Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188351) hacki87


hacki87
senior tag

Fszom már én is elkezdtem priusokat nézni xD de csak a plugin az érdekes mert tudnám otthon táplálni. De szerencsére a 4milliós ár egyelőre még távol tart :) . Amúgy mennyire gaz ezekben a 200+os futásteljesítmény??

(#188352) dj79 válasza hacki87 (#188351) üzenetére


dj79
senior tag

Kb semennyire, ráadásul a plug-in esetében jobb a nagyakku és a benzinmotor is valszeg jobb állapotban van, mint a sima p3-ban.

(#188353) GreenGoblin válasza tboldi (#188350) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ja a sport swift ára is felment. Nevetséges hogy úgy fest a Suzuki se a régi már. Amennyire ledöbbentem a Suzuki árain, annyira megörültem a Dacia árainak. Sosem követtem nyomon őket de az új modellek nagyon tetszenek.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#188354) Qru válasza Qru (#188303) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most lattam, hogy Anti vett egy 2011-es 1.8i G8-at de az anyukajanak nem maganak.

#nincsbennetarcsi

(#188355) szabonagyur válasza GreenGoblin (#188353) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha a Suzukinak magas az ara nezd meg a tobbit ilyen felszereltseggel.

A Dacia azert messze van meg...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#188356) #89309696 válasza hacki87 (#188351) üzenetére


#89309696
törölt tag

Engem annyira nem izgatnak, csak mint opció érdekes. De, ha nem fér be a kutya akkor mindegy is. Na nem mintha ki tudnék adni másfél milliót egy autóra, főleg nem évi párezer futás miatt. Meg az én felhasználásomhoz és lustaságomhoz egyébként is a full elektromos passzolna legjobban, a hibridek is csak nyűgök lennének attól még, hogy nekem amúgy megfelelne. Csak persze hibrid jóval előbb lesz olyan árban amit ki tudok fizetni, mint full elektromos, gyanítom.

[ Szerkesztve ]

(#188357) Gombinyó válasza GreenGoblin (#188349) üzenetére


Gombinyó
őstag

Az átcímkézett corollára meg rav4-re gondolsz? Kb toyota árban adják, sőt most a toyota kicsit olcsóbb is az aktuális akcióval. Nem nagyon fognak kelni ezek. Valamiért az ember jobban érzi magát egy corollában, mint egy swaceben még, ha ugyanazt kapja is.

(#188358) GreenGoblin válasza szabonagyur (#188355) üzenetére


GreenGoblin
tag

Az Across brutálisan drága lett. Azért már veszek sokkal komolyabb autót is jobb.
De azért a Swace ára se kutya. Ezek már nem a megszokott Suzuki árak.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#188359) Gombinyó válasza GreenGoblin (#188358) üzenetére


Gombinyó
őstag

De ezek nem is Suzukik az emblémát leszámítva.

(#188360) szabonagyur válasza Gombinyó (#188359) üzenetére


szabonagyur
félisten

De az emblema miatt ingyen kene, hogy adjak, az nem szamit, hogy fel van szerelve jobban, mint tarsai hasonlo aron (1-2 kivetel biztos van).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#188361) Biqci válasza rasotamas (#188346) üzenetére


Biqci
aktív tag

Be tudsz több méretet íratni. Bemész a Zulassungstelle-be (ha nyitva van mostanában), viszed a típusbizonyítványt és akár az összes engedélyezett méretet beírják.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#188362) rasotamas válasza Biqci (#188361) üzenetére


rasotamas
veterán

Most akarom átiratni, hétfőn veszem. akkor szolhatok hogy azt min irják be? CoC a tipusbizonyitvány?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#188363) GreenGoblin válasza szabonagyur (#188360) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem emlékszem, hogy mondtam volna hogy ingyen kéne.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#188364) Biqci válasza rasotamas (#188362) üzenetére


Biqci
aktív tag

Igen, az A4-es formátumú papír, amin minden adat szerepel.
Szólj nekik és beírják, akár mind

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#188365) focvis válasza molnarpeter (#188343) üzenetére


focvis
veterán

Ugye huuhaarden a helyes kiejtése? A második H megnyomva. (Bízom belgiumi tanulmányaid értékes részében.)

