Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126651) King Unique válasza kyra2016 (#126648) üzenetére


King Unique
titán

Nem derült ki a leírtakból, hogy milyen programmal történt a klónozás és mi volt a pontos hibaüzenet, nem lett erről screenshot sem mellékelve, milyen annak a HDD-nek az állapota (HDS), a BIOS-ban a bootolási opciók megfelelően vannak-e beállítva, stb., de pár + kör és + hozzászólás után vélhetően csak kiderül majd... :))
A klónozásnál alapesetben ugyanakkora tárolókapacitásúnak kell lenni a célmeghajtónak, mint a forrásmeghajtónak, vagyis ha az előbbi 2 TB-os, akkor az utóbbi is legalább akkora legyen, máskülönben nem fog menni. Kivétel, ha a forrásmeghajtón nem foglalt a teljes lemezterület és előtte Windowson / klónozóprogram kezelőfelületén zsugorítva van(nak) a partíció(k), mert úgy értelemszerűen ráférhet egy 1 TB-os célmeghajtóra is. A hogyan is kellene Windows 10-et klónozni meg amúgy egy másik esetnél nemrég újra részletezve lett, ott le van írva a lényeg.
Ha sikertelen a klónozás, akkor annak normál esetben nem kellene tönkre vágni a forrásmeghajtót, azon a Windows 10 bootolását, vagyis az sem teljesen világos hogyan sikerült az utóbbit összehozni. De erről, illetve a helyreállítási/javítási lehetőségekről is volt már szó itt, lásd egy másik válaszban leírtakat.

[ Szerkesztve ]

(#126652) kyra2016 válasza Pyttawrx (#126649) üzenetére


kyra2016
újonc

Szia
Macrium-al klónoztam vagyis elkezdtem usb hdd dokkolóban az új hdd amire akartam.
Az első 4 partíciót klónozta amiket a windows rakott fel / boot,restore..../ utána kiírta, hogy az olvasási sebesség sokkal nagyobb mint az írási gondolom az hsb 2.0 miatt ezért leáll..
Kivettem usb dokkolóból közvetlenül alaplapra kötöttem,hogy gyorsabb legyen az írása.
Elindult a gép a betöltés tovább tartott kb 5-10 perc de elindult.
Macrium nem látta az új winchestert, ezért partició kezelővel formáztam...
Igen tuti azt a lemezt 100szor megnéztem előtte... meg az adat rajta a régi lemezen...
És újraindítás után nem tölt be csak a spec indítási lehetőségek... winchester csak a régi van rajta.
Régit klónoztam így ahogy van és azokon próbálom elindítani,hogy véletlenül se basszam el az eredetit, de sem a rendszer visszaállítás sem a hdd-n levő isoval nem akarja visszaállítani...
Arra gondoltam,hogy a boot sérülhetett de nem tom mitől, vagy a klónozott winyó zavart be valamit,de hogy???
Nem jövök rá...
Ezért kérdeztem,hogy az isoval visszaállítás lehet azért nem megy,mert más a winyó méret...

(#126653) muldernova válasza King Unique (#126651) üzenetére


muldernova
csendes tag

Szia!
Bios nem volt babrálva.
Kb 100 giga adat van rajta. Macriummal lehet változtatni a partíció méretet így rátehető másik méretűre is.
Meg most is le tudtam ugyanúgy klónozni másik winyóra tesztelni /csak ugye a már rossz verziót/
Hdd állapotát ne néztem hdd sentinellel ,de ne. Régi és idáig semmi gixer nem volt vele...

(#126654) King Unique válasza muldernova (#126653) üzenetére


King Unique
titán

Ez az egész kissé zavaros... A forrásmeghajtónál nem kellene gondot okozzon akár a sikertelen klónozás sem, meg ha most sikeres volt a klónozás, akkor nem derült ki korábban miért nem, mit nem csináltál megfelelően. Illetve ha a klónozás sikertelen, akkor ahhoz a Macrium Reflect esetében tartozik egy hibakód, de az megint nem derült ki. Meg annál így elsőre nem rémlik, hogy olvasási/írási sebesség hibaüzenet lenne és amiatt leállna a folyamat, inkább USB-n adatkapcsolati hiba és amiatti I/O error reálisabb. Meg úgy tudom cserélhető lemezekre (pendrive, memóriakártya) nem enged menteni és klónozni, de helyi lemezekre igen, ahol az USB HDD/SSD is helyi lemezként van kezelve.
A Windows 10-nél a rendszerindítás javítása és egyéb helyreállítási lehetőségek felől meg lásd a már linkelt válaszban leírtakat. Ahol ha a forrásmeghajtónál bekapcsolt gyorsindítás mellett lett leállítva a Windows 10, majd úgy klónozva, ide-oda cserélgetve a lemezek stb., akkor az esetlegesen okozhatott problémát.

