Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) LaptopSystem válasza rbalint88 (#13398) üzenetére

jó választás :K

csak a futómű egy picit gyengécske,arra majd figyelj oda majd!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#13402) KAMELOT válasza SzlobiG (#13399) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem olyan vészes. Kalapálás + festés és kész is! 100 euroból megvan!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13403) roberto211 válasza AMD Power (#13400) üzenetére


roberto211
őstag

Amúgy igen.

De a lényeg h nem lett semmi baja.
Auto meg ahogy elnézem bőven javítható.

En mar megszoktam h mindenhol belém akarnak jonni. Sajnos. :)) :(

Belvárosban 3,5tonnas akar lesodorni,autopalyan (M0) kamion nem régiben s ugye ha nem találja fel magát az ember akkor osszeroppant.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13404) szőröscica válasza KAMELOT (#13402) üzenetére


szőröscica
addikt

Ja, a csomagtérajtó TALÁN egy sufni helyen.
Kérdés, hogy a lökös javítható-e, illetve olyan apróságok mint a tolatóradar szenzora tönkrement-e.

Igazából mindegy, mert a biztosító állja majd, de ha saját zsebből menne, ez inkább 400 euró körüli móka lenne.

(#13405) KAMELOT válasza szőröscica (#13404) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja azt kifelejtettem...biztosító úgyis fizeti! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13406) aram01


aram01
nagyúr

uraim vennék egy másik autót, mert a punto asszonyé, a kia meg már a végét járja, ezt néztem [link], lebeszéltek róla?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13407) bitpork válasza aram01 (#13406) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ebben merci motor van ha jól tudom, uh nagy meglepetés nem érhet. Viszont javasolt a kombi mert annak valahogy a futóművét jobban eltalálták. A navijának a GUI-ja meglehetősen ... amerikaiasan csúnya. Gumizni nem olcsó.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13408) kk831228 válasza bitpork (#13407) üzenetére


kk831228
addikt

Nem tudom milyen motor, de nagyon halk diesel motor, semmi hangja szinte... :N

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#13409) K Norbi


K Norbi
addikt

(#13410) Richard! válasza K Norbi (#13409) üzenetére


Richard!
addikt

undorító :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#13411) AMD Power válasza Richard! (#13410) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt hozzátok ide a Magyar utakra..... 2 nap után szarr* menne az egész. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13412) VegyesTamás válasza bitpork (#13380) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Márkafügettlen PH! Autóstali! Nagy ötlet!!! :) :R :C Veletech-Autóito(c)chal :DD (ez jutott eszembe hirtelenségben) :D

azért a bácsit beletolja az ülésbe :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13413) aram01 válasza bitpork (#13407) üzenetére


aram01
nagyúr

merci van benne, kombik is tetszenek, ha találok kedvemre valót abból akkor lehet hogy az lesz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13414) SzlobiG válasza KAMELOT (#13402) üzenetére


SzlobiG
félisten

Persze gányul megvan 100 euróból, de én normálisan akarom megcsinaltatni. Kíváncsi leszek a kárszakértő mennyit fog mondani.

(#13415) KAMELOT válasza SzlobiG (#13414) üzenetére


KAMELOT
titán

Én nem gányul mondtam. Autószerelőnél kalapácsolás + festés után! Lényegtelen mert a biztosító neked mindent fizet!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13416) Rivaul válasza aram01 (#13406) üzenetére


Rivaul
addikt

Pont ma néztem én is őket. Bitang dögök. Bár ezzel csak a tecsó üres végébe állnék. Tuti senki nem fér el tőle és összebaxák :)) Én szeretem a nem népautó feelinget, megvenném.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13417) SzlobiG válasza KAMELOT (#13415) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak ezt 30k-ből nem fogják megcsinálni én azért írtam, hogy annyiból max gányul, de még úgyse lenne kész. :)

(#13418) aram01 válasza SzlobiG (#13417) üzenetére


aram01
nagyúr

ebben van valami, lehet hogy kombit veszek amúgy. megnéztem ma egyet élőben. Elfáradtam mire körbe sétáltam :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13419) DeFranco válasza SzlobiG (#13399) üzenetére


DeFranco
nagyúr

téged ez nem vígasztal, de ma én is tök szét voltam esve, olyan hülyeségeket csináltam, amiket egyébként marhára nem szoktam (előzés neccesen, autópályán sávváltás agresszíven, körültekintés hiánya többször)

valszeg fejben dőlt el, nem a családdal voltam kivételesen és gondolom leoldott a hülyegyerekrelé

(jó, valszeg [rvilike] simán bealudt volna mellettem, szóval kezeljük helyén, de tény, hogy akár baj is lehetett volna)

