Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Kíváncsian várom a visszajelzéseket. :) Kicsit túl technikai és száraz lett, de azért remélem valamennyire követhető.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#2) Somatom válasza Mr Dini (#1) üzenetére


Somatom
veterán

A TVGO sem mindíg ragaszkodik a kis képernyőhöz. A telómról és a tabomról is kimegy a kép/hang a tévére HDMI -n, képernyőtükrözéssel.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Van ez annyira részletes, tartalmas és érdekes, hogy simán mehetett volna címlaposnak. :K Mindig meglepődök az ehhez hasonló cikkeken, hogy mennyi elborult zseni van itt a Logout- on. :) Szép munka, köszönjük! :R

(#4) Mr Dini válasza Somatom (#2) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Egyike vagy a szerencséseknek, akiket mindig is irigyeltem, na. :R Csak a Telekom meg ne tudja. :DDD

Nekem sose ment, de gondolom te HDMI adapterrel próbáltad, én meg miracasttal/chromecasttal.

Egyébként a te megoldásoddal kell mennie a telefon/tab kijelzőnek is, vagy le lehet zárni?

Ténylegesen alkalmazkodik a tv felbontásához, vagy azt küldi ki, amit a telefon képernyőre is és emiatt a felbontás más?

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#5) Mr Dini válasza Jack Hunter (#3) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszi a kedves szavakat! Címlaposnak kicsit talán túl technikai lett kevés magyarázattal... Meg pár óra alatt csaptam össze, lehetne bőven csiszolni rajta.

Illetve jogilag is kicsit necces lenne.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#6) Somatom válasza Mr Dini (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Persze. De, úgy is csak tükrözéssel. DeX -ben már fityiszt mutat. Miracast, CC esélytelen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7) Somatom válasza Mr Dini (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Megy a tab kijelzője is. Nálam kifelé van fordítva, de le is lehet takarni. Képernyőtükrözésnél a tab 16:10 -es képaránya megy ki. A stream 16:9 -es marad, csak "gyászkerettel". Nem választottam a TV -t, hanem megörököltem. Az ágyam végénél van, 32", úgyhogy belefér a gyászkeret. A Kodis megoldások annyiban jobbak, hogy mennek DeX -ben is, ami 16:9 -es kimenet, tehát a teljes képernyőt kihasználja.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Ceree


Ceree
senior tag

Raspberry Pi-n, LibreElec-en futo Kodival is hasznalhato vajon?

Másolat_eredetije

(#9) Mr Dini válasza Ceree (#8) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Nem hiszem, de nem próbáltam. Az is linuxos L3 chromecdm, csak ARM-ra. Ha valamilyen csoda folytán engedik a chromebookokat, akkor mehet, de kétlem.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#10) Ceree válasza Mr Dini (#9) üzenetére


Ceree
senior tag

Koszi! :R

Másolat_eredetije

(#11) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Respect! Igazán hardcore tartalom a Logouton :R És szép munka :)

Amúgy tényleg lehetett volna címlap, azért a Logout eléggé infós oldal eredetileg :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) Mr Dini válasza hcl (#11) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Én a te tartalmaidon szoktam ámulni, szóval a respect kölcsönös. :)

A téma miatt kérdéses, hogy kirakjam-e címlaposnak. Lehet rákérdezek modkerben, hogy ők mit mondanak.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#13) hcl válasza Mr Dini (#12) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi :D

Amúgy ja, a téma necces, nem triviális, hogy nem szól érte senki... Pedig szerintem nincs semmi illegál benne.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#14) Hege1234


Hege1234
addikt

érdekes bepillantás a kodi és a voda működésébe, köszi :R

(#15) karikusz


karikusz
tag

Szia!

Zidoo Z10Pro + Nexus nem működik. Csak a betöltés jelző megy folyamatosan. A belépés és a csatorna listázása működik.

[ Szerkesztve ]

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#16) tomp válasza karikusz (#15) üzenetére


tomp
félisten

Az okozza, hogy Zidoo-n nincs Widevine L1 csak L3!
A Vodafone TV szervere megköveteli az L1-et.

(#17) karikusz válasza tomp (#16) üzenetére


karikusz
tag

Köszönöm a válaszod. Ezt tudom orvosolni valahogy?

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#18) Mr Dini válasza karikusz (#17) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ahogy a kolléga írja. Sajnos nincs rá megoldás. Widevine L1, vagy SL3000 kell az addon használatához. Windows alatt elég az L3 + HDCP képes monitor, de ez az egyetlen kivétel. A szolgáltató korlátozása.

L1-et akkor ad a Google, ha kifizeti a gyártó a zsoldot nekik, illetve eleget tesz az eszköz CPU-ja a biztonsági követelményeknek. Az L1 hardveres szintű védelem, a kulcsok és a média visszafejtése is a proci védett területén (trustzone) történik. Utólagosan max a gyártó tudna L1 támogatást faragni. Kínai boxoknál ritka, hogy lenne L1.

