Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130501) Qru válasza Integrale (#130477) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sima. :C

#nincsbennetarcsi

(#130502) EQMontoya válasza bitpork (#130500) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jo, de itt minden (muszerfal, ules, stb) lathatoan filleres... Ehhez kepest egy 10 eves MX5 belso egy szuper komfortos, aprolekosan kidolgozott mualkotas.

Same rules apply!

(#130503) Qru válasza EQMontoya (#130502) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ugyanezt éreztem a Leaf2-ben ülve is.

#nincsbennetarcsi

(#130504) w333 válasza bitpork (#130453) üzenetére


w333
félisten

Egy mozdulat és kész ... le lehet pattintani :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#130505) EQMontoya válasza w333 (#130504) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azert abban igazat kell adni BitPorknak, hogy ezt mar lassan 20 eve is meg tudtak oldani kulturaltabban:
Pl. igy

Same rules apply!

(#130506) tboldi


tboldi
nagyúr

Új pótféklámpa kész: [link]

(#130507) kisza25 válasza bitpork (#130429) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:Y

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#130508) Integrale válasza EQMontoya (#130505) üzenetére


Integrale
veterán

Kicsit laggos ez az atalakitas.
Ilyesmire faj a fogam, de egyelore jo a gyari is.
[link]

"Bad reklám is reklám too"

(#130509) EQMontoya válasza Integrale (#130508) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az atalakitas olyan, amilyen, de maga a motorosan felnyilos konstrukcio gyari.

Same rules apply!

(#130510) -v-


-v-
addikt

(#130511) kisza25 válasza sutszi (#130483) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azt úgy kell kiküszöbölni, hogy te meg füvet nyírsz:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#130512) ΞΔGLΞ válasza Doki16 (#130497) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tudom nem magyar...De már amikor megszólal az agyam felforr tőle, és kibaxottul idegesít az egész faszi a hülye amatőr videósával együtt.

(#130513) Doki16 válasza ΞΔGLΞ (#130512) üzenetére


Doki16
addikt

Én se bírom, szerintem is kritikán aluli az egész speedzone. Ezt csak azért linkeltem be, mert nagyon szépen körüljárják, hogy mennyire is gáz ez az egész elektromos smart. Vályi egy előnye, hogy nem fél kimondani, ha valami szar :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#130514) -v- válasza Doki16 (#130513) üzenetére


-v-
addikt

kritikán aluli az egész speedzone

He??? :F Na ma se kellett volna erre fele járnom :U :U

(#130515) ΞΔGLΞ válasza Doki16 (#130513) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Persze, nem is neked szólt a hozzászólásom. :)
De, ha figyelembe vesszük, hogy már mióta csinálják, kb egy óvódás is szebb videót készítene egy mobillal és főleg ennyi idő alatt finomíthatta volna a magyar nyelvet is. Olyan, mintha élvezné, vagy azt hiszi, hogy naggyá, különlegessé teszi ez a hányinger akcentus?! :-D!
A másik a hozzászólók a videó alatt, kb az iq szint keményen üti az átlag százat talán. Tisztelet a kivételnek...

--------

(#130514) [vilike]

He??? :F Na ma se kellett volna erre fele járnom :U :U

És ez miért fáj most neked?

[ Szerkesztve ]

(#130516) gzbotii válasza ΞΔGLΞ (#130512) üzenetére


gzbotii
veterán

Magyar. Felvidéki.
Palócok meg amúgy is így beszélnek, elég kimenni Nógrádba. Vagy ők se magyarok?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#130517) rbalint88 válasza ΞΔGLΞ (#130515) üzenetére


rbalint88
addikt

ezzel a hozzászólással te is alulról ütöd az átlag százat :) a nógrádi, meg a szegedi, meg az összes többi tájszólásos is hogy képzeli magát?