Meg tudom inni szükség esetén.

[ Szerkesztve ]

(#188366) Qru válasza szabonagyur (#188355) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elvileg a CO flotta atlag csokkentes miatt vettek at a Toyo-kat de ha nem adnak el belole akkor az nem viszi le az atlagukat...?!

#nincsbennetarcsi

(#188367) #89309696 válasza focvis (#188365) üzenetére


#89309696
törölt tag

A helyes kiejtése: sör :K

(#188368) focvis válasza rasotamas (#188346) üzenetére


focvis
veterán

Legyen valódi TÜV papírja a felninek, szerepeljen benne az autó és a gumiméret.

(#188369) Biqci válasza focvis (#188368) üzenetére


Biqci
aktív tag

Hiába van teljesen hivatalos tüv papír egy felnihez, ha a méret nem egyezik az engedélyezett méretekkel, nem fogják beírni.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#188370) F_Zolee válasza szabonagyur (#188325) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha nagyon mosni kell akkor lecsapatod aztán mész egy kört jól befűtve aztán ha hazaértél áttörölni ahol megállhat a víz.

(#188371) rasotamas válasza focvis (#188368) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem tudom van-e, szerintem a gyári.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#188372) Tsebacsi válasza gzbotii (#188345) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"Ha meg kis közértben is kapható verzió, akkor a Blanc 1864"

Ezt el is felejtettem! :R Egyik nagy kedvenc, ha lájtos iszogatásról van szó :K

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#188373) focvis válasza Tsebacsi (#188372) üzenetére


focvis
veterán

Kisközért:
Ha nincs Pilsner Urquell, akkor Soproni 1895.
Ha az sincs, akkor ami van. 🤗

(#188374) Tsebacsi válasza focvis (#188373) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Üveges Arany Ászok FTW :P (2004 és 2010 között nagyon sok eltűnt bennem :DDD )

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#188375) Richard! válasza tboldi (#188327) üzenetére


Richard!
addikt

Milyen közel van a Mosoni-Donau? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#188376) tboldi válasza Richard! (#188375) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Leitha közelebb van, konkrétan az utcánk végén. :D

Amúgy már Vecsésen vannak a rugók, ha ügyesek a posta dolgozói, már hétfőn itt lehet a csomag. És akkor kedden nem kellene bicikliznem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#188377) simonjoe válasza focvis (#188289) üzenetére


simonjoe
senior tag

Mert nem fogyasztottál még San Miguel-t! :P

Joe

(#188378) #89309696 válasza Tsebacsi (#188374) üzenetére


#89309696
törölt tag

Persze akkor még nem engedte a sörkészítési törvényünk, hogy kukoricával lehessen hígítani, tök ihatóak voltak a nagyüzemi söreink, csak épp a sok alkesz miatt drágítani nem lehetett, így viszont engedni kellett az olcsóbb kukoricát az árpa helyett és meglettek a mai szarok. Amiből az elmúlt 1-2 évben elkezdtek kilábalni pár sörrel, a Dreher kiadott párat, meg a Soproni is, bár lehet azóta mindenki, nem vagyok nagy sörös. Dreher nagy macsó ebben, mert kiemelik, hogy náluk a sörben nincs kukorica (legalábbis a Goldban). Hú b+, talán mert a sörbe nem is való (kivéve a direkt kukoricasört), az autónak meg 4 kereke van, aztaaa. :D
A kisüzemiek meg kínjukban már azt se tudják milyen sznob sosehallott anyámkínja juzu gyümölcsöt rakjanak egy sosehallott távoli kis ázsiai országból szedve ugyanabba az alapsörbe, hogy eladhassák ezeöccázé-kétezeré a 3 decit, apjuk fszát.
Legközelebb hímláma tejből fognak tirasmisutrüffel tejsavas sört csinálni, mert elfogy minden kreativitás.

