Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127551) Dronte válasza King Unique (#127532) üzenetére


Dronte
aktív tag

A Windows ma felajánlotta, hogy nagyobb frissítést szeretne feltelepíteni és indítsam újra, szóval röviden fogalmam sincs. Én a 2020 fall update-re tippelek.
"ha állítólag tényleg valami frissítés után" - mégis mi más lenne? letöröltem az összes user beállításom viccből? :D ezt elég könnyű megállapítani, hiszen a frissítés után újraindítva tűnt el minden beállításom, nem viccből írtam az eredeti posztban.
Azzal tisztában vagyok, hogy ez nem normális működés, pontosan ezért írtam ide :))
Google alapján Temporary Profile-ba léptetett update után, mert megsérülhetett a sajátom update alatt. Mással is megtörtént már.

(#127552) Bengio


Bengio
tag

Sziasztok!
[ERRE] esetleg valaki tud valami okosat?

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#127553) King Unique válasza Dronte (#127551) üzenetére


King Unique
titán

Ez így továbbra sem sokat mond, ebből megint csak max. tippelni lehet, hogy talán a 20H2 funkciófrissítés lehet. Ha az, akkor az támogatott verzióknál jelenleg eleve csak választható frissítés és nem kötelező telepíteni, vagyis nem települ magától és nem kér újraindítást. Max. akkor ha olyan Windows 10-verziót használsz, ami már közeledik a támogatás végéhez és/vagy szükség esetén nem halasztottad külön a funkciófrissítéseket.
Azt én honnan tudjam, amikor még az sem derült ki milyen/melyik frissítésről van szó? :))
Tehát akkor nálad a leírtak alapján sérülhetett a felhasználói profil, fiók és vsz azért lehetett az említett probléma. Ami normál esetben nyilván nem így zajlik, számos funkciófrissítést csináltam a közelmúltban többféle verziónál többféle módon is és sehol nem volt ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#127554) miresz


miresz
veterán

Sziasztok!

HEVC kodeket tudok feltenni a gyári képnézegetőhőz,hogy ne kelljen a sz@rrágó Microsoft store-ból megvennem. Mert most szembesültem vele,hogy már fizetős lett.

(#127555) King Unique válasza miresz (#127554) üzenetére


King Unique
titán

A Fényképek alkalmazáshoz alapesetben a HEIF-képbővítmények kell, ami ingyenes és általában alapértelmezetten telepítve van. A HEVC videóbővítmény, de bizonyos funkciók miatt az előbbi alkalmazáshoz is kellhet, korábban volt ingyenes verziója HEVC Video Extensions from Device Manufacturer néven, meg a fizetős HEVC-videobővítmények kemény 350 forintért.

[ Szerkesztve ]

(#127556) King Unique válasza Bengio (#127552) üzenetére


King Unique
titán

Újraindítás volt már, gépházban a Windows Update hibaelhárítót már futtattad?

(#127557) Bengio válasza King Unique (#127556) üzenetére


Bengio
tag

Újraindítás volt, nem tudom a Windows Update hibaelhárítót futtatni, mert annyi van a Frissítések ablakon, amit látsz. Semmi link, parancs, bármi.

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#127558) King Unique válasza Bengio (#127557) üzenetére


King Unique
titán

A Windows Update hibaelhárító a "HIbaelhárítás" menüpontban van. Vagy talán az és más sem jön be rendesen a gépházban? Ha nem, akkor meg lehetne próbálni egy app resetet.

