egy Windows 10-verzió támogatása véges és ezért előbb-utóbb váltani kell újabb verzióra, sőt a muzeális 1607-es verzióról már rég váltani kellett volna, stb. Ha annyira "konzerválni" akarsz és beragadni egy régi, muzeális verzión, akkor arra a 10 éves életciklusú Enterprise LTSB/LTSC kiadás lenne a megoldás, csak ugye olyat home user legálisan nem használhat otthon, max. esetleg "egyéb" módon. :D Annak viszont sok értelme nincsen, hogy beragadni egy régi verzión Home/Pro kiadásnál és végleg letiltani a frissítést, meg egy amúgy sem támogatott régi verzión maradni biztonsági és egyéb frissítések, javítások nélkül... :N Persze kizárólag saját felelősségre sok mindent lehet próbálgatni, még ha akár totál helytelen is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#127192) movax válasza Csupingo (#127189) üzenetére


movax
őstag

Ja, hogy az egy típusszám, annál jobb, megkereshető (ennek alapján TN-panel). Nálam nincs semmi infó, csak annyi, hogy Digital Flat Panel, se HW-id, se semmi egyéb.

(#127193) TheGummy


TheGummy
csendes tag

Sziasztok!

Egy Windows 10-es probálmával fordulok hozzátok.

1 hónappal ezelőtt full random módón olyanokat csinál a gépem, hogy ha pl.: játszom (PUBG, CS:GO) akkor kékhalált kapok más-más hibaüzenetekkel. (csatoltam a képeket)
Gondoltam videókártyával lesz problémám vettem egy GTX 1650 SUPER-t, de a probléma nem oldódott meg, ugyan ezeket csinálta. Cseréltem SSD-t, HDD-t is. Ez sem segített. Elvittem szervizbe is ahol a gép normálisan működött. A szervízes srácok több mint 1 órán keresztűl játszottak vele hibátlanúl. Hazahoztam és újra ezeket reprodukálta ezeket a hibákat. Ma vittem harmadik alkalommal el a gépet a szervízbe és teljesen normálisan működött.

Esetleg találkozott valaki ehhez hasonlóval vagy ilyen probémával?

Válaszokat előre is köszönöm.

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB - iOS 17 || Ryzen 7 5800X - 32GB RAM - RTX 3070

(#127194) v.attis


v.attis
őstag

Egy ideje semmilyen frissítés nem fut végig sikeresen a gépemen, pedig hivatalos a win és soha nem volt vele baj.
Kezdődött a KB.....311-es frissítéssel, azóta semmi nem megy fel. Nem megy a KB4586781 és most nem ment fel a 20H2 sem.
Lehet az a baj, hogy a rendszer partíción csak 24 GB szabad hely van?
Vagy mégis mi történt vele? Soha semmilyen baj nem volt az ilyesmivel.

(#127195) movax válasza TheGummy (#127193) üzenetére


movax
őstag

(#127196) Slownz


Slownz
senior tag

Az elmúlt napokban 2 különböző pendrive-al, és 2 különböző módszerrel (Rufus vagy közvetlenül az MS által javallott MCT programmal) próbáltam kiírni a legfrissebb WIN10-et, de mindig kidobott valami hibaüzenetet.

Másnál nem jött elő ilyesmi mostanában?

(#127197) King Unique válasza Slownz (#127196) üzenetére


King Unique
titán

Nálam nem. A pendrive-ok jók egyáltalán, tesztelted, másik gépen / operációs rendszerrel / USB-porton próbáltad, valamint parancssorban törlés és újraparticionálás, újraformázás után, továbbá pontosan mit jelent ez a "valami hibaüzenetet"?

(#127198) Doky586 válasza Slownz (#127196) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Pedig uefi-hez kőbalta egyszerűségű: [link]

[ Szerkesztve ]

(#127199) mefistofeles válasza Slownz (#127196) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ha jól értem már a pendrive-re kiírás sem sikerült?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#127200) Cs1csó válasza Geth (#127177) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K :C :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.