Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32540) TheProb


TheProb
veterán

Na rádugtuk gépre a kocsit. Hát érdekes már megint/továbbra is...
Alapjáraton megint össze-vissza mászkált a mutató: [link]
Gépen az jött le (sajnos az nem lett rögzítve), hogy alapjáraton 110fokig is felment a hőfok, valamint a mutató is közép fölé mászott. Termosztát nyit, mert ugye akkor nem csökkenne a hőfok. Venti felkapcs kettesre is. Azt hittük ezek alapján, hogy a hőfok érzékelő nyekkent meg, mert kb azonnal csökkent-nőtt a gépen a hőfok ahogy ráléptem a gázra. Viszont elvittük egy körre, városon kívül, hogy mivan menet közben. (Erről készült asszem a fenti diagram) Ment közben fixen középen állt a mutató. Utána megálltunk és a kiegyenlítő kupakjánál kifolyt egy kis víz. Utána kicsit meglazítottam a kupakot és halk bugyogást hallottam, valamint tolta ki a vizet. Így nem nagyon merek elindulni Győrbe... Gondolom szerintetek se merjek így nekiindulni...
Ellenben már tényleg nemtom mi a szar lehet, továbbra se füstöl a kocsi (viszont kormos a kipuf. vége, februárba volt cserélve a közép+hátsó dob). Olaj továbbra is jó.

Csináltam egy diagramot a mért adatok alapján: [link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.