Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36851) hurenzon


hurenzon
senior tag

Ilyen autóval nem a Hádába mennék vásárolni :DD

(#36852) tboy93 válasza roberto211 (#36847) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mennyire olcso?

(#36853) BigBlackDog válasza hurenzon (#36851) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mi akárhányszor látunk egy Jaguárt, mindig jön az igény az Asszony részéről, hogy neki is ilyen "cicás autó" kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#36854) hurenzon válasza BigBlackDog (#36853) üzenetére


hurenzon
senior tag

Bitang jól néz ki élőben

Volt egy szép fekete Ford mustang GT. Az is kemény kocsi.

[ Szerkesztve ]

(#36855) BigBlackDog válasza hurenzon (#36854) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nálam (még) nem opció egy ilyen autó, a racionalitás keretein kívül esik számomra. Legalábbis egyelőre... :)

(#36856) roberto211 válasza MunezXBK (#36850) üzenetére


roberto211
őstag

Dehogy.. Én mindenhol elferek csak megkell szokni :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#36857) MunezXBK válasza roberto211 (#36856) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja, mennyire olcsó kell?

(#36858) roberto211 válasza MunezXBK (#36857) üzenetére


roberto211
őstag

Ami egy 4-5 honapig kiveszel ,utana veszek valami jobbat.

Pld 350 max

Ha nem talalok itt 2 het alatt akkor megyek ki nürnbergi piacra valami polo 6n t vadaszni v b corsa.. 300-350euro plusz papir.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#36859) BigBlackDog válasza roberto211 (#36858) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Pl. Vectra A, (B,) Astra F, Corolla, megkímélt benzines Mondeo esetleg?

Az a 350 akkor euróban értendő?

[ Szerkesztve ]

(#36860) MunezXBK válasza roberto211 (#36858) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha előbb szólsz, volt A Vectra, Suzuki is.

Ennyiért most nincs semmink.

(#36861) roberto211 válasza BigBlackDog (#36859) üzenetére


roberto211
őstag

Forintban is meg euroban is..

Papirozassal egyutt meg mindennel egyutt ugy is surolni fogja a 300ezret hiaba h az auto csak 350€ lenne..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#36862) MunezXBK válasza roberto211 (#36861) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

200 körül kapsz itthon, miért éri meg kintről?

(#36863) roberto211 válasza MunezXBK (#36862) üzenetére


roberto211
őstag

Polo 6n t?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#36864) MunezXBK válasza roberto211 (#36863) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem, a másik 2-t.

(#36865) mdani01 válasza MunezXBK (#36860) üzenetére


mdani01
aktív tag

3 ajtós Suzitok szokott lenni?

iPhone 6S SpaceGray

(#36866) MunezXBK válasza mdani01 (#36865) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ritkán van Suzuki is, meg ezt a kategóriát nem erőltetjük már.

(#36867) lenko válasza hurenzon (#36851) üzenetére


lenko
aktív tag

Na ennek a belsejében is gumihatású felületek vannak itt ott mint pl. 4-es golfba.
De ebben nem tudsz körömmel sehogysem kárt tenni. :)

Az embereknek fáj az igazság!

(#36868) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Az autómból elcsöpög a víz; a hőgomba cserélve lett, valószínű ott lett valami rosszul összerakva. Hétfőn tudom csak vinni szerelőhöz. Viszont holnap kellene mennem vele kb 4x5km-t. Szabad vagy inkább keressek más megoldást?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#36869) zack


zack
nagyúr

Pesten tudtok jó autóvillamossági szakit?
Át kellene kötni a lámpa kapcsolómat...0 állásban is kapcsolja a xenont. Így most van a 0 állás ahol mindent kapcsol, van az 1 állás ahol csak helyzetjelzőt, és van a 2 állás ahol megint csak mindent kapcsol.
A 0 állást kellene visszaállítani, hogy ott ne égjen semmi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36870) roberto211 válasza zack (#36869) üzenetére


roberto211
őstag

Pesten nem, tárnokon igen.. Ha erdekel irj pü t

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#36871) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Szerintetek a 95-ös Suzuki Swift Sedan 1.3 GLX-ből kiszívható a benya simán a betöltőnyíláson keresztül?

