Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) rbalint88 válasza EQMontoya (#38950) üzenetére


rbalint88
addikt

pálya... ne is mondd. ma mentem rajta 12km-t (M5 befele Kakucstól M0-ig), mögöttem altatásból ébredező műtött kutya, nyilván nem racsingol az ember. erre fasztra szedánnal beáll a seggembe és villog, mert mi az, hogy én követési távolságot tartok, mikor telített a sáv előttem... lehet idegállapota került, hogy nincs klíma és kifújta a szél az agyát a fülén, de akkor is, faszom. aztán kiderült, hogy azért nem haladunk, mert egy A6-ban "aludt" az ember a kormánynál 110-zel a belsőben és cseszett kimenni, amikor többszáz méter volt a kamionok között... nyilván mindenki kikerülte jobbról, mert világát nem tudta.

váltót is lehet amúgy "csipszelni", dsg-nél hozzá is kell írni a motorhoz, ha húzzák. vezettem "golf5gti dsg"-t gyári programmal és csak motortuningolva utána, hát eléggé kiesett a ritmusból tényleg.

komolyabb autó. ugyanmár, az csak egy golf ;]

[ Szerkesztve ]

(#38952) EQMontoya válasza rbalint88 (#38951) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szépen megy nagyon, azért itt látszik a 4wd, nem csavarja a júzer kezéből a kormányt, meg tök semlegesen fordul gázzal is.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#38953) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Nem tudok dönteni. Tönkrement az ablakemelőm.
Utángyártottat vegyek vagy bontott gyárit? Árban kb egy szinten mozognak.

Seat Leon 2004

(#38954) Skillet válasza tibbike01 (#38953) üzenetére


Skillet
addikt

Én beleraknék egy hátsó ajtóból (keveset használt) bontottat.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#38955) tibbike01 válasza Skillet (#38954) üzenetére


tibbike01
őstag

Bal első romlott el, így csak bal első bontott játszik. A többi nem kompatibilis vele.

(#38956) Skillet válasza tibbike01 (#38955) üzenetére


Skillet
addikt

Gondolom az ablakemelő motor romlott el. Más-más motor kell a 4 ablakhoz?
Bal hátsó is más?
Az szívás. Akkor passz. :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#38957) tibbike01 válasza Skillet (#38956) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem a motor romlott el. A szerkezet, eltört egy műanyag bowdenmegvezető.

(#38958) Skillet válasza tibbike01 (#38957) üzenetére


Skillet
addikt

Akkor cseréld ki azt a műanyag biszbaszt :)
Nem szeretem az utángyártott cuccokat. Szerintem maradj a bontott gyárinál, az nem fog kellemetlen meglepetéseket okozni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#38959) zoo8800 válasza tibbike01 (#38953) üzenetére


zoo8800
veterán

Jópáran foglalkoznak ablakemelő javítással is, guglizz rá

rip and tear, until it is done

(#38960) gzbotii válasza rbalint88 (#38940) üzenetére


gzbotii
veterán

"jól jönne egy harmadik kéz"

Ez kell neked, nem automata :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#38961) Qru válasza -v- (#38943) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyáron mentem előttem egy MX-5 NB a Mátrában felfelé. Mikor meglátta hogy megérkeztem mögé akkor vérszemet kapott és odalépett neki. Meglepett mennyire megy az kis dugasz. Picit gyorsabb voltam nála de csak azért mert előbb tudtam a gázra lépni kanyarból kijövet de annyival nem hogy elmenjek mellette (bár ehhez nem volt úgy sem hely).

brumi: Opel, mit vártál? :DDD

rbalint88: Kormival egyszer próbáltam hegyen gyorsan menni de viharsebesen elengedtem a témát. S-ban vagy manuálban nincs gond a váltóval de annyira orrnehéz, hogy lehetetlen gyorsan kanyarodni vele.