[ Szerkesztve ]

(#126655) muldernova válasza King Unique (#126651) üzenetére


muldernova
csendes tag

Köszi a tanácsokat remélem valamelyik bejön. Amit még nem csináltam...
De a legtöbb recoveryt megpróbáltam mar. Igaz,hogy a mostani állapotban lévő winchester klónján,mert az eredetit nem akarom ennél jobban szétbaszni.
Elképzelhető,hogy ezért nem müködik sem a frissítés/program változasok visszaállítása? Képfájlból való visszaállítás?stb... mindent végigpróbáltam amiket lehetett.
A parancssoros helyreállítás/ezt még megpróbálom/ és a teljes adat törlés kivételével.
Hogy mi miatt történt arra nem jöttem még rá...

(#126656) muldernova válasza King Unique (#126654) üzenetére


muldernova
csendes tag

Megpróbálom megkeresni a hibakódot macriumnál.
Igen usb dokkolóra Hdd helyi lemezként engedi.
Én arra gondoltam,hogy amikor beraktam az új winyót amin rajta volt a windows -hoz tartozó alap partíciók az kavarhatott be valahol...

(#126657) King Unique válasza muldernova (#126656) üzenetére


King Unique
titán

Egy új HDD-n gyárilag nincsen semmi, particionálatlan és az úgy jó a klónozáshoz, felesleges a célmeghajtón bárminek is lennie. Ha sikeresen megtörtént a klónozás, akkor utána normál esetben szokás a forrásmeghajtót eltávolítani és a célmeghajtót tenni a helyére, arról indítani a Windowst, nem egyszerre a kettőt, hogy nehogy esetlegesen összeakadjanak. Meg azt írtad a forrásmeghajtón 4 db partíció lett klónozva, vagyis ha UEFI szerinti telepítés, akkor vélhetően azon volt mind és nem ilyet sikerült összehozni, ahol ha az utóbbinál a másik HDD-n volt a többi partíció, majd arra ráklónozva (felülírva) a forráson lévők, akkor nem csoda ha megborult a rendszerindítás. :D

Ez most amúgy mi, ketten írtok, kérdeztek ugyanarról a problémáról? :F :))

[ Szerkesztve ]

(#126658) Fire/SOUL/CD válasza movax (#126646) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Képzeld el, amikor le kell tiltani a driver frissítést... Nem lesz egyszerű... :DDD
(Mármint, Törökül...)

Doky586
Persze, a SOROS-nak dolgozom, Ő fizet...
Idióta... Hány éve ismerjük egymást? :R
(Koronavírus topikba írtam egy "jót", kaptam egyből "pár" hét BAN-t)... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#126659) Doky586 válasza kyra2016 (#126652) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

1. Előszöris nem kellett volna klónozni. Minek? Macriummal menteni kellett volna. Fileba.
2. Ha rádugtad sata-ra akkor valószínű módosult a bios bootsorrend és a bootkor az újról bootolt. De mivel azonos volt a két hdd partíció ID-je ezért össze-vissza kavarta a két hdd-t. Hol ide írt hol oda. A vége egy nagy katvasz lett. Most talán telepítőről usb bootolva az indítási javítás talán segít, talán nem. Egy adatmentés (filekezelővel) legalább az adataidat megmentheti.

[ Szerkesztve ]

(#126660) Black&White


Black&White
addikt

Utolsó helyzetjelentésem ma...🙂
Amit még kipróbáltam:
Mivel a win telepítő csak akkor hajlandó felajánlani az nvme-t telepítésre, ha a sata winyó is csatlakoztatva van, beugrott, hogy mi lenne, ha fognám és törölném az összes partíciót mindkét hordozón és csak az nvme-re telepítenék, tisztán.
Minden rendben is ment (ssd-n létrehozta a partíciókat, míg a hdd full szűz maradt), hiba nélkül feltelepült a rendszer.
Ekkor tettem egy próbát, lehúztam a sata winyót és... többet nem bootolt be a gép.
Itt tartok, egyszerűen ilyen esettel még nem volt dolgom.
Lehet hibás a lap, vagy csak valami bug, amit nem javított még a Giga, de nekem nincs több ötletem. 😟