[ Szerkesztve ]

(#127559) Bengio válasza King Unique (#127558) üzenetére


Bengio
tag

Megvan. Talált néhány hibát, azokat kijavította, de semmi. Maga a windows update szolgáltatás nem indul el.

szolgáltatásoknál letiltva van a win update:

aktiválni szeretném, és elindítani, és ezt a hibaüzenetet kapom:

[ Szerkesztve ]

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#127560) King Unique válasza Bengio (#127559) üzenetére


King Unique
titán

A Windows Update szolgáltatás normál esetben nyilván nincsen letiltva. Vagyis kérdés, hogy nálad miért van, ha nem te magad manuálisan, akkor netán valami külső programmal lett megpiszkálva a WU működése?
Ha a szolgáltatásoknál nem tudod elindítani, akkor parancssorban (+) lehetne megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#127561) Pyttawrx válasza King Unique (#127560) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Én is jártam úgy, hogy 1-1 win frissítés után vmiért leállt a win upd szolgáltatás, de újra lehetett indítani, azóta meg jó. Nem volt piszkálva vagy más progival piszkálva :)

(#127562) BMS


BMS
őstag

Hali
Vett itt valaki dextypremium-tól windows 10-et?
(A vásárlás menete érdekelne)
Átlag felhasznàlóként kell a pro verzió vagy elég a home?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#127563) Đusty válasza BMS (#127562) üzenetére


Đusty
addikt

Le van írva a hirdetésében:

"A vásárlás folyamata:

Az esetleg kérdések (amennyiben van) megvitatása után a vevő megadja a számlázási adatokat és a pontos termék(ek) nevét és a rendelni kívánt darabszámot. Ezt követően elküldöm a számlát és az utalási adatokat, az összeg beérkezése után pedig a termékkulcsot / termékkulcsokat. Ha nem frissen regisztrált felhasználóról van szó, akkor az esetek döntő többségében már az összeg beérkezése előtt átadom a vásárolt termékeket.
+ Opcionálisan a vevő értékelést kezdeményez, amit én elfogadok, ezt követően pedig értékeljük egymást. Ezért külön köszönet mindenkinek."

(#127564) Angel2014


Angel2014
addikt

Tegnap telepítettem egy lány ismerősömnek a wi n10-et egy Asus X 507M gépen és az összes Drivert felrakta pedig hiányzott vagy 12 DB a notebookon. Akkor ez most hogy van?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127565) coco2 válasza Angel2014 (#127564) üzenetére


coco2
őstag

Ha úgy érted, hogy még a gyártó oldalán sem volt driver, de a win10 akkor is felrakta, az nagyon egyszerűen van: Microsoftéknak akkor is van driverük, amikor az gyártói oldalon sincsen kint :)

Én egyébként dettó ebbe futottam bele. Azért kellett win kulcsot fizetnem, és nem használhatok linuxot.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#127566) Pyttawrx válasza Angel2014 (#127564) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Az ms feltette, de itt a gyártó oldalán is a driver:
[link]

(#127567) BMS válasza Đusty (#127563) üzenetére


BMS
őstag

Elkerülte a figyelmem :F
:R

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#127568) miresz válasza King Unique (#127555) üzenetére


miresz
veterán

Igen ,erről beszélek. Tehát akkor nincs rá semmilyen más mód csak a 350Ft-os sz@rt megvenni. Gratulálok a Microsoftnak! És természetesen hiába volt ingyenes verzióm ,most vehetem meg! Nem a 350Ft,hanem az elv! Ez a Store egy határ fos!

(#127569) Cs1csó válasza miresz (#127568) üzenetére


Cs1csó
félisten

Irfanview? Vagy egyéb ingyenes külső program?

(#127570) mpo válasza Cs1csó (#127569) üzenetére


mpo
veterán

Irfanview :K .
Sose használom a képnézegetőt.
Ha meg kell a Nikon programok is itt vannak.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#127571) Cs1csó válasza mpo (#127570) üzenetére


Cs1csó
félisten

Konkrétan én HoneyView-t használok, de gondoltam a legismertebbet, legnépszerűbbet írom.

Sose értettem azokat aki szívatják magukat a beépített programokkal. Az sem indok, hogy "az már ott van a külsőt le kell tölteni telepíteni stb." kb. rákereséssel, letöltéssel, telepítéssel, beállítással együtt 5 perc. Mindegyik beállítása lehet megvan egy óra alatt.

