Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71701) K Norbi válasza bitpork (#71700) üzenetére


K Norbi
addikt

Mert tetszik! Boldoggá tesz :D

(#71702) pècsimunkás válasza bitpork (#71700) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Sosem mostam èn sem . A Mèganom 7 èvig volt nálam , lehet előttem sem volt mosva . Egy egèsz vèkony porrèteg volt rajta ès kèsz . Ha itt- ott csepegett vagy folyt volna ez- az ( de nem volt ilyen ) az enyhèn poros motortèr rögtön kidobja a problèmát .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#71703) Jorus válasza bitpork (#71700) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én sem mosom, cserébe a mezei, erdei utakon jól porosodik. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#71704) #94529552 válasza kisza25 (#71650) üzenetére


#94529552
törölt tag

Én úgy tudom, hogy 5 évente ajánlott a vezérlést cserélni. Persze, az más, ha lenko garantálja a 7 évet neki...
Azért ilyen húzós, mert dupla vez. szíj és feszítő is van benne a vízpumpa+ fagyálló csere mellett, esetleg gen. szíj is lehet cserés.

(#71705) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azért tök jó, hogy van 2 autó és holnap autó nélkül leszek, a golf vezérléscserére ott lett hagyva, az i30-at viszem reggel csapágy cserére, kellene egy 3. autó :P
Pumma: ja köszi :R , közben kiderítettem hogy 2011-ben lett cserélve, szóval visszavittem, hogy meglegyen csinálva az is, mert jövőhéten Horvátba megy vele sógornő, aztán ott ne ragadjanak:P
vezérlés, vízpumpa, gyújtótrafók, gyertyák, új gumik, remélem mostanában nem kell rá költeni.... ja de lassan 1 éve lett olaj cserélve :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#71706) bitpork válasza #94529552 (#71704) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Garantálni bárki , bármit tud. :D
Ne sírj, egy vw2.5 tdi kevláros szíjcsere 250körül mocorog ;)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71707) #94529552 válasza kisza25 (#71705) üzenetére


#94529552
törölt tag

Azért még lehetne azt ragozni kicsit: fékolaj, váltóolaj, szervóolaj, összes szűrők cseréje, klímagáz ellenőrzés,... :DDD
Saint_ Jó, akkor legyen fékfolyadék. ;]
Az előzőhöz meg összes ajtózár és ajtóhatároló kenést is vegyünk hozzá. Nem bírom a nyekergő zárakat.

[ Szerkesztve ]

(#71708) Magnum_ válasza #94529552 (#71707) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Csak nehogy Tomcsi meglassa, hogy fekolajat irtal :D

I humbly and respectfully decline™

(#71709) Kornel


Kornel
veterán

Egyebek mellett itt a magyarázat, hogy miért nincs EGR az új suzuki motorokban: [link]

(#71710) Magnum_ válasza Kornel (#71709) üzenetére


Magnum_
nagyúr

félelmetes ez a sporólás, itt is nagyon látszik, hogy sajnálták a festéket

I humbly and respectfully decline™

(#71711) bitpork válasza Kornel (#71709) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Khm....

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71712) Magnum_ válasza bitpork (#71711) üzenetére


Magnum_
nagyúr

visszatér a 90-es évek papír swiftje?

I humbly and respectfully decline™

(#71713) Kornel


Kornel
veterán

Jaja, végig kéne olvasni a cikket.
Aktív és passzív biztonsági elemek.

(#71714) bitpork válasza Kornel (#71713) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kár csak a jó oldalát látni, a stift már nem az az olcsó autó, igenis bele kellene h férjen. Amúgy mindenen is spórolnak, de ezen pont nem kellene. Különben csak ezért fogadnám el a vitarát, mert az legalább -a maga spórolós módján legalábbis - autószerű. A többiben valahogy hiányérzetem van.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71715) EQMontoya válasza Kornel (#71709) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az a kormányösszekötő elég véznának tűnik a magyar utakra... :U

Nyilván a 2+ tonnás SUVok helyett inkább ez legyen az irány, csak itt se essünk át a ló túloldalára.

Same rules apply!