Smoke some weed nigga!

(#36872) rbalint88 válasza Wiz Khalifa (#36871) üzenetére


rbalint88
addikt

Fel akarod gyujtani?

(#36873) Wiz Khalifa válasza rbalint88 (#36872) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem. :DDD Csak úgy látszik hogy az eladó visszavásárolja a kocsit 3 havi részletben (erről persze írunk egy papírt 2 tanú előtt) mert ha nem fizeti ki 3 hó alatt akkor majd leüli vagy ledolgozza közmunkán. Viszont a benyát amit beletankoltam 10k-ért azt nem nagyon akarja kifizetni. Ezért kérdezem meg mert akkor azt leszívjuk és át tesszük abba a kocsiba amivel megyünk majd hétfőn megbeszélni a dolgot. Ha nem lehetséges akkor kénytelen lesz azt is megtéríteni.

Smoke some weed nigga!

(#36874) Gergőke88 válasza Wiz Khalifa (#36873) üzenetére


Gergőke88
addikt

Kerekeket felfujtad? Mert akkor a levegot is ereszd le belole ;]

(#36875) hurenzon válasza Wiz Khalifa (#36873) üzenetére


hurenzon
senior tag

Ugye nem vagy olyan hülye, hogy részletben adod vissza a kocsit ?

(#36876) BigBlackDog válasza Wiz Khalifa (#36873) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem ne menj bele a részletekbe. Mivel, ha jól gondolom, cégtől vásároltad, így jogutód nélküli megszűnés esetén nem sokat fogsz tudni tenni szerintem. Ergo kifizeti az első részletet, aztán előfordulhat, hogy esetleg felszámolódik a cég véletlen. Persze ez csak a saját véleményem.

(#36877) LógaGéza válasza BigBlackDog (#36876) üzenetére


LógaGéza
addikt

Azért még mindig 190ezerről beszélünk, és nem milliókról... Egy vállalkozás elindítása többe van...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36878) Kornel válasza LógaGéza (#36877) üzenetére


Kornel
veterán

A másik meg az, hogy nem veszünk 190-ert autót.
Mind ilyen ennyiért, nincs mit ezen szépíteni.

(#36879) Gergőke88 válasza Kornel (#36878) üzenetére


Gergőke88
addikt

Annyiért normális kerékpárt kapni... ;]

(#36880) Kornel válasza Gergőke88 (#36879) üzenetére


Kornel
veterán

Ennyi.
Egyszer már mondogattam valakinek, hogy 400-500 alatt megbízható autót nem kapni, de ugye aztán jön a lehurrogas.

(#36881) zack válasza Gergőke88 (#36879) üzenetére


zack
nagyúr

Még azt se. 250k+ és az csak használt. :)

A Mondim nem ez az árkategória volt, de idén már rálocsoltam 350k-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36882) BigBlackDog válasza LógaGéza (#36877) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én értem, de akkor mi a jóégért nem vásárolja rögtön vissza, egy összegben? Na mindegy, előfordulhat, hogy csak én várok el túl sokat a mai világtól... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36883) MunezXBK válasza Kornel (#36880) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hidd el, hogy 500-ért se nagyon.

Ebből vond le a kereskedő hasznát + azt a költséget, amiért hazahozták, máris = tyúkól.

(#36884) Kornel válasza MunezXBK (#36883) üzenetére


Kornel
veterán

Akkor úgy mondom, hogy magánszemélytől lehet venni jó suzuki swiftet vagy f astrat, esetleg feliciat és hasonló kategóriájú autót 500k-ert, ami jó műszaki állapotban van.

