Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143751) Coyot válasza bitpork (#143748) üzenetére


Coyot
őstag

Akkor veszek én is egy q7-et ha ez így megy :)

Má' nem

(#143752) bitpork válasza ΞΔGLΞ (#143750) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

En nem dudalok ra senkire. Meg ha okot is ad ra. Ha nem veszem eszre akkor Max szijjecsapja - nem az en bajom. Ha olyan bena h nemnerzi es erti az autojat - az o baja. Mivel a kresszzz aut mondja h mindenkinek ugy kell vezetni h a legrosszabbat feltetelezi igy nincs olyan h vki balesetveszelyes mert alaptezis szerint mindenki az :D

MOF

Coyot: Maxxal ugy lehet szadizni hogy ...nagyon! Mar leirtam parszor de soha nem eleg h ne vigyorogjak- amikor megallok egy mazsola mogott akkor kozel megyek, megallok es elkezdem emelni a kocsit. Olyan lesz a fejuk a tukorben mint a szaro galambnak mert csak azt latjak h novekszik a kocsi ;]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#143753) Tsebacsi válasza bitpork (#143752) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"En nem dudalok ra senkire." Ez baj, nem is kicsi szerintem. Arra sem, aki nekedjönne, mert figyelmetlen, de ha dudálnál lehet észbekapna és nem menne neked? :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#143754) ΞΔGLΞ válasza Tsebacsi (#143753) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát jah, én is rászoktam feküdni rendesen. Pl az említett körforgalom, de erről szerintem írtam már, vagy lehet máshol. Mindegy, odaérek a Corsa-s nő "seggébe" áll a körforgalomnál, de az totál üres és senki nem jön.
Még egy picit vártam is, aztán hadd szóljon, nyomtam a dudát veszettül, elindul ilyen 10km/ óránkénti tötymörgéssel, de látni, hogy azt sem tudja mit csináljon és végig szenvedtem folyamatos duda mellett mögötte, hogy a második kijárón végre kimehessek. De láttam azt is, hogy a nő mennyire fel volt háborodva, hogy mit képzelek én. OMG

Ez pontosan itt történt, ahol a piros audi áll, ott állt a nő, tehát ez a körforgalom kotta üres volt, a szemben lévő építkezés akkor már rég befejeződött.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#143755) stickermajom válasza ΞΔGLΞ (#143754) üzenetére


stickermajom
addikt

Biztos megzavarta, hogy a környéken az egyetlen nagyobb zöldterületet lebetonozták a hülyék. :D

(#143756) ΞΔGLΞ válasza stickermajom (#143755) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

:DDD Jah lehet.
-----

Egyébként valóban nagyon szép területet csesztek szét. áhh...A Rókus domb is Pécs meghatározója volt.
Most félbeszabdalták. :(((

[ Szerkesztve ]

(#143757) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Khm...az egyik kölcsönzőben dolgozó fszival utazom. Elég keményen vezet, mondom vicceskedek egyet. :D

- mi vagy Te, rally sofőr?

- nem, tesztpilóta vagyok a Mercedesnél, jövő hónaptól a Porschenál.

Há ezt beszptam. :D Viszont hihetetlenül jó mellette ülni.

(#143758) bitpork válasza Tsebacsi (#143753) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A duda lakott teruleten belul nem használható csak baleset megakadályozására. En eszerint élek meg aszerint h mindenki helyett gondolkodok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#143759) #89309696 válasza Qru (#143704) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ilyen helyekre nem raknak 70-es sebességkorlátot? Vagy van csak az autósok nem lassítanak? :DDD

(#143760) #89309696


#89309696
törölt tag

ERŐMÉRŐ!

[link]

(#143761) Qru válasza #89309696 (#143759) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

60-as tábla van de pont telibe ejti mindenki. Ha pedig megprobalod tartani akkor meg letolnak a kamionok a g-be.

#nincsbennetarcsi

(#143762) bitpork válasza #89309696 (#143760) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem lehetne egy kepet kerni az eredmenyrol?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#143763) #89309696 válasza bitpork (#143762) üzenetére


#89309696
törölt tag

(#143764) pècsimunkás válasza #89309696 (#143760) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Régen nagyon tetszett ez az autó is és a BX is .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#143765) #89309696 válasza pècsimunkás (#143764) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nekem is bejön ez a szögletes, lapos, éles, egyszerű dizájn, minden autónál. Jellegzetes előmodern 90-es évekbeli kinézet.

