Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70251) K Norbi válasza salieri. (#70234) üzenetére


K Norbi
addikt

Jobb neki amit oda terveztek! [link]

Az is látható a táblázatból, hogy a fűnyíróba a SAE 30 olaj helyett nyugodtan bele lehetne tölteni az autóból kimaradt 10W40 olajat. Ennek ellenére én ezt nem javaslom, mivel az olajakat adalékolják, speciálisan a fehasználáshoz. Nem azt mondom, hogy kinyírja a motorocskát az autó olaja, hanem azt, hogy jobb neki az, ami neki való.

(#70241) szilva01 Végül ez lett [link]

[ Szerkesztve ]

(#70252) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Akkor a Hondásokat fűnyírósokat megkérném, hogy fáradjanak át a megfelelő topikba! ;]

(#70253) K Norbi válasza BigBlackDog (#70252) üzenetére


K Norbi
addikt

4 ütem 4 kerék. ;]

(#70254) Qru


Qru
MODERÁTOR

Suzuki Swift 1.2 GL+ - 2017.- TC teszt

Csak hogy végre on hsz is legyen. :D

#nincsbennetarcsi

(#70255) lenko válasza Qru (#70254) üzenetére


lenko
aktív tag

Jól megdrágult, ebből biztos nem vesznek majd annyit, mint az előzőből.
A sport akkor 5,5-6M lesz? :U

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#70256) Qru válasza lenko (#70255) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Főleg, hogy már nincs 0-ás hitel. :D

#nincsbennetarcsi

(#70257) dnelb válasza lenko (#70255) üzenetére


dnelb
veterán

főleg hogy megint idióta módon a listárat veszik figyelembe... amikor egy köszönéssel -700k minden árból. [link] amit teszteltek nem 4.2 milla hanem 3.45m.
Suzukit se értem ennek mi értelme van, listaáron egy darab autót sem adnak el, mindenhol a kedvezményes árak érvényesülnek, egyáltalán minek írnak ki valótlan árakat...? A sok 1bites cikkíró meg lusta utánaolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#70259) Qru


Qru
MODERÁTOR

(#70260) Magnum_ válasza Qru (#70259) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kaotikus, ami ott van.
Jo is, hogy emlekeztetsz, ujra irnom kell a jegyzonek, mert a telen igert egy elsobbsegadas kotelezo piktogramot es nem festettek meg fel.

I humbly and respectfully decline™

(#70261) Snoop-y válasza K Norbi (#70258) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hogyaszondjak: hat arra varhatnak remelem mindezt vivoallasban teszik ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#70262) bitpork válasza Snoop-y (#70261) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Itt pampogtam 5 éve h kellene egy valódi autós érdekérvényesítő tömörülés. kb féltucat ember jelentkezett. Pedig ilyen ügyekben lehetne sokat tenni pl. Ok Te már elmenekültél de vagyunk - lennénk itt még páran. Csak sajnos nagy a közöny :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70263) Snoop-y válasza bitpork (#70262) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha nem menekultem volna el akkor szamithatnal ram is. Nekem is volt tuning autom nem is egy (jartam is a Mozaik utcaban parszor ;] )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#70264) Jaffa75 válasza Snoop-y (#70261) üzenetére


Jaffa75
őstag

a cikkben foglaltak jogosak sok szempontból... Bár Saint a topic jogásza :C , de ha kicsit elvonatkoztatunk és élelmiszer-jelölés oldalról vizsgáljuk a dolgot, akkor jogosan vetődik fel a kérdés, hogy bizonyos területeken megy a jogharmonizáció, pl.: élelmiszerek szavidő feltüntetésének változásáról (2014.12.11), vagy 8 tápértékes tábla feltüntetési kötelezettségéről (2016.12.11), esetleg a 1169-es módosító rendelkezésről...

Az egész EU-n belül elfogadott, csak abszurdisztánban nem? Ami gaggyer az menjen a levesbe - egyetértek :K - , de ami CE jelöléssel bír, az miért nem jó? Hány játék, konyhai eszköz... tudja a magáénak a CE jelölést, és nem is vizsgálják! Illetve hány gyerekjáték, égősor... van és kerül forgalomba amin nincs meg???
"MI történik Gyöngyösön?????????" :Y :Y

(#70265) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Proex kipufogószervizzel van valakinek tapasztalata? Olcsó, drága, jó minőségű, kerüld...?

(#70266) dnelb válasza Jaffa75 (#70265) üzenetére


dnelb
veterán

swift sportokra sok rendszert csináltak, enis majd odafogom vinni az enyém. nagyon jó vélemény van róluk, rossz tapasztalatot még nem láttam.. árban olyan közepes. 2.kati +közép kidobva, utána 60as cső 2 sport dobbal a végén ~60-70k..