(#36885) hurenzon


hurenzon
senior tag

Én tudok egy jó eladó Suzukit Swift autót. Öregeké volt.

(#36886) Morris válasza Kornel (#36884) üzenetére


Morris
veterán

Én kereskedésben vettem a wagonR-t 460k-ért. És nagyon jó állapotban van.

(#36887) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

2007-es Chevy Captiva diesel 2.0 kocsink van.

Részecskeszűrő regenerálásáról semmilyen visszajelzés nincs, régóta nyűglődőm a problémával. Még egy frissen vásárolt OBD (amelyik egy Astra J topic egyik hozzászólása szerint mutat megfelelő adatokat) kütyü sem mutatja ki a katalizátor hőmérsékletét, pillanatnyi fogyasztást, bármi adatot, amivel menet közben látható lenne a folyamat. Tehát a kocsi nem adja le az értékeket. Én a részecskeszűrő regenerálását szeretném valahogy kijeleztetni, hogy azonnal a megfelelő vezetési stílust kezdjem el. Arra gondoltam, hogy egy kipufogó hőmérőt szereltetek fel, és egyben kérdésem, hogy ez megoldás lenne a gondomra?

A kocsiban már 150000 km van, reggel 10 km, este 10 km (tudom, nem ideális). Télen ritkábban, nyári melegben pedig kb 4-500 km-enkét indul el a regenerációs folyamat. Az is érdekes, hogy hosszú út után többször is jártunk úgy, hogy azt hittem, jól kiégett a szűrő, de a lakhelytől pár km-re megálltunk pár percre. Aztán hazaérve aktív volt a részecskeszűrés, mintha a beinduláshoz egy újbóli motorindítás is szükséges lenne. Lehet ez valamelyik nyomás, vagy hőmérséklet érzékelő hibája? Talán feleslegesen indul be néha.

Slusszpoén, csütörtökön vizsgázott a kocsi, a szerelő ránézett a szűrőre, azt mondta, nincs tömődés. Kb 80 km-rel később a regenerálás beindult.

Köszi előre is a válaszokat: Zsolt

(#36888) Qtya123 válasza Kornel (#36884) üzenetére


Qtya123
őstag

Így van, magánszemélyektől lehet venni jót, én is '12-ben háromszázért vettem a szaladgálós 1.0 Swiftet. Igaz mire megtalálta, megnéztem elég sokat. Két év és 65ezer km megtétele után húszezerrel olcsóbban adtam el. Az eladó Swiftekkel az a baj szerintem, hogy mivel egy megbízható technika, a tulajok 90%-a felordít, hogy "háeznemromlik el" és ennek örömére sz@rik a karbantartásra is, maximum olajat cserél benne néha. Olyan, hogy fékek, többi folyadék, gumik... Ismeretlen fogalom, merhá' ez nem romlik el, nehogy költsünk bármire is....
Mikor megvették rengetegen újonnan ezt az autót, nagy részük hosszútávra tervezett vele. Számomra az az érthetetlen, hogy ebben az esetben miért nem csináltatott senki alváz+üregvédelmet. Szerintem alig van Swift, amire raktak, azok közül is szerintem a legtöbbre csak akkor, miután már kirohadt és lakatolás után kapott. Pedig tapasztalatuk a rozsdáról volt a népeknek a szoci autók idejéből.

Amúgy én nagyon csíptem az az autót, jó volt, hogy "érzelemmentesen" tudtam használni, nem zavart, ha rányitották az ajtót, vagy ráfagyott a hó, kapott 1-2 kavicsot a fényezés stb... Egy célgép volt, minden karbantartást megkapott, de a hétköznapi használatból adódó igénybevételeket nyugalommal kezeltem. A mostaninál meg ideg van, ha kap egy követ, vagy hasonló.

A legjobb az lenne, hogy vennék egy B5 Passatot szaladgálósnak, meg egy kirándulósnak/hobbinak mondjuk egy MX-5-öt. 2 autó fenntartása/tárolása viszont kizárólag a hobbi miatt jelenleg nem opció.