(#130518) máyköl válasza Doki16 (#130513) üzenetére


máyköl
veterán

Már hogy lenne kritikán aluli? Messze a legminőségibb szvsz itthon.

vilike: Köszi, regisztráltam is! :R

(#130519) ΞΔGLΞ válasza gzbotii (#130516) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyáltalán nem tartom annak. Ha meg "ide" készít videót, akkor tanulja meg ezt a kicseszett nyelvet normálisan akcentus nélkül, vagy minimalizálja, mint írtam főleg annak tükrében, hogy már mióta csinálja/ják...Kb ennyi idő alatt is az amatőr szint is erős túlzás rájuk nézve.

--------

(#130517) rbalint88

Nekem ez a véleményem, ettől még a szemedben lehetek iqlájt idióta emiatt, ezzel nincs is gond, de akkor is falra mászok tőlük, és ha az ez igényes szerintetek, akkor...inkább nem írok semmit. omg lol

[ Szerkesztve ]

(#130520) alázógyík válasza ΞΔGLΞ (#130515) üzenetére


alázógyík
őstag

Ennyi zagyvaságot te találtál ki, vagy olvastad valahol? :F :W

(#130521) ΞΔGLΞ válasza alázógyík (#130520) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Majd írd meg melyik része volt zagyvaság, rajzolok hozzá folyamatábrát. :)
Nem kell ám és nem muszáj senkinek egy hsz-re ugrani, mert nekem éppen ez k..ra messze van attól, amit minőségnek hívnak.

(#130522) aero. válasza ΞΔGLΞ (#130519) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Pista a legjobb, speedzone ftw. Neked az Autosaman valo.

[ Szerkesztve ]

(#130523) Tsebacsi válasza ΞΔGLΞ (#130519) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem folynék bele, de úgy érzem szükséges:

Az hogy kinek mi az ingere, egyéni szoc, az már kevésbé, hogy a véleményét ki hogy tálalja. Sajnos itt kicsit elszaladt veled a véleménnyilvánítás szabadsága. Utána már minden olaj volt a tűzre.
Maradjunk annyiban: ízlésről nem vitatkozunk.
Vályi azért jó, mert hiteles. Elmondja, ha valami nem tetszik neki, és tapsol, ha valami olyat lát, ami valóban nagy dolog. Utálni és szeretni is lehet, de hogy pont az akcentusába köss bele, azt komolyan nem értem.
A kamerázás minősége olyan, amilyen, sok mai "hálivúdi" produkció láttán az émelygés fog el, pedig ott sokezreket keresnek az urak dollárban.
Az amatőr szint megtalálható Youtube-on, ez az autósámán és hasonlók, nyugodtan keress rájuk.
A hozzászólók miért számítanak a műsor minőségébe? Az internet szabadsága az, hogy kispistike is beböfögheti a youtube videó alá, hogy meg****am a***dat és sz@r volt. Vagy van rá moderátor, vagy nincs, én nem ez alapján ítélek meg egy műsort.

Nem kell a balhé, de el kéne fogadni mást is. Jelen helyzetre az a vicc ugrik be, hogy:
"Figyelem, az autópályán szembe megy egy illető a forgalommal!
Mit egy? Az Összes" :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#130524) ΞΔGLΞ válasza aero. (#130522) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Miért lenne nekem való? Én őt sem nézem, unalmas és ő tényleg nem is ért hozzá.
Baszki, nem lehettek ennyire értetlenek. Nem azt írtam, hogy pistabá nem ért hozzá, hanem azt, hogy amióta csinálják az amatőr és idegesítő számomra a kiejtésével együtt. A Draskovics (kis)gyerek a semmiből jött és látszik, hogy tanulja, hogy kell egyre igényesebben videót készíteni.
Áhh mindegy is...

_-------------------_

(#130523) Tsebacsi

Sajnos itt kicsit elszaladt veled a véleménnyilvánítás szabadsága.

Én nem láttam ilyet sehol kiírva, hogy hszt úgy kell írni, hogy a speedzone-nak csontig benyalunk!

