Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63302) aero. válasza Tsebacsi (#63290) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

3 hónapig ott kell állnia, amiért milliókat fizettél? Ok, hatalmas kedvezmény, de ez milyen már? addig szétfingja hány ember. :DDD

(#63303) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ez volt már? :D [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#63304) Jaffa75 válasza szabonagyur (#63303) üzenetére


Jaffa75
őstag

az komoly, hogy mekkora kamera van az autó tetején (árnyék) :Y

még jó hogy nem jelentették fel a bömbis kollégát! :DD

(#63305) kisza25 válasza Jaffa75 (#63304) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én láttam ilyet amikor itt Lellét-Boglárt csinálták:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63306) Qru válasza kisza25 (#63305) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pont ilyennel mint a képen?

Tsebacsi: Magyarul 3 hónapt vársz a kocsidra aztán újabb 3 hónapot nézegetheted a kirakatban? Az összesen fél év. Jó mondjuk én is ennyit vártam a Jazz-emre anno... igaz azt nem fingták tele a szalonban.

#nincsbennetarcsi

(#63307) Tsebacsi válasza aero. (#63302) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát valóban, valamit valamiért... :K

Qru: Igen ez a dolog kicsit elrettent, az viszont durva, hogy 1,5M-val olcsóbb a közel full extrás autó...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#63308) Qru válasza Tsebacsi (#63307) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mondjuk ott van is miből engedni. Egy full fapadból próbálj meg szabad szemmel is látható összeget alkudni... :D

#nincsbennetarcsi

(#63309) kisza25 válasza Qru (#63306) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem, ilyen volt:

a full fapadból nem alkudni kell, hanem belekérni abban az árban:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63310) Qru válasza kisza25 (#63309) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért mert az első képen egy amerikai Impreza van, azt aligha hozzták volna el idáig "pár hülye fotó miatt". :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#63311) Jaffa75 válasza Qru (#63310) üzenetére


Jaffa75
őstag

nekik még az is belefér... :DD

(#63312) aero. válasza Integrale (#63278) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hülyék, hogy azt használják. Van fa meg valami márványmintás is, milliószor szebben néz ki és nem is ujjlenyomatos. A karbonmintásat inkább nem említem, az gáz.

(#63313) aero. válasza aero. (#63312) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk most pont nem találok ilyet, pedig megesküdtem volna, hogy már láttam úgy.

(#63314) !Overdose! válasza molnarpeter (#63252) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nekünk gyárilag tudja a Berlingo és a Jumpy is. A hangminőség is jó és autópályatempónál is elég a hangerő. Sokat fejlődtek zajszigetelés terén is ezek az autók.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#63315) molnarpeter válasza !Overdose! (#63314) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Csak arra céloztam, hogy nagy százalékban nem gyári rádió van bent, mert úgy olcsóbb :)

(#63316) zsole84 válasza Tsebacsi (#63290) üzenetére


zsole84
senior tag

Mennyivel/miben jobb az Astra a Civicnél?

(#63317) #94529552 válasza aero. (#63302) üzenetére


#94529552
törölt tag

Rettentően borzasztó, ugye? :O Ha egyszer megéri az árkedvezményt miatt.... Lehet hogy amit 1 hét alatt adnak át a beérkezés után, abba meg belehányt valaki, akkor mi van? :D

(#63318) kisza25 válasza Tsebacsi (#63290) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

90 napig a szalonban kell állnia bemutatóautóként.

kia-nál erre azt mondták, hogy első ellenőrzést kell megvárniuk, ez 30 nap utána vihetem:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63319) Tsebacsi válasza zsole84 (#63316) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jó kérdés, nem olyan nagyon sokban, sőt.

