Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12677) tomiii. válasza VegyesTamás (#12674) üzenetére


tomiii.
aktív tag

"a régi időket amikor még Ladával meg trabival meg hasonló kat. autókkal rallyztak"

Csak azért azokkal rallyztak, mert nem volt más, nem azért, mert olyan jók voltak :D Itt is mondják, hogy Lada az igazi, mert se szervó, se semmi, meg kell vele küzdeni, de egy jó autóval nem küzdeni kell, hanem kezes és a minél jobb idő eredményt segít elérni( ha rallyról van ugye szó) Aztán milliókat költenek az üzemórás 150-170 lovas motorokra (technikailag le a kalappal, de ezek az emberek mondják, hogy : csak a lada az igazi, minden más szar, ladánál nincs jobb+ Mondják azt, hogy imádjuk ezt a vacakot, ezért csináljuk, a szerelem ilyen.

"NEM EGYSZER villogtam le a piliscsaba kopár pilisvörösvár szakaszon, mercit, bmw-t 4esgolfot, kormolós golfot"

szerintem kár azon pörögni, hogy tipikus "hülyegyerekek" hogy mennek az ember előtt, egy WRX STI-t is meg lehet előzni egy Fiat Pandával, nem releváns az összehasonlítás.

Szóval csatlakozom az előttem szóló kollégához, tudjuk helyén kezelni az autókat. Sem egy sima punto, se egy samara, se egy Favorit nem lesz versenyautó és brutál izomgép egy jó sofőrtől. Lehet velük jókat autózni, de tudjuk a helyes kategóriába sorolni SZVSZ.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.