Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64338) japunk


japunk
aktív tag

Sziasztok! Remélem nem gond, hogy felteszem itt a kérdésemet, sajna nem találtam ettől jobb topikot.

Tegnap volt egy koccanásom. Pesten történt a VIII. kerületben a Somogyi Béla utcán. A Somogyi és a Stáhly u. kereszteződésénél megálltam, elengedtem a szembejövőt aki épp a Stáhly utcára kanyarodott le (egyébként nem fértem volna be a Somogyi utcára). Ekkor megindultam majd a másik fél beletolatott az autóm bal hátsó részébe (egy parkolóból állt ki). Két rendőr látta is nagyjából az esetet, egyből odajöttek hogy nyugodjak meg, a másik fél lesz a hibás. Megkérdezték ki tudjuk-e tölteni a betétlapot, feleltem hogy persze, aztán elmentek. Utána meggondolta magát a másik fél, hogy ő már pedig nem hibás. Na nekem nem kellett több, kihívtam a rendőröket. Kijött kettő, megállapították, hogy a nő a hibás és nem én. Még az előző kettőt is visszahívták. A nő nem igazán akarta elismerni a dolgot, amikor már 4 rendőr magyarázta neki, hogy ő a hibás. Még körbe is kérdezték a kollégákat a környéken (a közlekedésiekkel együtt), mind azt felelte, hogy ha esetleg az ügy tovább megy, mindenképp ő fogja a rövidebbet húzni, mert általában a tolatót hozzák ki ilyen esetekben a bűnösnek. Jó, folytatta a marhaságát mire a rendőr elkezdett neki írni egy bírságot. Ekkor odament a rendőrökhöz, hogy rendben van, elismeri hogy ő volt a hibás, írjuk meg a papírokat és menjünk. Megírtuk a papírokat, kész, hazamentünk. Otthon amikor tüzetesebben átnéztem a betétlapot akkor tűnt fel, hogy a megjegyzésbe azt írta oda, hogy ő nem ismeri el a vétkességét (tudom, én voltam a hülye, miért nem néztem át ott). Felhívtam, hogy akkor ez most hogy, miért nem írta rá, hogy elismeri a vétkességét, amikor szóban elismerte mindenki előtt, hogy ő a vétkes. Erre azt felelte nekem, hogy "hát ő ilyenre nem emlékszik", meg be akar menni a biztosítójához megkérdezni a dolgokat. Most ott tartok, hogy felhívom ismét, hogy vagy eljön és megírunk egy normális betétlapot vagy én indulok feljelentést tenni azonnal.

Történt már valakivel ilyen/hasonló?

[ Szerkesztve ]

The owls are not what they seem.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.