[ Szerkesztve ]

(#143766) dugo_ válasza ΞΔGLΞ (#143698) üzenetére


dugo_
veterán

Naponta tapasztalni, hogy a tanulókra rá sem szól az oktató emiatt.

Valószínűleg pont az oktató igényli ezt a tempót, lévén a pesti lenyomott árakon máshogy nem jönne ki az óradíjból. Aztán, hogy családi házas övezetben 20-szal krúzolgatva nem lesz meg a tanuló tapasztalata, az már nem az ő problémája.

Nekem olyan első oktatóm volt, akivel lazán kimentünk az M3-ason a városhatárig 50-nel, kérdésemre, hogy nem-e kéne-e...? csak nyugtatott, hogy jó ez így, ne menjünk gyorsan...

(#143767) MasterMark


MasterMark
titán

Öcsém meg azt mesélte ha nem ment elég gyorsan eltűnt a lába alól a gázpedál, mert az oktató nyomta neki... :DDD

Switch Tax

(#143768) stickermajom válasza MasterMark (#143767) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem egyszer egy zebránál padlózta le, "őket nem engedjük el" címszóval.. :F :DDD

(#143769) #89309696 válasza ΞΔGLΞ (#143698) üzenetére


#89309696
törölt tag

Körforgalom, gyorsítósáv, megszűnősáv az valami félelem jópár autónak, észrevettem már én is. Meg, ha ezekben valamit véletlenül elrontanak akkor ugyanazzal a félős jajj mit csináltam totyogással mennek tovább rajta végig és 3 autó meg nagyfékez mögöttük, pedig csak egy határozottabb gázt kellene adni és a kellemetlen helyzetből csak egy sima dinamikus besorolás, körforgalomba hajtás lenne és nem kéne a többieknek fékeznie.

[ Szerkesztve ]

(#143770) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Smart EV ezerszer inkabb kellene, mint Zoe.
Szornyu. Belul is ott van az a klasszik villanymotor hang, de hangosabban, mint indokolt. 18k km van abban, ami ma vittem, minden nyikorog, nyoszorog rajta kivul belul (kivul szerintem futomu). Belul gagyi, egyebkent kicsi, nem kenyelmes, ellenben draga.
En huztam le a toltorol, 320km volt a range, mentem vele kevesebb, mint 20km-t, letettem 270km range-el es nem, nem vadultam vele.

I humbly and respectfully decline™

(#143771) #89309696 válasza Tsebacsi (#143753) üzenetére


#89309696
törölt tag

Én se dudálgatok. Nem szeretem, mert megzavarja az amúgy is töketlenkedőt vagy felhergeli az amúgy is idegbeteget. Csak tényleges vészhelyzetnél. Bealudt előttem egy kocsi a zöldnél, őt se dudáltam le. Pici motorhangot adtam, hogy mehetünk és észbe is kapott.
Villogtatni se szoktam, egyrészt a legtöbb nem is érti miért villogtatok, másrészt az előzőek miatt.
Én ilyen nyugis, chilles vagyok.

(#143772) Qru válasza #89309696 (#143771) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Villogni nem szoktam, max ha elengedek vkit, dudalni azt szoktam meg karomkodni (magamban ha nagyon hulye akkor hangosan).

#nincsbennetarcsi

(#143773) ΞΔGLΞ válasza dugo_ (#143766) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ehhez a részéhez nem értek, de elég gáz, ha amiatt "születik meg" a sok töketlenkedő, mert az oktató spórol.
Erre most egy nagyon "szépet" tudnék írni, mert akkor itt nem si az a lényeg, hogy az aktuális tanuló megtanuljon vezetni.

(#143774) MunezXBK válasza Qru (#143772) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Azt én sem szoktam.

(#143775) #89309696 válasza Qru (#143772) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mondjuk hozzá kell tenni, hogy én ugye paraszt vagyok, közel sem találkozok annyi forgalmi helyzettel és annyiszor, mint ti. Szerintem a topikban én vezetem a legkevesebbet. Ezért is lehetek chillebb. Ha annyit kéne mennem, mint nektek és egy nagyobb városban, lehet hogy már nekimentem volna pár autónak oroszosan, mert szétszakadtak volna az idegeim. :DDD

(#143776) CactuS válasza #89309696 (#143771) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én ilyen nyugis, chilles vagyok -> Pár hónap pesti ingázás és elmúlik. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#143777) Qru válasza #89309696 (#143775) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért olyan sokat nem megyek, saccra olyan évi 30k-t. Munez ettől jóval többet megy pl...