Amúgy filmre VLC, zenére Foobar, pdf-re Sumatra, fájkezelésre Total Commander, számológépnek Qalculate!, böngészésre Firefox, képkivágásra PicPick, keresésre Everything, éjszakai fény beállításra f.lux, távoli elérésre AnyDesk, irodai programnak LibreOffice

Gyakorlatilag MS-től maga az oprendszer, és néha a saját fájlkezelő a TC mellett, és persze egy jó ideje már a beépített Defender.

(#127572) mpo válasza Cs1csó (#127571) üzenetére


mpo
veterán

VLC, Kodi a gyakorláshoz a házimozi miatt, PDF Exchange Viewer. Total Commander, Firefox, LibreOffice, meg a Nikon programjai.
Az f.lux már nem kell. AVG Free van évek óta.
A FF-hoz Noscript van és nincs Ublock. :D

Ha érted, akkor már elavult.

(#127573) Cs1csó válasza mpo (#127572) üzenetére


Cs1csó
félisten

A NoScript-hez túl lusta vagyok. a PDF Exchange Viewer nem rossz, de a legsallangmentesebb a Sumatra - amúgy nem úgy volt, hogy befejezik a PDF EV fejlesztését, és az PDF Exchange Editor lesz helyette?

AVG Free = Avast
nem rossz, de - Avast Free-ről tudok nyilatkozni - nem szeretem amikor egy manuális vizsgálat után kiírja, hogy nem vagyok teljes biztonságban mert még ezt meg azt vegyem meg. Vagy a program főablakbn megy alul a "nyisd ki az ajándékot"
A legutóbbi kedvencem az volt, amikor nem engedte 20 perc tétlenség után alvóba menni a HDD-t.
Jó nekem a Defender.

Az éjszakai fény módot próbáltam - beépített Windows 10 - de elfelejtette, vagy nem kapcsolt be stb. az f.lux jobban testre szabható, amúgy nálam mindig megy: napkeltétől napnyugtáig is használom 5500K értéken naplemente után pedig 3400K-n. Szeretem, ha kicsit tompább.

(#127574) #86564352 válasza miresz (#127568) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ingyenes ImageGlass megnyitja a heic képeket. Microsoft féléhez egyszer kifizeted azt a hatalmas összeget és kész, az elv MS részéről annyi 1 milliárd Windows-nál 1 milliárd dollár lenne, ha alapból benne lenne azoknak is akik nem is használnák. Az viszont tényleg érdekes az ingyenes Device Manufacturer féle eltűnt, nálam a Store Library is kiürült teljesen mostanában valamikor. Régen előzményeknél még mutatta a 7 évvel ezelőtti Lumia appokat is, de mindegy nem foglalkozom az Áruházzal. Jön majd a winget csomagkezelő és akkor normálisan lehet telepíteni programokat.

(#127575) Bile Demon


Bile Demon
őstag

Újabban, amikor megnyitok egy .JPG fájlot a beépített képnézegetővel, akkor a kép megnyitása után 1mp-el egy olyan figyelmeztető gongatás hangot ad ki a windows, mint amikor pl. bedugok egy pendrájvot, vagy sok más esetben is ad ki ilyen hangot.

Erről a képnézegetőről van szó és nem akarom lecserélni, de a hangot szeretném kikapcsolni:

Bruhe

(#127576) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Kisse buta kerdesem lenne. Randeltem egy kis "HTPC"-t amit az alltalam kert alaktreszekbol szerelnek ossze a napokban. Win10 (home, 64) kulcsom van 2 is (eredeti ebbol egy meg sosem aktivalt es egy ami hasznalatban volt, de idokozben az a PC elpusztult)
A ceg ahonnan rendeltem nem hajlando foglalkozni az operacios rendszerrel mert naluk az mar extra munka ami csak naluk vasarol dobozos verzional kerheto.

2 kerdesem lenne:
1) tudonam/ajanlott a mar hasznalt kulcsot hasznalni? (ha nem nem gond van egy sosem hasznalt)
2) mi lenne a Win legegyszerubb telepitesenek a modja egy meg soha be nem kapcsolt gepre? (kertem, h tegyek fol en majd beutom a kodot vagy esetleg elkuldom nekik es aktivaljak ok, de mind2-tol elzarkoztak)

Az iranymutatast elore is koszonom!