(#36889) Wiz Khalifa válasza BigBlackDog (#36876) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az autót a SAADIMERIEM CAR KFT-től vettem. Legalábbis az adásvételi szerint. A lényeg hogy a Forgalmiba és a Törzskönyvben Kiss László név szerepel. És nekem is ő adta el ennek a cégnek a nevén. A csavar ott van hogy a kocsiban találtam egy papírt miszerint Kiss László eladta a kocsit a SAADIMERIEM CAR KFT-nek. A csávó azt mondja hogy ő Kiss László és a kocsit eladta a cégnek ahol dolgozik de mivel ott dolgozik így a főnöke elvileg megbízta azzal hogy ha van vevő adja el a cég nevébe.

Nagyon sok csavar van az egész dologba a picsába... :W

A csávó aki eladta holnap találkozok vele Budapesten, együtt megyünk el a kocsihoz ahol hagytuk és akkor megbeszéljük mi legyen. Ő azt mondja 3 hó alatt visszafizetné a vételárat.

Szerintetek akkor mit tudok tenni?

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#36890) BigBlackDog válasza Wiz Khalifa (#36889) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Át van már íratva a nevedre?

"A csávó azt mondja hogy ő Kiss László"

A fényképes személyazonosságot igazoló kártyáján (személyi igazolvány/jogosítvány/útlevél) mi szerepelt?

[ Szerkesztve ]

(#36891) Integrale válasza Qtya123 (#36888) üzenetére


Integrale
veterán

[link]

"Bad reklám is reklám too"

(#36892) Wiz Khalifa válasza BigBlackDog (#36890) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincs átíratva mert nem mozgóképes a kocsi. Így még az eredetvizsgálat sem lehetséges.

És a csávó azt mondta hogy mivel nem lehetséges az átíratás addig az okmányirodába nem jelenti be hogy eladta.

A személyin Kiss László szerepelt.

Smoke some weed nigga!

(#36893) z123456789 válasza Mappa (#36805) üzenetére


z123456789
addikt

(#36805) Mappa
A4-esen Bécsig van 4db lampion, ami általában mindig aktív. Egy rögtön a határ átlépése után 1 km-en belül. 130 a határ, de szerintem náluk csak +10 a tolerancia, nem úgy mint nálunk, hogy 150-ig nem mér. Én azt is megmondom neked, hogy hol kapott le 80 helyett 105-tel. A határ után terelés/útjavítás van. Ott van 80-as tábla, és section controll. A szűkítésben átlagot mérnek. Bemész az elején, rögzít a számítógép, a végén meg mire a másik lámpához érsz, kiszámolja, hogy mennyi volt az átlagod a több mint 10 km-es szakaszon. És már villant is, ha rossz voltál. Korábban írtam gzbotinak erről. Alattomos... :((( Amúgy meg...

(#36806) tboy93
...+1 ;)

(#36851) hurenzon
Ó, nézd má' a bantu fegyverkereskedő eljött ide divatolni. :DDD

(#36894) Debilon válasza Wiz Khalifa (#36892) üzenetére


Debilon
addikt

az eladónak 8 napja van bejelenteni az adás-vételi aláírásától számítva, mindegy hogy mozgásképes-e az autó, szerintem ezzel baromi nagyot fogsz szívni és hiába írsz mindenféle papírokat tanúk előtt

amiket eddig leírtál, látszik, hogy így meg sem szabadott volna venni (és nem az autó állapotára gondolok)

sok sikert!

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#36895) Wiz Khalifa válasza Debilon (#36894) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha tudtam volna hogy ilyen nagy szartömeg ez a szar akkor meg se veszem. De én a Suzukiknél amikor kérdeztem a fórumjába mikre kell figyelni annyit mondtak csak hogy a küszöbökre meg a lábtérrészre. Semmi többre. Viszont így is haver aláfeküdt amennyire tudott és nem láttunk semmit, tesztvezetéskor nem volt szar. Csak utána hirtelen megváltozott a semmitől.