(#13420) SzlobiG válasza aram01 (#13418) üzenetére


SzlobiG
félisten

Rájöttem hogy miért "csak" ennyire tört össze és a Clio miért annyira. :) A vonóhorog felfogatása ugye ott van a lökös mögött jó nagy darab vasból van ami megvédte a komolyabb töréstől a gépet hátha még a vonóhorgot is fent hagyom... :)

(#13419) DeFranco Nyilván vannak nehezebb napok és nem figyel az ember úgy, de ez a srác tuti a csajával pofázott és nem figyelt előre... Már amikor átjöttem a sárgán figyeltem hogy ő is jött utánam neki már bőven piros lámpája volt, ott meg is jegyeztem asszonkának, hogy figyeld a rönős még utánunk jött a lámpán. Ja ezek mellé egy kis furgont az eset előtt is le kellett dudálnom kanyarodunk azt jön mellém át a sávba hát mondom ilyen nincs. :W

(#13421) DeFranco válasza SzlobiG (#13420) üzenetére


DeFranco
nagyúr

been there, a fentiektől függetlenül én is satuztam ma egy zebra miatt, mögöttem sem sok híja volt a golfosnak...

alvázat nézesd meg, lehet nem látszik, de pont a vonóhorog miatt eltolhatott ott ezt-azt ami nem látszik elsőre, de később neked lesz kínos (és nem is mehetsz reklamálni a biztosítóhoz)

(#13422) bitpork válasza DeFranco (#13421) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem ma megnézte Domit egy vevő. Odaadtam kulcsot próbálja ki. Hipp-hopp 180nál volt és nem pályán...de valószínűleg észrevette az arcom mert visszavett a tempóból.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13423) DeFranco válasza bitpork (#13422) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ilyenvót?

[ Szerkesztve ]

(#13424) SzlobiG válasza DeFranco (#13421) üzenetére


SzlobiG
félisten

Megnéztük az nem mászott el szerencsére.

Nézegettem árakat nem lesz olcsó muri ez. Gyári új alkatrészekkel fényezéssel együtt 200k+.

(#13425) bitpork válasza DeFranco (#13423) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Inkább ilyen:

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13426) MunezXBK válasza bitpork (#13422) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Oszt megvette legalább?

(#13427) bitpork válasza MunezXBK (#13426) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Teccik neki, egy okti II-t akar beszámoltatni, vagy kell neki 2 hét összeszedni a zsét.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13428) Typhoon47 válasza bitpork (#13422) üzenetére


Typhoon47
őstag

Engeded vezetni? Bátor vagy, én csak kitöltött adásvételivel szoktam, oszt ha nem kell a gép, széttépjük. Én szívesen megtaposom neki, belemegyek minden kátyúba, rendőrbe (fekvő)...stb. de ha ő balesetet okoz nekem és lefalcol..

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13429) bitpork válasza Typhoon47 (#13428) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én ilyenen nem parázok annyit. Ha gebasz van, könnyen kiderül hogy én nem érem el a pedált az ülés beállításokkal, meg a benyakút kamerája felvette hogy Ő ült be vezetni. Innen meg vehet nekem egy másikat :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13430) Rivaul válasza Typhoon47 (#13428) üzenetére


Rivaul
addikt

Vettem már pár autót de ilyet még nem láttam. Nem is tudom mit kezdenék ha a kezembe nyomnák a tollat hogy írjam alá az adásvételit a próbakörhöz :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13431) TaaT válasza Rivaul (#13430) üzenetére


TaaT
veterán

Yep, én is sarkonfordulnék ilyen esetben.

Give them hell Ukraine!

(#13432) DeFranco válasza TaaT (#13431) üzenetére


DeFranco
nagyúr

'szt én voltam kiröhögve, hogy odakérem az eladót az okmányirodába átírásra elidegenítési tillárom ügyileg és csak utána fizetek

amúgy én sem írnám alá, van elég autó még a piacon köszönöm viszont látásra.

@bitpork: lefessem vagy zongorázzam, hogy mikorra látsz abból kártérítést, hogy az ülésbeállítás meg a benzinkúti kamera téged igazol?

[ Szerkesztve ]

(#13433) MunezXBK válasza DeFranco (#13432) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Játszd el mosógépen. :D

(#13434) roberto211 válasza DeFranco (#13432) üzenetére


roberto211
őstag

Szerintem zongorázd. :DDD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13435) bitpork válasza DeFranco (#13432) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Igazából egy balett tánc előadás megfelelő lenne, amiben az építészet alapjait tárod fel. Ezen keresztül jó eséllyel megvilágosodnék.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13436) VegyesTamás válasza DeFranco (#13432) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát tényleg volt olyan, hogy lopott rendszámmal tankoltak, és nem nagyon foglalkoztaj vele, hogy az nem az az autó amin a rendszám van. Ennyi erővel szerintem ezel sem foglalkoznának.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13437) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

http://coub.com/view/73xxq

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13438) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

Nem tudom, lehet-e itt kérdezni, de útvonalengedélyre lenne szükségem. Vagyis ideiglenes forgalmi engedélyre. Mindenhol máshogy hívják. Keresgetek, de ahány hely annyi félét írnak.
Csinált valaki ilyesmit mostanában? Tudna valaki bővebb infót mondani?