(#127577) #86564352 válasza Bile Demon (#127575) üzenetére


#86564352
törölt tag

Hangok panelen kikapcsolod a rendszerhangokat: [kép]

(#127578) Bengio válasza King Unique (#127560) üzenetére


Bengio
tag

"A Windows Update szolgáltatás normál esetben nyilván nincsen letiltva. Vagyis kérdés, hogy nálad miért van, ha nem te magad manuálisan, akkor netán valami külső programmal lett megpiszkálva a WU működése?" --> én magam tuti nem állítottam el, külső progijaim sem változtak, csináltak semmit. Steam van fent, CSGO-val játszok naponta 1-2 órát, Ccleaner, meg alap benchmark progik.

A létező összes trükköt megcsináltam, cmd-s parancsot beírtam (WU service leállítás, elindítás, stb...), scriptet lefuttattam, valamint nekem is volt egy "stop winupdates" (vagy valami ilyesmi nevű) folyamat a feladatkezelőben, amit kilőttem, látszólag fut is a win update mostmár (újraindítottam), a gépházban mégis ugyanaz a képernyő fogad. Már most többet elszarakodtam vele, mintha csináltam volna egy reinstallt, úgyhogy most az következik. :K Köszönöm a segítséged :R , valamiért nálam totál összeszarta magát valami. :F

Túllépek ezen, és újratelepítem az egészet, igazából nem sokból tart :D

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#127579) Bile Demon válasza #86564352 (#127577) üzenetére


Bile Demon
őstag

Ez segített, de így gondolom semmi más rendszerhang se fog szólni.
Visszatettem Windows defaultra és mostmár jó úgy is.

Köszönöm!

Bruhe

(#127580) qdak válasza #86564352 (#127548) üzenetére


qdak
addikt

Jaja csak furálom, na mindiegy :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#127581) King Unique válasza Bengio (#127578) üzenetére


King Unique
titán

"nekem is volt egy "stop winupdates" (vagy valami ilyesmi nevű) folyamat a feladatkezelőben"

Pont ezért kérdeztem, hogy nincs-e esetleg valami 3rd party program telepítve, ami belepiszkál a WU működésébe, lásd nemrég más esetét, ott az volt a gond. :)) Mert ugye ilyen "stop winupdates" folyamat normál esetben nyilván nincsen. :N :B
Vagyis ilyenkor a külső buheráló program megfelelő eltávolítása lenne a megoldás, majd restart stb., nem feltétlen kell a 0-ról újratelepíteni a Windows 10-et. De ha annyira az utóbbi a cél, hát akkor csináld azt, meg ha esetleg egyéb, nem kívánatos módosítás is történt a rendszeren.

[ Szerkesztve ]

(#127582) icp1970


icp1970
senior tag

Sziasztok.Fel raktam a pc-m- re a win10 20H2-t.Gond nélkül fel ment,és a biosba lévő kulcs nak hála aktiválódott is a WIN 10 64 bit home. Viszont telepítéskor bejelentkezés fiók jelszót kért,meg is adtam.Most viszont azt szeretném el érni hogy be kapcsoláskor ne keljen semmilyen jelszó. Gépházban próbáltam megváltoztattni úgy ,hogy be írtam a jelszót és az új jelszó mezőt üresen hagytam.De azt írja az adat megadása kötelező. Mit lehet ilyenkor csinálni?

(#127583) King Unique válasza icp1970 (#127582) üzenetére


King Unique
titán

Rákeresel itt a topikban a netplwiz kifejezésre és láthatod hogyan kell, ahol 2004-es és újabb verzióknál szükség lehet ehhez a Windows Hello kikapcsolására, ha esetleg be lenne kapcsolva. Ahogyan az is beállítható, hogy alvó állapotból ébresztéskor ne kérjen a Windows újbóli bejelentkezést és jelszót.