És mivel lehetőséget nem adott átvizsgálásra (hogy felemelhessük egy szerelőnél stb.. ugyanis bérházak között néztük meg a kocsit és mivel nem pesti vagyok nem ismerek egy autószerelőt sem, ő meg Fótra nem akart elvinni minket) így lehetőséget sem adott a tisztességes átvizsgálásra. Ebben ő is hibás így.

Smoke some weed nigga!

(#36896) BigBlackDog válasza Wiz Khalifa (#36895) üzenetére


BigBlackDog
veterán

A kolléga, mint ahogy írta is, nem az autó állapotára gondolt. :N

Kapásból, ha cégtől veszek autót, akkor utánanézek, hogy pl. milyen cég, ki az ügyvezető, érvényes-e az adószáma, nincs-e felszámolás alatt. Nem egyszer érdekes dolgok derülnek ki (pl. az általad említett cégről is találtam számomra kizáró infókat). Ráadásul, ha úgy adja el, hogy igazából csak a főnöke bízta rá az eladást, meg egyéb finomságok is előjönnek, akkor halmozottan igaz, hogy körültekintéssel járok el és addig nem írok alá semmit, amíg ki nem derül biztosan, hogy át tudom-e egyáltalán íratni a nevemre (ehhez az eladóval együtt kellett volna minimum egy eredetiségvizsgát csinálni). Ha eddig rendben van a dolog, akkor jöhet a műszaki állapottól és a rejtett hibáktól való félelem.

Őszintén szólva, én már rég otthagytam volna a pi*ba valamikor az elején az eladót az általad leírtak alapján. Egy kocsi lehet jó állapotú, de ha nem tudod tisztességesen magadévá tenni (=nevedre íratni, tartozásoktól és követelésektől mentesen), akkor sokat nem érsz vele, csak se pénzed, se kocsid nem lesz. Ha otthagyod és keresel tovább, akkor csak az időd megy el. Viszont, ha drága az időd, akkor többet kell áldozni a kocsira és rögtön könnyebb lesz találni elfogadható ajánlatot. Sajnos ez egy ilyen dolog szerintem. :(

"Ebben ő is hibás így."
Szerintem ez felesleges. A probléma már megvan, véleményem szerint nagyjából lényegtelen, hogy ki miatt. A fontos, hogy valahogy megoldjad. Én az általad leírtak alapján azt vettem ki, hogy Te jóhiszeműen és kissé naivan (nem a szó rossz értelmét tekintve) mentél bele az üzletbe. De sajnos, a saját tapasztalataim alapján ez a mai világban legtöbbször már édeskevés a szívások elkerülésének érdekében, bőven vannak olyanok, akik másokat kihasználva akarnak megélni. Inkább nézzenek idiótának és kekeckedő, szálkázó üldözésmániásnak, de ne hagyd magad átdobni a palánkon. Nekem ez a felfogásom és szerintem sikerült néhány problémát már így elkerülnöm (igen, persze vannak hátrányai is).

Én megpróbálnék az eladóval megegyezni, jelenleg szerintem csak az ő jóindulatán múlik, hogy (mennyit) fogsz szívni, vagy nem (igen, van olyan, hogy fogyvédelem, meg jogi út, csak nem biztos, hogy Neked megéri ez). De légy résen és figyelj oda, ne kapkodd el a döntéseket! :)

Persze a fent leírtak csak a saját véleményemet tükrözik és tudom, kívülről könnyű okosnak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#36897) Wiz Khalifa válasza BigBlackDog (#36896) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sajnos akkor tudtam meg pl az hogy cégtől van a kocsi mikor az adásvételit a kezembe nyomta hogy írjam alá. Mert addig egy szóval sem mondta. Szóval csomó dolgot nem mondott el csak mikor kezdett érdekes lenni a dolog.

