Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130036) Qtya123


Qtya123
őstag

Tegnap kipróbáltam a szereldmagad.hu szolgáltatását. Suzuki Swiften cseréltem gömbcsukló porvédő gumikat.
Pozitív a tapasztalatom, szerintem teljesen jól el vannak látva szerszámokkal, jó erős a légkulcs is, jól jött a tengelyen a nagy anya leszedéséhez. Plusz segítőkészek is, ha például tartani, fogni kell valamit és nincs 4 kezed.

Végre nem fetrengenem kellett, vagy aknában görnyedni. Ez a csápos emelő nagyon kényelmes. :) Szerintem 1 órára 2.750 Ft nem vészes, bár kicsit feszélyezett, hogy időre dolgozom, illetve akkor nem tudom mi van, ha megcsúszol valami miatt és mondjuk utánad is le van már foglalva.

Összességében jó, bár csak akkor érdemes odamenni, ha olyan javítást csinálsz, aminél előreláthatóan nem futsz majd bele szopórollerbe az idő miatt. Plusz nekem a 18. kertől elég messze van.

Ahogy látom a legtöbben olajcserére mennek oda. Mondjuk a Swiften biztos nem mennék oda olajat cserélni, mert mindene olyan hozzáférhető, hogy még csak megemelni sem kell. Na az IS200 már más tészta.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.