Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177574) Szoszo94 válasza Biqci (#177560) üzenetére


Szoszo94
őstag

Az összes IS, ami a környezetemben fellelhető (egy kezemen nem tudom megszámolni) csinálja, általában hidegen, sok állás után. Kifolyik az olaj a kerékből, így az első mp-ben indításnál amíg nincs olajnyomás, kerreg picit. Ettől függetlenül semmi baja, a fórumokon is meg lehet találni ezt a jellegzetességet, együtt kell vele élni. Friss olajcsere után egész sokáig nem csinálja, lehet ezen is segítene az a csoda Xado :D Nem tudok senkiről, aki cserélte volna a kereket, de beállt okoskerékről sem hallottam még :N Szvsz túl van ez fújva, majd ráér ezzel foglalkozni lánccserekor - viszont biztosra veszem, hogy a 300k huf/db ár is nyugodtan megfelezhető.

Nem lesz eladó, jóideig biztosan nem :DDD Nagyon megszerettem, ötletem sincs mire cserélném le. Ha majd egyszer bővül a család, akkor valami kombira amibe belefér a babakocsi, mellé pedig valami játszósat. Vagy ez lesz majd a játszós, addigra ki tudja milyen felhozatal lesz autókból. Pedig egy MR2, RX-8, vagy valami hasonló "gokart" jó lenne idővel :B

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.