Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#306270) Qru


Qru
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Győri autós topiktali - 2024. 05. 31. 13:30-tól a Praktiker parkolóban.

#nincsbennetarcsi

Hozzászólások

(#138279) Drizzt válasza Doki16 (#138270) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem sedan Comfort Tech van, a heten lett meg. 1.8-as hybrid. Nekem a kinezete tetszik, a fogyasztas az E12-es automata utan nagyon jo erzes, kevesebb, mint fele annyi(4.2 jelenleg, 3.9 volt eddig a legkisebb, palyan meg nem jartam). Ami jobban zavar mint gondoltam, hogy fog: a hossza. Egyszeruen nagyon hosszu. Parkolohelyekre ki-, beallni nehez vele. A pittyegok erzekenyseget meg nem sikerult megszoknom. Az ereje szerintem boven eleg, gyengebbre szamitottam. A fekezesre meg valoszinuleg nem ereztem ra, mert ott mindig max. 1 eco-rubrikat kapok. :D Nekem a tablet bejon, foleg a gombokkal. Az esti gombvilagitasok eleg faszak, tok jol neznek ki. Ma jottem ra, hogy hatra jo lett volna egy ablaktorlo. Bar nem veszes a kilatas, de lehetne jobb is. Osszessegeben viszont rendkivul kenyelmes es nyugodt auto. Bar en 174 centi vagyok. Derektamasz jo cucc, foleg hogy vannak gerinc problemaim. A vilagos belsovel nagyon tagasnak tunik. Ez az eco pontozas egyelore jol lefoglal. :D Nem bantam meg, hogy ezt vettem, mert a sajat kriteriumrendszeremnek szinte semmilyen mas auto nem felelt meg. Ioniq Hybrid meg jatszott volna, de abbol nem tudtak tesztpeldanyt keriteni, en meg mar nem akartam varni. Meg annak a fogyasztasarol nehol ijeszto adatokat is latni. Is300h is felmerult, de sokaig nem realizaltam, hogy hatso kerek hajtasu, ami nalam nagy hatrany. Elektromos autok meg nem eleg sokretuen hasznalhatok nekem.

Ui. hogyan lenne a legegyszerubb eladni az e12-est? Beszamitasra nagyon keveset adtak volna, igy azt skippeltem. Egyik kollega mondta, hogy o bizomanyi ertekesitessel adta el az autojukat, s orult neki, mert 3%-ot kellett csak atadniuk a kereskedonek, ellenben nem kellett semmivel veszodniuk. De ez nem Budapest volt. Bp-n tudtok ilyen lehetoseget, megbizhato kereskedovel? A vevokkel valo vita, meg bemutatozas, telefonalgatas annyira nem hianyzik.

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.