Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) kukinyo válasza jopika (#73000) üzenetére


kukinyo
addikt

Éppen tesztelgetem. :)

(#73002) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Melyik adblocker alkalmazást ajánljátok? Rootolva van a telefon, ha az kell neki.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#73003) tomy86 válasza Winne (#73002) üzenetére


tomy86
addikt

Adaway-t használom már régóta (root kell).

(#73004) _ak_


_ak_
addikt

Kicsit off, de hátha ti többet tudtok. Szóval miui v6 alatt, a föntről lehúzható menüben van egy Screenlock nevezetű kapcsoló...nem tudjátok, hogy mire lehet jó? Hiába próbáltam nem jöttem rá. Elindítás után behoz egy feloldó mintás lehetőséget, de nincs köze a zárolás feloldásához.

Let's begin, de gozaimasu!

(#73005) Winne válasza tomy86 (#73003) üzenetére


Winne
nagyúr

:R :R

Ez a Play Áruházban jól látom, hogy nem elérhető?

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#73006) KTU válasza _ak_ (#73004) üzenetére


KTU
addikt

Azt tudja ami a neve,
kikapcsolja a kijelzőt.
Az más, hogy nálad nem működik jól.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#73007) kymco válasza Winne (#73005) üzenetére


kymco
veterán

Már egy ideje nem, a google és a reklámok összetartoznak, ezért várható volt, hogy leveteti onnan az ikyen progikat. Anno én még a market/play alól telepítettem a korábbi változatát.

www.refujvaros.hu

(#73008) kovacs65 válasza jopika (#73000) üzenetére


kovacs65
senior tag

CM Locker:
A Clean Master gyártójától?

Nincs belecsempészve semmi plusz?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#73009) #79335424


#79335424
törölt tag

Nézem az ajánlott lock alkalmazásokat és vmi nem tiszta. Ezek "extrázzák" a gyári lockscreen -t, vagy azt mellőzve, teljesen külön lock -ként működnek? Mondjuk, ha a teló beállításoknál kikapcsolom a lockot, akkor ezek is megszűnnek, vagy ettől függetlenül működnek tovább?

(#73010) baalco


baalco
tag

Sziasztok, a legfrissebb Waze frissítés (3.9.4.0) nem akar települni a külső SD-re, csak a telefon tárhelyre.. Eddig a külső SD-n volt a progi, de vissza kellett mozgatnom, hogy frissíteni tudjam. Frissítés után már meg se engedi kirakni SD-re.
Alcatel OT 997D JellyBean 4.1.1.
Csak nálam jött elő ez a hiba vagy másnál is?

(#73011) no more válasza blt.62 (#72952) üzenetére


no more
addikt

Próbáld ki a TrueCaller-t. Az tökéletesen működik Lollival is. :)

(#72958) DeathAdder: Pont ezt szerettem volna kérdezni én is... 1-1.5 hete eléggé le tudja enni az akksit. KitKat-ben nem emlékszem ilyenre...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#73012) faki_ válasza Winne (#73002) üzenetére


faki_
senior tag

(#73013) #79335424 válasza baalco (#73010) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ITT kérdezd! Jobban otthon vannak Waze -ben.

(#73014) baalco válasza #79335424 (#73013) üzenetére


baalco
tag

Köszi a tippet! :R

(#73015) jopika válasza kovacs65 (#73008) üzenetére


jopika
tag

szerintem igen , de van több cm alatt menő alkalmazás, de szerintem ez a leg jobb leg szebb locker , én szinte mindet kipróbáltam ami elérhető a play röl, de ez a leg jobb

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73016) atosan válasza #79335424 (#73009) üzenetére


atosan
addikt

Mikor még használtam a Locker mastert, akkor az első lépéseknél kimondottan kérte a gyári zároló kikapcsolását, hogy ne ütközzenek. Tehát ezek függetlenül működnek, legalább is amiket próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#73017) _ak_ válasza KTU (#73006) üzenetére


_ak_
addikt

Ugyan nem kizárt, hogy módosítgatnak az ikonokon, mert még csak beta rom van, de van olyan is, hogy Lock és az kapcsolja ki a kijelzőt. Én arra tippelnék, hogy zárolja az asztal elrendezését, de azt sem teszi. Mindegy, abban reménykedtem, hogy afféle ideiglenes bizonsági zár amit igény szerint tudok kapcsolni és nem kell bemászni ezért a beállításokba.