Előre is köszi. :R

Switch Tax

(#13439) K Norbi válasza bitpork (#13437) üzenetére


K Norbi
addikt

Ez kemény! ;] ;] :DDD

(#13440) bitpork válasza MasterMark (#13438) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Okádmányiroda. Asszem 1,5-3k huf. Az autó papírjai legyenek nálad.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13441) K Norbi


K Norbi
addikt

Mi a?! :Y Ezt direkt csinálják az embörök a képek kedvéért, vagy ilyen tényleg van?

[ Szerkesztve ]

(#13442) SzlobiG válasza K Norbi (#13441) üzenetére


SzlobiG
félisten

Neh. :D

(#13443) Qru válasza DeFranco (#13419) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Autópálya... Hazafelé kijött elém egy literes fóbia előzni gyökketővel. Mert az ezres Swift nem megy le a kapaszkodó sávba, mert minek ha 90-el mész dombnak fel a pályán. Aztán ott maradt a sávban előttem a Skodás. Mondom öreg, ha nem mész gyorsabban mint a melletted haladó akkor sosem előzöd meg... Nem vok az Saint féle levillogós de azért jeleztem neki, hogy én picit gyorsabban haladnék. Nagy kegyesen lehúzódik, majd beáll a hátsómba (mondjuk hamar lemaradt de akkor is). Ez mire jó?! :W

#nincsbennetarcsi

(#13444) bitpork válasza Qru (#13443) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mert este az ágyban jobb lesz neki.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13445) DeFranco válasza Qru (#13443) üzenetére


DeFranco
nagyúr

remélem érzed, hogy jól meg lettél büntetve... ;]

m3 hazafelé, hülye mondeós verőfényes napsütésben refivel tolta. de minek...

vagy nem tudom mi volt, lehet valami übergagyi aliexpresses éndzsöláj xenon, de full előre világított nap-2 lux-szal. pont ő érezte úgy, hogy most az én ütememet fogja felvenni, ha megelőztem jött utánam feszt, ha elengedtem lemaradt.

[ Szerkesztve ]

(#13446) roberto211 válasza Qru (#13443) üzenetére


roberto211
őstag

Nem tudom ,nekem is literes Swift van ('00) de soha nem volt ilyen plane a külsőbe ,hogy feltartok valakit,mondjuk en nem is sajnálom nyomni. Cserébe nem is hozza az 5,5 ös fogyasztást.
Azt figyeltem meg,hogy akik ezt csinaljak azok általában direkt csinaljak vagy a fogyasztas miatt vagy 65+ életkor vagy szédül 100 felett.
Amúgy 90korul minek kellett volna igénybe venni a kapaszkodót? 90 kmph elméletileg is megvan engedve pályán azaz teljesíti a minimumot. Múltkor 60-70 el jöttem egy tanuló mögött vagy 2km en keresztul M7 en , előzni nem tudtam mert belsobe jöttek vagy ezren. Aztan mikor volt egy kis lyuk akkor sikerült.
Gyakorlatba mar más :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13447) rbalint88 válasza roberto211 (#13446) üzenetére


rbalint88
addikt

Mert jobbratartas van, azert. En 120-szal is kimegyek, lehet, hogy epp jon ket olyan, aki 140-nel es 160-nal megy es igy nekik se kell lassitani.

(#13448) DeFranco


DeFranco
nagyúr

vettem egy rolós árnyékolót még régebben, és kitaláltam, hogy a hátsó szélvédőre raknám fel.

a gond az, hogy az eredetileg hozzá adott tappancs nem tartja meg pár másodpercnél tovább, a kétoldalú könyvkötő ragasztó meg elenged, mert a forró üveg elfolyósítja a rajta levő ragasztó réteget.

milyen hőálló tartós ragasztással lehetne ezt rögzíteni? olyan megoldást keresek, ami bírja, ha nem bolygatom (nem kell, mert felhúzható igény esetén a roló) de ha végleg megszüntetem, akkor letakarítható az üvegről gond és sérülés nélkül.

(#13449) bitpork válasza DeFranco (#13448) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hőálló sziló.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13450) DeFranco válasza bitpork (#13449) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hm... FBS azt hiszem van otthon, 200 C-ig az is jó, ahogy olvasom...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.