Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128551) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Lenne egy buta kerdesem sorry :) Szoval Win 10 home van most a pc-n. Dobozos/usb/. Ha veszek egy win 10 pro kulcsot, es cserelem a mostanival, akkor atall a rendszer 10 pro-ra, vagy mindenkeppen uj telepites kell? Ha nem kell telepiteni es eleg kulcsot cserelni, akkor ugye a win home verzio telepitheto lesz masik pc-re? :DDD Koszonom.

(#128552) King Unique válasza fojtviki (#128551) üzenetére


King Unique
titán

Frissítés a Windows 10 Home kiadásról a Windows 10 Pro kiadásra
How to Upgrade Windows 10 Home to Windows 10 Pro

Vagyis nem, nem kell csak emiatt újratelepíteni a Windows 10-et a 0-ról, elég a Pro termékkulcsot megadni a gépházban, ennyi.

"a win home verzio telepitheto lesz masik pc-re?"

Ha "dobozos", Retail változat, akkor igen, átvihető másik PC-re, az előzőn szükség esetén előtte deaktiválva, stb. De egyébként akár még OEM esetén is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#128553) fojtviki válasza King Unique (#128552) üzenetére


fojtviki
senior tag

Koszonom a valaszt. Igen dobozos, es elvileg megvettek, szoval ezert volt fontos az info. Koszonom :R

(#128554) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Na, Én is kérnék egy kis segítséget. :R
# Akinek van mentése a rendszeréről csak az próbáljon segíteni (0,001% az esélye, hogy gondja lesz, de Én szóltam)
# Kb. 4-edszer futok ebbe bele, azaz ezt a szoftvert nem tudom telepíteni bizonyos gépekre/esetekben, sem chipset, sem semmi azonosság nincs a gépek közt, legutoljára egy 1,3 millás AlienWare laposon is gebasz volt... :W (alább linkelem a progit)
# Minden, a progi által előírt követelménynek megfelel az OS
# Amit ki tudtam deríteni, hogy ha szűz telepítést követően próbálom a telepítést, tiltom a WU-t és nem jön le .NET FrameWork frissítés(4.5 és a felett be van építve), akkor felmegy, de ha hagyom a WU-nak, hogy frissítsen és a .NETFrameWork-t frissíti, akkor kapufa van...

Az iSpySetup.exe futtatását követően nem csinál semmit a telepítő, egyszerűen nem megy tovább(x86 és x64 telepítőt is próbáltam): 10 perc után is ez van... (A cancel sem tudja bezárni a telepítőt)

Szóval (a fentiek figyelembe vételével) kipróbálnátok, hogy nálatok is a gebsz van? THX! :R

iSpy 7.2.1.0 (x86) | iSpy 7.2.1.0 (x64)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#128555) sutaxx válasza King Unique (#128509) üzenetére


sutaxx
tag

A belinkelt megoldások alapján sikerült végül nagy nehezen frissítgetni, de kétszer is betiltott közben egy " stop win10 update 32bit " nevű cucc... :) köszönöm a segítséget.

(#128556) st3v3np3t3r válasza Fire/SOUL/CD (#128554) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia. A Windows verziók nem térnek el? Az idei Windows 10-eken akadnak kompatibilitási gondok a mai napig amit nem voltak képesek javítani.(Többek között az én laptopomra a mai napig nincs kint a tavaszi a nagy ápdét, állítólag kompatibilitási hiba miatt)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#128557) Cs1csó válasza st3v3np3t3r (#128556) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem a 2007 nyári modell notimra is engedte települni a 20H1-et (igaz tetemes késés után) szerintem no para, a 20H2 is fenn van már.

(#128558) st3v3np3t3r válasza Cs1csó (#128557) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekem idei kiadású laptopom van, egy matebook d15 r7+vega10, a mai napig

ezt írja a WU. Utána olvastam, a legtöbb helyen kompatibilitási hibákra hivatkoznak. A feleségem laptopján már fent van a 20H2, arra felajánlotta a WU, mondjuk az egy Inteles gép.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#128559) Fire/SOUL/CD válasza st3v3np3t3r (#128556) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"A Windows verziók nem térnek el?"
Eltérnek, de ezt a linkelt szoftver leírását alapul véve nem kellene, hogy számítson.(home/pro/x86/64 + .NET 4.5 vagy újabb)
(Szerver verziók esetén is megy, csak ott kell egy plusz "összetevő" telepítése és konfigolása, de ez esetünkben nem lényeg...)