Az Opel 4 év garit ad, 4 év assistance szolgáltatással, plusz vehetsz még 1 év garit, a Honda csak 3-3 évet ad. A premium quality duma kicsit hangzatos, de nem ad annyit, hogy visszautasíthatatlan legyen, csak az alkatrészt adják ingyen, ott sem mindet.
Az opel minőségi volt belül, csendes, kényelmes. Civic-et még nem vezettem, nem tudok róla nyilatkozni, a 8-asnál kicsivel jobb az új astra minőségben, csendesebb, a motor kulturáltabb, de a honda sportosabb autó, jobb üléspozícióval, cserébe az astrába könnyebb beülni :)
Az új civic motorja papíron erősebb, de cvt van hozzá (fujj), astrában meg hagyományos automata!!
Felszereltségben majdnem pariban vannak, bár lehet az Astra kicsit többet ad.
Infotainment rendszerben az Astra jobb szerintem, és Kombi!!!!
A Honda gyengébb felszereltséggel is 400k-val többe kerül, ha mindkét autóra megkapjuk a legnagyobb elérhető kedvezményt (az astránál tudjuk mivel jár, a honda jelenleg 400k-430k kedvezményt ad).
Az Astra talán kevésbé bazáribb külsővel rendelkezik. :)) A civic nagyon tetszik ettől függetlenül.

Fordot számoltam, egy gyengébben felszerelt Focus 7,5 minimum, persze itt még nem alkudtam az emberrel.
Octavia alsó hangon 8 millió, 900k kedvezménnyel is.
Hyundai 9,2millió minimum, de február 23-a óta nem válaszolnak a levelemre. Ma írtam az értékesítési vezetőnek, hogy szégyeljék magukat...
Peugeo-nál a 308SW problémás, pl. az erősebb dízel augusztusig nem rendelhető (december óta... wtf???)
Renult Megane kívül tetszik, de belül a középkonzol szörnyű :(
Golf kombi nem tetszik annyira, és... Valahogy nem, meg drága.
Ja új i30kombi is szép, de a korábban említett Hyundai-os balfaszkodás miatt (és még túl új) semmi infó róla...

Kb. ennyi :))

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#63320) #94529552 válasza kisza25 (#63318) üzenetére


#94529552
törölt tag

kia-nál mondták ezt az Opel Astrára? :D

(#63321) zsole84 válasza Tsebacsi (#63319) üzenetére


zsole84
senior tag

Nekem jelenleg 8. gen Civic van ( Imádom, jól megy, keveset fogyaszt, de....borzalmasan kemény futómű....mivel viszonylag jó utakon használom így ez nálam annyira nem vészes), Opel tekintetében csak H Astrával van tapasztalatom, attól még a 6. gen Civic is fényévekkel jobb autó. Próbáld ki az új Civicet és azután dönts szerintem.

(#63322) Tsebacsi válasza zsole84 (#63321) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hehe, 1000% hogy nem veszek Civic-et, mint mondtam, drágább, kevesebb garancia, gyengébb infotainment, éééés: Nincs normális automata, se kombi. Viszlát Honda... :DD
Nekem is 8. genem van, és amint csak lehet, szabadulni akarok tőle. Vicc, amit fogyasztásba nálam produkál, 2 literrel többel járok, mint a többiek, random kopogások vannak a futómű felől, a magas fogyasztás a duna autósok szerint normális, random leállás 5 perccel indítás után (télen csinálta, manapság nem, gyanús...) amire megint mindenki széttette a kezét. A sprőd kemény futómű csak a jéghegy csúcsa. A motor reakcióideje bosszantó, magyarán én már nem szeretem, ezért semmi jót nem látok benne :N

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#63323) zsole84 válasza Tsebacsi (#63322) üzenetére


zsole84
senior tag

Na rátapintottál a lényegre... Kinek mi a fontos...

- Én 7 évesen vettem a jelenlegi Civicet, (makulátlan, mint az új), előtte 6, gen Civic, majd Accord volt, tehát-mondhatjuk elfogult/japán párti vagyok-, viszont egyik autóval sem volt soha semmilyen kirívó gond.

Mazda 6??

Létezik jófajta benzin/dízel/kombi is, ráadásul szép is.

Mod: Nálm 7 liternél többet nem mutatott Board szerint ( nyilván csal valamennyit ) Volt "szerencsém" 6-os Golf 1.4 TSI-hez... ( szerencsére nem saját ) a szívó 1.8. sokkal barátibb fogyasztással bír.

