Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130668) ΞΔGLΞ válasza Magnum_ (#130566) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kösz Srácok!

(#130561) molnarpeter
A 19 méretű kerekek ellenére, még ezeket az elqurt és ocsmány minőségű utakat is elég szépen kisimítja.
Bocs azért írom így, mert egyszerűen már annyira gáz, ami ebben az országban (ez is) visszafejlődik öskori szintre, hogy arra nincs már értelmes szó.
Az autó meg elképesztő. A V8 kint megmutatja, hogy egy vadállat szörny, ebből az utastérben csak a lágy hangját érzékelni sőt "lágyabb" utazásnál, 220-ig semmi hangja nincs. ahhoz képest, amit a külvilágba/ra produkál hangban. Mentem már vele 310 körül is (a németeknél és kb ez a vége), hát hogy a francba ne, na ott már elkel a füldugó!...

[link]
A szomszéd srác vette fel (akinek szintén nem éppen "gagyi" autója van, de nem tudom miért állítva vette fel, egyelőre jobb alternatívát hirtelen nem találtam iphone-ra egy gyors videószerkesztőnél, hogy csak a rendszámot kitakarjam, ezért, ahol látszana, ott az egész kép homályos, de úgy sem az a lényeg.

A fék...egy anyahajót is képes lenne lefékezni, a nyomaték kiszakítja a gyomrot gyorsulásnál, az ülései pedig nagyon kényelmesek, hogy többet ki sem akarsz szállni belőle. Ezt a bajusz kapcsolóra hasonlító izét, hát ezt legszívesebben leokádnám mikor meglátom. 90-es kadettokba szereltek ilyet kb. [link]

Nagyjából ennyi...jah a fogyasztás nem érdekel, de 20 felett van az tuti.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.