(#126661) muldernova válasza Doky586 (#126659) üzenetére


muldernova
csendes tag

Fasza!
Ez a megoldás akkor arra,hogy miért hullott szét. Érthető.
Windows cdrol mar probaltam a javítast,de mindig a helyreállítási menübe dob vissza.
Kérdésem,hogy windows rendszer indító lemezzel és meglévő rendszerkép fájlal /kb 4hónapos van/ új ugyanakkora hdd-el elviekben visszaállítható a rendszer?
Akkor legalább csak 4 hónap bukó van az nem olyan vészes az adatokat visszamásolom...
Rendszerkép fájl gondolom csak ugyanakkora winyóra tehető fel.
Kisebb méretűre még ha az adat sokkal kevesebb is rajta nem?
Gondolom akkor ezt semmilyen boot javítási metódussal nem javítható....
Adatokat le tudom menteni,de sajnos vannak rajta olyan programok és beállítások amik nem ....

#King csak en írok erről ;)

(#126662) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,
A mai napon probléma adódott Windows 10, 64 Bit op. rendszerű gépemen a Arctic Freezer 7 Pro Rev 2 processzor hűtővel. A gép indításakor a procihűtő elindul, majd kis idő múlva leáll. A gép felépítése: MSI H310M PRO-VDH PLUS. alaplap, Intel Celeron G4920 BOX, Kingston HyperX Fury 8GB RAM, valamint Gigabyte GP P450B 450W tápegység. A processzor hűtő - Arctic Freezer 7 Pro Rev 2 - korábban évekig hibátlanul működött. (A processzor hűtő a régi MSI H67MA alaplapos gépemből származik, de 7 évig semmi gond nem volt vele). Mi lehet a probléma, és mi lenne a megoldás? Vagy netán kakukk lett a ventilátorom?

Samsem

(#126663) zolee001 válasza Fire/SOUL/CD (#126658) üzenetére


zolee001
őstag

Emberi nyelven telepiteni,bekonfigurálni majd amikor minden kész language interface pack
Administrativ nyelvnek angol a usernek meg mehet a klingon
Csak mint tipp,ha nem akarsz szivni

(#126664) zolee001 válasza Black&White (#126660) üzenetére


zolee001
őstag

Az "also" helyre kell rakni elvileg és csak egymagában lehet bekötve az nvme,természetesesn bios helyes beállitásokkal
Ránézésre olvastam hogy osztozik a pciEx port valamivel

(#126665) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Van egy hdd-m, amit rádugtam a laptopra usb3-sata átalakítóval. Véletlenül töröltem egy ntfs (adat) partíciót (azt hittem ez egy másik hdd) a windows lemezkezelőjével. Egyből utána észrevettem (és fogtam a fejem).
Nem lehet valahogy visszahozni a partíciót- adatokat (adatmentő program nélkül)?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#126666) zolee001 válasza ArthurShelby (#126665) üzenetére


zolee001
őstag

Ha mást nem tettél akkor diskpart (a windows része)

(#126667) King Unique válasza ArthurShelby (#126665) üzenetére


King Unique
titán

Most el kellene dönteni, hogy törölt partíciót akarsz direktben visszaállítani, vagy arról fontos adatokat menteni úgy, hogy biztosan meglegyenek, lásd nemrég egy másik esetnél leírtakat, ahol mindkettőhöz külső program fog kelleni.

(#126668) ArthurShelby válasza zolee001 (#126666) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Konkrétan mit kéne csinálnom a diskpart-tal?
(jobb klikkel rákattintottam a kötetre, kötet törlése: ennyit csináltam, ezt kéne visszacsinálni, 800gb-nyi adat volt)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#126669) King Unique válasza muldernova (#126661) üzenetére


King Unique
titán

A korábbi válaszban már le volt írva, linkelve, hogy mit lehetne tenni a rendszerindítás javítása és helyreállítási lehetőségek ügyében.
Másik opcióként ha van Macrium Reflect / windowsos rendszermentés korábbi állapotról, akkor abból 1:1-ben visszaállítható a Windows 10 a Macrium Reflect WinPE/WinRE változatát / Windows 10 telepítőjét pendrive-ról bootolva.