[ Szerkesztve ]

(#63324) K Norbi


K Norbi
addikt

uhh :K

;]

[ Szerkesztve ]

(#63325) Tsebacsi válasza zsole84 (#63323) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mazda 6 ugye nagyobb, drágább, kemény a futóműve. Tetszik, de nincs turbós benzines sem tudtommal. Kiesett.
6-os Golf 1.4 TSI? 120 LE? Pfff az picsafüst. A 150-es már nagyon baba, szuperül megy, és 7 liter alatt is fogyaszt városban (tapasztalat). Te most engem győzködöl? Komolyan nemár... :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#63326) Magnum_ válasza Tsebacsi (#63325) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Holnap 7.30kor csorog az oram.
Felkapom a mackot es indulok vegre azt csinazni, amit egesz heten varok :D

I humbly and respectfully decline™

(#63327) HoaryFox válasza K Norbi (#63324) üzenetére


HoaryFox
őstag

Ez egy Zafira akar lenni? :DD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#63328) Tsebacsi válasza Magnum_ (#63326) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm az infót, szurkolni fogok neked, két horkatás között az ágyikóban :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#63329) Magnum_ válasza Tsebacsi (#63328) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#63330) kisza25 válasza #94529552 (#63320) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bemutatóautók vannak kedvezménnyel, 90 naponta hívhatnak le 1-t és értékesíthetik
kia-t akartam ott azt mondták 1ellenőrzést várnak meg ez 30 nap

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63331) tomcsi23 válasza Magnum_ (#63326) üzenetére


tomcsi23
veterán

[link] :F

;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#63332) K Norbi válasza HoaryFox (#63327) üzenetére


K Norbi
addikt

Nem, ez egy "Tuning Zafira" :D Egyedi agresszív kinézetű megjelenés.
Teljes pottyantós budi kitt.

[ Szerkesztve ]

(#63333) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Na , elèg hamar megjelent az első repedès a falon ...
Pontosabban , az Auris nagyon nagy szèlzajt produkál a bal hátsó ablaktól . Holnap vagy jövő hèten valamikor vissza viszem a Toyotához . Kíváncsian várom mit mondanak ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#63334) trassher válasza K Norbi (#63332) üzenetére


trassher
addikt

Pedig volt ebből gyárilag szép is nem csak a mamabusz fazon. :D

Redmi Note 7

(#63335) #94529552 válasza kisza25 (#63330) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez a kisebb presztizs miatt lehet. Azért engedékenyebbek. Ott még jobban meg akarják fogni a vevőket. Az Opel meg népautó, vagy csak volt?

(#63336) Bögre válasza pècsimunkás (#63333) üzenetére


Bögre
aktív tag

Ne legyen igazam, de nem tudnak vele majd mit kezdeni. Vagy esetleg annál a konkrét autónál, amit vásárlás előtt próbltál, ez nem jelentkezett? Az auris nem prémium autó, én nem is várnám el, hogy hangtalan legyen.

(#63337) kisza25 válasza #94529552 (#63335) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a hondának nem igazán piaca európa, mindösze pár % eladsát adja

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63338) pècsimunkás válasza Bögre (#63336) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem emlékszem . Vezető pozícióból nem igazán lehet hallani , de az összes másik ülèsből igen . Amikor mentem , az anyós ülésen ülő tesóm neki állt forgolódni , hogy le van-e e húzva az ablak valahol . Olyan , mintha picit le lenne húzva az ablak . Mindkèt öcsèm kint van nèmetben , tegnap autóztunk kicsit , próbálgattuk az autót , beültem hátra , ès zavaró volt . A jobb hátsó ajtónál nincs szèlzaj , csak a bal hátsónál . A Toyota fórumban megkèrdeztem , jött is egy válasz ahol azt írták , hogy nincs szèlzaj .
A hátsó ajtón van valami műanyag elem , azt nyomta az öcsém , akkor nem jött a szèlzaj . Majd megnézem mit lehetne tenni ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#63339) Tsebacsi válasza Magnum_ (#63326) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát nem kidobott az ágy, hogy érdeklődjek, mi van Veled?! :DDD

Kisza: Jól mondod, bemutatóautó a pórnépnek, hogy lássák milyen egy legmagasabb csomagos Astra. 90 napig csorog bele a nyáluk, aztán én ülök bele (hehe ;] )

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#63340) K Norbi válasza trassher (#63334) üzenetére


K Norbi
addikt

Hát egy gyári OPC, más világ. :D

(#63341) Magnum_ válasza Tsebacsi (#63339) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Minnya indulok. Mar a kocsi mellett vagyok. Remelem, rbalint nem aludt el

