Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155351) lovi27 válasza kiraly.andra (#155348) üzenetére


lovi27
addikt

Ha a FolderSync-re értetted, hogy évek óta nincs frissítve,
ma frissült utoljára és folyamatosan frissíti a srác.

(#155352) crok válasza crok (#152253) üzenetére


crok
Topikgazda

Ma megint le van árazva a Mobile Doc Scanner (MDScan) + OCR ha valakinek épp most lenne rá szüksége (1490.- 389.- mondjuk elvileg $1 de mindegy..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155353) crok válasza kiraly.andra (#155348) üzenetére


crok
Topikgazda

Hm.. nem használsz Adblocker-t? Az a localhost mint domain abban a linkben nekem gyanús.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155354) mizoli válasza crok (#155352) üzenetére


mizoli
addikt

Egész jól használható, felülmúlta a várakozásomat.
Pár hónapja is akciós volt, akkor megvettem, pedig nincs is rá szükségem. 🙂

(#155355) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Notepad++-hoz hasonló programot keresek. Matepad 11-gyen próbáltam a notepad++-t, de nem indult el sajnos. csv és xml feedeket szeretnék megnyitni, és néha szerkeszteni, van esetleg ilyen alkalmazás? Előre is nagyon köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#155356) ollie válasza crok (#155352) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1 USD, de a dollárban megadott ár mindig nettó ár.

***

(#155357) seger


seger
addikt

Olyan backup app-ot keresek, ami lementi az appot az adatokkal együtt. Másik telón pedig vissza.
Létezik ilyen?

(#155358) crok válasza seger (#155357) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze, létezik, root-al.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155359) attiati


attiati
veterán

Messenger frissítés után a múltbeli üzeneteket csak 2-3 napra visszamőleg látom.

Mit lehet ezzel kezdeni?
:R

(#155360) kiraly.andra válasza crok (#155353) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Blokada van, de azt kikapcsolva sem történt más.

Hogy évek óta nem frissítik, azt a Somatom által ajánlott Synchronize Ultimate alkalmazásra írtam.

Később felraktam a BoxSync-et, az működik, ahogy kell. Majd megírom a Foldersync fejlesztőnek, hogy kérdezzen rá náluk, hogy csinálják ;-)

:a:

(#155361) lovi27 válasza kiraly.andra (#155360) üzenetére


lovi27
addikt

A FolderSync ki van véve az akkumulátoroptimalizálás alól?

(#155362) seger válasza crok (#155358) üzenetére


seger
addikt

Sejtettem, hogy csak úgy. Köszi

(#155363) tonyrulez válasza seger (#155357) üzenetére


tonyrulez
őstag

Swift Backup, ingyenesen lokálisan ment, előfizetve Google Drive-ra is szinkronizál.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#155364) crok válasza tonyrulez (#155363) üzenetére


crok
Topikgazda

Root-al.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155365) mobilizmo válasza crok (#155364) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Mindkét telefonon.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#155366) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok!

Végig túrtam már elég sok cikket,oldalt, kifolyik a szemem sajnos a megoldás mégsincs még meg. :( :( :(
Kizártam magam a telómból persze a developer mode nincs bekapcsolva így PC-re dugva nemtudok belépni vele az ADB-re, hogy legalább ott betegyem recovery mode-ba és kapjon egy factoryt. Persze a telon nemtudom bekapcsolni az okán, hogy kizártam magam és emiatt gondolom nem jelenik meg bootloaderen belül a recovery mode. :( Valaki okos ember tudna segíteni? :F :F
U.i.: Bocsi Noxia X20. Android: Vélhetően a legújabb nem néztem. (11-12)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#155367) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Galaxy S10e, One Ui 3.1 alatt, a Nova Launcher-rel meg lehet valtoztatni a Task changer kinezetet, mukodeset?
Ha igen, hogy?
A Samung horizontalis, es vertikalisat szeretnek...

(#155368) Somatom válasza zolikaDB (#155367) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt most csak én nem értem? :B

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155369) zeon.hu válasza Somatom (#155368) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem.

#?*@&!