#nincsbennetarcsi

(#143778) MunezXBK válasza Qru (#143777) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Július utolsó hetében mentem 4895km-t. Múlt hónapot még nem számoltam össze. :D

(#143779) #89309696 válasza Qru (#143777) üzenetére


#89309696
törölt tag

Dehogynem sok. Nektek pro autósoknak nem sok, átlagember 10-15 ezret megy. Egy átlagos anyuka boltba, oviba, munkahelyre elballag 5-6 ezret (én is ennyit megyek, ennek a fele az én kocsim). Ahhoz képest a 30k sok, rengeteg. Hülyét is kapnék ennyitől. Ha a szomszéd városba járnék dolgozni, esetleg több fizetés miatt többet vásárolnék, mozognék és megmaradna minden egyéb vezetésem ami most is van akkor is 15 ezer lenne csak, ez a plafon és ebbe benne van egy egyszerűbb nyaralás is. Egyszerű ember nem megy ennél többet.

Elugrok pizzáért, hamburgerért, gyrosért, kisboltba, elviszem a kutyákat sétálni, gyógyszertár, posta stb. ezek 7-10 Km-es távok. Elmegyek nagyobb bevásárlásra, rokonokhoz ezek 20-30 Km-es távok. Ha valami egyéb teendő van vagy valami nagyon kell akkor elmegyek messzebb is, de ilyenkor is 70-100 Km. Ez is mind kisváros, nagyvárosokat legtöbbször csak kívül érintem. 1-2 eset volt, hogy nagyot mentem az elmúlt két évben, az is ilyen 300-500 Km volt, az 500 Km-nél már a rosseb megevett. Én mazsola vagyok, nincs mehetnékem se, nem vagyok férfi.
:DD

[ Szerkesztve ]

(#143780) stickermajom válasza #89309696 (#143779) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem vész az a 30k amúgy, nem kell ahhoz pro autósnak lenni. Hétvégi rokonlátogatással, egy-két kirándulással nekem is megvan az évi 20, pedig hétköznap max 1-2-szer indítom be az autót, inkább bkvzok.

Jó mondjuk egy rokonlátogatás 500km oda-vissza. :D

[ Szerkesztve ]

(#143781) kisza25 válasza stickermajom (#143780) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Amikor kint dolgoztam, akkor hetente 1x használtam az autót, szabadnspkor, de így is megvolt 12ekm egy évben

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#143782) bitpork válasza #89309696 (#143763) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszöntem szépen! Nem szeretek videókat nézni kényszerből csak hogy olyan tudást szerezzek amit el is lehetne olvasni :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#143783) Qru válasza #89309696 (#143779) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah ne is mondd, kb megváltás ha metróval mehetek melóba. :D

#nincsbennetarcsi

(#143784) #89309696 válasza bitpork (#143782) üzenetére


#89309696
törölt tag

Én se néztem végig, csak odagörgettem a lényegi fél perchez. Amióta a reklámot beleszarták a legközepébe, azóta nem csipázom az Erőmérőt.

(#143785) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Ideiglenesen forgalomból kivont autót (én vonattam ki) ha át/eladok üzembentartóival, akkor az automatikusan visszakerül a forgalomba, vagy előbb vissza kell rakatni, és utánna lehet eladni?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#143786) Magnum_ válasza LógaGéza (#143785) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Forgalombol kivonva is el tudod adni, vissza kell helyezni a forgalomba es a vevo nem kozlekedhet vele addig :)

I humbly and respectfully decline™

(#143787) LógaGéza válasza Magnum_ (#143786) üzenetére


LógaGéza
addikt

Csak az a baj, hogy a vevő 200km-ről jönne érte :)
Akkor üzembentartói kérelemmel nem kerül vissza automatikusan, mint az eladással?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#143788) zsolt0638 válasza CactuS (#143776) üzenetére


zsolt0638
tag

Heti 700 kilométert megyek pesten, hétvégén nem szoktam. Nem taxis vagyok, csak sok a meló.
Sosem dudálok, buszt kiengedem, segítek besorolni, nem vagyok idegbeteg, csak nevetek a tolakodó majmokon, egy lámpával vannak előbb. 2 perc maximum, vicc... 15 éve itt autózom, van változás.

