Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164471) Kolondrum

Valaki járt így rajtam kívül?>> Üzemben tartó lennék, ma lettem is egy autónak. 04.27. van. A papír erről 03.10.-én íródott. Kötöttünk biztit, be is fizettem, de jött a ne menj csak időpontra ügyet intézni időszak. Semmi baj, május 22-re kaptam. Ki lett nyomtatva erről a papír. Jöttünk mentünk... Április 14 körül jön vissza utalva a biztosítási díj. Mondom wtf? Van kötvény akkor nem kell a zseton nekik? Felhívom őket. Röviden: nem irattam át 1 hónap alatt sem. Mondom, de mert bla bla és volt időpont de ekkorra. Semmi baj kössék újat és addig hagyjam lejárni minden 30 nap után még nem jön el a május 22. Semmi gond, DE olyan büntetést számítottak fel, hogy 1 éves díj lenne. Eközben kaptunk mára időpontot amúgy, mert alapból néztük van e előbb. Semmi baj írok a genertelnek. Írtam is benne volt a történet, az összes papír az összes minden csatolva, hogy ez a jelen helyzet miatt volt, kérem a büntetés eltörlését. Tudjátok mit mondtak? A kormány rendelet alapján nem törölhetik el. Nincs erre szabályozás, hogy betartva a szabályokat a késői időpont miatt kicsúsztam a 30 napból. Mérgembe mondtam olyat nekik, hogy... és leraktam. Bárki akihez fordultam azzal jött, ha a genertel nem enged akkor ki kell fizetni. Ő kormány rendelet miatt lepattintja a dolgot. MABISZ lesz a következő lépcső, íródik a levél. Észrevétel valakinek?
Még szűk 55 napon van kifizetni a büntit+biztosítást egyben vagy megszűnik a legutóbb megkötött az autóra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.