Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72357) kisza25 válasza lenko (#72354) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A kormánnyal pont elégedett vagyok, mert bár műanyag, de nem ezek a mostani gumis cuccok, hanem a még benne van az anyag típusú.
A váltó gomb sem zavar, annál inkább a váltás érzet.
A hangja egyértelműen a g4-nek jobb (ez egyértelmű egy 1,6 benzin vs 1,4 dizlinél), de az i30 rohadt kényelmes a G4-hez képest és mondjuk 120-nál egy rosszabb úton fel sem tűnik, hogy vacak az út, míg g4 meg majdnem leesik az útról.
Az i30 120-nál kb olyan, mint a g4 80-nál és 160-nál, mint a g4 110-nél, durván más a sebesség érzet, mondjuk ez a méret, rugózás és hangszigetelés miatt van (szerintem).
G4-be beleülök: zavar az ajtó közelsége, a középkonzolra fekszik fel a térdem és kényelmetlen az ülés és ülés pozíció, akármit akárhova állítok.
Az i30 és kia ceed nél terpeszkedhetek elől és kényelmesen vagyok nagyon, minden kézre áll és nem csak azért, mert 5,5 évig volt már kia-m, mert skoda fabia is volt 6 évig amiben tök ugyanazok a kapcsolók vannak, mint g4-ben és tök ugyanott (és ugyanilyen rohadt kényelmetlen és elpusztíthatatlan:P).
Mondjuk a g4-ben benne van az elpusztíthatatlan érzés, de a kényelmetlen puritán érzés is.
Az i30/kia ceed meg beleülsz kényelmes, érzem, hogy minden a helyén van, hogy jó helyen vagyok, körém tervezték volna az autót...
volt már, használtál már kia/hyundai, 2011 utániakból? minden olyan egyértelmű benne.
Nem tudom, a tied ugyanaz a futómű amúgy, mint az enyémnek (g4)?
Pár napig használtam egy grand vitara-t, mondjuk abból átülni a golfba ugyanolyan felüdülés volt, mint a golfból az i30-ba:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.