Let's begin, de gozaimasu!

(#73018) jopika válasza #79335424 (#73009) üzenetére


jopika
tag

kipróbáltam ha kikapcsolom a beállításnál a feloldást(szusztatást) utána is megy, nekem akkor csak az változik, ha lecsukom az aktív tokot akkor onnan eltűnik az óra időjárás, ha vissza kapcsolom akkor az aktív tokon is megjelenik az óra stb, de a locker megy

atosan-nak igaza van eszembe jutott a cm is párszor írta hogy a gyárit kapcsoljam ki

[ Szerkesztve ]

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#73019) Jakuu válasza #79335424 (#73009) üzenetére


Jakuu
őstag

Kulonallokkent mukodnek. Altalaban ki kell kapcsolni a gyari lock screent, mert nem egyszer elofordul, hogy ket kepernyot kell nyitnod, ha nincs. :)
Amugy mar annyira erdektelen szamomra a lockscreen, hogy teljesen leszoktam roluk, alapbol kikapcsolom, hogy a telefon felelesztesenel egybol a fokepernyore jussak.

[ Szerkesztve ]

(#73020) #79335424


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Akkor root -tal Gravitybox -szal lehet okosítani a gyári lockscreen -t. Egyébként ajánlom a C Locker -t. A pro -t használom. Ez is launcher -ként működik (ezért kérdeztem, hogy ez egyedi megoldás, vagy a többi is ilyen). Érdekessége, hogy különböző lockscreen profilokat lehet beállítani. Más lockscreen lehet, ha a füles be van dugva és megy a zenelejátszó, megint más, ha a navi fut, stb.

Jakuu:
Csak ez némi biztonsági kockázatot rejt (elvesztés, ellopás), valamint a nem szándékos műveletek ellen (véletlen gomb megnyomás, képernyő érintés) sincs védelem.

[ Szerkesztve ]

(#73021) Jakuu válasza #79335424 (#73020) üzenetére


Jakuu
őstag

Ha elvesztem vagy ellopjak mar ugyis mindegy. :)
Kikapcsolt kepernyonel, pedig ugy sem nyomkodok semmit es nalam csak a bekapcsolo gombra eled fel a keszulek. Szoval nem igazan izgat, ha nincs lockscreen.

[ Szerkesztve ]

(#73022) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni Lolli alatt 5.0.2 (CM12) nem tudok egy játék apk.-ját telepíteni egyszerűen kiírja, hogy nincs telepítve. Ua a verziószám mint a play-en onnan simán telepíti, de az apk-t nem akarja. Uezt 4.4.2 alatt simán minden gond nélkül feltelepíti... valakinek valami ötlet?

Ui: azért kell az apk.-mert nincs net ahol használom és csak egy bizonyos szintig lehet eljutni vele utána le kell törölni. :-(

(#73023) Jakuu válasza Keraa (#73022) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem lehet az, hogy kulso SD-re akar valamit irni es az tiltva van gyarilag?

(#73024) Keraa válasza Jakuu (#73023) üzenetére


Keraa
aktív tag

Azt, hol tudom megnézni vagy letiltani?

(#73025) Winne válasza faki_ (#73012) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt feltettem, de alkalmazáson belül nem szűri a reklámokat.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#73026) thesound válasza Winne (#73002) üzenetére


thesound
őstag

Host file használatát.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#73027) faki_ válasza Winne (#73025) üzenetére


faki_
senior tag

Ha újraindítás is volt, akkor nem tudom mi lehet a probléma? Nálam sok esetben a reklám helyét is kiszedi.

