Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32596) TheProb válasza Integrale (#32574) üzenetére


TheProb
veterán

Írtad 10x, elsőre is felfogtam, írtam h beszéltem is vele.. :) De ilyen állapotban biztos nem fogok vele levezetni ~50km-t. Tőlünk 10-15km-re van egy szerviz amiről csak jót hallottam eddig, oda akarom bevitetni haverral.
Szerinted nekem jó ez a találgatás? Az én agyamat bassza a legjobban, hogy nem tudom mi a szar van ezzel a retekkel. Eddig ahány emberrel beszéltem annyit félét mondott, ahány annyi féle szimptómája volt a verdának... De így, hogy kb heti 0,5-1 munkanapot vagyok otthon, így kurva szar ám bármit is intézni... Most is vasárnap elvontatták a kocsit, pénteken du. 3kor tudtam elhozni, utána már hova vigyem? Főleg, hogy akkor azt mondták h nincs baja és mi se észleltük semmit. (persze ettől ftlen amúgy is elvittem vna vhova, de azt hitem eljutok vele ma győrbe...) Úgyhogy jövőhéten is havernak kéne elvinnie majd a szervizbe, feltéve ha lesz szabad kapacitásuk, de kurva jó lenne ha péntekre már autó lenne belőle...

Na mindegy, majd lesz valahogy, nem fárasztom tovább a topiclakókat... :B

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.