Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73613) rbalint88 válasza Integrale (#73607) üzenetére


rbalint88
addikt

vegyél Deltát, mert: egyedi, olasz, megy a nickedhez és igazából te is tudod, hogy az kell neked. az ésszerűség nem játszik. én 2,5 évet toyotáztam pocsékoltam el az életemből olyan autóra, amit picit se szerettem.
van létjogosultsága a priusnak, de azokon kívül, akik csak el akarnak jutni A-B és az autó a mosógéppel egyenrangú használati eszköz az életükben, valamint a spórolásra recskázók és a sötétzöldek, nem tudok olyan más csoportról, aki boldog tudna lenni egy priusban. teoretikusan nekem is tetszik, de meghagyom másnak a lehetőséget. :)

kisza25: az alfám ér kb 7-800-at, idén 1,1M körül járok ráköltésben, de még kb 100e biztos ráugrik. ;) és még sokat is eszik. mert nyomom neki :P de nem azért számolom, mert attól kevesebbet költenék rá, ugyanis félig-meddig hobbiként fogom fel, ez csak egy tájékoztató érték, amolyan közszolgálat.

focvis: kivételesen egy honda se volt, "európaiatlan" autó is csak Kornel nyunyukija egymagában.

bitpork: nem. szabad. számolni. te is bevallottad, hogy hobbi és luxuscikk is, egyiknél sem kell számolni. számolja az, aki csettegőzik.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.