Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxxy10


Maxxy10
addikt

caslódni-> gondolom csalódni akart lenni
:R

(#2) Thor71


Thor71
tag

Na popcorn elő, mi lesz itt kérem :DDD :DD

(#3) szentkuti11 válasza Maxxy10 (#1) üzenetére


szentkuti11
addikt

Köszönöm szépen! :R Egy ekkora anyagban sajnos mindig marad elgépelés, akárhányan nézzük is át élesítés előtt.

(#4) hroberto


hroberto
veterán

Ahogy sejteni lehetett, az akku nem túl acélos...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5) zozzo72


zozzo72
aktív tag

A mini tesztjére leszek kíváncsi.

(#6) viera válasza Thor71 (#2) üzenetére


viera
őstag

Kezdődik elölről minden mint a másik iPhone 12 topikban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#7) Parallaxis


Parallaxis
addikt

iparági pletykák szerint a Samsung-féle, adaptív képfrissítési technológiához egyelőre nem fértek hozzá

Elég érdekes pletyka, hisz ezt a technológiát az iPad Pro-nál az Apple jóval a Samsung előtt már bemutatta :D

(#8) David75


David75
őstag

Szerintem nem lett rossz telefon a pro, bár ár-értéket nézve a sima 12 1000x jobb választás, szóval a plecsni szerintem korrekt. Nekem is gond volt, hogy a galaxy buds-on hallgatom a zenét, hívnak de nem azon keresztül fogadja.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#9) szekelybacsi


szekelybacsi
csendes tag

“a hátlap mindkét változatnál texturált, matt felületet kap”
Sajnos a sima nem, csak a Pro

(#10) Lecs@


Lecs@
addikt

Ne haragudj, ez badarság szerintem. Simán kellett volna! ( ezt magad is tudod waze) :W :W :W

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#11) viera válasza viera (#6) üzenetére


viera
őstag

Amúgy én Október 24 óta használom a 12 Pro-t és teljesen elégedett vagyok vele.8 év Android után váltottam és egyáltalán nem bántam meg.Az ökoszisztéma is nagyon tetszik,szépen összedolgozik mindennel ami Apple.Az akkuval is meg vagyok elégedve,simán kibír egy jó erős napot,a többi nem érdekel.Android nekem sokkal jobban merült a munkahelyemen is ahol gyenge a térerő.A készenléti idő is páratlan.Pedig kicsit tartottam az akku miatt de feleslegesen. :) Mindig éjjel töltöm,így bőven ráér feltölteni reggelre.A Face ID is sokkal jobban tetszik mint az ujjlenyomat olvasó.Még azért szoknom kell a rendszert de nem lesz gond. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#12) beastars


beastars
tag

Köszönöm a a irást, tetszet a az egész cikk. Egyet is értek vele, föleg a töltö mizéria miatt pláne,

[ Szerkesztve ]

(#13) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Továbbra sem bánom, hogy 11 Pro Max lett a nyertes. :D

"Rossz nyelvek azt beszélik, hogy az Apple nem is tervez Type-C-re váltani az iPhone-ok esetén – hiszen esélyesen rég meglépték volna ezt ha már a MacBookon és az iPaden több éve sikerült"

Mivel tavaly váltottak Type-C -> Lightning-ra, így elég egyértelműnek tűnik, hogy eszükben sincs lecserélni a csatlakozót. Ha akarták volna, akkor tavaly meglépik.

(#14) embe


embe
nagyúr

Gyorsak vagytok... :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Van értelme váltani 11 pro-ról (ha az 5g nem számít)? Néztem a gsmarena kamera összehasonlítását és ott a 11-es képek is jobb minőségűnek tűnnek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#17) NemMo válasza dilajoska1 (#15) üzenetére


NemMo
őstag

Én 11 pro-ról minire váltáson gondolkodom, de megvárom az akksi tesztek

(#18) dilajoska1 válasza NemMo (#17) üzenetére


dilajoska1
őstag

Gondolom a méret miatt. Én 11 pro-ról 12 pro-ra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

En a simat tuti nem vennem meg. Kar, hogy a Pro nem kapott picivel nagyobb akkut.
Vagy a mini vagy a 12 Pro az idealis valasztas. Elozot eladja a meret, az utobbit meg a 6 GB ram, a +64 GB tarhely es a szebb kinezet.

Szentkuti, a Pro azert latvanyosan tobbet ad azert a plusz 80 ezer forintert.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) janeszgol válasza David75 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Mitol lenne az? Mert olcsobb? Aztan hamarabb csereled.
+2 GB ram, +64 GB flash, plusz kamera, kinezet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) #24536576 válasza viera (#11) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem tudom, mennyire voltál "hardcora" user, de nem érződik butának a rendszer?