(#71716) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Az a madártetem ismerős, nálam is volt szintén a jobb zsanérnál. Lehet ez valami szokás? :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#71717) bitpork válasza EQMontoya (#71715) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem akartam a tohonyához mérni. Csak valamiért amióta sógoromnak volt a stiftel balesete, inkább nem a véletlenre bízom a dolgot :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71718) MunezXBK válasza gzbotii (#71662) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Amíg nem ilyen, no para. :DD

Röfi: én lemostam, az nem baj? :))

[ Szerkesztve ]

(#71719) bitpork válasza MunezXBK (#71718) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mintha az olaj probléma miatt kellett volna. De Teddy előtt melyiknek a motorját kellett mosni? :P

Mod

Különben is, a váltóm működéséről nyilatkozzál, arra emlegettelek!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71720) MunezXBK válasza bitpork (#71719) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Részben.

Amúgy, hogy nézett volna ki fullra rendbetéve, dzsuvás motortérrel? :(((

Nem lett volna pofám úgy visszaadni.

Váltó: 🖒💪

[ Szerkesztve ]

(#71721) focvis válasza MunezXBK (#71718) üzenetére


focvis
veterán

Én meg néha letörölgetem. :)

(#71722) Kornel válasza bitpork (#71714) üzenetére


Kornel
veterán

Vitara-ban sem alap, sőt gyakorlatilag ott elérhetetlen az automata vészfék, ha jól tudom.
Scross-nal is csak a legmagasabb, GLX felszereltséghez jár az automata vészfék, és a sávelhagyás figyelmeztető.
A FL előtti Scross 5 csillagos lett 2013-ban, az összes autó közül is elég jó passzív biztonsági pontokkal, ez most 3 csillagot érne, valószínű ezért is nem tesztelteti újra a suzuki, mert rossz marketing lenne.

A spórolásra visszatérve igen, a motortér és a nem látható részek fényezése olyan, amilyen, a belső anyagok minősége olyan, amilyen, ezen nincs mit vitatni, nyilván valahol meg kell fogni 2M-t akár egy Nissan-hoz, akár egy Opel-hez képest azonos felszereltséget tekintve.

A sulycsokkentes meg amíg nem megy a minőség rovására, addig jó, ezt majd az idő eldönti.
Ahogy azt is, hogy jobb-e az EGR nélküli megoldás.

Mod: a fenti összes hsz-ra válaszoltam egyben.

[ Szerkesztve ]

(#71723) rbalint88


rbalint88
addikt

bumburnyákok, holnap akkor lesz autóstali vagy sem?

(#71724) Kornel válasza rbalint88 (#71723) üzenetére


Kornel
veterán

Emlékeim szerint csak pár embernek lett volna jó a holnapi nap.

(#71725) EQMontoya válasza bitpork (#71717) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem kis szerencséje volt, ez elég kemény...

Holnap majd fotózok Nektek én is motorteret. Úgy néz ki, mint egy motortér. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#71726) bitpork válasza EQMontoya (#71725) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Boka, lábszár szilánkos törés és megrepedt a medencéje is. Ez utóbbit először észre sem vették mert csak a lábát fájlalta. ÉS mindezt egy olyan kamion a nem ment egész 50-nel, mert a sofőr oldalt turkált valamit. itt picivel több kép

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71727) tomcsi23 válasza focvis (#71721) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez még itt is kormos. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#71728) Kornel válasza bitpork (#71726) üzenetére


Kornel
veterán

Egy kamion ellen nem sok minden véd, bár nyilván inkább egy S osztályban ülnék ilyenkor, mint egy régi swiftben. A régi swift még a kortársainál is sokkal rosszabb volt passzív biztonságban, mivel a műszaki alapok a 80-as években születtek.

(#71729) bitpork válasza Kornel (#71728) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem is állítottam mást, mint hogy nekem azóta hiányzik a stiftből az a bunker érzés. Előítéletes vagyok, na - de nem szégyenlem, mert amivel most járok csak az érzést adja , nagyon mást nem :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71730) trassher


trassher
addikt

Kérem kaccsolja ki

Redmi Note 7

(#71731) Kornel válasza bitpork (#71729) üzenetére


Kornel
veterán

A tiedbe szívesebben ülnék, mint egy új swiftben. (Ebben a tekintetben)
Nagy és magas is, emelett már bőven abban a korban készült, amikor figyeltek a jó passzív biztonságra.

Trassher: a számokat hogy tudja leírni vajon???

[ Szerkesztve ]

(#71732) focvis válasza tomcsi23 (#71727) üzenetére


focvis
veterán

Ne verd fel az árát!

