Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17330) Elektrosokk válasza Mágus2 (#17329) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az a bajom hogy a vízhőfok túl meleg lesz néha, de pl gyakran nagyon gyorsan 90 fok alá hűti a vízhőmérsékletet. Pár nappal ezelőtt amikor elindultam vele nem volt vízhőfok vissszajelzés. Azt már kiderítettem ha az nincs akkor a hűtőventilátor sem kapcsol be, megmozgattam kicsit azt a "gombát" ami csatlakozik a visszajelzőre és akkor lett is vízhőmérséklet visszajelzés. Na de a ventilátor ennek ellenére későn kapcsol be, ez nagyon rapszódikus. Van egy Alfa szerelő akiben megbízok, de most pár napja nem Tudom elérni, és nincs is túl közel hozzám, szóval el se mernék menni odáig most így kocsival. :D

Közben lementem kontakt sprével befújni a Gomba csatlakozását, mert amikor utoljára beszéltem a szerelővel azt mondta szerinte ott csak valami kontakt hiba lesz, és észrevettem hogy a gomba csatlakozójába befutó 3 kábel közül az egyik egyhén sérült, de ez nagyon vékony kábel, és nem is igazán hozzáférhető, viszont réz szálat nem láttam. Meg ugye mivel nem értek hozzá nem nagyon szerelgetném elektronikai szinten :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.