EQMontoya: Bögre IS-ében van fül és az nem pofázik bele, ha tiltáson forgatod akkor ott forog amíg nem váltasz. Kormiban a dsg felvált ha eléred a rev limitet, manuálisban módban is.

"elkezd kivillogni az 1.6 H Astra a belsőből 140 körül, különösen mókás jelenet" Jah meg a 1,6 TDI-s területi képviselő az Oktávval.

Na olyankor szoktam visszahúzni 4-esbe és parketta. Aztán villoghat... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#38962) MunezXBK válasza Qru (#38961) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én meg féket pöccinteni. :D

(#38963) focvis válasza MunezXBK (#38962) üzenetére


focvis
veterán

Gonosz vagy. :DDD

De utána parketta, gondolom. Legjobb lehúzódni - ha van hely rá - hadd kapja telibe a menetszelet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38964) zolynet válasza Snoop-y (#38877) üzenetére


zolynet
addikt

Én már régóta drukkolnék. :K
Állj a sarkadra és döntsd már el!!! :(((

Life is too short to stay stock!

(#38965) Qru válasza MunezXBK (#38962) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

#degecz :D

#nincsbennetarcsi

(#38966) z123456789 válasza brumi1024 (#38932) üzenetére


z123456789
addikt

(#38914) BigBlackDog
Egy hetesek, Rain-X is van fent, de inkább a Rain-X-et "használom", mert a vezető oldalon pont szemmagasságban veri telibe a csíkot, rohadna meg! :(((

(#38928) brumi1024
OK, kösz.
Ez brutál okádék ez a sár. :D

(#38932) brumi1024
Mit jelent a rendes terepjáró? :D

(#38967) Qru válasza z123456789 (#38966) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mit jelent a rendes terepjáró?

3 zárható difi, felező és jó nagy hasmagasság, rövid túlnyúlások (jó terepszögek).

#nincsbennetarcsi

(#38968) Declare válasza EQMontoya (#38950) üzenetére


Declare
őstag

Miert van arra szabaly, hogy 200 lo alatt nem lehet gyorsabban menni, mint 140? Ha valaki alszik a belsöben pont nem erdekel, milyen auto, mekkora motorral, ha en gyorsabban akarok menni en is levillogom.

Nem ertem otthon miert van ebböl presztizs harc. Ha az 1.6 dizel octavia 180 al akar menni az miert faj? Valszzeg azrt, mert nem ö tankolja, idöre megy, dolgozik, megeri neki kockaztatni egy trafipaxot. Haveromnak is van 1,6 octaviaja, 5 sebesseges, siman lehet vele 180 tempomattal haladni.

(#38969) Elektrosokk válasza EQMontoya (#38949) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Alfánál a Selespeed viszonylag jónak mondható. autó/city módban tényleg nem azonnal pakol vissza de ha manuálban vagy vele akkor elég jól reagál. :) nagyon élvezetes használni szerintem, én eléggé megszoktam/megszerettem.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#38970) MunezXBK válasza focvis (#38963) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Egyértelmű. :DD

(#38971) EQMontoya válasza Declare (#38968) üzenetére


EQMontoya
veterán

Lehetni lehet, persze, de ha valakinél 3km/h-val vagy gyorsabb, és láthatóan ennél sokkal gyorsabb nem is tudsz lenni akkor sem, ha két lábbal nyomod a gázt, akkor miért kell villogni meg beállni 30cm-re a másik hátsójába?

Ha valaki jön 180-nal, akkor még van az a szitu, amikor megértem, hogy villant egyet, mert nem akar lelassítani feltétlenül. De ha a sebességkülönbség marginális, akkor ez tényleg nem más, mint emberkedés.

Same rules apply!