Igen, akkor miért olyan hozzászólásokra válaszolsz, amit én és a másik fórumtag is más felhasználónak írt szintén ugyanebben a témában? :))

(#126670) tpeter77 válasza King Unique (#126585) üzenetére


tpeter77
addikt

Még nem olvastam el, de megteszem :)

(#126671) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Legolcsóbban Windows 10 rendszerrel hogyan lehetne kihozni azt, hogy ismerősnek van 8 üzlete. Mind biztonsági kamerával felszerelt. Van 8 monitor HDMI-vel.
O külön külön szeretné látni az üzletek elő kameraképeit.
A PC-be 2db 4 megjelenítős VGA?
Esetleg néhány elosztó, átalakító?
Köszönöm. :R

(#126672) tpeter77 válasza SamSem58 (#126662) üzenetére


tpeter77
addikt

(#126673) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#126668) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Végül az "Acronis Disk Director"-ral sikerült visszaállítani (nem állítom, hogy nem izgultam).
Alapból valamiért automatikus módban a hiába választottam ki a törölt kötetet, a next gomb szürke maradt, de manuális módban egyből sikerült.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#126674) Doky586 válasza Black&White (#126660) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mégegy apróság amit nézz meg: a bios a legfrisebb legyen amit kiadtak a laphoz.. Ha nem az frissítsd.

[ Szerkesztve ]

(#126675) SamSem58 válasza tpeter77 (#126672) üzenetére


SamSem58
aktív tag

Kösz! :) Úgy lesz!

Samsem

(#126676) Kolondrum válasza King Unique (#126642) üzenetére

Magára hagytam aztán várta, hogy újra legyen indítva, ezt még elkövette 2*. Olyan ritkán ülök már gép előtt, hogy alap dolgokon is elgondolkodom, kár azzal jönni, hogy megtalálhattam volna.

(#126677) Tense


Tense
őstag

Sziasztok. Lenne egy problémám, adott egy notebook Asus FX505DU, van hozzá egy Lg 27 colos monitor, a kivetítés csak erre a monitorra, de minden indítás után, marad a notebook kijelzőn némi háttérvilágitás, tehát nem kapcsol ki teljesen, viszont ha megszüntetem a kivetítést és újra bekapcsolom akkor teljesen kikapcsol a noti kijelző, nem tudom biztosra hogy ez a Windows hibája, de mintha indítás után nem kapcsolná ki. Nem tudja valaki, hogy lehet ezt megoldani?

(#126678) Black&White válasza zolee001 (#126664) üzenetére


Black&White
addikt

Beraktam alulra, semmi változás
A win telepítő nem talál meghajtót.
Próbáltam CSM on/off beállítással.
Fast boot enabled volt minden esetben.
BIOS-ban látja, a boot során veszti el valamiért....

126674 Doky: azt már első körben frissítettem.

[ Szerkesztve ]

(#126679) Fire/SOUL/CD válasza zolee001 (#126663) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Megvagyok a gépekkel, de egy "érdekes" menet volt...
Ilyen karakterek bakker, még jó, hogy rutinból/ránézésre tudom milyen ikon mi is, meg van a WIN+R kombó... :DDD
Már el is vitték 8-kor a gépeket, úgyhogy eddig bóbita, bóbita épített, most meg bóbita, bóbita álmos, elpihenek őszi levélen...
Megyek alszom egyet, mert délutánra maradt még 2 német lapos...( a kukim az umlautos Á-ba meg a sárfesz SZ-be...) :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#126680) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hogy lehet Windows 10-ben a rendszert rávenni, hogy ugyanazokkal a beállításokkal jöjjön létre egy új profil, amivel már egy meglévő. Asztalbeállítások, fájltársítás, alapértelmezett alkalmazások. Unalmas, már, hogy egy Irfanview telepítés után is ezzel kezdi a Windows, hogy szépen visszaállítja a jpg stb. társításokat a telepítő profilban is. OEMdefaultassociations.xml ismerős, de az sem segít.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#126681) savior


savior
őstag

Helló.
Most telepitem a 20H2 verziót. Mik az újitások?

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#126682) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Lenne egy amatőr kérdésem a profikhoz: pár hete újratelepítettem a win10-et. Korábban használtam a CCleanert és a Wise Care-t is, persze mindegyikből az alap verziót, most csak az utóbbi fut a gépen. Azt kérdezném, hogy szükséges-e a win10 mellé ilyen pucolgató, tisztítgató progi jelenléte, vagy megvan a rendszer ezek nélkül is? Ha pedig szükséges, akkor mi az ajánlott ilyen téren?

(#126683) Fire/SOUL/CD válasza savior (#126681) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha simán felment és nem xart szét semmit, akkor ez az újdonság (számodra). Örülj neki. :DDD
Amúgy: [link] (több részes a cikk)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#126684) #86564352 válasza Voice24 (#126682) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem szükséges semmi. Ha mégis használod, tudd mit csinálsz vele.

A beépített lemezkarbantartó elég.

