Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39933) Reaper válasza Skillet (#39931) üzenetére


Reaper
őstag

Bezzeg amikor én akartam venni úgy kellett vadászni. Én is néztem sok félét, de csak ez maradt meg, mert ami az én vasamhoz kellhet (rengeteg torx, meg bit) az ebben benne van. Racsni 3 méretben, toldó szárakkal, ráadásul amit a nagy fölött látsz a képen, azt a kettőt összerakom, és nagyon kevés csavart nem tudok csak elérni. A Hosszú dugókulcsok kiválóak a sok colos mérethez nekem, mert szépen, elnyalás nélkül tudom kiszedni őket.
A műanyag doboz egyébként annyi, hogy kívül azért tényleg masszív, belül meg, hát, ennyit tudnak. Én sem értem miért spóroltak vele, de ez van. Úgyis szinte mindig ott van a garázsban, a helyén, ha szerelni kell ott nyitom ki, nem nagyon viszem sehova, már csak azért is mert dögnehéz :) Craftsman-t akartam eredetileg, aztán azért végiggondoltam, hogy én erősen hobbi autó "szerelő" vagyok, így nekem tök fölösleges. Igazából szerintem még ez a Mannesmann is kicsit túllövés. Mellé van még 2 aldi féle extra készletem, sima csavarhúzók, meg t-hajtókarok. Nyomaték kulcsom nincs, amerikainál, a motoron kívül úgyis mindent vagy tökig meg kell húzni, vagy "érzéssel" :DD
Szerda este érek majd haza kb. megint, ha esetleg még mindig érdekel majd a cucc :)

trassher: Hú ne is mondd, mióta hajkurászok már minőségi racsnis villás készletet, de mocsok drága mind.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.