(#38972) Elektrosokk válasza EQMontoya (#38971) üzenetére


Elektrosokk
addikt

itt magyarországon kissé primitív a közlekedési kultúra. Már Én is nehezen tudom visszafogni magam. pár hete a Lidl parkolóba egy 60 év körüli nagymama elémtolta a bevásárlókocsit, megállok hogy megvárom erre a szembejövő ürge meg nekiáll nekem integetni hogy nem fér el, nem vagyok egy agresszív állat, de ki akartam szállni hogy helyretegyem csak barátnőm visszafogott.

A másik egy benzinkuton történt ahova be akartam fordulni mert javították a sávot elöttem, lelassítottam (30-as tábla volt) de ahogy megállt a kocsi észrevettem hogy a rossz oldalon szeretnék bemenni mert innen csak kifelé jövő forgalom van, a mögöttem lévő Honda terepjáró a kb 5 másodperc miatt nyomta már a dudát. Egyedül voltam kiugrottam a kocsiból és megkérdeztem tőle hogy mi a k.. a.. dudálsz?? :D szerintem meglepődött mikor meglátta mekkora vagyok. De nem ez a lényeg. Februárban voltunk franciarszogbán, egy ismerős aki ott él találkozott 2 arab ismerősével, és megálltak rögtön a bevásárlóközpont parkolója felé nyíló bekötő úton. középen. folyton jöttek a kocsik, de mindenki kikerülte őket amíg beszélgettek, még a rendőrök is. nem volt duda meg az anyázás... :)

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#38973) Declare válasza EQMontoya (#38971) üzenetére


Declare
őstag

Jo nem tisztaztuk a parametereket sorry :B Valoban vannak hülyek pro es kontra....a tömött palyan villogo es cikazo, aki veszelyes mindenkire es nagy küzdelmek aran elörebb tud kerülni 2 autoval.....de ugyan ilyen irritalo amikor megy a belsöben 130-140 el es nem hajlando kimenni, mert 6 km re lat egy masik teherautot is.

Ha a seggedbe all, akkor valszeg tud gyorsabban menni, ora szerint 200 at 1,6 tol felfele viszi kb minden auto (dizel/benzin), persze ahhoz padlozni kell es idö kell :) ha ilyen van miert nem engeded el, had menjen azt csok.....egy üres autopalyan mondjuk lehet jatszani, azzal baj nincs :D

En pl ha sietek otthon is megyek 150 tempomattal (picit alatta) es sokszor talalkozom ilyen önerzeteskedö emberekkel, hogy megyek a belsöben melleerek es egyre jobban csökken a különbseg, majd kb felgyorsul a tempomra, vagy nyom egy köveret es elhoz par 100 meterre....aztan persze visszalassit, megint utolerem....es igy megy....se megelözni nem tudom (gyorsabban nem akarok menni), se bealni möge.....agygörcsöt kapok az ilyenektöl. Ezert fakadt ki ez az elöbbi hsz belölem :))

iRico Szembe tünö nagyon a közlekedesi moral, ahogy megyek hazafele....itt Hamburg környeken valoban peldas a moral....akarmilyen bmw/audi sem villog, mindenki azonnal kihuzodik a külsöbe ha van eleg hely stb...(nyilvan mindenhol vannak barmok). Aztan a cseheknel mar megjelennek a villogo agressziv bmw k (pont most volt, hogy egy agressziv A5 audi volt a mozgo trafi....en tempomattal mentem, nem erdekelt, de az elöttem menö A6 kombit beletolta a gyorshajtasba, aztan par km rel kesöbb latom, hogy a leallosavban villog benne a kek lampa, mögötte, meg cashel a nemet audis). A szlovakoknal megroszabb egy picit a helyzet, aztan otthon meg kezdödik a belsö savban alvas, villogo octavias, cikazas...eleg szomoru :U

[ Szerkesztve ]

(#38974) Snoop-y válasza Declare (#38973) üzenetére


Snoop-y
veterán

En mindig elengedek mindenkit oreg vagyok mar a versenyzeshez. Meg mondjuk ez nalunk nem is divat annyira. Szepen nyugiban megvarjak mig lemegyek nincs dudalas villogas :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#38975) EQMontoya válasza Declare (#38973) üzenetére