(#127584) King Unique válasza miresz (#127568) üzenetére


King Unique
titán

Már miért ne lenne más mód? :F
Az a bővítmény általában akkor kell, ha a Windows 10 beépített programjait akarod használni. Illetve ha akkora gond számodra az a 350 forint, hát akkor ott van Windowsra tengernyi és sok ingyenes 3rd party külső program, codec pack stb., telepítesz egyet, aztán kész, ennyi.

(#127585) King Unique válasza No.01 (#127576) üzenetére


King Unique
titán

1. Ha van eredeti W10 Home termékkulcsod, ami érvényes és működik is, azaz nem ilyen, meg ha pláne Retail licenc, akkor igen, tudod használni. Egyébként meg lásd korábbi válaszokban leírtakat a honnan és milyet javasolt vásárolni, valamint újraaktiválás ügyben a teendőket: [link], [link], [link], [link].

2. A honnan és hogyan kell letölteni a Windows 10 ISO-fájlt, pendrive-ra írni, majd pendrive-ról telepíteni a Windows 10-et témában lásd egy másik válaszban leírtakat, illetve egyik fórumtag blogbejegyzéseit a témában: [link], [link], [link].

[ Szerkesztve ]

(#127586) BMS válasza King Unique (#127585) üzenetére


BMS
őstag

2.0-ás vagy 3.0-ás pendrive-ra érdemes tenni a windowst?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#127587) Angel2014 válasza coco2 (#127565) üzenetére


Angel2014
addikt

Úgy Értem,hogy csináltam pár gépet a napokban és itt kérdeztem miért nem rakja fel [link] itt pont ez volt a bajom hogy nem teszi fel.

Most az Asus-on feltette ezért is nem értem.. Válogat a drivereket és a gépek között a MS?

Zoli ezt írta válasznak: Microsoft says it will temporarily suspend Windows 10 driver updates [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#127588) King Unique válasza BMS (#127586) üzenetére


King Unique
titán

Egyrészt gondolom a Windows 10 telepítőjét érted ezalatt, nem WTG-t, ahol hacsak nem akarsz a tetű lassú USB 2.0-s penrive-val vacakolni, akkor nyilván USB 3.0-s típust célszerű használni. Bár az USB 3.X típusoknál is sok elég gyatra írásnál, de az már más téma... :D
Másrészt a telepítésnél inkább az USB-port a lényeg, milyenhez van csatlakoztatva a pendrive, ahol az USB 3.0 port a szabványt natívan nem támogató W7-nél szokott gondot okozni (példa) és ezért annál eleve az USB 2,0 port használata javasolt. Ellenben a W10-nél a legtöbb (nem feltétlen mind) USB 3.X vezérlő esetében adott a natív támogatás, ezért annál alapesetben csatlakoztatható USB 3.0 porthoz is a telepítéshez használt pendrive.

[ Szerkesztve ]

(#127589) BMS válasza King Unique (#127588) üzenetére


BMS
őstag

Igen a MCT-al akarom megcsinálni telepítőnek és pont ezért kérdeztem a 2.0 - 3.0-t mert win10-em még nem volt(2013ban sem volt túl erős ez a konfig és erre nem akartam megvenni )és a win7-nél belefutottam :)
De akkor rakom 3.0-ra

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#127590) Pyttawrx válasza BMS (#127589) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Teljesen mindegy, annyival nem lesz lassabb.

(#127591) féldekás


féldekás
aktív tag

Sziasztok!

Windows 10 Pro N rendszert használok.
Korábban sem a GTA 5, sem a Forza Horizon 3 nem kérte a Media Feature Pack-et, de most azt állítja a játék, hogy hiányzik az MF.dll, stb.
2004-es kiadásom van.
Valami magyar kiadású feature packet tudtam csak feltenni a gépre, az angolokat telepíteni sem tudtam(en helyett hu microsoft oldaláról természetesen).
A probléma ugyanúgy fennáll azóta is.
Most ránéztem megint, az angol oldalon nem is lehet kiválasztani a 2004-es verziót.
Ebből egy reinstall lesz és sima Pro/Home verzió?
Megbántam, hogy N-es változatot tettem fel, persze nem lenne gond, ha a szükséges néhány hiányosságot könnyedén installálni tudnám.
Előre is köszönöm!