Jelige: erősebbke Leon 1.8T FR-t 50%-ba beszámolok. ;]

(#71733) bitpork válasza Kornel (#71731) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nemrégen tapasztaltam meg h ebben a tohonyában is van vészfék asszisztens (12 éves). Meg is lepődtem mert majd orra álltam a kocsival.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71734) TheProb válasza trassher (#71730) üzenetére


TheProb
veterán

Ez olyan szinten van, hogy még Ricardo kollégájától is tanulhatna... ;] (mmint nyelvtant)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71735) Magnum_ válasza Kornel (#71722) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem ismerem az új autó árakat nagyon, ezért csak kérdezem: egy a tiedhez azonos felszereltségű, kicsit jobb minőségű azonos / hasonló kategóriájú autó 6,5-7millió?
apám mokkája (ugyanúgy 1.4T) nem volt ennyivel drágább, de magasabb felszereltségű (egyébként szerintem kihasználatlan is marad)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#71736) tomcsi23 válasza focvis (#71732) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nincs azokban semmi tartalék. :(

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#71737) EQMontoya válasza bitpork (#71726) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez hogy fért bele a "könnyebb sérülésekkel" kategóriába? :U

Same rules apply!

(#71738) bitpork válasza EQMontoya (#71737) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem értettük mi sem. Végül is csak 6 hónapra sikerült a lábából a csavarokat kivenni, és emiatt kellett automata kocsit használnia pár évig. Meg persze "csak" időjárás érzékeny lett a bal lába emiatt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#71739) Kornel válasza Magnum_ (#71735) üzenetére


Kornel
veterán

Ránézve a hahu-ra a Mokka hasonló felszereltséggel 6,3M, bár azt csak AWD-vel láttam fent, az Scross GL+ AWD-vel 5,2M, tehát itt valóban nincs ennyi különbség, bár méretben is van különbség, itt pont a két autót hasonlítják össze: [link]
A Nissan-al is nehéz összehasonlítani, mert az 1.6T már erősebb, és amiben már van navi, érintőkijelző, az már 7M: [link].
De ugye ez nagyobb is kicsit, nagyobb motor van benne, illetve benne vannak az automata vészfék, illetve egyéb passzív biztonsági elemek.

(#71740) Jaffa75 válasza rbalint88 (#71723) üzenetére


Jaffa75
őstag

Csak Szerémi jöhet szóba, fél 5 körül érnék oda... 1 óra biztos beleférne!

Jön vki?

(#71741) kaszaking


kaszaking
tag

Egy rendőri bírságot milyen közérdekű közmunkával lehet ledolgozni? Kíváncsiságból mert kaptam egy csekket :D

(#71742) Magnum_ válasza Jaffa75 (#71740) üzenetére


Magnum_
nagyúr

f5? akkor kezdek még csak bemászkálni a főnökhöz a napi kimenő ügyek miatt.

I humbly and respectfully decline™

(#71743) rbalint88 válasza Jaffa75 (#71740) üzenetére


rbalint88
addikt

haha, h6 előtt nekem teljesen esélytelen. de igazából 6 lenne kényelmes és biztosan tartható.

(#71744) Magnum_ válasza kaszaking (#71741) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szabs.tv.
főszabály szerint a pénzbírásg meg nem fizetése átváltozik szabálysértési elzárásra.
10. § Nincs helye szabálysértési elzárásnak, ha az eljárás alá vont személy
a) a fogyatékos személyek jogairól és esélyegyenlőségük biztosításáról szóló törvényben meghatározott fogyatékos személy, illetve kórházi fekvőbeteg-ellátásban részesül,
b)11 a várandósság tizenkettedik hetét elérő nő,
c)12 tizennegyedik életévét be nem töltött gyermekét egyedül nevelő szülő, gyám,
d) fogyatékos, vagy folyamatos ápolást, felügyeletet, gondozást igénylő hozzátartozójáról egyedül gondoskodik.

(2) Nem lép a meg nem fizetett pénzbírság helyébe szabálysértési elzárás, ha az eljárás alá vont személy
a) a 10. §-ban meghatározott feltételek valamelyikének megfelel,
b) azt a 13. §-ban meghatározottak szerint közérdekű munkával megváltotta.

13. § (1)A szabálysértési hatóság a határozatában, illetve a bíróság a végzésében tájékoztatja az eljárás alá vont személyt a meg nem fizetett pénzbírság közérdekű munkával történő megváltásáról. A tájékoztatásnak ki kell terjednie arra, hogy az eljárás alá vont személy a meg nem fizetett pénzbírságot milyen tartamú közérdekű munkával válthatja meg, valamint arra is, hogy a közérdekű munka végrehajtása céljából az állami foglalkoztatási szervnél jelentkezhet.