(#155370) punky10 válasza zolikaDB (#155367) üzenetére


punky10
addikt

Nem.Szerintem a Nova a gyári Task-váltót használja.Nekem is horizontális,átváltottam a gyári EMUI-ra,és sz is detto ugyanaz,ugyanúgy néz ki,és ugyanúgy működik,mint ami a Novánál jön elő.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#155371) zolikaDB válasza punky10 (#155370) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszi!
Tobbiek: [link] Ne jobbra-balra, hanem fel-le :D

(#155372) kaisers válasza zolikaDB (#155371) üzenetére


kaisers
aktív tag

Nice Lock alkalmazás, és azon belül Task changer. Ott szerintem menni fog. (Bár én nem használom)

[ Szerkesztve ]

(#155373) zolikaDB válasza kaisers (#155372) üzenetére


zolikaDB
veterán

:R

(#155374) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van olyan app vagy beállítás , amivel egy értesítést lehet fixálni az értesítési sávon , ha netán véletlenül törölném a felületet és az ne tűnjön el?

(#155375) crok válasza WhiteWalker (#155374) üzenetére


crok
Topikgazda

Offba teszem mert ugyan ilyet nem tudok (meg szerintem nem is igen létezik mert az értesítések az adott app-hez tartoznak, ha nem az app teszi permanens értesítéssé akkor nem lesz permanens) viszont esetleg Notification History-t használhatnál erre - így ha törlöd is vissza tudod nézni az értesítések tartalmát utólag.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155376) Somatom válasza crok (#155375) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem megoldható. Automatizáló elcsípi az értesítést (esetleg a tartalmát is) és kirakja a sajátját magas prioritással.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155377) WhiteWalker válasza crok (#155375) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , meglesem! :R

Amúgy ilyen fícsőrt tehetnétek az újabb Androidba kedves Google :U

(#155378) crok válasza Somatom (#155376) üzenetére


crok
Topikgazda

Jó ötlet - csak akkor nem az eredeti marad meg. De megoldás!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155379) zeon.hu válasza kaisers (#155372) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam pl nem működik 11-es droidon a Task changer, el se indul.

#?*@&!

(#155380) kaciokos válasza zeon.hu (#155379) üzenetére


kaciokos
őstag

11-es Droidon tényleg nem megy, helyette a Home Up-ot lehet használni.

[ Szerkesztve ]

(#155381) zeon.hu válasza kaciokos (#155380) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez működik, 1000 :R

#?*@&!

(#155382) kiraly.andra válasza lovi27 (#155361) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nincs, de egyrészt eddig enélkül is jól működött, másrészt most is működik, hiszen elindul az időzített szinkron, csak nem történik meg a névfeloldás.

[ Szerkesztve ]

:a:

(#155383) csipuka válasza WhiteWalker (#155377) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem tom Oneplus feature-e, de a 11-esben van Notification history a settingsben.

(#155384) crok válasza csipuka (#155383) üzenetére


crok
Topikgazda

Sajnos vannak gyartok akik lehetetlenne teszik a menupont elerhetoseget (pl. Xiaomi, Poco).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155385) vizimento


vizimento
senior tag

Nem tudom, hogy szoftver kérdése, vagy csak valami beállítás, de nem találom a megoldást: Az új telómon (Samsung A12, Android 11) a legutóbbi hiávásokba belépve külön mutat minden hívást. Ha egy telszám hívott, de nem vettem fel, majd újra hívott és fel is vettem, az két külön sor. Egy nemfogadott, és egy fogadott hívás.
Szeretném ha úgy lenne, ahogy a régibe volt (Redmi Note 9pro, Android 10), ahogy hozzászoktam, hogy a fenti esetben csak az utolsó akció látszik, tehát a fogadott hívás, és ha megnyitom a telefonszám előzményeit, ott látom mikor-milyen fogadott/indított/nem fogadott hívásom volt vele. Tehát telefonszámonként "csoportosítva".
Tudtok segítei? Köszi!

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#155386) lovi27 válasza kiraly.andra (#155382) üzenetére


lovi27
addikt

Túlságosan rácuppantál a hibaüzenetre. Ezt írtad: "...minden alkalommal ez történik, amikor a telefonom nincs használatban, és csak akkor sikeres a szinkron, amikor a készüléket épp valami másra használom..."
Ebből nekem egyértelmű hol kell keresni az okot - a két működési mód (előtér-háttér) közötti különbségben. Amit erősít, hogy "...ha manuálisan futtatom a szinkronizálást, akkor minden tökéletes...", mert az a felhasználó előtt történik. A háttér eseményeket a Google és néhány gyártó is mániákusan igyekszik szabályozni. Ezért elsősorban nem a programban, hanem a környezetében keresném az okot, pl. egy hiányzó engedély.

