Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175066) Qtya123 válasza Szoszo94 (#174984) üzenetére


Qtya123
őstag

Reméljük tetszeni fog, de nagyon necces lesz ez a heti 6 nap 1000 km. Gyakorlatilag staulandban ez kivitelezhetetlen lesz emberi munkaórában.
A kamionozással nem lehet összehasonlítani. Tökmindegy milyen luxusautó, abban naponta 10-12 órát nem lehet ülni. A kamionban egész máshogy ülsz.

Az ágy hiányát én nem tudom, hogy élő ember hogyan tudja elviselni 3 héten át. A kamionokban elég kényelmes manapság az ágy. Ott van az állófűtés, az állóklíma. A másik, hogy a kajálásra, zuhanyzásra a gatyád rámegy. Hacsak nem péksüteményen élsz egész héten, de az meg full egészségtelen. Kamionban ott van a hűtőd, a hátulja fagyaszt is. Be lehet tankolni kajával és abból egész sokáig elkajálni, elfőzögetni. De itt a főzés=pénzkiesés, mert km alapon vagy. Zuhanyozni tudnak sokszor a lerakón/felrakón ingyen. Nyáron még a póton is mobilzuhannyal.

3/1 hét kamion még magyar cégnél is fizet ~nettó 500-at, külföldi cégről nem is beszélve. Szerintem kamionozz inkább, ha sokat akarsz vezetni és 3 hétig nem otthon lenni. :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.