(#25) ruarua válasza H1N1 (#21) üzenetére


ruarua
tag

Már nem lehet az árral dobálózni, mert a csúcs androidok is horror áron mennek. Másba eddig se sikerült belekötni :N

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#26) NemMo válasza dilajoska1 (#18) üzenetére


NemMo
őstag

Jól gondolod, nagyon tetszik a kompakt mérete

(#27) spawn21


spawn21
veterán

Nem rosszak, de épp eszű ember nem vált előző genről. Pláne pro modellekről.
Össze kellene fognia a felhasználó társadalomnak és megmutatni hogy nem lehet mindent lenyomni a torkunkon.

azért nekem is jön egy csütörtökön ;]

iPhone 13p

(#29) Lazika


Lazika
senior tag

Jó lett a teszt! Én nagyon meg vagyok elégedve a sima 12-vel. :)

(#30) foximaxi248


foximaxi248
csendes újonc

Nem bírom megérteni mitől ajánlott egy 64 gb tárhelyű, 60 Hz kijelzős, gyenge üzemidejű, tartozékok nélküli 350 ezer forintos telefon, és ne jöjjön senki ezzel az évekig használható dumával, mert 150 ezertől már szinte minden évekig használható. A kamerája meg a képek alapjnán nekem kifejezetten középszerű. Belenagyítva elmosódnak a részletek, nem tudom mire ez a nagy hype.

(#31) syIex válasza dilajoska1 (#15) üzenetére


syIex
veterán

Én 11 Pro Max-ról váltok 12 Pro-ra.
Elvileg csütörtökön jön meg.
A kisebb méret volt a cél, mert két év után már nagy volt a Max.
Viszont engem a külső dizájn egyből megvett, tehát ha ugyan azt adták volna ki is váltottam volna... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#32) #86564352


#86564352
törölt tag

"teljesen reális alternatíva az lett volna, hogy a saját Lightning csatlakozót végre itt is lecserélik Type-C-re"

ezt jobban gondoljátok át, akkor több száz millió meglévő lightning kábel és kiegészítő lenne tényleg szemét

(#33) syIex válasza foximaxi248 (#30) üzenetére


syIex
veterán

A gyenge üzemidő nem itt kezdődik.
Gyengébb, mint a tavalyi Pro, de nem gyenge.
60 Hz fájdalmas, de nem a világ vége és az a smooth amit az iOS ad szintén dob rajta.
64 Gb tárhely, de mivel kemény 300 Ft havonta + 50 Gb iCloud amivel egyből majdnem megduplázod egyből nem fájdalmas.
Ha megveszel 350k-ért egy telefont ne sajnálj rá még 9 ezret egy gyors töltőre! :U

Összehasonílthatatlan bármilyen Androidos telefonnal, mert pontosan az évekig használható duma miatt már alapból kedvezőbb befektetéts, mint évente 150k-ért venni telefont, mert úgy lelassúl, hogy falhoz tudná vágni az ember. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#34) dilajoska1 válasza syIex (#31) üzenetére


dilajoska1
őstag

Mondjuk külsőre tényleg szép lett.

" Összehasonílthatatlan bármilyen Androidos telefonnal, mert pontosan az évekig használható duma miatt már alapból kedvezőbb befektetéts, mint évente 150k-ért venni telefont, mert úgy lelassúl, hogy falhoz tudná vágni az ember "

Mondjuk ez azért cáfolnám. Én 120k-ért vettem a telóm, hamarosan 1 éves lesz és kapott jó pár frissítést de még mindig ugyanolyan gyors mint mikor kivettem a dobozból! De nem akarok itt vitatkozni!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#38) foximaxi248 válasza syIex (#33) üzenetére


foximaxi248
csendes újonc

Mindig ezzel jönnek, hogyha megveszem ennyiért meg annyiért, akkor ne sajnáljak még ennyit meg annyit erre meg arra. Az nem lehet, hogy ennyi pénzért már nem kellene semmi másra költenem? 350 ezerért azért már lehetnek elvárások. Ez az oldal is érdekes. Egyes telefonokat egy tetszik vagy egy semmilyen plecsnivel letud úgy, hogy ár/érték arányban jobb a helyzet, itt meg kanyar nélkül odaad egy ajánlottat úgy, hogy az akksira 6 pontot adott, és ár/érték arányban is 7.

Kérdezem, hogy akkor a Galaxy Note 20 kb. ennyiért miért nem ajánlott? Ott is 60 Hz van csak, de ott mindössze egy műanyag hátlap a negatívum ezen kívül, a kamerája viszont a tesztképek alapján jobbnak tűnik, de legalább ennyire jó.