(#143789) mekker válasza ΞΔGLΞ (#143773) üzenetére


mekker
őstag

Tudom, hogy elég sarkos véleményed van, de miért is baj, ha 40-nel megy a tanulóvezető? Sokkal nagyobb baj az, amikor elhitetik a gyerekkel, hogy ő 60-nal is mehet a városban, holott a helyzet- és térérzékelése még legalább 5-10k levezetett kilóméterrel arrébb jár.
Inkább segíteni kéne egymást, és nem anyázni vagy dudálni.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#143790) rbalint88 válasza mekker (#143789) üzenetére


rbalint88
addikt

az a baj, hogy nulla autókezelési gyakorlattal kiengedik őket a forgalomba. de nem ám valami kertvárosi semmibe, hanem a vácira, üllőire és hasonló elhagyatott mellékutakra...
én 2006-ban szereztem jogsit (amint lehetett), akkor még külön volt a rutin és a forgalom, szerintem így normális, nem ez az összevont vizsga, ami most van.

(#143791) bitpork válasza rbalint88 (#143790) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Van aki akármennyi rutinórtól sem fog úgy vezetni mint te - és vannak akiknek rutin-jogsi nélkül is a "vérükben" van. Ki a veszélyesebb? Én az utóbbira tippelek. :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#143792) rbalint88 válasza bitpork (#143791) üzenetére


rbalint88
addikt

nem hiszem, hogy mérce lennék :B ha menthetetlen, ne vezessen. ha menthető, akkor ne 40-nel menjen, hanem mondjak 60-65-tel a 70-es táblánál.
az utóbbiak annyival jobbak, hogy tudnak vezetni, csak a határaikat meg kell tapasztalják ellenőrzött körülmények között.

nekem, mint talán nem tök analfabétának és vezetés iránt érdeklődőnek nagy élmény és nagy fejlődés volt a vez.tech. tréning és a 'lacházi reptéren a 911 turbo is, visszamennék, fejlődnék még :)

(#143793) MunezXBK válasza rbalint88 (#143792) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Gyere ki és dolgozz ott, ahol én.

Fejlődni fogsz, nem is keveset.

(#143794) rbalint88 válasza MunezXBK (#143793) üzenetére


rbalint88
addikt

utálok sokat pályázni.

(#143795) Szoszo94 válasza rbalint88 (#143794) üzenetére


Szoszo94
őstag

Akkor gyere az Audiba, belsős autómozgatónak. Na itt szintén fejlődhetsz, elég szűk helyeken kell közlekedni gyáron belül, sietve ;]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#143796) ΞΔGLΞ válasza mekker (#143789) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amikor ilyen választ/kérdést kapok, akkor mindig felmerül bennem, hogy biztos jó topikba írtam-e és úgy ahogy akartam? Visszaolvasva semmi gond nincs vele, teljesen érhetően írtuk le. Te valamiért egybe vontad, hogy tanulókra dudálunk.

Nem, én azt írtam, hogy egy üres körforgalom előtt álló idiótára dudáltam rá.
A tanulókat meg továbbra se hozzák ki, főleg csúcsforgalmiban, mikor csak feltartanak mindenkiit. Azért van az oktató mellette, azért fizette, hogy segítse, nem az én dolgom. És mégis hogyan? Mutogassam el/át neki, hogy mit kellene csinálni ezzel magamat és másokat is balesetveszélyes helyzetbe hozva, vagy át kellene ülnöm?

Engem sem segített senki, viszont mégis azonnal leordította a fejem, ha nem tartottam megengedett városi sebességet.

(#143797) máyköl


máyköl
veterán

Ma itt álltam a lámpánál (busz sáv legelején, motorral). Balra mellettem egy idős úr, egy Hyundai Getz -el. Jobbról a Szent István körútről jött egy sziránézó mentőautó. A bácsi mellettem teljesen lefagyott ettől a nem mindennapi látványtól. Hogy miért, azt a legkevésbé sem értem. Azt sem tudtuk, hogy jobbra elkanyarodik -e a Bajcsy -ra, megy tovább a Teréz körúton egyenesen, esetleg jön balra a ferdinánd híd felé, amit nyilvánvalóan a túlsó két azirányú üres sávban tett volna meg, és nem a mi oldalunkon, ami ugye egyirányú. Mindenesetre ő a sziránázó mentőautót látva sajnos teljesen beparázott, mert hát ő áll a sor elején, és neki kell majd biztosan utat adnia... Gondolt egyet, szúrt egy rükit, és srácok... Valami olyan lendülettel tolatott neki a mögötte álló új A4 -nek, hogy a szemem kiugrott a helyéről. Nem szállt ki, egy fejcsóválással nyugtázta a történteket, visszatette a váltót egyesbe, és gyakorlatilag padlógázzal elindult egyenesen, csodával határos módon nem csapta el a balról jövő keresztforgalom, mert hát mondanom sem kell piros jelzéssel hagyta el a kereszteződést.