(#73028) itouchfan


itouchfan
senior tag

Sziasztok!
szerintetek van értelme a mobilos vírusirtóknak/védőprogramoknak? érdekel a téma, személyes ismeretségi körömben már kérdezgettem, megoszlanak a vélemények, ti mit gondoltok?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#73029) kymco válasza Winne (#73025) üzenetére


kymco
veterán

És az adaway?

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#73030) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok. A dupla koppos lezarast apex alatt hogy tudom elovarazsolni? Lg g2

SM s21+

(#73031) Jakuu válasza Keraa (#73024) üzenetére


Jakuu
őstag

Megnezni megtudod, hogy egy sima fajlkezelovel masolni probalsz a kulso SD-re, ha nem tudsz az lehet a bibi.
A megoldast sajnos en nem tudom Kitkatra voltak megoldasok,mint pl. SD card fix, de Lollipoppal meg nincs tapasztalatom, az pedig valamni uj algoritmust hasznal allitolag. Talan valami maestro itt megtudja mondani, hogy mit lehet ezzel kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#73032) no more válasza itouchfan (#73028) üzenetére


no more
addikt

Egyáltalán nincs értelme, nem kaphatsz be vírust. :) Ezt csak az Apple találta ki, hogy szifont vegyenek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#73033) air válasza Keraa (#73022) üzenetére


air
nagyúr

Nem ART kompatibilis talán.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#73034) galaxys80 válasza no more (#73032) üzenetére


galaxys80
veterán

Sőt! Állítólag az Iszlám Állam mögött is az Apple áll. :DD

(#73035) Keraa válasza air (#73033) üzenetére


Keraa
aktív tag

Biztos, hogy art kompatibilis mert 4.4.2-n ARTot használok és ott működött :-(

(#73036) #79335424 válasza dongasre (#73030) üzenetére


#79335424
törölt tag

E-Robotban csináltam egy screen off parancsot (pár kattintás, nem nagy cucc), majd Apexben, a viselkedésnél, asztal dupla érintésnél, parancsikon indítása -> E-Robot -> a parancs neve kiválaszt (a parancsikonnak nem kell sehol sem megjelennie, tehát a funkcióhoz nem kell főképernyőn lennie).

(#73037) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A BS player jobb mint az mx?

Utóbbit meg is vettem, de tegnap este egy sorozat végét a mobilon néztem meg, és hát a minőség hagyott kívánnivalót, ugyanis gyorsabb mozdulatoknál a kép húzta magát, tehát nem volt folyamatos.
BS free-t letöltöttem, azzal nem tapasztaltam ezt (ott csak néha kockásodott a kép).

Esetleg valami beállítás segítene? vagy melyik most a legjobb videólejátszó progi?

Eddig egyébként nem volt gondom az mx-el, és tetszik is nagyon a kezelhetősége ezért vettem azt meg.

Egyébként meg érdekes hogy ebbe a sima 1080-as .mkv-be így beletört a bicska, amikor ilyen 2k és 4k -s promo videókat gond nélkül lejátszik :F

(#73038) Jakuu válasza DeathAdder (#73037) üzenetére


Jakuu
őstag

Nalam MX es VLC player van. De annak ellenere, hogy en is megvettem az MX playert, inkabb a VLC -t hasznalom primary lejatszokent.

[ Szerkesztve ]

(#73039) #79335424 válasza DeathAdder (#73037) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem nem jobb, csak más. Ami mindenképpen pozitívuma, az az alvás időzítés, a stream puffer beállíthatóság és a kis ablakban működés (Youtube -nál is).