Egy olcsó firetv stick / chromecast esetleg megoldást jelenthet, vagy Windowsról streamelve.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#19) karikusz válasza Mr Dini (#18) üzenetére


karikusz
tag

Köszi a választ. ;)

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#20) justice84


justice84
tag

Szia,
A vodkatv-0.8.4 -tökéletesen megy egy Xiaomi mi box (gen1) +Kodi "Nexus" 20.2 kombón :D ( csak widevine, PlayReady nem működik)
Videó kiegészitőkből megnyitva a csatornák logói bejönnek, de exportálva az m3u-t és a IPTV-be betéve csak első 31 csatornánál jelenik meg a többinél nem, Epg-t letölti szépen igaz képek itt sincsenek (okát olvastam :D ), műsorvisszanéző is működik ,szóval a lényeg ,megy lehet nézni :D . Sokat utazom és így a boxot magammal tudom vinni és bárhol tudok Tv-t nézni :R .

Köszönöm a munkád. :R

[ Szerkesztve ]

(#21) Djnunu


Djnunu
friss újonc

Sziasztok! Én még viszonylag új vagyok itt és még csak most telepítettem a Vodka Tv kiegészítőt a telefonomra , de nem tudok belépni rá , csak bejelentkezés után . Tudnátok segíteni , hogy hol kell regisztrálnom az oldalra? Köszönöm :)

(#22) Mr Dini válasza Djnunu (#21) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

A MyVodafone-ba belépve tudod bekapcsolni a kiegészítő szolgáltatást, ha van TV előfizetésed tőlük. Utána a MyV adatokkal be fogsz tudni lépni a kiegészítőbe.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#23) kismrina válasza Mr Dini (#22) üzenetére


kismrina
csendes tag

Hello
Én nem látok ilyen lehetőséget. Milyen kiegészítő szolgáltatást? A mobil alkalmazásból szeretném törölni, utána xiaomi boxon aktiválni. Belépés sikerült, csak ezt látom: - "Elérted a maximum készülékszámot. Törölj egy készüléket a fiókod alól. (WA204)"

(#24) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

Tesztalanyok: Android 9 Box, majd TV, Kodi 20.2
VodkaTV:
"A kovetkezo hiba tortent: ExceededLimit"
Kijelentkeztettem ket appot, de ugyanez a valasz.
5let esetleg? :F

"Jó pap is holtig butul"

(#25) Mr Dini válasza kismrina (#23) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

A MyVodafoneban azóta lehetőség van a VodafoneTV alatt eszközöket eltávolítani. Eléggé el van dugva, szóval keresni kell.

Sajnos nem emlékszem fejből, hogy pontosan hol van az appon belül, mert nincs Voda előfizetésem.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#26) Mr Dini válasza JEEMBO (#24) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

A kijelentkeztetés nem elég, a MyVodafone appban kell megtenni azt, vagy ha van Vodafone TV boxod, akkor abban a selfcare appban tudsz törölgetni.

A lényeg, hogy be tudj lépni a tv.vodafone.hu oldalon. A kiegészítő sem csinál mást.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#27) JEEMBO válasza Mr Dini (#26) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

Szia!
Koszi szepen a tippet, igy megtalaltam az appban az eszkoz eltavolitasat es igy hipp-hipp-hurra, elindult a progid! Orulok! Koszi! :) :R

"Jó pap is holtig butul"

(#28) gduck


gduck
addikt

JUNSUN V1 Plus (Android 10) fejegységen, szépen működik a kocsiban. KÖSZI!!! :R

UI: VodafoneTV app meg természetesen nem. :DDD

(#29) PigyEger válasza Mr Dini (#18) üzenetére


PigyEger
csendes tag

Szia! A Vodka TV kiegészítővel tegnap óta nem működik a műsorok lejátszása sem androidos tv boxon, sem androidos mobiltelefonon. Windowson tökéletesen működik továbbra is. A következőt írtad még 2023.07. hóban: " Az is simán elképzelhető, hogy az L1-es 'kiskaput' teljesen lezárják és akkor marad kb a Windows ". Lehetséges, hogy most ez következett be? Köszönöm a válaszodat!

(#30) Mr Dini válasza PigyEger (#29) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Megnéztem mobilon (L1) és TV-n is (L1 és PlayReady), ment remekül mindegyiken a régi kiskapuval. Valami átmeneti gond lehetett. De hamarosan jön a One, vagy ha azelőtt bevezetik, akkor a lengyeleknél már csak valami nagrás trükkel lehet csak belépni is, szóval ha az kikerül ide is, akkor annyi a loginnak. :/ Viszont jelenleg is szépen megy. Esetleg küldj privátban logot. De bevallom őszintén, mióta nincs hozzáférésem, nem nagyon foglalkoztam a kiegészítővel.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#31) gduck válasza PigyEger (#29) üzenetére


gduck
addikt

Valami központi hiba volt tegnap, most próbáljad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.