Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143401) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
többé kevésbé autós autós kérdésem van. Tudtok valami jó helyszínt autó fotózásra? Elhagyatott hely, erdős tisztás, szerviz út stb

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#143402) EQMontoya válasza bitpork (#143400) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mondod annak, aki egy MX5 melle vesz IS300 sportcrosst? :D

Same rules apply!

(#143403) Tom1939 válasza focvis (#143396) üzenetére


Tom1939
őstag

Ok, köszi, akkor meglesz a visszatérés oda (i30-asom évekig ott szervizeltetem gari után Mátyásnál amíg el nem adtam) :)

(#143404) bitpork válasza EQMontoya (#143402) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

No nem azt akartam ezzel mondani h neked kicsi. Csak megállapítottam h nem nagy :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#143405) EQMontoya válasza bitpork (#143404) üzenetére


EQMontoya
veterán

Igazabol arra akartam celozni, hogy a legtobb embernek egy Golf7 meretu auto (azert ezek mar boven nagyobbak, mint a G3 volt anno) igazabol teljesen oke. Max ha nagyon sok cuccal mennek nyaralni, akkor egy evben egyszer feldobjak a tetoboxot.

Persze vannak kivetelek, de egy E-klasse vagy ahhoz hasonlo meretu SUV a legtobb nagyvarosban egy orbitalis szopas, ami egyszeruen felesleges, ha az evnek ket napjan hasznalod ki.

Nyilvan van, aki kihasznalja, annak persze legyen. De nyugatabbra nem veletlenul nem vesz mindenki csak azert 3 szammal nagyobb autot a szuksegesnel, mert meno.

A ceges parkoloinkra 1.5M a magassaglimit, es az 1720mm (+tukor) szeles IS-sel mar centizos beallni.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#143406) F_Zolee válasza Speeedfire (#143401) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hungaroring környéke?

(#143407) bitpork válasza EQMontoya (#143405) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez így van. Már gondolkodtam is h bérbe adom a tehenet pl vontatni v családi kiránduláshoz.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#143408) Gsx-rr válasza EQMontoya (#143398) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ugyanugy a jo hatotavu lesz itthon 13m tehat annyira nem jo ar szerintem.

(#143409) #89309696


#89309696
törölt tag

[link]
Az miért jó, hogy egy ilyen kereszteződésben sárgavillogósra van kapcsolva a lámpa? Élmény balra kanyarodni.

[ Szerkesztve ]

(#143410) Tom1939 válasza #89309696 (#143409) üzenetére


Tom1939
őstag

Első tipp hogy nem bírta az esőt a lámpa...

EQMontoya: 1,5 méter? Oda akkor SUV-val nem áll be senki, ha jól emlékszem az scrossom is magasabb...

(#143411) #89309696 válasza Tom1939 (#143410) üzenetére


#89309696
törölt tag

Valami ilyesmire gondoltam én is, mint a műszaki hiba, mert alapból így kapcsolni a lámpát elég tré lenne. Gondolom ilyenkor az egész lámpa megáll a kereszteződésben, a keresztirányúak sem működnek, szóval ők jönnek csőstől.
A zebra meg a keresztirányú út külső sávja között van egy autónyi hely ott le lehet dekkolni és várni mikor férni ki, de... Valószínű, hogy már mikor látom a lámpát villogni lekanyarodok inkább jobbra és megfordulok odébb ahol lehet. Bár speciel pont ebben a pillanatban simán be lehetne kanyarodni határozott gázállással, a Sokda meg a busz odébb van, lassan jön meg hely is van. [link] De ha meg épp tömött az út akkor sose jutni tovább, egyszerűbb jobbra menni.

Nem tudom ti hogyan csinálnátok, ti vagytok itt a topikban a nagyvárosi lakók, nekem fáj betonon menni annyira paraszt vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#143412) EQMontoya válasza Tom1939 (#143410) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat nem... V. Ker, ez van.

Same rules apply!

(#143413) SzlobiG válasza Gsx-rr (#143333) üzenetére


SzlobiG
félisten

Padlón jár vele, úgy meg semmi értelme a hibrid rendszernek. Ha spórolni akar vele, akkor sajnos marad a cammogás, lábujj heggyel való gyorsítás. :)

(#143414) Doki16 válasza SzlobiG (#143413) üzenetére


Doki16
addikt

Nem kell azért cammogni. Én a mindenkori sebességi szabályokat tartom be és így bőven hozom ezt a 4,4-et. Múltkor voltam vele Budapesten a délutáni 5-ös csúcsban, végig klímázva 3,2 lett a valós fogyasztás. Városban egy álom :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#143415) Magnum_ válasza Doki16 (#143414) üzenetére


Magnum_
nagyúr

El se kellene adni.

