Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177598) simonjoe válasza #89309696 (#177583) üzenetére


simonjoe
senior tag

Majdnem, nyugatra a fővárostól cc. 30km-re. Négyet néztünk, hármat itt a fővárosban, egyet Debrecenben. De ha tudsz jót szólj!! :) 1,3-as, 16 szelepes és legyen benne klíma, ezek voltak a kitételek. Egy sem volt jó, mind rohadt, a debreceninek a karosszériája még jó volt de abban meg állt az olaj a motortérben. Hosszas tanakodás után maradtunk a Splash-nél. Mondjuk itt is van vakítás rendesen. Nem akarok olyan külföldit venni amit a kereskedő még át sem íratott, továbbá gyanítom, h esetleg tekergethetik az órákat benne. Néztünk olyan 90k-t futott 2009-est aminek tükörre volt kopja a kormánya, ki volt ülve az ülése. Nem 1xű, már rájöttem, tegnap Szombathelyen voltunk megnézni 1et, de a nejemnek nagy az elvárása, nem volt jó neki, nem tudom kigyökölni a Zagyából, h 10+ éves autók nem csontnélküliek.
A macskával való viszonyod megértem. Én is kutyás vagyok, ha a Yorki ebbe a kategóriába tartozik, de nagy macsek vadász. :D A szomszéd valami "márkás" macskájának a szervizét fizetnem kellett pár évvel ezelőtt mert Szotyi harci kutyám kitépett egy darabot a nyakából.
(#177584) Qru : sajnálom, h kiesett a kosárból, én nagyon szerettem volna, az az igazság, h a Zasszonynak nem nagyon tetszett, ezért nem is feszegettem. Lassan belefárad Ő is a haszontalan mászkálással és 1x csak beadja a derekát, legközelebb már csak a hó végén tudunk menni mustrára (Splash) úgy érzem, h azt elhozzuk. :DD
(#177595) rbalint88: Nekem az tetszik benne, mint írtam, h aprópénz az alkatrészára. 10eHUF egy olajcsere szett kontra Passat CC 40. Nagyon nem mindegy! Remélem nem fogunk mellé. Ja, és amit néztünk idáig, azok nem voltak rozsdásak, igaz 2009-estől keressük.

Joe

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.