A véleménynyilvánítás szabadsága meg pont arról szól, hogy a véleményemre nem ugranak százhetvenketten, mert nekem hányingerem van tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#130525) #89309696 válasza gzbotii (#130516) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nekem se szimpatikus a pali, de nem a tájszólása miatt, mert én kedvelem a parasztokat, tirpákokat, magam is az vagyok. Egyszerűen az az ember, mint jellem irritáló és a beszólásai is azok amiket elejt időnként. És szerintem a tájszólását inkább felhasználja műsorszámnak ami szintén nem szimpatikus. Ezzel nem villogni kell meg műsort kreálni belőle, hanem tisztelni. Meg ez a szakma megkövetelné azt is, hogy ezen finomítson, fejlesszen.
A régi Winkleren meg Bazsón kívül az összes autós műsorvezető egy kalap szar, kezdő, nulla színvonallal. Az Anti gyerek aki valamire még fogható, meg Gajdán/Göbi mert nagyon jó oktatóvideókat csinálhatna még. Azontúl maga a mai autós műsorkészítés a béka segge alatt van, telefonokkal felvett videók, utómunka nulla, celebeskedő, egoista, tudással minimálisan rendelkező műsorvezetők, clickbait, bulvár, szenny cikkekkel, autós hírekkel tele lévő weboldalak és ebből áll a nagy része. Ezek lennének a nagy autós tartalomszolgáltatók. Úgyhogy van min felháborodni bőven. Nézzünk már vissza egy 10+ éves TC műsort ami a TV2-n ment. Nem felfele fejlődött a dolog az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#130526) Integrale válasza #89309696 (#130525) üzenetére


Integrale
veterán

Mondjuk az vicces, hogy peldalozol a mai szakmai felhozatallal, es Pistaekat szidod. :D
Leginkabb ok a hitelesek.
Vezess.hu Gajdan Mikloson kivul olvashatatlan szarkupac, AM vicc, AN szinten. Kb az egykori Gyulai Balazs vezette Automania (vagy handras) szintjet suroljak, pedig azt nehez alul teljesiteni, az szakmailag is egy nulla volt. (Alkalmasint).

Az viszont igaz lehet, hogy a tajszolasa is a musor resze, mert szemelyesen sosem tunt fel, hogy tajszolasa lenne.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#130527) brumi1024


brumi1024
veterán

USAban jártam, bérautót használtam. 2.6 V6, nincs rossz hangja (nem hajtva nagyon csendes), de a váltó az egészen buta. Belül egy jobban felszerelt Insignia alatt van valamivel, és ugyan megvannak az extrák, de a működésük nem túl kifinomult. Jópofa apróság viszont, hogy hidegben elöl automatikusan bekapcsolja induláskor az ülés és kormányfűtést egy időre.

[ Szerkesztve ]

(#130528) stickermajom válasza brumi1024 (#130527) üzenetére


stickermajom
addikt

Automatikus tojásmelegítő az Astrában is van, de én nem voltam elájulva tőle, mert kicsit túltolja.

(#130529) Doki16


Doki16
addikt

Nyugi emberek én a minőségre értettem, hogy kritikán aluli :) Nem a tartalomra. A Totalcar is botrányos rossz minőség videókat tud feltölteni, pedig Canon 5D-t használnak elvileg.

Én is szoktam nézni a Speedzone-t amúgy.

No offense én nem akartam senkit megsérteni :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#130530) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Speedzone témára: én igenis bírom Pistát, látszik rajta, hogy ízig-vérig autóbuzi és nem is köntörfalaz. Az oké, hogy az operatőr srác nincs mindig a helyzet magaslatán, de szerintem ez adja meg azt az életszagot legalábbis a "live" bemutatók során. A rendes nagy Speedzone-epizódokat azért normálisan megcsinálják. Szerintem a TC mellett ők most a legjobbak az autós tartalomgyártásban.