Annyi új infó, hogy kíváncsiságból most az Én itthoni konfigomon (adatlapomon van a konfig és W10 is UpToDate(ez az új nagyobb frissítés is fent van)) is próbáltam telepíteni, dettó error, azaz nem megy a telepítő tovább, mint ahogy korábban a képet linkeltem... :F

Azért kértem a segítséget, mert ha több emberkénél is elakad a telepítő, akkor írok a fejlesztő(k)nek... :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#128560) canniball


canniball
nagyúr

Sziasztok!

Bocs ha láma kérdés, de inkább kérdezek minthogy gáz legyen.
Egyéni vállalkozó (aki ha számít nem IT-ből él, csak kell egy gép és ahhoz OS) vásárolhat-e bármilyen W10-et (vagy esetleg van erre valamiféle spéci megkötés)?
És ha belefér itt akkor nem szemetelem ezzel a másik topikot: ugyanez érdekelne MS Office-szal kapcsolatban is.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#128561) Cs1csó válasza st3v3np3t3r (#128558) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tiszta telepítéssel szerintem simán felmenne.

(#128562) liszi70 válasza Fire/SOUL/CD (#128554) üzenetére


liszi70
nagyúr

Fi@gom nincs mi ez a progi, de pár mp alatt telepítettem minden gond nélkül az iSpy 7.2.1.0 (x64) -et. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#128563) st3v3np3t3r válasza Fire/SOUL/CD (#128559) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Másra én nem tudom gondolni.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#128564) lrigo válasza Fire/SOUL/CD (#128554) üzenetére


lrigo
tag

Szia!
Katt, katt, kész.

Kiadás Windows 10 Pro
Verzió 20H2
Telepítés dátuma ‎2020. ‎05. ‎31.
Operációs rendszer buildszáma 19042.685
Minőség Windows Feature Experience Pack 120.2212.551.0

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#128565) pontyos válasza canniball (#128560) üzenetére


pontyos
senior tag

Természetesen, áfa visszatérítéssel vásárolható. Pc vagy laptop is, ahhoz pedig op rendszer.

(#128566) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Köszönöm, hogy segítettetek. :R
Most legalább, így az év végén legalább meglesz a fejtörő.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#128567) Geth válasza Fire/SOUL/CD (#128566) üzenetére


Geth
addikt

Esetleg procmon-nal ránézhetnél, hátha az utolsó üzenetekből kiderülne valami.

(#128568) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok.

Olvasgattam a fórumot. Kicsi SSD-ről mennék (klónoznék) nagyobb SSD-re WIN10-zel. Olvasgatás után macrium reflectel csinálom, de ezt nem ismerem még. Bootolható pen-t készítenék, hogy azzal csináljam meg, mert ugy biztonságosabb. Hiányzik a macrium oldaláról a bootlemez készítő link. Megtalálom ezt esetleg máshol?
Egész nap tanultam, szóval bocs ha ilyen zöldségnek tűnök, de na... :) :R

Vagy elég ha csak win alól idebökök:

és kiválasztom az uj SSD-t? Ne szórakozzak a boot pennel?

Amúgy tök jó az oldal, de elvesztem benne... jó lenne egy erre is kiterjedő első hsz ;] :R

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#128569) Doky586 válasza gordonfreemN (#128568) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

[link]
Egyébként elegendő meglevő win alól klónozni.
De a régi lemezt mindenképp vedd ki mielőtt az újról bootolsz.

[ Szerkesztve ]

(#128570) King Unique válasza gordonfreemN (#128568) üzenetére


King Unique
titán

A hogyan kellene Windows 10-et klónozni téma már többször részletezve volt itt a topikban, legutóbb pl. ennél + ennél az esetnél.
A Macrium Reflect Rescue Media, azaz a program WinRE/WinPE változata magával a telepített programmal (akár azzal is lehet klónozni Windows alól) hozható létre, vagy másik opció a már kész ISO-t letölteni és kiírni pendrive-ra, arról is volt már szó itt. :))

[ Szerkesztve ]

(#128571) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Nagyon thank you mindkettőtök nek king és doky, holnap délelőtt belevágok.

