Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130041) rbalint88 válasza Qtya123 (#130036) üzenetére


rbalint88
addikt

Nekem otlet szintjen tetszik a szereldmagad, de olyan szempontbol nem erzem a huzasat a dolognak, hogy kifizetes egy nem annyira vacak szerviz oraberenek a felet kb (6-8k-val szamolva), koszos leszel, plusz! es ez a legfontosabb: alapvetoen a szerelonek van (kellene legyen) megfelelo kepesitese es en pl mindig kerem, hogy nezze at az autot, atlag usernek meg nem hiszem, hogy erre ra lenne allva a szeme-keze, hogy mikor van baj. Valamint az se elhanyagolhato kerdes, hogy milyen szinvonalon tudja megszereni atlagjoskapista az autojat, mindennemu muszaki elokepzettseg nelkul, jutubvideok alapjan. Mert ne gondold, hogy legalabb a fele az embereknek nem netto fillerbaszasbol megy oda, nulla elokepzettseggel es muszaki erzekkel. Aztan amig csak olajat cserel, addig max a kocsit teszi tonkre, de attol meglehetosen borsozik a hatam, hogy feket meg futomuvet is szerelnek ott a random balfszok.
Tudom, regen is a panel elott szereltek apaink-nagyapaink a ladat meg wartburgot, de azok ugy is voltak tervezve, meg muszaj is volt oket allandoan szerelni, de amikor joska a szereldmagadnal takolja a lefingott bmw-t, mert a szerelot mar nem birja megfizetni, meg amugy is fent van jutubon, az kicsit mas kategoria...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.