I humbly and respectfully decline™

(#143416) Qru válasza EQMontoya (#143405) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Haha, múltkor Bubival inkább a garázsmesterre bíztam a beparkolást. :D

#nincsbennetarcsi

(#143417) Gsx-rr válasza Doki16 (#143414) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezek olyan hihetetlen szamok nekem.
En hetvegen lenyomtam 1500 km-ert 150-160 alatt nem nagyon mentem es 6.1 lett az atlag. 320d

Ennek is orultem

(#143418) SzlobiG válasza Doki16 (#143414) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valszeg én csinálom rosszul nem tagadom, de nekem a pesti forgalomba se nagyon hozta az auris a kis fogyit meg egyszerűen idegesít egy lámpás elindulásnál, hogy alig gyorsul pláne ha csak villannyal szeretném ezt tenni. Amúgy múltkor már egyre jobban tetszett, ahogy a cvt dolgozik tök jól ki lehet vele lőni, persze a fogyit nem nézve. :D

Az új corollát nagyon megnézném milyen, elvileg pályán az erősebbik HSD-vel már dízeles fogyit tud 130-140-es tempó mellett.

[ Szerkesztve ]

(#143419) Doki16 válasza Gsx-rr (#143417) üzenetére


Doki16
addikt

Az a 6,1 nagyon jó. Én amit írok az mind 90-100 max. Nem járok pályán soha, csak város országút. Az Auris 150-160-nal már 7 körül enne szerintem. Bár nem tudom, mert soha nem mentem még ennyivel vele tartósan. Tehát az amit te írsz baromira jó :)

(#143415) Saint_: Megy, ráuntam :D Plug-In jön majd helyette.

(#143418) SzlobiG: Kell egyfajta beállítottság is gondolom hozzá. Budapesti csúcsban is megvan a 4. Tudni kell kezelni jól a gázt, de dugóban meg mindegy az elindulás és gyorsulás. Ott csak villannyal megy. A benzinmotor is csak azért indul be, hogy töltsön.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#143420) kisza25 válasza Gsx-rr (#143417) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

130-al lett volna 5, 150-160-al a 6,1 jó érték, nekem országúton 100-110- el fogyaszt annyit

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#143421) Gsx-rr válasza kisza25 (#143420) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pont egy tank benzinnel lett kevesebb igy a fogyasztas mint a Porsche-val pedig az is jol eszik a palyan.
De mar ki van vonatva a forgalombol

(#143422) #89309696


#89309696
törölt tag

[link]
Hibrid Lambó.

(#143423) Speeedfire válasza F_Zolee (#143406) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem ismerem ennyire azt a környéket. Ott arra hol?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#143424) sutszi válasza tboldi (#143354) üzenetére


sutszi
veterán

Jól kell keresni. kb pár száz forintos darab áron rendeltem 5 félét. T10 meg Sofita vegyesen. Igaz szerencsém is volt, de mindkettőből pont volt telitalálatos típus. Fényerő, színhőmérséklet is passzolt. elsősorban a beltér és csomagtér világítás volt a cél. Aztán mivel a helyzetjelzők elkezdtek pislákolni és az is T10 így beraktam oda is. Megváltás... Tudom ez bizonyos körökben vörös posztó, de nem vakít és jobb.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#143425) Magnum_ válasza sutszi (#143424) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is ma rendeltem Lumenettol. Egy 10esert.

I humbly and respectfully decline™

(#143426) sutszi válasza Magnum_ (#143425) üzenetére


sutszi
veterán

Én az összes próbálkozással meg utánrendelésekkel megúsztam kb 3 ezerből... Meg adtam tesómnak is. Pár hónapja bent vannak. Az idő eldönti mennyire tartósak. Most tompítottba nézek LED-et. Van egy lehetséges nyerő darab de még ülök a dolgon egy kicsit. Mindenképp olyat akarok aminél lehet változtatni a szín-hőmérsékletet. Amit találtam az 3000/4300/6000 között lehet váltani. Ez viszont már 10 körül van árban.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#143427) F_Zolee válasza Speeedfire (#143423) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem teljesen elhagyatott rész ugyan de ha nincs futam akkor a közvetlen pálya körüli út jó lehet. 7es bejáró még körbe is van dekorálva. Vagy Csömörre vezető út is jó lehet csak ott több autó megfordulhat. [kép] Igaz mostanság nem jártam ott, hogy teljesen hasznos infót tudjak adni a jelenlegi helyzetről de ha körbejárod lehet lesz még jobb is.