EQMontoya
veterán

Persze, ha a seggembe áll, tud gyorsabban menni, de ha 100 méter távolságból annyi idő alatt ért utól, ameddig megelőztem az 5 kamionból álló sort, akkor kivarhatja a 6.-at is, mert elnézve a tempóját, addig kemény egy métert és 20 centit verne rám. :)

Az nyilván más, ha valaki 200m üres helyre b...ik kihúzódni, azért egy idő után én is villogok, de ha látom, hog az illető ésszerű határok között befejezi a manővert, akkor nem kezdem el levillogni és a seggébe sem állok bele, 20-25km/h sebességkülönbség gyorsan elkopik motorfékkel. Főleg, hogy a kulturáltabbak azért gyorsitanak is előzés közben, ha látják, hogy valaki gyorsan jön hátulról.

Same rules apply!

(#38976) z123456789 válasza Elektrosokk (#38972) üzenetére


z123456789
addikt

Egyetértek, (#38973) Declare veled is. Még annyit, hogy labancoknál meg hűen Laudához, mindenki forma egyes pilóta. :) Elmúlt két napban kétszer jártam kocsival osztrákoknál, mindkétszer volt ledudálás pályán. Olyanért, amit ha osztrák rendszámmal csinálsz, teljesen természetes, ha nem, akkor menj anyádba! De nem probléma, imádok magyarul elküldeni a k. anyjába minden idegen nyelvű paréjt, 140-nél lehúzott ablakkal és szerencsére a kocsim is megy annyira, hogy minimum kellemetlenséget okozok pár 1.2 dízelnek. (És itt nem célpont a dízel, csak egyszerűen imádják a nyomatékos kocsit, mást sem vesznek, és a világ urai egy 1.2 Poloban. :D ) . :D Ezzel szemben otthon jobban szeretek pályán menni, vagy még akár Győrben is szeretek közlekedni, kevés a negatívum. Bár pénteken megyek Békéscsaba mellé, lesz időm, alkalmam megtapasztalni tájegységek vezetési kultúráit. :DDD

Ja, és én soha nem használom a villantót, max, ha ki/át akarok engedni valakit. Duda meg max akkor amikor a csajom már legalább 10 percet ver az indulásunk időpontjára, és még mindig nem találja a kijárati ajtót. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38977) Declare válasza EQMontoya (#38975) üzenetére


Declare
őstag

:K ezzel igy maximalisan egyetertek

(#38974) Snoop-y nincs baj a versenyzessel :D ...csak azt is lehet esszel, meg esz nelkül. Pont multkr irtam le, amikor valami eleg komolyan motorizalt 5 ös bmw szivatott :D ejszaka, kb üres autobahnon, en mentem a 190-200 körüli max tempommal, ö meg mindig bevart es amikor melle ertem, brutal modon elrugta magat es elhuzott....ezt eljatszotta vagy 3x :D

z123456789 Györ amugy tenyleg jo :) csak sarga lampanal, mar azert kezdjen gurulni az autod, mert ha nem, akkor kapsz egy kis figyelmesztetö dudat, hogy mit alszol :D . Amugy altalaban nem szütymörögnek az emberek az utakon, hanem dinamikus a közlekedes a megyeben

(#38978) tomcsi23 :DDD nem, de igazabol nem fajt, mert akkora erö fölenyben volt, ha opc ben ültem volna se lettem volna sehol :O

[ Szerkesztve ]

(#38978) tomcsi23 válasza EQMontoya (#38971) üzenetére


tomcsi23
veterán

Legjobb, amikor tempomattal megyek pályatempón, és akkor kezd el púposkodni, aztán kisorolok előle, közben jön az érdi emelkedő és visszalassul. :D

