Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!

Swiftkey-ben ki lehet kapcsolni azt a funkciót, hogy szóközt nyomva ne javítsa át a szót arra, ami épp neki tetszik?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#66002) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!
gmailhez van valami olyasmi olvasási visszajelzés, mint ami az asztali alkalmazáshoz lévő Streak-ben van?

#?*@&!

(#66003) batai15


batai15
félisten

Ide is írok hátha. power amp eq beállításban tudna valaki segíteni? lg g2 telóba wolfson van, és annyira nem tetszik ahogy szól a power amp.
eddig minden telómon baszus+ magas volt használva, de ideje lenne szerintem rendesen beállítani.

(#66004) Bozek válasza tonyqa23 (#66001) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen. Beállítások - Speciális - Szóköz kiegészítési mód: mindig szóközt illeszt be.

(#66005) fdisk


fdisk
őstag

Ez az akciós sygic most felkeltette az érdeklődésem.
Mennyire naprakész az adatbázisa?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#66006) Flind válasza Krystal_s (#65990) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem 4.3"-ra engedni.
Nem tudom hogy alapból benne van-e, de menü -> add-ons -> és vagy ott van, vagy + jel, és onnan töltheted le. Tehát igen. :D

(#65998) w.miki: Én a Google fordítót használom. :DDD

(#66003) batai15: "de ideje lenne szerintem rendesen beállítani"
Akkor kapcsold ki az EQ-t! Na, az rendes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#66007) scream válasza batai15 (#66003) üzenetére


scream
veterán

Én még annó SGS-en ezzel használtam, szépen szólt vele, kb minden.

31: + 2
62: + 1
125: - 4
250: - 6
500: + 1
1K: - 3
2K: + 1
4K: - 4
8K: + 1
16K: + 3

Tone & Limit OFF

(#66008) Debilon válasza fdisk (#66005) üzenetére


Debilon
addikt

általában negyed évente van térkép frissítés, mint a 3 betűsnél (legalábbis mintha régebben Q1, Q2 stb. volt a térkép fájlok neve)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#66009) catroot válasza fdisk (#66005) üzenetére


catroot
veterán

Megéri az árát, bár a hárombetűsnél (plusz maps) szvsz nem frissebb. Ennek ellenére hosszabb utak során simán használható.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#66010) batai15 válasza scream (#66007) üzenetére


batai15
félisten

Köszi!

(#66011) Krystal_s válasza Flind (#66006) üzenetére


Krystal_s
addikt

Fura, mert ha a Play áruházat indítom ott nem mutatja, de ha böngészőben keresem, akkor már látható.
Asus fonepad 7", vagy a Kitkat miatt? :U

(#66012) Krystal_s válasza Krystal_s (#66011) üzenetére


Krystal_s
addikt

Az eszköz nem kompatibilis... :(
Akkor marad a sima. Talán az is jó.

[ Szerkesztve ]

(#66013) tonyqa23 válasza Bozek (#66004) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Köszi!
Mostmár tényleg nem írja át a szavakat.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#66014) Flind válasza Krystal_s (#66011) üzenetére


Flind
senior tag

Érdekes. Nekem Android 4.4.4-en tökéletes. Lehet a proci miatt.

(#66015) scream válasza batai15 (#66010) üzenetére


scream
veterán

Majd azért számolj be róla, hogy hogy tetszik, hangzik. :P

(#66016) Krystal_s válasza Flind (#66014) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nem lett jó a sima változat sem. Egy idő után bárhova nyomtam, a felső sáv az értesítési terület alá csúszott és a működése sem tetszett. A benne lévő Adblocker pedig nem volt olyan hatékony, mint az ABP Easylist.
Viszont most is hiába töröltem minden nyomot, eltávolítás után meghagyott 3-4 mappát. (Képen a 2. ,3. ,4.)

Nem tudom mivel lehetne megnézni, hogy egy adott program pontosan miket hagy fent maga után. :F
Feltettem a CCleaner-t, de abban sem találtam olyan funkciót, hogy a már törölt elemek maradványait listázza. Név alapján meg annyira nem vagyok benne biztos.

