Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34510) TheProb válasza Integrale (#34497) üzenetére


TheProb
veterán

Tisztában vagyok vele, ki mondta az ellenkezőjét? Egyéb esetben lehet félre ment a válasz.

(#34499) Gergőke88: Részedről el se kellett volna kezdeni a hsz gyártást, mert 0 értéket hordozott az eddigi 2 is... Ráadásul hülyeséget beszélsz.

(#34503) w333: Max a szakál metál állítólagos 42ezre munkadíja a lehúzós, mert azt eddig mindenhol -10e-rel olcsóbban emlegették. Ezért akarom elkérni a számlát.

(#34505) Tsebacsi: :R , Utolsó szösszenetre: Tudom h balfasz vagyok autó fronton, de nem lehet mindenki minden téren képben. De látom már unalmas a téma, így többet nem írok a kocsival kapcs. Bár az utóbbi időben is csak azért írtam már, mert 1-2 ember kíváncsi volt rá mi a helyzet vele. Ezek után akkor ezt is hanyagolom. :)

(#34507) Mágus2 : Azért remélem ezt te se gondolod komolyan... Alapvető autószerelő tudással sem rendelkezem akkor biztos leírás alapján fogom én magamnak szétszedni és összerakni a motort, mi? Főleg, hogy se garázsunk, se kertünk, se spec szerszámaim, majd biztos a lakótelepi parkolóban fogok házilag hidrotőkéket cserélgetni egymagam. Ígyvan.

(#34504) bitpork: Engem meg se hívsz? ;]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.