[ Szerkesztve ]

(#70267) Jaffa75 válasza dnelb (#70266) üzenetére


Jaffa75
őstag

nekem csak a meglévő dobot kéne cserélniük... a karosszériás ismerősömnek nincs aknája. :B

(#70268) focvis válasza Jaffa75 (#70267) üzenetére


focvis
veterán

Aztán jó hangja legyen ám! :D

(#70269) Jaffa75 válasza focvis (#70268) üzenetére


Jaffa75
őstag

Jó lesz... ;) :C

(#70270) dnelb válasza Jaffa75 (#70267) üzenetére


dnelb
veterán

kipufogóklinika is jó, náluk is voltam dobcseren, korrektek.

(#70271) Tsebacsi válasza dnelb (#70270) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

+1 rájuk!

Más: Lehet beveszem a leszarom tablettát és elviszem az autót kívülről glancoltatni. Hova-kihez-mire a kérdés?! Polír legyen, vagy valami más? Fénytelen az autó (szerintem), ezen akarok változtatni, mert hiába mosom le, látom rajta a ?ráégett? vízkőfoltot korábbról. Thenksz

Imit is felhívom, van meló vele rendesen, kopog, recseg a kuplung, nem hűt a klíma, csak fél óra után.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#70272) Jaffa75 válasza Tsebacsi (#70271) üzenetére


Jaffa75
őstag

régen ha jól tudom kicsiee foglalkozott polírral a fórumtársak közül... De az autóápolás topicban tuti utoléred! ;)

(#70273) Kornel válasza dnelb (#70266) üzenetére


Kornel
veterán

Swift sportra nagyon nem kell más kipufogó, elég a gyári is bőven.

(#70274) BigBlackDog válasza Tsebacsi (#70271) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én Lion01-nél vagy Dodi72-nél érdeklődnék polír ügyben.

Szerintem, akármennyire is szidod, csak apróságok vannak a Civiceddel, megéri megcsináltatni. :)

(#70275) dnelb válasza Kornel (#70273) üzenetére


dnelb
veterán

ahogy az s crossra is elég a 140 lo es mégis akarsz chiptuningot, én ugyanígy vagyok a kipuffal, ennyi ;)

(#70276) Kornel válasza dnelb (#70275) üzenetére


Kornel
veterán

Elég is lesz, sőt...
Nyilván valamikor a távoli jövőben talán elgondolkozok majd rajta.

(#70277) Snoop-y válasza dnelb (#70275) üzenetére


Snoop-y
veterán

Aminek lesz ertelme is. Egy SSS-en kipuffot cserelni hacsak nem a Suzuki kupaban hajtasz pont 0 ertelme lesz. Esetleg a szomszedok kevesbe fognak szeretni ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#70278) dnelb válasza Snoop-y (#70277) üzenetére


dnelb
veterán

Csak kicsit nagyobb hangot akarok, ennyi és nem több. Még nem nőttem ki belőle, majd 5-10 év múlva biztos nekem is a csendesség fog dominálni, jelenleg abszolút nem érdekel... Teljesítményben meg alapon is bőven elég nekem.

[ Szerkesztve ]

(#70279) tboldi válasza salieri. (#70242) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mikor mit lehetett itt kapni. :D De mint írtam, nekem nem volt bajom a Valvoline-nal. :)

Később egy 125-ös ETZ-vel használtam Repsolt, annyira nem jött be, viszont a Castrol nagyon is jó volt. Motult nem próbáltam 2T-ben, csak 4T-ben (7100 10W30, Honda CB500X), az is fasza volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#70280) XFishboneHUN válasza Gyick (#70056) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Szia!

Michelin Primacy 3 - Én ilyet vettem az 1.7-es 125 lovas H Astrámra. Halk, jól tapad az szárazon és vízes úton is, jó a mintája, a fogyasztás is pár decivel visszaesett azóta.

A 205/55/R16 ADAC teszten a legjobb eredményt érte el. ;)

Arukereso link

De, ha azóta vettél, akkor elnézést érte! :)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#70281) Snoop-y válasza dnelb (#70278) üzenetére


Snoop-y
veterán

Anno en is igy kezdtem ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#70282) Mágus2 válasza Tsebacsi (#70271) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Mennyi benzin van benne?

[ Szerkesztve ]

(#70283) Jaffa75 válasza Mágus2 (#70282) üzenetére


Jaffa75
őstag

mindegy is, ha tele a tank, akkor sem ér ki hozzád... :DDD :N :B

(#70284) Tsebacsi válasza Mágus2 (#70282) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Félig a tank, induljak? Útközben csak akad egy kút :P

(#70283) Jaffa75:

(#70285) brumi1024 : Akkor is el kell jutni valameddig, most lesz kész a kert, nem fogom ott felgyújtani, féltem a rózsákat :N

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#70285) brumi1024 válasza Tsebacsi (#70284) üzenetére


brumi1024
veterán

Srácok, nem erre vonatkozott a kérdés. :N Most a VAG topik féle ultimate problémamegoldás következik. ;]

