Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18080) t72killer válasza bitpork (#18079) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az se egészen fér a fejembe, hogy vki hogy nem tudja legalább egy hétre előre, hogy 1000km-t utazna, nemzetközileg. A múltkor az indulás előtti órában (!!) két csaj mindenféle előzetes kommunikáció + találkahely-megjelölés nélkül befoglalt hozzám Oszkáron, még láttam a foglalás befutását, hogy mérgelődhessek egy sort (az oszkár pénzt kér, ha valaki foglal nálad - szerencsére a foglalás utólag is törölhető, bár eltartott egy dbig, amíg megtaláltam a lehetőséget).

Természetesen csak Bécsig mentek volna - no azóta megtanultam, hogy ritkítsam a köztes állomásokat. Persze még így is képesek a legrosszabb kombinációkat kifogni, legközelebb a hirdetés szövegébe leírom, konkrétan mit vállalok és mennyiért. Utóbbi kérdés is egy vicc, a blabla és az Oszkár is maximálja az árakat, nem is kicsit: sorra jelentkeznek a népek, hogy a "kiírt ár szerint" 25 EUR-ért szeretnék, ha bemennék értük München belvárosába, és az út végén be Pestre (mind2-t elkerülném alapból). Ja, és "annyi cuccom van, mint egy terhes elefántnak". LoL, akkor gyalog jösz fiam, mert én ugyan nem szivatom magam + koptatom a kocsit a dugóban pár db egyeurósért:U

Szintén érdekes állatfaj a "Hi I got friend, 4, can u bring us to Munic" :Y.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.