Szóval úgy néz ki eddig marad a Firefox a lassúsága ellenére is (és a másik 2 előretelepített Crome, Asus).
Ami még zavar a Firefoxban és nem jöttem rá, hogy miért így jeleníti meg itt a fórumon a szöveget? Egyik nagyobb, másik kisebb...különböző méretű sorok a hírekben és a fórumokon is ilyen.
KÉP_1 és KÉP_2

[ Szerkesztve ]

(#66017) #79335424 válasza Krystal_s (#66016) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkó Dolphin. Megtalálod benne, hogy miként lehet flash -re bírni KK alatt és van adblock is (meg még csomó addon). Beállítástól függően, kérdez letöltés előtt. Persze használhatsz letöltésvezérlőt is.

(#66018) batai15 válasza scream (#66015) üzenetére


batai15
félisten

Nem rossz,de még finomítok rajta.

(#66019) w.miki


w.miki
veterán

köszi a szótár tippeket, én eddig csak ezt ismertem, offline-ból: AngolSzótár. Másik kérdés
GPS térkép program, szintén offline, horgászáshoz, mi ajánlott?
Az lenne a lényeg, hogy egy-egy pontot meg lehessen benne jelölni, és oda vissza tudjon navigálni.
Ha találunk egy jó horgászhelyet, azt be tudjuk jelölni, és el tudjuk menteni.
Úgy tudom, a mindent tudó IGO ilyet nem tud.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#66021) fdisk válasza Debilon (#66008) üzenetére


fdisk
őstag

és catroot : Köszönöm.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#66022) stigma


stigma
addikt

Sziasztok! az alábbi probléma jött elő ma reggel,ami szerintem egy egyszerű kattintással szerintem megodlható lenne, de nem találom hol lehet :DDD
Oppo Find 5 telefon 4.4-es Omni rommal flashelve és eddig ha a headset-em rádugram és zenét hallgattam vagy telóról vagy Spotify-ról, akkor automatukusan a hetseten szólt a zene, ma viszotn a telefon hangszoróján játszotta le. Ebben tudnátok segíteni?

A headset jó, azóta kipróbáltam más telóval, illetve rendesen bedugtama headsetet.

Omnirom elvekben hasonló mint a CM rom menüje és elemei.
(Találtam egy olyat hogy Hang/Headset és ott Disablere van állítva a headset, de ha Enable-re állítom és mellé kiválasztok bármilyen alkalmazást ami nzenéz hallgatnék, mindig a hangszoró az elsődleges lejátszó, nema headset, ami rá van dugva!)

Előre is köszi a segítséget!

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#66023) fabicska


fabicska
aktív tag

Sziasztok.

Olyan programot keresek, amivel a legegyszerűbben elérhetem a windows-on megosztott mappáimat. Próbáltam 1-2 programot, de azok mind defektesek voltak (2-3 fájl után leállt, NAGYON lassú volt (otthoni hálózatban 20-50kb/s... magyarul még egy sima sori részt streamelni sem tudtam :F ), így ide jöttem hátha mondtok egy jót.

Előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#66024) fabicska válasza scream (#66007) üzenetére


fabicska
aktív tag

Bocsi az új hsz-ért :(

Én az elejét módosítanám:
31 + 3
62 +2
125 + 2
250 +1

Kicsit teltebbek a hangok, és hangszórón is jól szól. Érdekes amúgy, mert a régi LG telefonomon a Dance preset pont jó volt a fülemnek + az AKG K313.
Most ZTE-vel és Sennheiserrel felgyújtja az agyam :DDD, helyette a lágy basszus-t használom, most ezt az új presetet is megpróbálom.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#66025) batai15 válasza fabicska (#66024) üzenetére


batai15
félisten

De egy egység kb mennyi ?

(#66026) ux1 válasza batai15 (#66025) üzenetére


ux1
addikt

Mi mennyi? Esetleg dB. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#66027) batai15 válasza ux1 (#66026) üzenetére


batai15
félisten

És azt irja jelenleg mennyi?mert nekem nem..

(#66028) zeon.hu válasza ux1 (#66026) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a skálára gondol.
csúszka van, de nincs rajta skála, hogy tudja,mennyire van állítva.

#?*@&!

(#66029) fabicska válasza zeon.hu (#66028) üzenetére


fabicska
aktív tag

0-hoz képest írtam, nem volt egyértelmű!

Na de a fő kérdésem az a windows mappa megosztás, és elérés :D

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#66030) batai15 válasza zeon.hu (#66028) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan!