King unique: igen, el is olvastam az első linket is meg az abból nyiló rám vonatkozókat, mire végül már azt se tudtam merre vagyok arccal :) ott olvastam a pendrive-os boot-ot is aztán már nem tudtam mi tévő legyek. Korábban még easeus progrit használtam vin alól, most meg sehol sem volt ajánlva.
:R

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#128572) Trebron09


Trebron09
őstag

Sziasztok!

Szerencsére rég jártam erre.. van ötletetek hogy nekem ez a két frissítés miért nincs, nem lett telepítve? Februárban raktam fel a wint, azóta folyamatosan frissített..
Köszi a segítséget, ötletet! :R

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#128573) jokeph válasza Fire/SOUL/CD (#128554) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ügyes kis proginak nézem, az x64-es 2 pillanat alatt felment.
Ezt látom:

W10 x64 PRO, 1607-es BUILD. :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#128574) Necronom


Necronom
senior tag

Sziasztok,

W10 prot hasznalok, es nem szinkronizal orat
neha nagyon meg tud viccelni es mostanra bosszant, hogy kezzel kell allitgassam vagy nekem kell megnyomni a szinkronizalas gombot
Esetleg valahogy ra lehetne birni, hogy ezt magatol tegye, ahogy eddig is?
Koszi elore is!

----------------------------------------
Mas: olvasgattam visszafele is kicsit es lattam, hogy valaki irta, hogy bizonyos meghajtokat nem ismert fel a win
Nos nalam akkuratusan eloferdult ez a jelenseg
A story: egy 120as SSD-re Linux ment fel, ext4-re formazva, igy ez rendben is van, hogy alapbol a win nem latta
No de drive-kent sem latta az eszkozkezeloben, azaz semmit sem tudtam vele csinalni windows alatt
Kesobb nullara toroltem, atformaztam NTFS-re, semmi sem valtozott
Nem olyan regen kb 2 honapja x db win frisstes utan, egyszer csak ott volt a meghajto hasznalhatoan
Semmit sem tettem, sot mar el is feledtem hogy a gepben van
Azutan megint jott egy frissites es a meghajto szoren szalan eltunt....a kovetkezo frissitesig
Most eppen tokeletesen hasznalhato
Az SSD-nek semmi baja, mert barmilyen masik oprendszer alatt latszik, mukodik, de most eppen windows alatt is

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#128575) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Sziasztok, Edge vagy Chrome böngésző most a jobb?

Reggel óta alíg megy az oldalak betöltése máskülönben

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#128576) IT user válasza Fuvaros (#128575) üzenetére


IT user
tag

Digi? Nézz be a Digi fórumba! Napok óta halott.

(#128577) mpo válasza Fuvaros (#128575) üzenetére


mpo
veterán

Írd a DNS-t.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#128578) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Sziasztok! Szeretném újratelepíteni a windows10 home-omat, mert van olyan frissítés amit hónapok óta nem bír telepíteni a win és nem tudok vele mit kezdeni... na meg lassú is a gép már. Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy honnan is kell letölteni a win telepítőt pendrie-ra? 8 gigás pendrive megfelelő?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#128579) Fuvaros válasza IT user (#128576) üzenetére


Fuvaros
senior tag

jaja digi Kistarcsa

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#128580) Fuvaros válasza mpo (#128577) üzenetére


Fuvaros
senior tag

??

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#128581) hhgygy válasza gordonfreemN (#128568) üzenetére


hhgygy
senior tag

Tudom, hogy unalmas, de neked is leírom, hogy felesleges pendrájvozni a Macriummal. Nekem eddig hatból hat Windows klónozás sikerült 3 tök különböző laptopon (Fujitsu, HP, Dell) . Leklónozod, kiveszed a régit, beteszed az újat, oszt jó napot.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#128582) mpo válasza Fuvaros (#128580) üzenetére


mpo
veterán

Itt elolvashatod az utolsó pár száz hsz-t.
[link]
A DIGI DNS szerverei nem működtek jól, ezért a routerben át kell írni.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#128583) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Ősz elején újratelepítettem a win10-et, és nagyjából azóta tapasztalom azt a hibát, hogy a Dokumentumok könyvtárban lévő régebbi fájlokat nem nyitja meg a rendszer, legyen az akár pdf vagy jpg. A rendszer SSD-n van, újratelepítés előtt ennek a könyvtárnak a tartalmát átmásoltam a gépben lévő vinyóra, majd újratelepítés után vissza. Azóta ezeket az SSD-ről nem lehet megnyitni, az ikonon megjelent egy kis "X" is. Ami érdekes, a fájlokat (szerencsére) ott felejtettem a vinyón is, és onnan gond nélkül megnyithatók. Mi lehet a gond? Az összes egyszerre sérült volna, vagy a rendszer levédte valamivel?
A képeken látszanak a x-ek, valamint a hibaüzenet.