TC mondjuk nálam Karotta, Winkli, Csikós, Zombi meg Zách Dani. Papp Tibi stílusát annyira nem csípem, a Sturcz Bandi meg próbálkozik ezzel a videós kontenttel, de még van hova fejlődni.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#130531) bajnokpityu válasza HoaryFox (#130530) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mármint legjobbak a hazai autós szorakoztatásban. de akár a tartalomban (kamu, részigazságok), akár nemzetközi szinten van följebb.

más területen irtam én is teszteket, a hirdetők, partnerek elvárják, hogy a rosszat kozmetikázzák , jót kiemeljék. Votl olyan is, hogy megpróbálkoztak azzal, h megirják ők, csak a felületet adjuk :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#130532) Pcm


Pcm
tag

A "csápássunk á váltóhibás Bálnávál a hóbán" Vályi még mindig a Karotta 5 éves szakállát próbálja másolni, ennyi. Sose lesz Karotta.
A Sturcz-testvérek lassan elfoglalják a TC-t, a kappanhangú Anti mint hipszter is elég gáz, nemrégiben asszem hússzor használta egy videóban az "összedől" szót.
Macsuga, Ludvigh értékelhetetlenek.
"mérvoltottabokorizépapptibi" meg gyakorlatilag egy betegség.
Szegény nagyfejű Zách Dani betegesen retteg ha autót vezet, elfehéredett ujjakkal markolja a kormányt, jajcsakmárérjünkoda.
Winkler, Csikós, Karotta. Ennyi.
Videóban meg a laptiming.
Szvsz.

(#130533) gzbotii válasza Pcm (#130532) üzenetére


gzbotii
veterán

Winklerrel csak az a bajom, hogy olyan fogalmatan, hogy az kegyetlen...Nem tudja melyik az E30 vagy melyik "az X6 Mercedesben" (GLE), hogy a motor melyik része az injektor. Vagy, hogy már nincs Golf szívómotorral. Ha meghallgatsz pár Égésteret, más sincs benne, mint, hogy a többiek szavába vág, Asszúr, Kopasz, Göbölyös vagy aki épp ott van, kell elmagyarázzák neki, hogy merre van arccal.

(#130534) stickermajom: igaz. Meg rátukmálták a az egészet, nem is ő akarta. De legalább jó* sörteszteket csinál. Ja nem ;]

*aki szerinte a Speedzone amatőr, nézzen meg pár videót Winklitől.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#130534) stickermajom válasza gzbotii (#130533) üzenetére


stickermajom
addikt

Mit vársz? Bölcsész. ;]

(#130535) MunezXBK válasza Pcm (#130532) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Persze, hogy retteg, le van szedálva. :D

(#130536) Pcm válasza stickermajom (#130534) üzenetére


Pcm
tag

Valóban idegesítő ahogy szándékosan trollkodik, de néha az az érzésem, ő pótolja a fogalmatlan podcast-hallgatót, akinek mindent meg kéne magyarázni :DD

(#130537) focvis


focvis
veterán

Ilyen szépséget láttam ma: Astra GSi 16V. Élőben van rajta makula, 1 M.

(#130538) tboldi válasza focvis (#130537) üzenetére


tboldi
nagyúr

Élőben van rajta makula

És vajon holnap is lesz? ;]

(#130539) brumi1024 válasza brumi1024 (#130527) üzenetére


brumi1024
veterán

Elírtam, 3.6 V6.

[ Szerkesztve ]

(#130540) focvis válasza tboldi (#130538) üzenetére


focvis
veterán

Ha mondjuk 600-at kérnének érte, akkor ma foglalóztam volna, és holnap cash. 7 év alatt ment bele 5 ezer km, 13 éves gumik, sok helyen javított fényezés (gondolom, rozsda miatt), 19 éve egy tulaj, alja alvázvédőzve, rozsda nem látszik, de nem kizárt. Lehet költeni rá.