(#127592) King Unique válasza féldekás (#127591) üzenetére


King Unique
titán

A Media Feature Pack 1903/1909 verzió óta Windowson belül a szolgáltatásoknál hozzáadható.

Egyébként miért telepítettél N-es kiadást, amivel otthoni használatra általában csak a szívás van, olyat adtak, olyan volt csak az adott boltban/webáruházban, vagy mi? :F
Ha megoldható, akkor inkább "normál" Home/Pro kiadást kellene vásárolni, telepíteni és használni, ahol a Home/Pro N licenc és termékkulcs nem jó az előbbiekhez, azokhoz másik kell.

(#127593) Cs1csó válasza féldekás (#127591) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ne szívasd magad, használj sima Home-ot (vagy Pro-t)

(#127594) féldekás válasza Cs1csó (#127593) üzenetére


féldekás
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ.
Sejtettem, hogy ez így nem lesz jó, áttérek sima kiadásra. :R

(#127595) Đusty


Đusty
addikt

Melyik változatot érdemes most tisztán telepíteni amivel nincs vagy kevés szívás van a visszajelzések alapján? 1909-2004-2009?

(#127596) Cs1csó válasza Đusty (#127595) üzenetére


Cs1csó
félisten

A most MS-től MCT-vel leszedhető 2009-es (20H2-es) ajánlom, ha beválik akkor legalább a legfrissebb vonalon vagy.

(#127597) Dronte válasza King Unique (#127553) üzenetére


Dronte
aktív tag

Közben egyébként megnéztem, és tényleg a 2020H2 update volt. Ma feldobta újra, egyelőre postpone-oltam, és ráhúzom később, másodikra hátha felmegy rendesen. Korábbi updatek nekem is simán mentek.

(#127598) coco2 válasza Angel2014 (#127587) üzenetére


coco2
őstag

Eltérő hardver esetén előfordulhat, hogy eltérő felhasználói élményre számíthatsz.

A választható frissítés néha nem jó ötlet. Én eddig egyszer próbáltam ki - éppen egy bios frissítés volt - és installálhattam újra win10-et nulláról, mert se kép se hang meghalt minden. Szerencsém volt, hogy kéznél volt install pendrive régebbről. Szóval a választható frissítéseket inkább nem birizgálni, ha nem akarsz hasonlóan járni :)

Normál esetben w10 felrak annyit, amennyi elég az üzemszerű használathoz, és esélyesen az utolsó kiforrottan stabilnak állított verziókat fogja felrakni. A kísérletieket meg mondjuk teszteli azok gépén, akik regisztrálatlan win10 home-ot használnak, vagy olyasmi :)

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#127599) zolee001


zolee001
őstag

Windows Update 2021 =Szép uj világ
"Yesterday, Microsoft started rolling out Windows 10 KB4023057 to users with version 2004 or newer. Only some users are receiving it currently, but others might get it in the coming weeks or after a few months."

Amit müvelni fog az uj WU:
For example, it will attempt to free up your disk space by clearing the temporary files if you do not have enough disk space.

Here’s a list of changes this patch could make to your system:

Reset your network settings automatically if problems are detected.
Reset your Windows Registry: Any keys that may be preventing updates from being installed will be clean up.
Disable, repair or modify Windows components responsible for Windows Update.
Compress files in your profile directory.
Reset Windows Update database.
Microsoft confirmed that the patch will still respect your Windows Update configurations like the active hours. Also, the patch might clear your Windows Update history if it attempts to repair Windows Update components.

Automatikusan értendö ezen uj "featureok" mindenféle user beavatkozás nélkül a WU -val amiröl egyetlen szó jut eszembe mint vélemény: Anyátok

(#127600) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Üdv,

Letöltöttem a MediaCreationTool20H2.exe-t ISO fájlt csináltattam majd Rufus-szal kiírtam USB-re. A tool.exe fájlból gondolom ez a legújabb win10 verzió ugye? Lehet valahogy régebbi verziót szerezni?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.