(#128584) Cs1csó válasza mpo (#128582) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor nálam ezért nincs gond mert alapban a CloudFlare DNS-ét használom (nem közvetlenül vagyok a DIGI-nél hanem a szolgáltatóm használja az ő hálózatukat, vagy inkább úgy mondanám az EU által kiépített optikai hálózatot üzemelteti de a net a DIGI felől jön.)

(#128585) Fire/SOUL/CD válasza Geth (#128567) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, a "fejtörésbe" többek közt ez is bele fog tartozni, meg kideríteni mi lehet a közös azon gépeknél, ahol nem megy a telepítés stb stb stb...

jokeph
Aki kamerarendszerek vezérlését szeretné megoldani, azoknak ez a legjobb progi, mert ingyenes és hatalmas cam adatbázisa van, rengeteg cam-t képes kezelni és rengeteg funkciója van stb...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#128586) gordonfreemN válasza hhgygy (#128581) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Szia, dehogy unalmas, ellenkezőleg! Köszi!

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#128587) Fire/SOUL/CD válasza Voice24 (#128583) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Próbáld meg az Acrobat reader-t admin joggal futtatni és a progin belülről nyisd meg a PDF-t. (tehát ne úgy, hogy ütsz egy entert a pdf, mint jelenleg) Így megy?
2. Esetleg más PDF olvasóval is próbálkoztál és ott sem oké a dolog?
(Foxit Reader, Sumatra PDF, PDF-Xchang Viewer stb)
3. Ezek az állományok korábban nem voltak szinkronizálva OneDrive-al? (csak az új W10 telepítéskor elfelejtetted a OneDrive-ot beállítani)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#128588) Trebron09 válasza Trebron09 (#128572) üzenetére


Trebron09
őstag

Valakinek ötlet? :R

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#128589) King Unique válasza MikeWazowski (#128578) üzenetére


King Unique
titán

Itt nem derült ki, hogy melyik frissítés telepítése sikertelen, mi a hibakód, de az újratelepítés mellett vannak egyéb lehetőségek is a javításra, lásd nemrég egy másik válaszban leírtakat.

Ha a 0-ról történő újratelepítés a cél, akkor a honnan, hogyan kell letölteni a Windows 10 ISO-fájlt, pendrive-ra írni, majd pendrive-ról telepíteni a Windows 10-et témáról nem meglepő módon szintén volt már szó itt, lásd ugyancsak egy másik válaszban leírtakat, + nemrég egy másik topikban is részletezve lett. :))

(#128590) MikeWazowski válasza King Unique (#128589) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#128591) King Unique válasza Trebron09 (#128572) üzenetére


King Unique
titán

Mi is a kérdés? :F

Ha a KB4577671 és a KB4579311 számú frissítésekre célzol, akkor azok 2-3 külön Windows 10-verzióhoz lettek kiadva, előbbi 1903 és 1909, míg az utóbbi 2004-es verzióhoz. Ahol ha normál ütemben frissítetted a Windows 10-et, akkor települni kellett ezeknek a frissítéseknek, ami a frissítési előzményeknél megnézhető. Ha nem, mert pl. kéthavonta volt elindítva és frissítve a rendszer, akkor annyira nem meglepő, ha nem települtek, mivel ilyenkor a Windows Update az addig kiadott legutóbbi (nem preview) összesítő frissítést tölti le és telepíti. De ezzel nincsen semmi gond, nem feltétlen kell egyesével telepíteni az addig kiadott összeset, elég a legutóbbit, pont ezért összesítő, kumulatív frissítések, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#128592) lanszelot válasza lanszelot (#128531) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
LiLi vel dobtam egy live linuxot, de ugyanaz, nem látja.
Tehát kábel, vagy vezérlő.
Köszönöm szépen a segítséget :)