142. § (1) A meg nem fizetett pénzbírság vagy helyszíni bírság - gépjárművezető távollétében kiszabott helyszíni bírság kivételével - közérdekű munkával történő megváltása érdekében az elkövető - e törvény eltérő rendelkezése hiányában - a pénzbírság, helyszíni bírság befizetésére rendelkezésre álló határidő lejártát követő harmadik munkanapig személyesen jelentkezhet a lakóhelye vagy tartózkodási helye, ennek hiányában az elkövetés helye szerint illetékes állami foglalkoztatási szervnél. A határidőben történő személyes jelentkezés elmulasztása esetén a meg nem fizetett pénzbírságot, helyszíni bírságot - a 141. § (17) bekezdés kivételével - szabálysértési elzárásra kell átváltoztatni.

(2) A pénzbírságot vagy helyszíni bírságot nem lehet közérdekű munkával megváltani, ha az eljárás alá vont személy
a) a fogyatékos személyek jogairól és esélyegyenlőségük biztosításáról szóló törvényben meghatározott fogyatékos személy, illetve kórházi fekvőbeteg-ellátásban részesül,
b) a várandósság tizenkettedik hetét elérő nő.
(3) A meg nem fizetett pénzbírság vagy helyszíni bírság helyébe lépő közérdekű munka végrehajtásában az állami foglalkoztatási szerv működik közre. A meg nem fizetett pénzbírság helyébe ötezer forintonként hat óra közérdekű munkát kell meghatározni. A meg nem fizetett pénzbírságnak ötezerrel nem osztható részét nem kell figyelembe venni. Az állami foglalkoztatási szerv, illetve a kijelölt munkahely a 144. § (5), (7)-(11), (14), (16) és (18) bekezdésekben foglaltak szerint köteles az elkövető részére közérdekű munkát - a nyilvántartása alapján - felajánlani, illetve az elkövetőt foglalkoztatni.

(7) A meg nem fizetett pénzbírság, helyszíni bírság közérdekű munkával történő megváltása esetén az elkövető saját költségén, a közérdekű munkára történő jelentkezéstől számított tizenöt munkanapon belül köteles a foglalkoztathatósági szakvéleményt az illetékes állami foglalkoztatási szervnél bemutatni.

144. §338 (1) A bíróság és az általános szabálysértési hatóság által kiszabott közérdekű munka végrehajtásáról az elkövető lakóhelye, tartózkodási helye, ennek hiányában az elkövetés helye szerint illetékes általános szabálysértési hatóság gondoskodik.
(2) A szabálysértési hatóság jogkörében eljáró rendőrkapitányság vagy az egyes feladatok ellátására létrehozott rendőri szerv szabálysértési hatósága által kiszabott közérdekű munka végrehajtásáról a szabálysértési hatósági jogkörben eljáró rendőrkapitányság vagy az egyes feladatok ellátására létrehozott szabálysértési hatósági jogkörben eljáró rendőri szerv gondoskodik.
(3) A Nemzeti Adó- és Vámhivatal vámszerve által kiszabott közérdekű munka végrehajtásáról a Nemzeti Adó- és Vámhivatal vámszerve gondoskodik.
(4) A (2) és (3) bekezdés szerinti esetben a közérdekű munka végrehajtásáról azon szerv gondoskodik, amelyik
a) az elkövető lakóhelye,
b) tartózkodási helye,
c) a végrehajtás gyorsabb és eredményesebb lefolytatása érdekében az elkövetés helye, valamint
d) a felderítés helye
szerint illetékes.
(5) A közérdekű munka végrehajtásában az elkövető lakóhelye vagy tartózkodási helye, ennek hiányában az elkövetés helye szerint illetékes állami foglalkoztatási szerv közreműködik.
(6) Közérdekű munka kiszabása esetén az elkövető köteles a határozat jogerőre emelkedését követő három napon belül az illetékes állami foglalkoztatási szervnél jelentkezni.
(7) A közérdekű munka végrehajtása érdekében az állami foglalkoztatási szerv elsősorban az elkövető lakóhelye vagy tartózkodási helye szerinti település területén működő, vagy olyan közérdekű munka végzésére alkalmas munkahelyet jelöl ki, amelynek a megközelítése - az elkövető lakóhelyétől vagy tartózkodási helyétől - tömegközlekedési eszközzel az egy órát nem haladja meg. A közérdekű munka végrehajtása során az állami foglalkoztatási szerv - a foglalkoztathatósági szakvélemény figyelembevételével, a munkáltató beleegyezésével - foglalkoztatót jelöl ki a közérdekű munka végrehajtásának helyéül.