(#126685) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Ez az a nagy frissítés? Telepíthetem? Bocsi a kérdésért, de alap user vagyok és inkább kérdezek mindig előtte.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#126686) UHHH


UHHH
senior tag

hopp, rossz topic :D

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#126687) King Unique válasza Jenne (#126685) üzenetére


King Unique
titán

Nem, ez csak a havi választható kumulatív frissítés, a "nagy" (2004-re csak egy kicsi Enablement Package) jelenleg a 20H2 funkciófrissítés, lásd más esetét, + a további hozzászólásokat, hogy telepítse / ne telepítse, hogyan tudja ha nem ajánlja fel (választhatók között sincsen) a Windows Update, stb.

(#126688) moleculez


moleculez
veterán

Sziasztok!
Adott egy Xerox printer/scanner.
W10 alatt hogy tudok wireless scannelni? Mobilon van app, az berántja szépen, de ez a workflow, hogy mobil>onedrive->desktop azért nem tartható, valamit gondolom kihagyok. Kábelezni meg nincs kedvem így 2020-ban, ha nem muszáj.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#126689) Dilikutya válasza moleculez (#126688) üzenetére


Dilikutya
félisten

SMB-nek wifin is mennie kell.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#126690) King Unique válasza Voice24 (#126682) üzenetére


King Unique
titán

Az ilyen külső programok használata takarítási/optimalizálási egyrészt mindig csak opcionális, nem mintha maga a Microsoft javasolná bármelyiket is. :D Másrészt max. azoknak, akik tudják mit csinálnak és ésszel használják, ellenkező esetben nyilván nem. Harmadrészt alapesetben bőven elég ilyen célra a Windows 10 beépített eszközeinek használata, lásd pl. lemezkarbantartó és Tárterületsegéd, valamint a "A lemezterület felszabadítása a Windows 10 rendszerben" cikkben leírtakat.

(#126691) King Unique válasza Kolondrum (#126676) üzenetére


King Unique
titán

De attól még továbbra is adott a gépházban az a beállítási lehetőség és ráadásul eléggé szem előtt van. :)) Az meg hogy havonta 1x kell kötelezően frissíteni, aminek időpontja eleve ismert, szerintem azért nem olyan vészes, sőt.

(#126692) King Unique válasza savior (#126681) üzenetére


King Unique
titán

Ezt megmondja a gúgli is, meg ha már telepíted, akkor úgyis megtapasztalod. :))

(#126693) moleculez válasza Dilikutya (#126689) üzenetére


moleculez
veterán

Azt vágom, meg az előző nyomtatót is így használtam, de már rég. Hol kéne lennie?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#126694) applause


applause
aktív tag

Sierra MC7710-es wwan kártyájához win10 64 bit drivert tud-e valaki.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#126695) MasterDeeJay

Legutolsó frissítés óta kissé meghülyült a notebookom (Asus Rog G551JW). Nem kapcsolt vissza egy frissítés után. (Nálam 24/7 megy a gép és éjszaka frissít ha kell, akkor újraindulhat)
Ha benne van az akkumulátor akkor pár perc alatt felvillan hogy akku energiaszint kritikus majd leáll, hiába van tápja bekötve. Most akksi nélkül kell használnom de így meg nem tudom hordozni. Bár az akksija már kissé oda van, jó ha egy órát bír. Azaz bírna mert be sem kapcsol vele a gép. Kikapcsolva meg nem tudom feltölteni mivel félig meddig szerverként is működik.
Ha működés közben rakom bele az aksit akkor is fél perc és bezár mindent majd leállítja a windowst.

Érdekes módon pár hete a céges asztali gépek is hasonlót csináltak csak ott szünetmentes usb-vel van bekötve és folyamatosan írták hogy alacsony az akuszint pedig teljesen fel voltak töltve. Futtattam párszor az update-t és drivereket is frissítettem de úgy sem lett jó.
Van erre valami hotfix?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#126696) ElektrikusDE válasza applause (#126694) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Találtam valamit:

[link]

Több infóhoz regisztrálni kell.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#126697) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok ez mit jelent?

Az Asztalablak-kezelő regisztrálta a munkamenet portját.

Elsötétült a kép 10 mp re...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#126698) movax válasza Angel2014 (#126697) üzenetére


movax
őstag

Hogy jól arcon kellene vágni a fordítót egy székkel.

(#126699) Angel2014 válasza movax (#126698) üzenetére


Angel2014
addikt

Hát pedig ezt írja..

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#126700) liszi70


liszi70
nagyúr

Hogyan lehetséges, hogy egy 43 GB-os rendszer "nem fér el" egy 544 GB szabad hellyel rendelkező hdd-n? El akarom menteni a rendszert, lemezképet akarok létrehozni a win beépített lemezkép-készítőjével, de ez a történet:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
:F
Win10 Pro 20H2

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.