Declare: ö meg mindig bevart es amikor melle ertem, brutal modon elrugta
Egy bekapcsolt notit mindenféle görbékkel és számokkal nem láttál az anyóson? ;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38979) Qru válasza Snoop-y (#38974) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ehh, nem is érdemled meg a DC2-t... :(

;]

#nincsbennetarcsi

(#38980) brumi1024 válasza z123456789 (#38966) üzenetére


brumi1024
veterán

A fehér egy enyhébb szerkezetnek számít. :) (Nem az XC90. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#38981) z123456789 válasza brumi1024 (#38980) üzenetére


z123456789
addikt

:DDD

(#38982) EQMontoya válasza Qru (#38979) üzenetére


EQMontoya
veterán

Integra, ha még olvasná... ;]

Same rules apply!

(#38983) Snoop-y válasza Qru (#38979) üzenetére


Snoop-y
veterán

Jah tudom de nem is kozuton szeretnek vele emberkedni. Engem var a csalad haza :B

Akik meg kozuton rangatjak egy DC2 bajszat annak lathattuk az eredmenyet a kozelmultban is (lsd Integra topic CRX-en)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#38984) Qru válasza Snoop-y (#38983) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Láttuk persze, meg az újabb alkotást rombolást.

Montoya: Hát akkor is max olvasná de írni nem tudna rá. Nagyon közel volt ahhoz, hogy végleg kipontozza magát a fórumról.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#38985) Elektrosokk válasza Qru (#38984) üzenetére


Elektrosokk
addikt

úhh... remélem a sofőrök egyben vannak...

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#38986) tomcsi23 válasza Elektrosokk (#38985) üzenetére


tomcsi23
veterán

X<100 % :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38987) Tsebacsi válasza Elektrosokk (#38985) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az elsőnél sajnos a sofőr, aki PH-s emberke is volt, elhunyt :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#38988) EQMontoya válasza Qru (#38984) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azért meglepne, ha végleg kirakták volna.
Illetve ha igen, az elég szomorú lenne, neduddkit is sikerült frankót elüldözni...

Mondjuk amúgy is láttunk errefelé pár erősen megkérdőjelezhető moderálási döntést.

Same rules apply!

(#38989) Qru válasza EQMontoya (#38988) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Neduddkit én is sajnálom. Annak ellenére, hogy majdnem rábeszélt egy G8-as Kuvikra anno Bubi helyett. :DDD

Halottakról vagy jót vagy semmit, szóval erre inkább nem írok semmit. :U

#nincsbennetarcsi

(#38990) barnam_


barnam_
nagyúr

Van értelme Magyar Autóklub tagnak lenni? Milyen előnyökkel jár?
OTP ügyfélként egy évre 9900 Ft, az nem sok pénz, ha hasznos.

Néztem a weboldalukat, de nem tudtam eldönteni.

(#38991) tboy93 válasza EQMontoya (#38988) üzenetére


tboy93
nagyúr

neduddkit én is bírtam :DDD

(#38992) Qru válasza barnam_ (#38990) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Röviden? Nincs.

Kicserélik a kereked ha defektes, bebikáznak ha lemerült az akksi de évente max 2X. Utána fizetni kell.
Térlet hív ha kell de 20k szállítási díj felett neked kell fizetned a fuvart.

Ezt én is vállalom évi 9k-ért.

#nincsbennetarcsi

(#38993) tomcsi23 válasza Qru (#38992) üzenetére


tomcsi23
veterán

KGFB-n is hozna valamennyit, de még nem néztem meg, ez mennyi lenne valójában. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38994) roberto211 válasza tboy93 (#38991) üzenetére


roberto211
őstag

Ja, ő akart rábeszelni kezdőautónak valami hajó méretű citroen evasionra :F ? Megneztem neten mekkora auto. Hat akkor meg se kutyam se macskam nem vot h ekkora auto kelljen :D

Vagyis kutyam volt meg van is de ő elfért a suzukiba is hatul :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#38995) tboldi válasza Declare (#38977) üzenetére


tboldi
nagyúr

csak sarga lampanal, mar azert kezdjen gurulni az autod, mert ha nem, akkor kapsz egy kis figyelmesztetö dudat, hogy mit alszol :D .