(#155387) attiati válasza attiati (#155359) üzenetére


attiati
veterán

Van tippetek, hogy mi lehet ez?

(#155388) zeon.hu válasza vizimento (#155385) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez Samu sajátosság sajnos.
Külső alkalmazást használj, az megoldja, pl Truephone.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#155389) csipuka válasza crok (#155384) üzenetére


csipuka
senior tag

Az lehet, de azt kene tudni, hogy a kollega melyik release-en van. Nna meg a milyen teloja van.
Kozben talaltam egy cikket, hogy lehet a notification history-t aktivalni.
Nem probaltam ki, mert nekem megy. :P

(#155390) crok válasza csipuka (#155389) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, ismert módszer - MIUI-n pl. nem megy, mint mondtam.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155391) lovi27 válasza kiraly.andra (#155382) üzenetére


lovi27
addikt

Ma az FS beállításokban nézelődtem és láttam, hogy a srác megvalósította az ötletem. :DDD
Komolyra fordítva, "eddig enélkül is jól működött" vagy nem. Menj a beállításokba és először add meg azokat az engedélyeket amit a program elvár a helyes működéséhez.
Legyen mindegyiknél zöld pipa.

(#155392) kiraly.andra válasza lovi27 (#155386) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Köszönöm a segítő szándékod, az eddig is nyilvánvaló volt, hogy a probléma oka az előtérben és háttérben futás közötti különbség, de ettől ez még elsősorban az alkalmazás problémája. Hogy ilyen probléma ne legyen, az első induláskor pont ezért kéri, vegyem ki az akkumulátor-optimalizáltan futtatottak közül (amit meg is tettem). Nincs is gond a háttérben történő működéssel, csak azzal az egy lépéssel.

Én nem tudok olyan általam módosítható engedélyről a rendszerben, amely a névfeloldással lenne kapcsolatban.

:a:

(#155393) kiraly.andra válasza lovi27 (#155391) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Minden engedélyt megkapott, az akkut sem kell kímélnie (erre rosszul emlékeztem).

:a:

(#155394) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok olyan progit keresek, ami automatikusan elinditana a zenet amikor egy bt eszkoz racsatlakozik. Az rgyik autono fejegysege tudja ezt de a masike sajna nem :(

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#155395) Beaumont válasza (jan) (#155394) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Samsungok automatikusan tudjak peldaul. Bixby routin beallitasokban;

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#155396) vacs válasza (jan) (#155394) üzenetére


vacs
veterán

Telefon beállítások, Alkalmazások, alapértelmezett alkalmazások résznél állíts be egy alapértelmezett zenelejátszót, majd ebben a lejátszóban állítsd be, hogy bt csatlakozáskor induljon a zene, nekem így működik!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#155397) svgyula válasza vizimento (#155385) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Alapjaiban ez nálam mindig is így volt pedig soha nem volt samu telefonom. Ha belegondolsz ez a helyes logika mert a fogadott, hívott, és nem fogadott, hívást nem a személyhez hanem a tényhez/időhöz kell kell kötni! Ha a híváslistád úgy működik mint az enyém akkor ha fentről lefele húzód az utolsót akkor előjön egy plusz menü ahol külön tudod választani ée törölni a nem fogadott hívásokat. Nálam csak a beszélgetéseknél jelenik meg a név mellett egy szám DE! csak egy bizonyos időn belül ha 2nap múlva hív és volt közte más beszélgetés akkor már nem kapcsolja össze. Nekem ez így logikus is. A nem fogadott hívás mindig külön van a többitől (nálam pirossal)! Ebből bármikor tudom, hogy volt-e nem fogadott hívás, kitől és mikor.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#155398) kaciokos válasza (jan) (#155394) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam a PowerAmp így működik.

(#155399) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Egy jó Word doksi nézegetőt (a jó olvasó mód a lényeg csak) keresek. Erre mit tudnátok ajánlani?

THX!

(#155400) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok!

Egy ügyes véletlen folytán sikerült alapállapotba küldenem a telefonomat, ezzel sok adatot veszítve, érdekes módon a DCIM mappa hiánytalan.

Van-e valami Android-os app, amivel esetleg visszaállítható a tartalom, olyanra gondolok, mint pl. Windows alatt a Recuva és társai?

Előre is köszönöm :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.