Telefonon felajánlotta hogy Fótra a szervizes haverjához elviszi a kocsit és a saját költségére megjavíttatja de a gáz az hogy az taknyolta így össze hogy ha nem a belvárosba szakad szét akkor valszeg már csak a koporsót nézhetném. Szóval oda nem fogom hagyni neki hogy vigye. Vagy megcsináltatja olyan helyen ahol mondom mert halottam hogy jók vagy akkor valami mást ki fogunk találni. De így is már kb 50k-ba van nekem az hogy eltrélereztem, bátyám feljött értem éjszaka közepén, aztán holnap megint menjek fel mert persze ő nem hajlandó lejönni, stb...

Mind1. Lehet jobban jártam volna hogy ha nem egy szervizhez trélereztetem hanem egyből egy roncstelepre és bezúzatom a picsába...

Smoke some weed nigga!

(#36898) BigBlackDog válasza Wiz Khalifa (#36897) üzenetére


BigBlackDog
veterán

De akkor miért írtad alá? :N

Akkor most sikerült felfognom, hogy helyileg nem vagytok túl közel egymáshoz a kereskedővel. :) Ezek alapján talán azzal járnál legjobban (legkevesebb haszontalan plusz költség, legkevesebb idegeskedés), ha elvinnéd a környéketeken el megbízható szerelőhöz, aki megcsinálja normálisan. Ugyan valószínűleg ráfizetnél a javításra a kocsi árához képest nem túl keveset, de lenne egy jó autód (a leírtak alapján úgy gondolom, hogy egyébként nincs rossz állapotban), nem kockáztatnád, hogy elbukod-e a jelenleg kocsira költött pénz mindenféle trélerezésre, meg egyéb dolgokra és nyugodtabb is maradsz, mintha a pénzed után rohangálnál a kereskedőhöz. Persze a javítás költségéhez lehet kérni "hozzájárulást" a kereskedőtől, de szerintem nem fog sírva és dalolva fizetni.

Mennyi lenne egyébként a javítás időben, összegben? Ha jól tudom, 15 napod van az átíratásra. Ha belefér, hogy normális állapotba hozza a szerelő ennyi idő alatt, akkor véleményem szerint meggondolandó a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#36899) roberto211 válasza Wiz Khalifa (#36889) üzenetére


roberto211
őstag

Nem vette be valszeg a konyvelesbe mert úgy már valszeg nem érte volna meg neki hanem megvette mint magánszemély.. Ennyibol all a tortenet .. szerintem

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#36900) Wiz Khalifa válasza BigBlackDog (#36898) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A szerelés díja 60-100k ha nem kell kikapni a motort hozzá. És letrélerezni Miskolcra megint nem éri meg mivel ugye a kocsi is pesten ragadt. :(

Időben a szerelés úgy hallottam hogy ha a motort nem kell kikapni olyan 5 nap lehet de lehet több is attól függ van-e hely nekik el is kezdeni mondjuk jövőhéten a melót.

Az eladó abba benne lenne ahogy írtam hogy hogy vállalja a szereltetés költségét ha a Fóti haverja csinálja meg. Na mivel az tákolta így össze arra nem bízom. Legszívesebben bevonatnám az engedélyét mert ez életveszélyes amit csinált.

És amúgy mivel kereskedőként adta el nekem így szavatosságot vállalt a kocsira (ahogy többen is írtátok fent) így valami úgy is lesz, a törvény kötelezi rá. De hát már kapásból bukóba vagyok és még 20km se mehettem a kocsival...

De akkor miért írtad alá?

Azért mert nem tudtam hogy ilyen fostos galiba lesz az egész. Első autóm lett volna. Életembe sose vettem kocsit, nem voltam bátyáim kocsi adás-vétel részénél ott hogy tudjam mi hogy kéne hogy menjen szabályosan.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.