Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87938) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Nem gondoltam, hogy legközelebb ilyen témában fogok ide írni, de sajnos most este belém jöttek hátulról.
Igazából azzal kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat kérni, hogy mire számítsak biztosítós kárrendezéssel meg úgy az egész, most következő dolgokkal kapcsolatban. Hogy megy ez a gyakorlatban?

Maga a baleset:
Városban 1-1 sávos út, az úttest szélén végig parkolóhelyek. Delikvensünk kihajt elém, én satuzok, de hátuolról belém jönnek. Persze senki sem hibás, így hívom a rendőrt. 2 órás pöcsölésnek az esőben, hidegben az lett a vége, hogy a 3 autós közül az elém kihajtó bírság+"bónusz pontok", mert nem adott elsőbbséget. A mögöttem lévő bírság, mert nem tartotta be a követésit és én ártatlan.

Ezek után ugye elismerte mindkettő a felelősségét, így kitöltöttük a baleseti bejelentőt a belém jövővel. Szerencsére mindketten allianz-nál vagyunk, így talán jobb a helyzet.

A Punto:
lökös kuka, hátsó ajtó kuka, hátsó lámpa/lámpák kuka, valamint a lemez is elmászott. Az ajtó úgy mászott el, hogy ki se lehet nyitni, így nem tudom konkrétan mennyire mászott el a kaszni.
Valamint egy kép...:

Tapasztalat, vélemény, tanács?
Köszi! :R

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.