A "vitához": egyszer belenéztem egy Speedzone részbe, az nem jött be, így nem tudom milyen színvonal. A Laptimingot szeretem.
Kedvencem Winkler, aki tényleg egy műszaki antitalentum bölcsész, de szórakoztató; (régebben nem bírtam). Szegény Pistát nehéz kedvelni az arcmérete okán, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#130541) rbalint88 válasza focvis (#130537) üzenetére


rbalint88
addikt

hát az a felni eléggé fáj így képen keresztül is :DDD tudom, korhű, meg gyári, de akkor is csúnya.
GTI már hahun, ezt meg hozod el holnap? ;)

(#130542) molnarpeter válasza Pcm (#130536) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én is szándékosnak feltételezem, hogy direkt elmagyaráztatja az emberekkel, ami nem minden hallgató számára egyértelmű. Ezen felismerés sokat segített a műsorai élvezhetőségén :D

rbalint88: D6+GSi kell :D úgy adott szaladgálni a villany, pályára az erős és sokhengeres kályha, valamint meglenne a boyracer célszerszám is, de csak 2 ótó. Jobban el tudnám képzelni, mint a C-Zero+530d párost, elvégre egy dízel bár hobbinak érdekes, de sporteszköznek kevésbé alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#130543) focvis válasza rbalint88 (#130541) üzenetére


focvis
veterán

Ez így gyári [pont]. :) Ráadásul nekem bejön, a régi GSi-men is ilyen volt, + érték (!).
És működik a klíma! Hosszú útra nem mernék elindulni vele. 26 éves.

(#130542) molnarpeter : Na bakker, ez a kombináció még nem futott le nálam, de tetszene. :K Azon töröm az agyam, hogy minek egy GTI és egy GSi egyszerre...

[ Szerkesztve ]

(#130544) rbalint88 válasza focvis (#130543) üzenetére


rbalint88
addikt

nem azt mondtam, hogy ki kell dobni ;) de OT-ig szépen félre kell rakni egy sötét sarokba, addig mehet rá valami korhű, de mutatósabb felni. mondjuk Schmidt modern line, TH line, 15" is elég rá.

(#130545) tomcsi23 válasza focvis (#130537) üzenetére


tomcsi23
veterán

Csipsz van-e rá :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#130546) jozsi252


jozsi252
veterán

Glamour napok vannak, épp most rendeltem Extreme Digitalnál Osram Night Breaker Laser 12V-60/55W H4 halogén izzóból 2db-ot 3295ft-os áron. 50% kedvezmény van Osram termékekre. Szóval aki mostanában tervezett venni izzót az ne várjon sokat mert ennyiért nagyon jó áron van!

iPhone 13 Pro Max

(#130547) tboldi válasza focvis (#130540) üzenetére


tboldi
nagyúr

Úgy látom, hogy ez a poén most nem jött össze nekem. :B

(#130548) pit stop válasza -v- (#130510) üzenetére


pit stop
addikt

Köszi, egy próbát megér :)
Mondjuk rendszeresen használni kicsit borsos lenne.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#130549) Szada85 válasza ΞΔGLΞ (#130425) üzenetére


Szada85
aktív tag

Elég dög az a C63. :Y Saját, vagy próbaképp van nálad?

@focvis:
Ködlámpás, klímás, gyári 16v elég ritka, szóval pár év múlva egy ilyen gyári darab komolyabb érték is lehet, a német piacon már most 1,2-1,5 millió között vannak a gyári 16v-k.
Meg kellene próbálni 800 kp-t a tag arca elött lobogtatni, hátha arra harapna.

(#130550) bitpork válasza EQMontoya (#130502) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jó hát Hofi is mesélte a történetet hogy a színházba érkezett egy új rendező és a színház főrendezőjét elhívta az első próbára és megkérdezte tőle h Direttore , milyen volt? Válasz:-Fos! Kérdés:-De ha dolgozunk rajta és kicsit jobban összeáll? Válasz:-Akkor még lehet szar...

(#130512) ΞΔGLΞ : Maximálisan melletted állok ebben. Van egy jó sztori. Gáspár Laci (a roma énekes) egy műsorban szerepelt Győzikével. Folyamat osztották egymást és egy ponton amikor Győzike azzal szívta a vérét h nem különb Laci nála mert ugyan olyan roma, akkor Laci csak annyit mondott neki hogy tény hogy egy helyről jöttek, de van egy nagy különbség közöttük: "én megtanultam rendesen beszélni"!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.