(#66031) haliho0 válasza fabicska (#66029) üzenetére


haliho0
tag

TotalCommander + Lan plugin

(#66032) Bferibörs válasza #79335424 (#66017) üzenetére


Bferibörs
addikt

egy időben nekem a chrome csinálta ezt, nem tudom miért.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#66033) zeon.hu válasza fabicska (#66029) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a 0 egyértelmű, de plusz/mínusz mennyi a max, hogy ahhoz képest lehessen állítani.
ha nincs beosztott skála, valamihez muszáj viszonyítani.

#?*@&!

(#66034) batai15 válasza zeon.hu (#66033) üzenetére


batai15
félisten

Na igen nem tudom mennyi a max..

(#66035) fabicska válasza zeon.hu (#66033) üzenetére


fabicska
aktív tag

oké, oké :D

Tessék:

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#66037) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Cibnek csak ez a gagyi mobilcib oldala van? Nincs más lehetőség bankolni okos eszközön? Javat csak IE támogatja?

[ Szerkesztve ]

(#66038) #79335424 válasza vadászcsiga (#66037) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. A Firefox is biztosan támogatja és sztem a Chrome is. Csak nem Androidon, mivel az Android nem támogatja. De még ez sem pontos, mert van olyan java összetevő, ami támogatott. A JRE viszont nem az.

(#66039) vadászcsiga válasza #79335424 (#66038) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lényegre. Tehát csak windows?

(#66040) Bozek válasza fabicska (#66023) üzenetére


Bozek
nagyúr

Solid Explorer, vagy a már említett Total Commander és LAN plugin. De szerintem még az ES is tudja.

(#66041) saelin


saelin
veterán

Van aki használja az UC browser-t? Egyszerűen nem találom, hogy hol lehetne a user agent-et beállítani, így mindig mobil oldalakat akar betölteni... Régen be lehetett állítani...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#66042) #79335424 válasza vadászcsiga (#66039) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet Linux is. A lényeg, hogy X86, vagy X64. Állítólag lehetséges ARM -re is, de én még nem láttam ilyen eszközön. De Androidon biztosan nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#66043) vadászcsiga válasza #79335424 (#66042) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem semmi a cib. Mindez 2014-ben

(#66044) Tosee válasza fabicska (#66023) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

ES File Explorer File Manager
Régóta ezt használom, ez vált be a legjobban! Boldogul a windows hálózattal, plugin nélkül! :K

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#66045) ollie válasza saelin (#66041) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A HD változatában simán a menü gomb, majd ott lesz a Request Desktop Site.

***

(#66046) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Erre a kérdésemre senki nem tudna válaszolni? :( #66016
Ti nem szoktátok kitakarítani az eltávolított alkalmazások maradványait? :U
Nem a gyorsítótára gondolok, meg az általános üres mappákra, mert arra van elég sok app, hanem konkrétan, amikor letörlök/eltávolítok egy alkalmazást, akkor megmaradnak mappák, almappák pl a Maxthon, UC Browser maradványok a képen is jól láthatók.
Pár helyen írták ez nem Windows, itt nem marad szemét, de akkor most nálam miért?

(#66047) batai15


batai15
félisten

na beállítottam a power amp-t és jól szól! köszi!
Más: tudnátok jó wallpaper és ringtone letöltő appot ami nem a zedge? :R

(#66048) 7Sony7 válasza Krystal_s (#66046) üzenetére


7Sony7
addikt

SDmaid tól még nem találtam jobbat, de az is hagy meg ilyeneket. Ha zavar, töröld ki manuálisan

-

(#66049) Flind válasza saelin (#66041) üzenetére


Flind
senior tag

Sima változatban pedig: Menü -> Add-ons -> Speed Mode.
(Vagy hosszabban: Menü -> Settings -> Browsing Settings -> Website Preferences (UA).)

(#66050) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Kétkártyás telefonhoz keresnék tárcsázót.
Eddig Exdialert használtam (meg is vásároltam) egySIM-es készüléken.
A kétkártyás telefonomon az a problémám vele, hogy nem látom a bejövő hívásnál illetve a hívásnaplóban, hogy melyik számra jött a hívás, ezért keresnék másik, hasonlóan jó tárcsázó programot.
Gyárival pl. az a bajom, hogy nem lép ki a kezdőképernyőre hívás után.

Előre is köszönöm a segítséget :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.