Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154937) cappa72 válasza kisza25 (#154906) üzenetére


cappa72
nagyúr

Persze, tudom. Csak a képen 6k-ig skálázott fordulatszámmérő egy benzinestől fura, még akkor is, ha "a kép csak illusztráció". Akkor tett volna oda olyat... mármint benzines mérőműszerképet... csak be tud kérni olyat a külső raktárból...

@(#154921)Qru
Mondjuk legalább egy benzines fotózott volna körbe hiába csak illusztrál...
Ugyehogyugye?
Szerintem én is felhívom őket, érezzék má' a törődést, he'. ;]

@(#154927)kisza25
Kicsit hiszti is, kicsit van is benne valami.
Már kifejtettem néhányszor, hogy a fújdízel mennyivel könnyeben mozgat nagyobb terhet, így pl. egy 1.7 tonnás autót bizton kisebb károsanyag-kibocsátással üzemeltet.
Amúgy meg olyan mindegy már, majd ellesz ez a bolygó nélkülünk, majd regenerálódik, nem kell neki dpf hozzá.
Nagy ez a környezetvédelmi mizéria itt euban, de... globálisan nem csökkenünk... attól, hogy eu - elméletileg - ződebb', attó' még az ember az önpusztítás felé megy. Ha elektromosan, ha fosszílisan közlekedik. (Talán azért az elektromos energia szállítása környezetkímélőbb. Tárolása mondjuk kissé nehezebb.) És a közlekedésen kívül minden iparág ilyen... ontja a szemetet, a mérgeket ésatöbbi...

@(#154899)focvis
Benyomod otthon az AWD vagy a Power gombot, és addig jár a dízel ameddig csak szeretnéd / ki nem fogy a gázolaj.
Vagy benyomod a Pure-t, és nem nyomsz padlógázt, úgy addig, míg van kraft az akksiban. Reálisan 30-40 km-t tud az időjárás, a tempó, a fűtés és hasonlók függvényében
Kicsit bánom, hogy nem nagyon volt a vásárláskor elérhető áron valódi 7 személyes egyterű ilyen módozattal. Még lehet, hogy hitellel is vállaltam volna; nem biztos, csak így utólag gondolnám. Amúgy is már mindegy, ez a lemez lejárt.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.