Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73797) rbalint88 válasza Tsebacsi (#73779) üzenetére


rbalint88
addikt

Csak erdekelt, hogy mennyi a felara, nem azt mondtam, hogy fizesd meg ;) gari utan lehet csipszelni agyig, valoszinu hatekonyabb megoldas, mint a 182 lovasat venni (azonos rakoltessel tobbet ki lehet hozni a 150 lovasbol, mint a gyari 32 plusz lo).
Tse & EQM
Alapvetoen nem a lovak szama hatarozza meg a huligankodas merteket, en a splash-sel sokkal csunyabban vezettem, mert kicsi, befer minden lukba es a kozvetlen gazreakcio miatt fordulaton tartva lehet ugralni a 86lovas kis vacakkal is. Az alfaval nem szoktam ilyeneket csinalni, egyreszt, mert az Alkotas utcaig nem melegszik be, masreszt pont annyival nagyobb, hogy mar osszecsuknam. De ha kicsit lazabb a forgalom, akkor erobol le lehet fuzni vele 5 autot egyszerre, ha meg lesz chipelve rendesen, akkor 7-et is. Ez pont arra jo, hogy utana mondjuk zoldhullamon tudjak vegigmenni, igy egy gyorsitassal lehet a 35 perces utbol 30 perceset csinalni. Nem kell elhinni, de ez a tapasztalat. Ez boven tobbet tud hozni, mint az, ha a palyan 100 helyett 160-nal megyek, pedig tavolsagban az a tobb...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.