(#143428) Szoszo94 válasza sutszi (#143426) üzenetére


Szoszo94
őstag

Tompítottba nem raknék, hacsak nem projektoros - bár még abba sem biztos.
A foncsor nem pontszerű fényre van kialakítva :N

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#143429) rbalint88 válasza sutszi (#143426) üzenetére


rbalint88
addikt

az szinte biztosan fos lesz, amit a tompítottba szánsz. ha veszel, akkor a minimum egy osram gen2, 26 papírért van lumeneten. ok, 6000k, én is végül ezért vetettem el (meg valószínűleg faragni is kellett volna hozzá a zsírúj fényszóró kupakját, ami erősen no-no)
fényszóró nem vicc, a kínai fos meg 90%, hogy csalódás lesz. a legtöbbel az a baj, hogy nem elég jó a hőelvezetése és hosszabb idejű használat alatt elgyengül a fénye a melegedéstől. szóval elindulsz mondjuk Olaszországba/Horvátországba délben és mire odaérsz, nem látsz vele lfszt se, mert a melegedéstől 30%-át tudja a tervezett fényerőnek.
btw rendesen beállítva, normális izzóval (nekem sima osram ultra life van, szóval még csak nem is emelt fényerejű), jó állapotú lámpával lehet jól látni. ha ezek se segítenek, akkor szemészet (viccen kívül, lehet olyan látásproblémája bárkinek, ami neki fel se tűnik), ha ott is rendben van minden, akkor jöhet a led.

[ Szerkesztve ]

(#143430) Zizmand válasza sutszi (#143426) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Nekem több mint 1 éve ilyen hűtőbordás Alis LED izzó van a csomagtartóban: [link]
Teljesen jó, szép erős és fehér fénye van, egyáltalán nem kékes. :)

Csak kíváncsiságból, tompítottba melyik LED-et nézted?

[ Szerkesztve ]

(#143431) Speeedfire válasza F_Zolee (#143427) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Lutrira nem mennék ki. :B
De észben tartom. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#143432) sutszi


sutszi
veterán

Szoszo94: Projektoros így elvileg a vetítési képet nem befolyásolja... De azért nem csak úgy bevágom, aztán jól van az úgy... Megnézem mit tud.

rbalint88: Fix 6000K-t biztosan nem akarok. Ezt a verziót kizárom. Egyrészt nagyon hideg így feltűnő nagyon. Másrészt esőben inkább hátrány mint előny.
A melegdésre figyelni kell ez jogos... Ezért zártam ki a passzív hűtéses kialakítást. Ettől függetlenül ez valóban lehet probléma. De ennyi kockázat benne van a pakliban.
A látásom rendben van. A fényszóró szintén. Most emelt fényű van benne. Nem rossz. De kíváncsi természet vagyok. Megnézném milyen lehetőségek vannak. Még ülök a témán mielőtt belevágok.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#143433) footy válasza rbalint88 (#143429) üzenetére


footy
addikt

jó állapotú lámpával lehet jól látni. ha ezek se segítenek, akkor szemészet
Azert egy halogenhez kepest (megha uj is) oriasi kulonbseget hoz egy xenon vagy egy LED fenyszoro, foleg
olyan funkciokkal megspekelve mint a kanyarfeny vagy intelligens vezerles a LEDnel
Persze a kinai fost el kell felejteni.

(#143426) sutszi
Ausztriaban az utolagos LED(tompitott/tavolsagi) miatt elveszitheted a kotelezo biztositasodat(nem engedeleyezett atalakitasnak szamit) is. Erdemes utananezni mik a szabalyok Mo-n nehogy kellemetlen meglepetes erjen.

[ Szerkesztve ]

(#143434) Magnum_ válasza footy (#143433) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Itthon se lehet.
En nem ertek egyet azzal, hogy led keruljon a tompitott helyere, mokolassal, mert nagyon belenyulnak a gyari rendszerbe vele. Drl-be ok, ha nem led van gyarilag, Jettanal nem.volt (es nincs is) gond ezzel, mert van, amelyikbe gyarilag led kerult a drl-be. Es nincs melegedes gond se. Viszont az astraba osram cool blue w5w-t tettem, olyat rendeltem a bmw-be is a hekyzetjelzohoz, a tompitottba meg hideg es magas fenyerejut (4,2k K). Rendszamba viszont szeretem a ledet.