(#39) janeszgol válasza foximaxi248 (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Tok igazad van, de egyet ne feledjunk. Az iPhone sajat magaval harcol az OS miatt. Tehat a 4/64-es i12 araban milyen elozo szerias iPhone-t veszel?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) Razzul válasza foximaxi248 (#38) üzenetére


Razzul
senior tag

Összehasonlító és szakértői tesztekben a Note 20 Ultra kamerájánál is jobb vagy egyenlőre hozza a versenyt a 12pro.

Stat crux dum volvitur orbis

(#41) Maxxy10


Maxxy10
addikt

A sima 12 nekem is tetszik, egyedül ezeket a színeket sajnálom... Nekem a kék az túl mély a piros nem igazán piros stb stb. Viszont a pro kékben valamilyen eszméletlenül gyönyörű. :K

(#42) foximaxi248 válasza szilu7 (#35) üzenetére


foximaxi248
csendes újonc

Én is csodálom, eddig mindig az iphone téma alatt volt a legtöbb hsz.. már rövid idő alatt. Félreértés ne essék, nem tűzharcot akartam indítani a hozzászólásommal, csak majdnem lefordultam a székről, amikor megláttam az ajánlott plecsnit. Ilyet nem emlékszem rá, hogy ez az oldal mikor csinált utoljára. Kb. azt vártam az elveik alapján, hogy egy tetsziket sem kap, mert objektíven nézve a külsőn kívül nem nagyon van tetszeni való rajta. A lényegi dolgokat a 11 is tudja, igaz ips kijelzős (bár az emiatti hisztit se értettem sose), de 11 PRO már pl. 350 ezer alatt van már a legtöbb normálisabbnak mondható boltban. Az inkább megéri. Ahhoz képest ezek nem tudnak sokkal többet.

(#43) viera válasza #24536576 (#23) üzenetére


viera
őstag

Az utóbbi 3-4 évben kb.4 -5 havonta cserélgettem a csúcs Androidos telefonokat,de egyszerűen beleuntam.Már nem akarok vele annyit foglalkozni.Tény,hogy kevesebbet tud,de amit tud azt stabilan és biztosan tudja.Meg az a sok beállítási lehetőség sem hiányzik már nekem.
Régebben el nem tudtam volna képzelni magamról,hogy iPhone-om lesz annyira ellene voltam. :D De ez ilyen,változnak az idők. :)

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#44) Ricardo válasza syIex (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

"A gyenge üzemidő nem itt kezdődik."

Azon lehet vitatkozni, hogy hol kezdődik lehet, de ettől még kevés. Értem én hogy az a14 nagyon takarékos készenlétben, de ha használják is a telefont, ami valljuk be nem ördögtől való, akkor bizony kijön hogy a 2815 mAh kevés.

"a Pro a napi használatban nálam egyszer sem bírta végig a napot úgy, hogy estére ne kérjen töltőt. Mindezt természetesen egy darab aktív SIM-mel, és nagyjából átlagosnak nevezhető használattal, egy ilyen eszközzel az ember nyilván sokat fotóz és videóz, ahogy a leveleit és a közösségi médiát is pörgeti. Sajnos akkumulátoros téren ez a készülék tényleg vérszegényebb a vártnál."

(#46) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Legközelebb már a készülék sem lesz a dobozban, külön kell majd megvenni

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#47) jUUh


jUUh
addikt

Ezt a flat kijelzőt igazán lekoppinthatná mindenki az Apple-től (bánom is én ki kitől...). Megbolondítja az OCD-m, hogy nem lehet rendes tempered glass-t kapni a telefonomra, mert feljön a széle, levegős, kitöltőzzem, stb...

Samsung Galaxy S23+

(#48) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Kiváncsi leszek a mini mennyivel lesz gyengébb üzemidőben a simától, ha az lesz, bár esélyes :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#49) Carasc0 válasza dilajoska1 (#34) üzenetére


Carasc0
őstag

Iphone 6s megkapta az iOS 14-et és teljesen használható. Ez 6 éves supportot jelent. Ezt igaz meg kell fizetni, de az Android ilyet messze nem tud felmutatni. Ezt azért el kell ismerni.

Egy 400e ft-os telefont 6 évre lebontod úgy, hogy tudod hogy 6 év múlva is kellően gyors és naprakész, azért nem rossz ár/érték arány.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#50) Dany007


Dany007
veterán

Alapvetően jó volt, köszönjük!
Arra azért érdemes lett volna kitérni, hogy az X55-ös modem miatt az i12 és pro is jelentősen komolyabb sebességre képes 4G-n is, mint a 11pro.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.