[ Szerkesztve ]

(#188379) molnarpeter válasza focvis (#188365) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

👍 két félév holland után én sem mondanám másképp :D g -> "hard h", mint a Bach.

(#188380) Tsebacsi válasza #89309696 (#188378) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem akkortájt én pont a kukorica miatt kedveltem :B A Dreher akkor se és most se jön be annyira. Akkor ha nem volt Ászok, Sopronit kértem.
A Staropramen még bejön. És biza gáz, de az ízesített szarok is, nyáron simán eliszogatom a 3 deci csapolt sör - 2 deci fanta borzadályt, mert jólesik :D
Radler jellegű cuccok is jók, mondjuk 2-3 sör után egy olyan eltünteti a keserű szájízem kicsit.
A Meggyes Soproni pl. parádés, Asszony is kedveli.
Vagy egy jó kávés jellegű barnasör. Hmmmm... Kicsit off lett bocsi :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#188381) szabonagyur válasza F_Zolee (#188370) üzenetére


szabonagyur
félisten

Várok vele pár napot, csak zavaró, hogy ha pakolok ki-be a csomagtérbe és véletlenül becsúszik bentre akkor mire kiszedem nyakig sár vagyok. Na meg reggel szög került a gépezetbe és végül azzal voltam elfoglalva :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#188382) 6030D válasza Tsebacsi (#188372) üzenetére


6030D
Ármester

1664 ;)

Ennyit az autós fórumról. Csoda, hogy a Winkler is váltott? :D
Sima Dreher nem jó, viszont az új verziók igen. Nyáron volt a Red Ale, az nagyon jó volt. De az összes nagy magyar gyár ipája is. Kicsi kézművest csak akkor iszom, ha kapok, de annyira nem jön be.
Öcsém most a Coronát említette, hogy jó, de még nem vitt rá a lélek, hogy olyan literáron vegyek. Meg lehet, hogy nem is jó, mert szerinte a Miller is jó, szerintem meg felvizeztek egy sima sört. :U

Olaszoknál meg Birra Moretti a 3 mm-es pizzával. :K

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#188383) F_Zolee válasza szabonagyur (#188381) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csütörtökön már tavasz lesz. ;] :F

(#188384) szabonagyur válasza F_Zolee (#188383) üzenetére


szabonagyur
félisten

A mostani minuszhoz képest jobb idő lesz, mert még ha esik a hó vagy bármi van is lemosom csak ne legyen ennyire koszos :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#188385) Szada85 válasza joshua7 (#188292) üzenetére


Szada85
aktív tag

Ez most dobta fel a Fb, német kereskedés lízing akciója GTI/R-re. Így elsőre sokaknak “csábító” lehet:

(#188386) Tsebacsi válasza 6030D (#188382) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Red Ale-t azt hiszem kóstoltam, de annyira nem emlékszem rá hogy valószínűleg nem ízlett annyira.
Miller - Corona egyre megy, bulisör, vizezett cucc. 20 évesen én is odavoltam a Miller-ért, ma már nem adnék érte pénzt :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#188387) #89309696 válasza Tsebacsi (#188380) üzenetére


#89309696
törölt tag

Törvényileg 50% van engedve maximum kukoricából, ezt viszont senki nem tünteti fel pontosan, tehát nem tudni melyik 50%-os és melyik csak 10, lehet egy kukoricás sör is jó emiatt.
Én is megiszok minden édeset, nem baj, ha buzis. Fékezni is az, mégis szoktunk.
Mondjuk alkoholt nem ittam 4 hónapja és nem is tervezek, ennyi kutya mellett nem akarok, bármikor csinálhatnak valami hülyeséget és vinni kell őket, nem lehet inni. Nem mintha olyan sokat ittam volna eddig úgyhogy nem nagy dolog lemondani róla, nem is kifejezetten szerettem, 90%-ban valami nullás citromosat vagy bodzásat ittam amúgy is, azóta meg 100%-ban.