I humbly and respectfully decline™

(#143435) #89309696 válasza footy (#143433) üzenetére


#89309696
törölt tag

A gyari led jobb, mint a halogén, az egyertelmu. Az utólagos ledre értette (halogén pótló led), hogy abbol meg a draga es markas is lehet rossz, mert a lampatest nem arra a vetítési képre tervezett.
Ha komplett lampatestet is cserél az mar lehet jo. Csak az nem 10-20 ezer penz, mint egy ledes ego.

[ Szerkesztve ]

(#143436) Qru válasza footy (#143433) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Itthon is simán elveszik a forgalmit és leveszik a rendszámot ilyenért a rendőrök, aztán mehetsz haza gyalog/trélerrel.

#nincsbennetarcsi

(#143437) CactuS válasza Qru (#143436) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kevesebbért is. Pesten volt olyan, hogy a helyszínen elvették a forgalmiját egy SSSnek egy razzia során, mert szerintük Swift gyárilag nem jött ki 2 kipufogó dobbal és biztos átalakítás, ami nincs bejegyezve a forgalmiba. ;] Utólag nyilván visszaadta a szerv, mert rájöttek, hogy mekkora baromság volt, de na, egy ilyen egyértelmű dolog az vörös posztó, ha lóvét kell beszedni.

A lámpás részt meg adom, a gyárilag nem ledes forrásokba ledet tenni veszélyes, lehet, hogy az illető jól lát vele, de az is biztos,hogy hóvakságot okoz bárkinek, aki sötétben szembejön vele. Nekem a P2-m úgy jött hollandiából, hogy HID xenon volt benne - USA modelleket szerelték azzal -, de kivettem, mert már nekem égett a pofám, hogy milyen fényereje van tompított esetén is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#143438) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, mert ritkán járok Pest felé és nem tudom mi a helyzet arrafelé. Szombaton megyünk Békéscsabáról Hévízre és van pár útvonal opció. 44-es utat most hanyagolnám, 2 hónapig jártam minden nap céges kocsival, sajátomat nem szeretném szétveretni :D

Békéscsaba-Kiskunfélegyháza-M5-M0-M7 lenne a legoptimálisabb, de az M0 kérdéses, 11 óra felé érnénk oda. Esetleg Pestre megéri e bemenni?
Békéscsaba-Kiskunfélegyháza-M5-Kecskemét-Dunaújváros-Székesfehérvár-M7

Vagy ha nem veszek matricát akkor két opciót látok:

Békéscsaba-Dunaföldvár-Nagykónyi-Balatonlelle-Hévíz így Siófokot ki lehet kerülni.
Békéscsaba-Dunaújváros-Székesfehérvár-Veszprém-Sümeg-Hévíz

Köszi előre is!

(#143439) #89309696 válasza rbalint88 (#143429) üzenetére


#89309696
törölt tag

Van 1-2 autó aminek szar a gyári megoldása, a Megane2-t mindenki szidja a topikjában, hogy felújítás után is emelt fényerejű izzó kell bele és nem az egyszerűek hanem az erősebben emelt fényűek, hogy normálisan lássanak, az meg ugye gyorsan öregíti a lámpatestet és az izzók is hullanak. Szóval nem mindegyik jó, de a kocsik 99%-a az tényleg ha karban van tartva akkor normál halogénnel is normálisan működik.

(#143440) tboy93 válasza flegga92 (#143438) üzenetére


tboy93
nagyúr

Teljesen random, hogy mi van az M0-n és merre éri meg menni. A legjobb válaszom az, hogy használd a Waze-t és menj arra, amerre mondja.

(#143441) F_Zolee válasza tboy93 (#143440) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vagy inkább a Google térkép, waze képes lezárt útra is felvinni. :D

(#143442) SzlobiG válasza tboy93 (#143440) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tegnap mondjuk délelőtt kifejezetten jó volt az M0 nem akartam hinni a szememnek, hogy ilyen is létezik.

(#143443) Qru válasza CactuS (#143437) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ugyan csak két xenonos autót vezettem sötétben hosszabb távon de egyikben sem voltam megelégedve velük. Jó a fényerő de nem világít elég messzire (állandóan refivel meg nem mehetek), ezért nagy tempónál úgy érzem kb mintha vakon repülnék. Ha kiszaladna elém vmi állat azt tuti későn venném észre... A sima halogénes projektoros sokkal jobb ilyen szempontból.

