Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39931) Skillet válasza tomiii. (#39898) üzenetére


Skillet
addikt

van itt lehetőség, bőven. most 3 féléből kellene választani. a lincos márkát egyébként a mi szerelőnk is előszeretettel használja, eléggé igénybe van véve nála is minden, de nem panaszkodott rá.
mannesmann-ról is csak jót hallottam, de ez az átok doboz most elbizonytalanított.
a lidl féle powerfix is biztosan jó, de arról mondjuk olyan hírt még nem hallottam, hogy egy szerelő folyamatosan nyúzza és elégedett vele.
de rákérdezek runner fórumtársnál... nehéz a döntés.
nem napi használatban lenne a pakk, de ha szükség van rá, akkor helyt kell álljon és sok-sok év múlva is bírja... és ebbe a doboza is beletartozik, bármilyen hülyén is hangzik. haver norauto-s készlete pl belül kemény szivacs, semmi sem esik ki, már legalább 6 éve használja azt a szettet.

(#39914) GrimReaper
ahogy lesem, ezen a 40 ezres áron, pár helyen folyamatosan van. pl ITT.
a doboza eléggé gáz, hogy ilyen silány, vékony anyagból csinálták. azért nem hinném, hogy azon múlt volna... :) fura. apróságnak tűnhet, de szerintem nem az. a jóval olcsóbb szettek is korrekt dobozban vannak.
a felajánlást viszont köszönöm :R
szerintem hétfőn meglesem a lidl féle cuccot, hacsak runner nem mond róla rosszat, annyit (26e ft) megérhet.
esetleg majd egy nyomatékkulcsot, meg pár apróságot beszerzek mellé.

(#39915) rbalint88
húz felé a szívem most. hétfőn meglesem, addig írok runner-nek, hátha kioszt pár infót.
persze, hobbizni szinte bármi jó, de azért inkább valami tartós darabot vennék.
ha tudnám pl, hogy a lincos erősebb, strapabíróbb, inkább azt venném meg.
a fent említett szerelő használ powerfix cuccokat is, de sajna hajtókart, dugókulcsokat nem, szóval ilyen tapasztalata nincsen :(

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.