(11) Közérdekű munkaként olyan munka végzése határozható meg, amelyet az elkövető a jelentkezéstől számított tizenöt munkanapon belül beszerzett foglalkoztathatósági szakvélemény alapján előreláthatóan képes elvégezni.
(12) A közérdekű munkát az elkövető hetenként legalább egy napon - a heti pihenőnapon vagy szabadidejében - díjazás nélkül végzi. A munkahellyel a közérdekű munka tartamára nem létesül munkaviszony.
(13) A közérdekű munka végrehajtása során a napi munkaidő legalább négy óra, legfeljebb nyolc óra, azzal, hogy a közérdekű munka tartama havonta nem lehet kevesebb huszonnégy óránál.
(14) A kijelölt munkahely köteles
a) az elkövetőt közérdekű munkával foglalkoztatni,
b) a közérdekű munkavégzésről nyilvántartást vezetni és az elkövetővel kapcsolatban kért felvilágosítást a szabálysértési hatóságnak, illetve az állami foglalkoztatási szervnek megadni. A kijelölt munkahely az állami foglalkoztatási szervet arról is haladéktalanul értesíti, ha az elkövető büntetésének végrehajtására más munkahely kijelölése azért indokolt, mert a közérdekű munka lehetősége a közérdekű munka időtartamának kitöltése előtt megszűnt.
(15) A kijelölt munkahely - lehetőség szerint az elkövető munkavégzésre vonatkozó igényének figyelembevételével - meghatározza a közérdekű munka megkezdésének időpontját.
(16) A kijelölt munkahely haladéktalanul értesíti az állami foglalkoztatási szervet, ha az elkövető nem kezdi meg a közérdekű munka végzését, vagy munkakötelezettségének nem tesz eleget.
(17) Ha az elkövető
a) a foglalkoztathatósági szakvéleményt határidőben nem adta le,
b) munkakötelezettségének nem vagy részben, vagy az állami foglalkoztatási szerv előtti megjelenési vagy ismételt megjelenési kötelezettségének nem tesz eleget, valamint
c) esetében a 142. § (2) bekezdésében meghatározott körülmény következik be,
a b) és c) pontok esetében a teljesített munkaórák megjelölésével az állami foglalkoztatási szerv haladéktalanul, de legkésőbb két napon belül erről értesíti a végrehajtásért felelős szabálysértési hatóságot. Az a) és b) pont esetében az értesítést a szabálysértési hatóság - az ügyben keletkezett iratokkal együtt - szabálysértési elzárásra történő átváltoztatás érdekében tizenöt napon belül megküldi a bíróságnak. A bíróság a fennmaradó közérdekű munkát a meg nem fizetett pénzbírság, helyszíni bírság vagy a büntetésként kiszabott közérdekű munka szabálysértési elzárásra történő átváltoztatására vonatkozó szabályok alkalmazásával szabálysértési elzárásra változtatja át.
(18) Az állami foglalkoztatási szerv a közérdekű munka végzését ellenőrizheti.

tehát nincs egzakt módon meghatározva, megnézik a lakóhelyed, a képességeid és azt, hogy hol, milyen közérdekű munkára van szükség.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#71745) focvis válasza Magnum_ (#71744) üzenetére


focvis
veterán

Mi van, karakterre fizetnek? :D

(el nem olvasom)

(#71746) Magnum_ válasza focvis (#71745) üzenetére


Magnum_
nagyúr

utolsó mondatban összefoglaltam a bullshitet :-))))

I humbly and respectfully decline™

(#71747) TheProb válasza focvis (#71745) üzenetére


TheProb
veterán

Ez qrva jó :DDD

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71748) brumi1024 válasza focvis (#71745) üzenetére


brumi1024
veterán

:DDD

Saint: A túl sok görgetésért jár kártérítés?

[ Szerkesztve ]

(#71749) Magnum_ válasza brumi1024 (#71748) üzenetére


Magnum_
nagyúr

baZki, összeszedtem az összefoglaló alapját,hogy hiteles legyen.
inkább örülnétek és tanulnátok :(

I humbly and respectfully decline™

(#71750) kaszaking válasza Magnum_ (#71744) üzenetére


kaszaking
tag

Nagyon szépen köszönöm ezt a kimerítő választ jogász Úr! :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.