#nincsbennetarcsi

(#143444) footy válasza Magnum_ (#143434) üzenetére


footy
addikt

Egyreszrol jogos hogy a kinai fos nem kerul bele, viszont az ADAC tesztelte az Osram Leddrivingot (H7?)es a ventitolencses fenyszorokban nagy javulast hozott mind fenyeroben mind tavolsagban. (a projektorosak allitolag nem olyan jok ha ledet akarsz bele rakni)
Az amazonon is nagyon jokat irnak rola. (sokan hasznaljak annak ellenere hogy nem engedelyezett)
Az allamokban egyebkent nem tiltott.

[ Szerkesztve ]

(#143445) Sys85


Sys85
veterán

Sziasztok!

Keresgéltem a neten,de nem nagyon találtam választ a kérdésemre.
Na szóval:
Valaki ismer Székesfehérváron,vagy a közelében megbízható embert,vagy céget aki aránylag rövididőn belül és korrekt áron elintézi a sógortól behozott autóm honosítását?
Nulláról "kulcsrakész" állapotig?
Pesti cégeket találtam,de jobban örülnék ha itt Fehérváron/Fehérvár körül is lenne ilyen.
Egy céget találtam,de arról nagyon szélsőségesen megoszlanak a vélemények...

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#143446) Integrale válasza F_Zolee (#143441) üzenetére


Integrale
veterán

Engem rendszeresen be akar fordítani olyan utakra, amire nem is lehet behajtani/más a kötelező haladási irány stb.

"Bad reklám is reklám too"

(#143447) Magnum_ válasza Sys85 (#143445) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hihetetlen koklerek vannak ebben a 'szakmaban' + a hihetetlen allami burokracia sem segiti az embert, ha maganak intezne. En budapesti vallalkozasnak (marmint tenyleg, szerzodes, szamla, stb) adtam megbizast erre, pont intezodik a dolog, de amugy magam inteztem volna, pl nKH-nal a muszaki honositast is, ami 8k, 15perc munka, de ugye 6 hetes varolistak vannak.

Fehervaron nem tudok ilyet, talan Munez.

I humbly and respectfully decline™

(#143448) flegga92 válasza tboy93 (#143440) üzenetére


flegga92
senior tag

Köszi!

Waze mellett megy a Maps is ha ismeretlen helyen megyek, képes olyan helyekre bevinni teljesen indokolatlanul, hogy néha fáj.

(#143449) sutszi


sutszi
veterán

Nem akarok hitvitát nyitni LED-es világítással kapcsolatban. Több tényezőt is érdemes megvizsgálni.
Nem egy egy 100 éves ősi lámpatestbe akarok LED-et tenni. Ez egy projektoros lámpatest és van elég sok típusú megoldás amit bele lehet tenni. Nem utólagos mókolás. Ugyanolyan kinézetű és méretű szerkezet kerül bele. Ami plusz az egy kis tápegység a végén. Nem mérvadó különbség. Ugyanaz a művelet mint egy sima izzócserénél.
A vetítési képet NEM befolyásolja. Ezen kívül van 4 szintű elektromos magasságállításom amit bentről vezérlek... Szóval a sablon szöveg, hogy "vakít" nem áll meg ebben az esetben. Mert akkor már most is vakítanék a klasszik emelt fénnyel.
Nem röntgengépet építek. Pont ezért akarok olyan színhőt ami nem annyira feltűnő. A fényerőnél sem a 230000LM-t keresem. Próbálok egy aranyközéputat keresni.
Csak azért mert valamit kínából rendelsz, nem biztos, hogy hulladék. Igaz nagyobb rá az esély, de odafigyeléssel azért jól lehet szűrni.

Én megértem, hogy van egy szabálykövetési oldala is a dolognak... De ettől még az lehet pontatlan idejét múlt.
Pár hete hiába jött mögöttem egy full szabályos gyári világítású hiperszónikus lézeres BMW, mikor rám villantott este, másodpercekig foltokat láttam. Pályán nagy tempónál szerintem mindenkinek ez a vágya. Tök jó, hogy szabályos csak kb 3-szor veszélyesebb mint az amit én szeretnék megvalósítani...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#143450) Magnum_ válasza sutszi (#143449) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Abban termeszetesen egyetertunk, hogy a vonatkozo kohem rendelet (1996-bol) annak ellenere kurvara elavult, hogy neha toldozgatjak.

I humbly and respectfully decline™

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.