Sajnos ők köztünk vannak az utakon nap mint nap. Vigyázzatok magatokra! ;)

[ Szerkesztve ]

(#143798) mekker válasza ΞΔGLΞ (#143796) üzenetére


mekker
őstag

Nem mostam össze semmit, csak szoktam olvasni, amiket írsz, és az alapján nem vagy éppen mintasofőr emberileg - akárhogyan is vezetsz technikailag.

A tanulóvezetőkhöz még annyit, hogy #szarország, szar körülmények. Úton lehet a lehető legkevesebb idő és pénz mellett eredményt elérni, hiába lehetne jobban is csinálni. Azt pedig bízd a vezetésoktatóra, hogy mennyivel hagyja menni a tanoncokat. Biztosan nem csak mintapéldányok léteznek, de valószínűleg már több dolgot megéltek a témában, mint te. Rányomni a gázra a legegyszerűbb dolog, utólag úgyis a többségük gyorshajtó lesz. Amíg tanulnak, addig koncentráljanak inkább lényegesebb dolgokra.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#143799) Magnum_ válasza máyköl (#143797) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Aztakrva! Audis mit csinalt?

I humbly and respectfully decline™

(#143800) ΞΔGLΞ válasza mekker (#143798) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De összemostad a válasz alapján és ez akármilyen szépen van leírva, bizony ez amolyan burkolt személyeskedés, hogy én milyen ember is vagyok. De a kérdésemre válasz nem jött, csak ilyen xarország bullhsit, vagyis akkor ilyen helyzetben ez már ok lehet, hogy nem lehet, és nem is kell megtanítani jól vezetni valakit?.
Viszont, komolyan nem értem, hogy miért engem "találtál" meg, mert egyrészt nem én hoztam fel a témát, csak helyeseltem a többi kollégára, akiket ugyanígy idegesítenek ezek dolgok, és ugyanígy káromkodnak és dudálnak is, mert leírták. De...

Ez nem azt jelenti, hogy beülök, vagy beülünk az autóba és már elindulás előtt és amíg le nem rakom az autót, folyamatos káromkodás és dudálás megy, mert olyan, mintha neked ez jött volna le. Nyilván nem, de akkor meg direkt provokáció az egész RE.

Akkor dudálok, ha már a sokadik ilyen helyzet játszódik le előttem és igen, ha egyedül vagyok az autóban és olyan az illető akinek még feljebb is áll, ha odaérek mellé simán megkapja tőlem, hogy az édesanyját üdvözülni fogom, azért mert ő feltart mindenkit 30-40-es pöcsöléssel a belsőben, mert valamikor elkanyarodik majd balra (jobb esetben), vagy csak túl hülye hozzá, hogy kihúzódjon a külsőbe, mert nem verték bele a fejébe, hogy az a sáv legfőképpen azért (is) épült meg, hogy ott lenne a helye, pontosan az általad védett oktató(k) miatt.

Én nem vagyok gyorshajtó, főleg városban és sima úton, csak próbálok, próbálnék úgy menni, hogy tartsam a városi 55-ös, és a kinti max 100 körüli tempómat, de ez már szinte lehetetlen, mert egyre több az autó és vele együtt az ilyen "frankó sofőrök" is. Nem egy olyannal találkozok, aki 90 helyett megy 60-70 között, de amikor beér falu, város etc...ahol 50-re kellene lassítania, ott is megy tovább ezzel a sebességgel.
Az ilyentől azonnal elvenném a jogsit.
Azt nem tagadom, hogy pályán megszoktam küldeni, 150 alatt nem is szoktam menni, de itt sem az a célom, hogy 200-zal levillogjam, mert nekem erősebb autóm van. Pécs-Bóly között meg már az is soknak számít, ha 10 autóval találkozok közben. Lényegében üres a pálya szinte majdnem mindig. Ha meg bemérnek, az már az én gondom, ettől még nem voltam balesetveszélyes másra, csak tempósabbat mentem.

Válaszolhatsz erre, de nem hinném, hogy annak lesz értelme, amivel megtudnál győzni, hogy a balesetveszélyes és számomra feltartó autósokra a jövőben ne feküdnék rá a dudára. Pontosan ezek miatt, mint írtam is, vezetek egyre kevesebbet városban. Valahol elég gáz, vagy inkább nagyon is az.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.