(#73040) gorje válasza #79335424 (#73020) üzenetére


gorje
senior tag

Sziasztok!
Van olyan progi amivel jobban lathato az adott felület az alkalmazason belül? Pl 1ik ujjal nyomok es kinagyitja a feluletet?
Lenyeg faternak szeretnek tabletet es 7colos van megfelelo arkategoriaban es eleg rossz a szeme.

[ Szerkesztve ]

(#73041) LonGleY válasza gorje (#73040) üzenetére


LonGleY
veterán

Ne használd a válasz gombot, ha egyszer nem az illetőnek írsz!

Jó esetben tudsz betűtípust cserélni, de a böngészőkben pl. amúgy is tudtok zoomolni. Ha a szokásos olcsóbb, kisebb felbontású tabot veszitek, azon amúgy is egész nagyocskák lesznek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#73042) gorje válasza LonGleY (#73041) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi a valaszt! Veletlen volt..
Valaki mas tud esetleg ilyesmi progit?

[ Szerkesztve ]

(#73043) LonGleY válasza gorje (#73042) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem nem lesz ilyen. Nem fog egyik sem a launchered, böngésződ elé mászni, főleg nem hosszú vagy egyéb érintésre. Ha a kisfelbontású tab és a szabadon zoomolható böngésző nem elég, határozottan a kezébe foghat egy real life nagyítót is... Garantáltan működik.

[ Szerkesztve ]

(#73044) itouchfan válasza no more (#73032) üzenetére


itouchfan
senior tag

oké, köszi. akkor törlöm is. akkor ezek az avast meg norton mobilalkalmazások mind csak kamuk? jól átverik itt a népet :C :O

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#73045) LonGleY válasza itouchfan (#73044) üzenetére


LonGleY
veterán

Csodálkozol? Ezt csinálják Windows-on is.

(#73046) gorje válasza LonGleY (#73043) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi..

(#73047) #79335424 válasza itouchfan (#73044) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ez a megfogalmazás, így nem pontos. Az Avastnak nem kizárólag víruskergető funkciója van. Azt én sem használom. A többi viszont sztem hasznos.

(#73048) itouchfan válasza #79335424 (#73047) üzenetére


itouchfan
senior tag

jó csak azután kezdett el érdekelni a téma hogy le van töltve az avast, minden héten lefut 2-3x már egy bő 3-4 hónapja, és nem talál semmit. most vagy semmi vírus nincs a telefonon, és nem is kerülhet rá, akkor kamu és felesleges az egész, vagy van rajta vírus, csak nem veszi észre, akkor még nagyobb kamu az egész. nekem most ez a véleményem, nem tudom ti hogy látjátok, erre voltam kíváncsi, ezért dobtam fel a témát. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#73049) LonGleY válasza itouchfan (#73048) üzenetére


LonGleY
veterán

Tökéletesen jól látod. 1-2 ártalmas, reklámozó app létezik, de azok sem csúsznak fel csak úgy, hanem neked kell telepíteni őket. Amint eltávolítod ezeket, az esetleges probléma is megszűnik. Ha nem szedsz ismeretlen appokat, akkor sosem fogsz ilyennel találkozni.

[ Szerkesztve ]

(#73050) goom


goom
senior tag

Tegnap frissítettem a készülékem (HTC One) 5.0.2-re. Azóta nincs meg egy widget-em, és nem is találom sehol. Úgy emlékszem, androidos widget volt, és öt kis kapcsoló volt egy sorban. Ezzel tudtam ki-be kapcsolni a WiFi-t, GPS-t, szinkront, fényerőt és a Bluetooth-t.
Megvan, csak én keresem rossz helyen? Vagy a frissítéssel tűnt el, és ez természetes?
Nekem hiányzik nagyon... Korábban a PowerToggles-t használtam, de azzal egy idő óta a GPS-t nem lehet közvetlenül kapcsolni; emiatt váltam meg tőle (naponta szükségem van erre). Tudtok esetleg ajánlani erre a célra alkalmazást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.