(#128593) bringasisti válasza King Unique (#128550) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#128594) King Unique válasza Necronom (#128574) üzenetére


King Unique
titán

Ezek megfelelően vannak beállítva? Ha igen, de nem működik az automatikus szinkronizálás, óraátállítás, akkor lehet próbálgatni ezeket a módszereket. + Ha Windows & Linux dual-boot megoldás van, akkor az szokott tipikusan +/- 1-2 órás időeltérést okozni egyik-másik rendszernél, de arra is vannak megoldások: [link], [link].

A másik problémádhoz meg annyit, hogy normál esetben nyilván nincs olyan, hogy "bizonyos meghajtokat nem ismert fel a win", illetve csak a fájlrendszer miatt biztosan nem. :N Lehet azon akármilyen partíciós séma és akármilyen fájlrendszer, attól még megjelenik az eszközkezelőben és a lemezkezelőben is meghajtóbetűjel nélkül, lásd a Maces példát HFS+ esetében. Ha nem, akkor ott vagy a Windowsnál van valamilyen driveres probléma, vagy a fizikai csatlakozás nem oké (port, kábel), vagy esetleg a BIOS/UEFI-ben lett letiltva a meghajtó, stb.

[ Szerkesztve ]

(#128595) Trebron09 válasza King Unique (#128591) üzenetére


Trebron09
őstag

Igen az volt a kérdés hogy nálam ezek miért nincsenek... Értem, szóval nem lettek ezek feltelepítve nálam de mégsem tudom a hang drivert felrakni. :U :C

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#128596) King Unique válasza Trebron09 (#128595) üzenetére


King Unique
titán

Amire kaptál is választ, ami szvsz kellően egyértelmű, meg ha sikerült megérteni, hogy mit jelent az összesítő frissítés :)
Az, hogy nem sikerül xy drivert telepíteni, az már más téma. Ahol a részletek, hibaüzenet stb. nem derültek ki, de nyilván a megfelelő drivert kellene letölteni és azzal próbálkozni, szükség esetén előtte eltávolítani a meglévőt, ha már telepítve lett a Windows Update által, vagy manuálisan.

(#128597) King Unique válasza lanszelot (#128592) üzenetére


King Unique
titán

Akkor veszel másik USB 3.0 kábelt és kipróbálod azzal is, jó esetben csak annyi a gond. Ha a vezérlő száll el egy ilyen eszköznél, vagy az egyes WD-knél jellemző firmwarehiba van, az általában komolyabb probléma szokott lenni és pl. nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem ismeri fel az OS stb., nem csak annyi, hogy USB 2.0 csatlakozásnál működik, USB 3.0-nál meg nem.

Amúgy a Linux Live létrehozáshoz pendrive-ra linkelve volt előzőleg komplett leírás, + az egyik fórumtagnak ehhez is van blogbejegyzése, nem világos miért pont a muzeális, már 5 éve nem fejlesztett LiLi kellett hozzá - ami amúgy perzisztens live rendszerhez való - , de biztos, végül is lehet akár azzal is. :))

(#128598) bon válasza st3v3np3t3r (#128558) üzenetére


bon
őstag

matebook ott a bibi. biztosra veszem, hogy valami driver inkompatibilitás. A kinaiak meg ki tudja mikorra fogják megcsinálni, ha egyáltalán meg is fogják.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#128599) gordonfreemN válasza King Unique (#128570) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Jelentem, a dolgon túl vagyunk. Simán ment. Első körben nem tudtam, kell e WIN telepítővel formázni az alignálás miatt, de később úgy tűnt, ez felesleges lépés volt. Köszi a segítségeket!

HDD alignálása amúgy nincs rendben, de úgy emlékszem az nem baj.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#128600) lanszelot válasza King Unique (#128597) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Azért lili mert ki akartam próbálni :)

Másik kérdés
Ezzel lehet valamit kezdeni 4k alatt? /mini ikonok/ Eddig FHD ban használtam W10-et pont ezek a problémák miatt.
Pár dolog extra mini marad hiába a 225% nagyítás
Pl pár ikon /windows áruházas mind pl/ , nvidia vezérlőpult extra mini, és pár más progi is..

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.