Az elmúlt egy évben elég sokszor jártam Győrben, ezzel még nem találkoztam, pedig én mindig csak zöldre váltás után indulok el. :B
Amit viszont észrevettem, hogy hiába megyek én is a belsőben többel, mint a megengedett (50 helyett 60-65), ha megszűnik a szélső sáv, akkor az ott közlekedő teherautó/busz mindig le akar tolni. Személyautókra annyira nem jellemző.

Amugy altalaban nem szütymörögnek az emberek az utakon, hanem dinamikus a közlekedes a megyeben

Kivéve Mosonmagyaróvárt. :D

[ Szerkesztve ]

(#38996) EQMontoya válasza tboldi (#38995) üzenetére


EQMontoya
veterán

Amugy altalaban nem szütymörögnek az emberek az utakon, hanem dinamikus a közlekedes a megyeben

BP-n kívül szerintem mindenhol tötymörgés van.
Miskolc, kétszer két sáv, külsőben 38, belsőben gepárdszédítő 40, kormány 10 óra 10 percnél fogva, enyhe patakok jelennek meg rajta a facsarási erőtől. Ülés koppra közel húzva, térd a nyakban, de így közelebb van a fejünk a szélvédőhöz, aztán döbbenetesen száguldunk. Eredmény: városi fogyasztás 11l az 1.4-es Thalia-val, mert minden 300 méteren megfog az 50-re hangolt lámpák valamelyike.
Én meg idegbajt kapok, és hiába villogsz, hogy legalább a külsőbe takarodjon ki, ha már nem megy, nem érti...

Same rules apply!

(#38997) Qru válasza tomcsi23 (#38993) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem volt egy évig "ingyen" tagságim de szerencsére nem használtam semmire.

Egy C4-es Szlovák család HR-be ment nyaralni és a határ előtt letérdelt a remek DCi HDi technika. A csóka nem tudott magyarul, angolul makogott kicsit segítséget kért tőlem a parkolóban. Kihívtam neki a sárág angyalt. A sárga manus se szlovákul se angolul nem beszélt így én fordítottam.
Mondta a sárga ha kötünk klubtagságit a helyszínen 10k-ért akkor a klubtagságiban benne van a trélerezés 1x20k-ig, ha nem kötünk akkor 20k-ért viszi be. Szlovák manus kifizette a klubtagsági (ami az én nevemre ment term). Mindenki jól járt. A Szlovák megúszta 10k-ból a 20k-s fuvart nekem meg lett egy éves tagságim ingyen. :D

mod:

EQMontoya: "BP-n kívül szerintem mindenhol tötymörgés van."

Óriás +1! :K Agyphast kapok ha vidéki városban kell közlekednem. Pl Fehérváron szoktam attól a sok tötyögő baromtól... :W

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#38998) Declare válasza tboldi (#38995) üzenetére


Declare
őstag

volt ebben egy kis tulzas azert persze, de nekem altalaban ez a tapasztalatom, hogy Györ es környeken kicsit dinamikusabb a vezetes....nyilvan a Bp az mas vilag megint, de a nagy Magyar atlaghoz kepest. :) En györben sokat vagyok, nagyon csipem azt a varost.... :) bar Füred es Kecskemet is a best listámon van....raadasul a gokart palya Kecskemeten, nagyon allat :DDD

(#38999) -v- válasza EQMontoya (#38996) üzenetére


-v-
addikt

Mermindigracsingolniakarszbiztos. #csakaz50km/h

(#39000) zoo8800 válasza Qru (#38997) üzenetére


zoo8800
veterán

Egy C4-es Szlovák család HR-be ment nyaralni és a határ előtt letérdelt a remek DCi technika.
wut? :D

rip and tear, until it is done

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.