(#70284) Tsebacsi: Ha esetleg kigyulladna a rózsa, azt még elolthatod. ;]

[ Szerkesztve ]

(#70286) Jaffa75 válasza Tsebacsi (#70284) üzenetére


Jaffa75
őstag

csak kiérsz Pestről... :DD :C ?? (nem magadra venni! :N :P ;) )

[ Szerkesztve ]

(#70287) Mágus2 válasza Tsebacsi (#70284) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem, kiszívod, ráöntöd, meggyújtod. ;]

brumi1024 Ne spoilerezzél. :P

[ Szerkesztve ]

(#70288) bitpork válasza brumi1024 (#70285) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Naaaa, azért te is elfogadtad ezt, csak ott leledzel :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70289) brumi1024 válasza bitpork (#70288) üzenetére


brumi1024
veterán

Mondtam én, hogy ellenzem? Gyökerestül megold minden problémát. Csak a rózsákra vigyázzon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#70290) Kornel


Kornel
veterán

Komoly: [link]

(#70291) Integrale válasza Kornel (#70290) üzenetére


Integrale
veterán

Eleg szar cikk. :D
Ez a Corolla az elozo generacio (E90) padlolemezere epul, azaz boven a 80-as evek gyermeke. Masreszt, mar akkor is koranak egyik legropibb autojanak szamitott.

"A magyarországi autóállomány átlagkora közel 14 év, de a kintről érkező használt autók jelentős része idősebb, vagyis éppen abból a korszakból származik, ritka volt a két légzsák és a biztonság még egészen mást jelentett, mint ma. Akkor gyártották őket, mint a törésteszt zöld Corolláját, melyet gombóccá gyúrt a szemből érkező autó
"
14 eve 2003 volt, de szamoljunk 17-tel, ez a Corolla nem abbol a korbol valo, 17 eve mar olyanok voltak, mint a Megane, S40, Laguna, Scenic, E46, Passat, Golf, Stilo, 307, stb stb azaz fenyevekre a tesztben szereplo Corollatol. A japanokhoz lassan ert el ez a szemlelet, illetve a 90-es evekben forgalmazott autoik, valamilyen modositasai az elodnek.
Azaz, ott tartunk mint az elso hazai Swiftnel, nem a korabeli autokkal hasonlitjuk ossze, ami miatt torzul a kep.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#70292) EQMontoya válasza Integrale (#70291) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez ugyanolyan, mint a múltkori cikk, aminél a megtalálták a létező legrégebbi konstrukciójú, leginkább papírból lévő autót az adott korból.

Same rules apply!

(#70293) Mappa válasza Jaffa75 (#70272) üzenetére


Mappa
addikt

Kicseee kiszállt mindenből, olyannyira hogy a fórumon sincs már fent

Kispest kipufogó szakműhely. Őket ajánlom korrekt szépen dolgoznak árban is jók. Budapest, Vas Gereben u. 11, 1195

nem kötelező megadni

(#70294) bitpork válasza EQMontoya (#70292) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na jó de csak adott a csapat ami írja a cikkeket. Ez is gazdasági alapokon működik, rgo a klikkvadászat mindent felülír. Nem?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70295) Jaffa75 válasza Mappa (#70293) üzenetére


Jaffa75
őstag

kerestem, próbáltam is linkelni, de nem találtam... akkor nem véletlenül? Szabad tudni mi történt? vagy ne s publikus?

(#70296) Snoop-y válasza bitpork (#70294) üzenetére


Snoop-y
veterán

De :K

A multkori cikk is katasztrofa ahol egy E46 M3-at hasonlitgatnak egy 600 lovas 760Li -hez :F

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#70297) brumi1024 válasza Snoop-y (#70296) üzenetére


brumi1024
veterán

Addig oké, hogy utóbbiban a bőrülés és a hifi felára annyi, mint egy jobb állapotú E46 M3, de hogy jön a 2 tonnás, executive hátsó üléses, 5+ méteres nagyszedán egy M3-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#70298) Snoop-y válasza brumi1024 (#70297) üzenetére


Snoop-y
veterán

Csak annyit neztek hogy rajtautomatikaval valami 3,7 alatt gyorsul 100-ra es ebbol levontak azt a kovetkeztetest hogy es idezem "valoszinuleg kanyargos uton is jobb" bar ezt nem probaltak ki.
Na az ilyen cikkektol megyek falnak es nem olvasok TC-t.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#70299) Kornel


Kornel
veterán

Lassan telnek a napok autó nélkül.

(#70300) Snoop-y válasza Kornel (#70299) üzenetére


Snoop-y
veterán

En sem orulok. Zsebemben a penz es minden nap frisitek illetve nezem ,hogy jott e ertesites elado jarmurol aztan ismet beulok a Civicbe es hazamegyek mert talalat 0 :D

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.