Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70733) Jorus


Jorus
nagyúr

Agresszívek ma az autósok... Előbb egy i30 fenyített a belsőben, aki nem nagyon tudott előrejutni a telített belső sávban a furgonoktól, és ezt roppant nehezen viselte (ide-oda cikázott az M0 pályaelválasztó korlátja és a külső sáv széle között), aztán, amikor félreálltak előle, már a diósdi emelkedőn jártunk, így az addigra pipa furgonosok ronggyá alázták felfelé, körbeautózva a Hándéjt - csóri i30-ról azt hittem vissza fog gurulni, annyira nem ment. :D
A következő meg egy Duster-es volt az M7 felhajtón, akit nagyon sérthetett, hogy leelőztem még korábban, ezért úgy gondolta, hogy majd felfelé, ahogy leszűkül a két sáv egy sávra, majd jól lebüntet, és nem enged be, ezért kénytelen voltam az egész sort megelőzni.
De most tényleg, mi bajuk az ilyen frusztrált arcoknak? Engem pl. bárki megelőzhet, és mindenkit el is engedek, amint tudom.

Declare: olyan szempontból előny pl., hogy a szomszéd sosem beszélt velem (nem mintha hiányzott volna), de amikor megvettem a Subit, átjött, kérdezett, dumáltunk (neki Pajero-ja van), azóta asszonyok együtt főznek. :D Plusz egy sor kolléga, akikkel annakelőtte sosem beszéltem, jön oda, hogy ez milyen motor, és milyen összkerék, és ez is bubog? Meg az asszisztens lányok is szeretik, ha én viszem el őket az ebédlőig, mert a napfénytetőn át lehet integetni. :DDD

EQMontoya: :)) ezjó!

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.