I humbly and respectfully decline™

(#63342) Tsebacsi válasza Magnum_ (#63341) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Késésben vagy, mi már indulunk vásárolni :DDD 9-re jön a Kertész meg a kisházat is burkolja egy ismerős. Ej Saint, tempóóó! :DD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#63343) rbalint88 válasza Magnum_ (#63341) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem. Farkasember is johetne, legalabb szep lenne a civic, ha mar szar ;]

(#63344) Peter.70 válasza Magnum_ (#63341) üzenetére


Peter.70
őstag

Mentek autót mosni? :)

(#63345) szőröscica válasza trassher (#63334) üzenetére


szőröscica
addikt

O, a zafirasok is egy erdekes allatfaj. A multkor elozom 115-el a nullason a vegelathatatlan kamionsort, utoler egy egy ilyen kek csoda. Nulla, de tenyleg nulla kovetesi tavolsagot tart, en mar az ilyeneket tenyleg elengedem az elso lehetosegnel, most is ezt terveztem. Aztan latom a tukorben, hogy elkezd integetni, meg magyaraz es dudal is. Itt valami kicsit elpattant nalam, ugyhogy amint meguresedett a kulso sav, kihuzodtam, majd megsimogattam a kickdownt. Eljatszottam ezt vele haromszor, aztan hagytam, hadd menjen. 1.7 cdti volt, ilyen hipster figuraval a volan mogott. :DDD

(#63346) K Norbi


K Norbi
addikt

Ctek hatalma tegnap 17.30 kor vettem le az autóról!
Most ennyi van az akkuba: [link]

Ennyi még soha nem volt! Van egy új töltési technikám.

[ Szerkesztve ]

(#63347) zsole84 válasza Tsebacsi (#63325) üzenetére


zsole84
senior tag

Én ugyan nem győzködlek, csak gondoltam leírom a véleményem, mivel ha minden igaz ez egy autós topic...

(#63348) kisza25 válasza szőröscica (#63345) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ilyenkor én megszoktam mosni a szélvédőmet, mert nagyon koszos:D
5 lityis a tartály ;]

Amúgy itt sokan írják, hogy milyen kicsi motoros autókkal akarták letolni őket, ezt mondjuk sosem értettem, nekem 1.4 crdi 90ló szóval lófütty, de attól még van, hogy sietnék és ez is simán megy 170-180-at, az más kérdés mennyi idő alatt éri el.
Szóval akinek kicsi motor van a kocsijában nem is siethet/előzhet meg egy nagyobb teljesítményű autót, mert nektek nagyobb motor van a kocsitokban és ti éppen nem siettek, mit ugrálok egy kis motorossal, bármikor lenyomnátok :F
Mondjuk ilyet amit írtál nem csinálok, de sokszor van, hogy egy BMW/audi látja, hogy mennék és b@szik lemenni előlem, ha meg megelőzöm, akkor tuti elhúz mellettem 1 perc múlva.
Volt olyan BMW-s akit Ausztriából hazafele 5x hagytam le és előzött vissza, én végig 150 tempomattal mentem:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63349) hacki87


hacki87
senior tag

Srácok!

ha Dunaharasztiról megyek a Törökbálint-Biatorbágy környékén lévő Premiere Outlet-be és az M0-son megyek belefuthatok hazafelé olyanba, hogy felkeljen menjek pályára? régen ez nem volt gond tavaly volt megyeim is de idén nem szándékoztam venni.

(#63350) szőröscica válasza kisza25 (#63348) üzenetére


szőröscica
addikt

Engem nem erdekel, siessen, elengedem, amint tudom. En tipikusan az vagyok, aki inkabb oldja a tempomatot es lelassit a kulso savban, minthogy fekezesre kenyszeritsem a belsoben erkezoket, es mindig kimegyek, amint kis hely is akad.

De mikor a megengedettnel gyorsabban haladva elozok, akkor ne dudaljon es integessen, foleg ne egy 1.7-es dizel egyterubol, mert azert nem egy ligaban focizunk.

Az en autom sem eros, 1700 kilo, automata, ehhez az a 192 pacilo pont elegendo a nyugodt utazashoz. Meg az ilyen kis gyokerekkel jatszashoz. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.