[ Szerkesztve ]

(#188388) #89309696 válasza Szada85 (#188385) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ronda az a száj, a hetes szebb. Ronda az új letisztult logó is. Van aminek jól áll, egy csempés Windows tök jól néz ki 4 négyzettel, az új Intel logók is jól néznek ki, de egy VW logónak nem jó.
Fehérek tetszenek amúgy nekem is, mert nyáron jobb, meg mert fekete kiegészítőkkel úgy néz ki, mint egy rajzos malamut, főleg ha kap matricákat is. :D

[ Szerkesztve ]

(#188389) Tsebacsi válasza #89309696 (#188387) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ne mond, rámrohad a pia :D A karácsonyra vett 3 sörből most ittam meg a harmadikat. Karácsonyi időszakban kemény 1-et sikerült inni :DDD Nem belőlünk élnek most a serfőzők az biztos.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#188390) aero. válasza Szada85 (#188385) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ez hány éves lízing? Vagy én vagyok vak :D

(#188391) #89309696 válasza aero. (#188390) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nem benned van a hiba, valószínű valamelyik 36 szótagos egybeszavuk után lesz leírva. :))
Szerencse, hogy a típusnevek rövidek és nem fut körbe a hátsó ajtón. :D

(#188392) Richard! válasza aero. (#188390) üzenetére


Richard!
addikt

60 hónap: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#188393) vmk válasza focvis (#188254) üzenetére


vmk
tag

Asszem mégsem hallottad jól... Nem magának nézte a Civic-et, hanem az anyukájának. Csak elmondta a véleményét róla.

Innentől meg jól félre is ment a téma, hogy mi helyett mit vesz, meg mit akar, meg mit nem...

(#188394) focvis válasza vmk (#188393) üzenetére


focvis
veterán

Könnyen lehetséges, menetközben hallgattam, nem csak erre figyeltem. Az biztos, hogy nagyon lelkesedett érte, ami nem vág egybe a kedves Fórumtársak személyes tapasztalatával.

És mit szeretne akkor?

(#188395) Zizmand válasza focvis (#188394) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Talán újra egy NB MX-5-öt a Prius mellé.

(#188396) vmk válasza focvis (#188394) üzenetére


vmk
tag

MX-5 a cél, ahogy a kolléga írta. Nem is értem, ha valakinek ilyen közeli a célja, akkor minek vásárol közben mást. De persze ez a magánügye, máshogy vagyunk összerakva.

Szerk.: A Prius mellé vagy helyett közül, az nekem nem jött át, hogy melyik...

[ Szerkesztve ]

(#188397) csoki46 válasza vmk (#188396) üzenetére


csoki46
aktív tag

Az mx5 gondolom második autó lenne, azért nem vett rögtön azt.

Számomra is a prius-miata duo tűnik a tökéletes kombónak. A mazda már megvan szerencsére, már csak a passatot kell priusra cserélni.

(#188398) rbalint88 válasza vmk (#188396) üzenetére


rbalint88
addikt

Mx5-nel kenyelmetlen a csomagtartobol kamerazni :DDD tobbek kozott! En igazabol azt nem ertem, hogy az is200 szedan mire kellett neki. Ha kombit vesz belole, akkor ra lehet sutni, hogy csaladi, meg befer a bringa, meg lehet belole kamerazni. Es tud orulni a jo futomunek, a hat hengernek. Menes mondjuk a 200-asban nincs tul sok, nem veletlen amcsik 300-ast nyomtak, az a motor valo bele.
arra az egyre jo volt, hogy megvette az is200-at, hogy igy lehetett EQMontoyanak is300 sportcrossa :DDD

(#188399) hacki87 válasza rbalint88 (#188398) üzenetére


hacki87
senior tag

Mx5-nél elég csak hátra fordulni ha kamerázni akarnak autóból. :D vagy egy gimball-os talpat felcuppant a csomi fedélre. :)

(#188400) pècsimunkás válasza Richard! (#188392) üzenetére


pècsimunkás
addikt

GTI egész jó áron van, bár- szvsz- a Golf 7 sokkal jobban nézett ki.
Kívűl is, belül is.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.