Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177591) Szoszo94 válasza Biqci (#177587) üzenetére


Szoszo94
őstag

Van a baráti körben, elég sokat vezetem, imádom. Nem akkora roller, mint amilyennek be van állítva, ha gyilkolod is elmegy 60e km-t simán - az övét az első tulaj pályázásra használta, 180e km-nél újíttatta fel a blokkot. 600k egy komplett motorgenerál, hétvégi autónál pedig a 60e km is elég lassan jön össze. Cserébe ott a hátsókerék hajtás, sperr, 50-50% súlyelosztás, szép forma, én nagyon szeretem azt az autót :D

Közben face csoportban is feljött a videó, a 300e ft/db helyett 45e-ért lehet megrendelni ebay-ről a camshaft gear-t. Illetve van egy tag, aki 380e km-t tett az autóba, sosem figyelte az olaj márkáját amit belerakott, 15 ezrenként cserélte az éppen a kezébe kerülő 5W30-ra és semmi baja nem volt az autónak, persze neki is csinálta hidegen a hangot. Aztán eladta, azóta eléggé tiporja neki az új gazdája, fél millió km körül lehet benne és nem tud róla, hogy hozzá kellett volna nyúlni a blokkhoz.

Csak az a baj ezzel a TC videóval, hogy ha valaki ennek nem jár utána, máris fél misit megpróbál lealkudni az autó árából, illetve az összes IS250 piaci árát képesek egy ilyennel lenyomni.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.